учаскелік сайлау комиссиясының құрамы олардың орналасқан жері және сайлау учаскелерінің шекаралары туралы

учаскелік сайлау комиссиясының құрамы олардың орналасқан жері және сайлау учаскелерінің шекаралары туралы

ХАБАРЛАУ

 

«Қазақстан Респубикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 13 бабының  2 тармағына,   17 бабының 2 тармағына, 23 бабының 5 тармағына, сәйкес сайлау учаскелерінің шекараларын, сайлау комиссияларының құрамын және олардың орналасқан жерлерін хабарлаймыз.

 

№№

Сайлау учаске

сінің №

Орталығы,

сайлау комиссиясының

орналасқан жері,

телефоны

Сайлау учаскелерінің шекаралары

Учаскелік

сайлау комиссиясының

құрамы

"Алматы" ауданы

  1.  

1

№ 4 мектеп-гимназия,  Ш. Айманов көшесі, 3

 И. Панфилов көшесінен Республика даңғылының жұп сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан  Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан С. Сейфуллин көшесіне дейін, С. Сейфуллин көшесінің тақ сандар жағынан Ш. Айманов көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінің жұп сандар жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ сандар жағынан С. Торайғыров көшесіне дейін,  С. Торайғыров көшесінің жұп сандар жағынан И. Панфилов көшесіне дейін, И. Панфилов көшесінің тақ сандар жағынан Республика даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Чунтонова Любовь Петровна

Төрайым орынбасары

Рябченко Людмила Петровна

Хатшы

Манова Сандуғаш Әлкенқызы 

Комиссия мүшелері

Докушева Виктория Ивановна

Гук Светлана Юрьевна

Елисеева Марина Валентиновна

Тұрмаханбетов Атабек Шолпанқұлұлы

  1.  

2

№ 4 мектеп-гимназия, Ш. Айманов көшесі, 3

 Ш. Айманов көшесінен С. Сейфуллин көшесінің жұп сандар жағымен                   Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан Ш. Айманов көшесіне  дейін, Ш. Айманов көшесінің жұп сандар жағынан С. Сейфуллин көшесіндегі№ 40 үйді,Ж. Омаров көшесіндегі № 91 үйді қоса алғанда,               С. Сейфуллин көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Сыздықова Базаркүл Сағындыққызы

Төрайым орынбасары

Кашаева Айгүл Оңдағанқызы

Хатшы

Ысқақакова Майраш Төлекбекқызы

Комиссия мүшелері

Мағзұмова Бақытгүл Амангелдіқызы

Смағұлова Забида Киконтайқызы 

Қарабаев Олжас  Дәулетұлы

Кудеков Жазылбек Саулембайұлы

 

  1.  

3

Экономика-заң колледжі,   Ә.  Сембинов көшесі, 23

Ш. Уәлиханов көшесінен Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан Ш. Жиенқұлова көшесіне дейін, Ш. Жиенқұлова көшесінің тақ сандар жағынан Ә. Сембинов көшесіне дейін, Ә. Сембинов көшесінің тақ сандар жағынан Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесінің тақ сандар жағынан  Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ сандар жағынан      Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің жұп сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Резепова Надежда Ивановна

Төрайым орынбасары

Маркевич Лилия Викторовна

Хатшы

Чагина Раиса Яковлевна 

Комиссия мүшелері 

Прохорчук Максим Викторович

Перова Нина Ивановна

Барвенок Наталья Васисильевна

Резепова Галина Сергеевна

  1.  

4

«Жастар» сарайы, Республика даңғылы, 34

 М. Ғабдуллин көшесінен Абай даңғылының жұп сандар жағымен          Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан     Луи Пастер көшесіне дейін, Луи Пастер көшесінің тақ сандар жағынан             С. Рахымов көшесіне дейін, С. Рахымов көшесінің тақ сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан                         Ш. Иманбаева көшесіне дейін, Ш. Иманбаева көшесінің жұп сандар жағынан Отырар көшесіне дейін, Отырар көшесінің тақ сандар жағынан М. Ғабдуллин көшесіне дейін, М. Ғабдуллин көшесінің жұп сандар жағынан Абай даңғылына дейін.

 

Комиссия төрағасы

Ысқақов Серік Қылышұлы

Төраға орынбасары

Шарипов Фархад Өтегенұлы

Хатшы

Пшенбаева Маржан  Исполқызы

Комиссия мүшелері

Нұркеева Салтанат Ибадуллақызы

Васильева Ирина Анатольевна 

Бекмырзаева Жұлдызай Серікқызы

Әбіш Әсел Қайратқызы

  1.  

5

«Жастар» сарайы, Республика даңғылы, 34

Республика даңғылынан И. Панфилов көшесінің жұп сандар жағынан                          С. Торайғыров  көшесіне дейін, С. Торайғыров көшесінің тақ сандар  жағынан Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің  жұп сандар жағынан Ш. Айманов  көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінің тақ сандар жағынан         С. Сейфуллин көшесіне  дейін, С. Сейфуллин көшесінің тақ сандар жағынан   С. Торайғыров көшесіне дейін, С. Торайғыров көшесінің тақ сандар жағынан Ж. Омаров көшесіне дейін, Ж. Омаров көшесінің тақ сандар жағынан                  М. Ғабдуллин көшесіне дейін, М. Ғабдуллин көшесінің тақ сандар жағынан Отырар көшесіне дейін, Отырар көшесінің тақ сандар жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының жұп сандар жағынан И. Панфилов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Солодовников Сергей Петрович

Төраға орынбасары

Ракишева Светлана

Амангелдіқызы

Хатшы

Турунтаева Тамила Мусахановна 

Комиссия мүшелері

Сауысқанова Әсел Айтжанқызы Сталфинова Ақсұлу Жамбылқызы

Жазықбаев  Батырхан Ерланұлы

Абдуалиева Балжан Ибрагимқызы

  1.  

6

№ 8 орта мектеп, Асан қайғы көшесі, 56

 

            Ш. Уәлиханов көшесінен Абай даңғылының жұп сандар жағынан                     Ә. Сембинов көшесіне дейін, Ә. Сембинов көшесінің тақ сандар жағынан  Баянауыл көшесіне дейін, Баянауыл көшесінің тақ сандар жағынан                      Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің жұп сандар жағынан Абай даңғылына дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Сатмағамбетов Сақан Елеусізұлы

Төраға орынбасары

Шапиева Гүлдана Шәріпбекқызы

Хатшы

Сұлтанова Азина Қожахметқызы

Комиссия мүшелері

Ақбанова Нұргүл Төлегенқызы

Бижанов Бақытжан Сартайұлы

Дәулетбакова Райгүл Бақытжанқызы

Абил Наташа

 

  1.  

7

№ 8 орта мектеп, Асан қайғы көшесі, 56

 

            Ш. Уәлиханов көшесінен Баянауыл көшесінің тақ сандар жағынан           Ә. Сембинов көшесіне дейін, Ә. Сембинов көшесінің тақ сандар жағынан                  А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан Асан қайғы көшесіне дейін, Асан қайғы көшесінің тақ сандар жағынан Жәнібек Тархан көшесіне дейін, Жәнібек Тархан көшесінің тақ сандар жағынан                     Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің жұп сандар жағынан Баянауыл көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Алпысбаева Айсұлу Бекболатқызы

Төрайым орынбасары

Ермағанбетова Марал  Маратқызы

Хатшы

Ілиясова Қымбат Мәуленқызы

Комиссия мүшелері

Әбдіғожина Лейля Базкенқызы

Шдерин Серікқазы Сүлейменұлы   

Қамбар Аманкелді

Боранбаева Айгүл  Қайруллинқызы

  1.  

8

№ 31 орта мектеп, Кенесары көшесі, 49

Республика даңғылынан Отырар көшесінің жұп сандар жағынан             Ш. Иманбаева көшесіне дейін, Ш. Иманбаева көшесінің тақ сандар жағынан Ағыбай батыр көшесіне дейін, Ағыбай батыр көшесінің тақ сандар жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының жұп сандар жағынан  Отырар көшесіндегі № 7г, 7в, М. Ғабдуллин көшесіндегі № 12 үйлерді қоспағанда, Отырар көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Самсонова Ирина Константиновна

Төрайым орынбасары

Көшкімбаева Алмагүл Рамазанқызы

Хатшы

Астрелина Ирина Владимировна

Комиссия мүшелері

Жансейітова Гүлнар Алпыспайқызы

Егорова Анна Дмитриевна

Ерин Михаил Федорович

Кенбейлова Гүлнара Амантайқызы

 

  1.  

9

№ 31 орта  мектеп  , Кенесары көшесі, 49

 

Ш. Иманбаева көшесінен Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан        Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан                     А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан               Ш. Иманбаева көшесіне  дейін, Ш. Иманбаева көшесінің жұп сандар жағынан

Ш. Уәлиханов көшесіндегі № 5 үйді, А. Иманов көшесіндегі № 17 үйді қоспағанда Кенесары көшесінің № 61, 61/1, 63 үйлерін қоса алғанда, Кенесары көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Төлегенова Баян Қайырбекқызы

Төрайым орынбасары

Оспанова Мадина Рамазанқызы

Хатшы

Маишева Зәуреш Қуандыққызы

Комиссия мүшелері

Байтұрова Аягөз Рыспайқызы

Бондарь Елена Владимировна

Ахатова Светлана Болатбайқызы

Фестер Наталья Евгеньевна

 

10.   

10

№ 10 мектеп-гимназия, М. Ғабдуллин көшесі,  7

 Республика даңғылы № 2/1, 2/2, 2/3, 2/4 үйлер, А. Бараев көшесі № 1, 3, 5а, 7, 9, 13 үйлер, М. Ғабдуллин көшесі № 1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6а, 6/1 үйлер,            Ш. Иманбаева көшесі № 1 үй.

 

Комиссия төрайымы

Ташенова Мәрзия Әкімқызы

Төрайым орынбасары

Баймұқанова  Антонина Александровна

Хатшы

Кожамсейітова Нұрғайша Шабданқызы

Комиссия мүшелері

Сәрсенбаева Гүлден Қазақбайқызы

Серікбаева Зейнегүл Оразмағанбетқызы

Маметхан Айжан

Тоқтарқызы Меруерт

11.   

11

№ 10 мектеп-гимназия, М. Ғабдуллин көшесі,  7

 

Республика даңғылынан Ағыбай батыр көшесінің жұп сандар жағынан Ш. Иманбаева көшесіне дейін, Ш. Иманбаева көшесінің тақ сандар жағынан Рамазан көшесіне дейін, Рамазан көшесінің тақ сандар жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының жұп сандар жағынан Ағыбай батыр көшесіне дейін, Республика даңғылындағы № 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/1, 6/2 үйлерді қоса алғанда.

 

Комиссия төрайымы

Жүнісова Құсни Қияшқызы

Төрайым орынбасары

Даржанова Масура Хамидуллақызы

Хатшы

Қошқарбаева Гүлмайда Оралбайқызы

Комиссия мүшелері

Мусина Жамал Валиевна

Сүлейменов Дулат Мұстафаұлы

Жұматаева Айман Дахарқызы

Аренов Ербол Бейсембайұлы

 

12.   

12

Қазақ-түрік лицейі, С. Сейфуллин көшесі, 59

 

Абай даңғылынан Ә. Әлімжанов көшесіндегі жұп сандар жағынан мен             С. Сейфуллин көшесіне дейін, С. Сейфуллин көшесінің тақ сандар жағынан Асан қайғы көшесіне дейін, Асан қайғы көшесінің жұп сандар жағынан                  Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан           Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесінің жұп сандар жағынан                  Ә. Сембинов көшесіне дейін,  Ә. Сембинов көшесінен тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынын тақ сандар жағынан Ә. Әлімжанов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Досова Әсия Насырқызы

Төрайым орынбасары

Ахметқалиева Алтынай Сағатбекқызы

Хатшы

Мусина  Әлия Елғазықызы

Комиссия мүшелері

Жалмағанбетова Жұмакүл Сағинтайқызы

Асылхан  Қалима Еркебайқызы Тілеуберді Сымбат Тілеубердыұлы

Кәкіманова Айымкүл  Оразқызы

 

13.   

13

Қазақ – түрік лицейі, Сәкен Сейфулин көшесі, 59

 

Абай даңғылынан Ш. Уәлиханов көшесінің жұп сандар жағынан                     Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп сандар жағынан Асан қайғы көшесіне дейін, Асан қайғы көшесінің тақ сандар жағынан                    С. Сейфуллин көшесіне дейін, С. Сейфуллин көшесінің жұп сандар жағынан          Ә. Әлімжанов көшесіне дейін, Ә. Әлімжанов көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылынын тақ сандар жағынан Ш. Уәлиханов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Иманғалина Шәмшипану

Төрайым орынбасары

Жүнісова Гүлназ Минтайқызы

Хатшы

Белгібекова Әсел Аманбайқызы

Комиссия мүшелері

Енсепов Еркин Жанбырбаевич

Қазжанова Зада Рахманқызы

Естемесова Сәнім Барлықбайқызы

Жолдібеков Тәуір Сейтбекұлы

14.   

14

Сауда-экономикалық колледжі, Кенесары көшесі, 60

 

Ә. Сембинов көшесінен А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан                               Егемен Қазақстан газеті көшесіне дейін, Егемен Қазақстан газеті көшесінің тақ сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан Е. Брусиловский көшесіне дейін, Е. Брусиловский көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының жұп сандар жағынан Ә. Сембинов көшесіне дейін, Ә. Сембинов көшесінің жұп сандар жағынан       А. Иманов көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Күжімов Мырзабек Тұрабекұлы

Төраға орынбасары

Устенбеков Аяған Сапарұлы

Хатшы

Мұқашева Айжан Талғатқызы

Комиссия мүшелері

Черпаева Айнагүл Болатбекқызы

Құсайнов Дарын Тылешұлы

Жұманова Райхан Сағантайқызы

Манаева Қатира Ахатқызы

 

15.   

15

№ 16 орта мектеп, Кенесары көшесі, 81

 

Жәнібек Тархан көшесінен Асан қайғы көшесінің жұп сандар жағынан                    А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің жұп сандар жағынан Егемен Қазақстан газеті көшесіне дейін, Егемен Қазақстан газеті көшесінің жұп сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан        Б. Бейсекбаев көшесіне дейін, Б. Бейсекбаев көшесінің тақ сандар жағынан Жәнібек Тархан көшесіне дейін, Жәнібек Тархан көшесінің тақ сандар жағынан, Кенесары көшесіндегі № 62, 62/1, 62/2, 62/3 үйлерді, Б. Бейсекбаев көшесіндегі № 9/4 үйді, Егемен Қазақстан газеті көшесіндегі № 4/5 үйді, Жәнібек Тархан көшесіндегі № 5, 5/1 үйлерді қоспағанда, Асан қайғы көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Айтмұхамбетова Балжан Қаиртайқызы

Төрайым орынбасары

Шахматова Жібек Дүйсіпқызы

Хатшы

Жақыпова Зәуреш Әкімқызы

Комиссия мүшелері

Сайдалинова Наушан Жылқайдарқызы

Асқарова Күлшат Серікқызы

Башимова Нұргүл Халиоллақызы

Доронгоф Лариса Анатольевна

 

16.   

16

№ 16 орта мектеп, Кенесары көшесі, 81

 

Ә. Сембинов көшесінен Л. Толстой көшесінің жұп сандар жағынан                        Е. Брусиловский көшесіне дейін, Е. Брусиловский көшесінің тақ сандар жағынан Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ сандар жағынан                     Ә. Сембинов көшесіне дейін, А. Сембинов көшесінің жұп сандар жағынан       Л. Толстой көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Закирина Гүлмира Қайсашқызы

Төрайым орынбасары

Уринбасарова Гүлістан Якшылыкқызы

Хатшы

Омарова Айгүл Қажымұратқызы

Комиссия мүшелері

Есімжанова Гүлжан Айтуғанқызы

Шакиров Ардақ Қажымұлы

Әбілова Әйгерім Қайриденқызы

Көшеғұлова Бахыт Ысқаққызы

17.   

17

№ 5 мектеп-гимназия, Жәнібек Тархан көшесі, 16

 

А. Пушкин көшесі, № 1, 3/1, 7, 9 үйлер, А. Жұбанов көшесі, № 1, 3, 3/1, 3/2 үйлер, А. Кравцов көшесі, № 5, 7, 7/1, 9 үйлер, Жәнібек Тархан көшесі,           № 18 үй.

 

 

Комиссия төрағасы

Труфанов Алексей Степанович

Төрааға орынбасары

Нұрышева Айгүл Бектұрсынқызы

Хатшы

Саидова Наталья Петровна

Комиссия мүшелері

Ибраимбекова Анаргүл Мәулиқызы

Ишанқұлов Бауыржан Нармұратұлы

Ертісбаева Аяжан Секенқызы

Аубакирова Айнагүл Аманжолқызы

18.   

18

№ 5 мектеп-гимназия, Жәнібек Тархан көшесі, 16

 

А. Кравцов көшесі, № 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2 үйлер, Жәнібек Тархан көшесі, № 5, 5/1 үйлер, Асан қайғы көшесі, № 01, 04 үйлер

Комиссия төрайымы

Бахриденова Тоғжан Макешқызы

Төрайым орынбасары

Әбдіқадыров Бекболат Зайхенұлы

Хатшы

Шахманова Бәтима Рамазанқызы

Комиссия мүшелері

Стамқұлов Руслан Жұмабекұлы

Жексеева Валентина Викторовна

Кнутова Светлана Анатольевна

Заможняя Юлия Александровна

19.   

19

Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті,    

Жұбанов көшесі,   7

 

 Б. Бейсекбаев көшесінен А. Иманов көшесінің жұп сандар жағынан       А. Янушкевич  көшесіне дейін, А. Янушкевич көшесінің  тақ сандар жағынан Жәнібек Тархан көшесіне дейін, Жәнібек Тархан көшесінің тақ сандар жағынан Б. Бейсекбаев көшесіне дейін, Б. Бейсекбаев көшесінің жұп сандар жағынан,             А. Пушкин көшесіндегі № 2, 2/1, 4, 6, 6/1 үйлерін қоса алғанда, А. Иманов көшесіне дейін.

 

Комиссия төраағасы

Қонақбаев Асқар Ғалымұлы

Төраға орынбасары

Шалабеков Жомарт Аманкенұлы

Хатшы

Алашбаева Нұрсұлу Мұханбетқызы

Комиссия мүшелері

Смағұлова Марал Елтайқызы

Оразбаева Айнұр Мұхамедуәлиқызы

Нығмет Алтайбек

Валиева Анар Бахытжанқызы

 

20.   

20

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, А. Пушкин көшесі, 11

 

 А. Иманов көшесінен А. Жұбанов көшесінің жұп сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан А. Пушкин көшесіне дейін, А. Пушкин көшесінің тақ сандар жағынан А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан Кенесары көшесіндегі № 91/4 үйді, А. Пушкин көшесіндегі № 15 үйді, Абай даңғылындағы № 96, 96а, 98 үйлерді қоса алғанда, А. Жұбанов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Рыбин Игорь Вячеславович

Төраға орынбасары

Кәрібаева Айман Құдайбергенқызы

Хатшы

Бреншинова Тота Саковалқызы

Комиссия мүшелері

Қасымов Мархат Кенжебайұлы

Рахымжанов Данияр Айтбайұлы

Дүйсенов Саят Маратұлы

Жылқыбаева Бибігүл Кәрімқызы

21.   

21

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, А. Пушкин көшесі, 11

 Б. Бейсекбаев көшесінен Кенесары көшесінің жұп сандар жағынан          А. Жұбанов  көшесіне  дейін, А. Жұбанов көшесінің тақ сандар жағынан          А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің тақ сандар жағынан                 Б. Бейсекбаев көшесіне дейін, Б. Бейсекбаев көшесінің жұп сандар жағынан, Егемен Қазақстан газеті көшесіндегі № 4/5 үйді, Кенесары көшесіндегі № 62, 62/1, 62/3 үйлерді, Б. Бейсекбаев көшесіндегі № 9/4 үйді қоса алғанда, Кенесары көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Мамаева Жанар Бекайдарқызы

Төрайым орынбасары

Жүсіпова Әлия Маратқызы

Хатшы

Ахметова Айгүл Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері

Баядилова Нұрсұлу Ахметқызы

Усманова Ләззат Кабдрашқызы

Ермағанова Мейрамгүл Зағпарқызы

Хасенова Гүлмира Әділбекқызы

 

22.   

22

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, Қажымұқан көшесі,13

 

 

 Абылай хан даңғылы, № 2, 2а, 4/2, 4/4,  6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 12/2, 14/1, 14/2 үйлер, Қажымұқан көшесі, № 15 үй.

 

Комиссия төрайымы

Хамзина Ләззат Асқарқызы

Төрайым орынбасары

Ысқақов Сұлтан Бақытұлы

Хатшы

Зекенова Анар Ырымғалиқызы

Комиссия мүшелері

Жекібаева Жазира Жеңісқызы

Хасанова Әлия Ниязбекқызы

Әлімова Ақдана Аскарқызы

Бейсебаева Айман Жақсылыққызы

23.   

23

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, «Студенттер үйі»,   М.Жұмабаев даңғылы, 14

 

М. Жұмабаев даңғылы, № 8, 10, 12, 12а, 12/1, 14, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18 үйлер.

 

Комиссия төрағасы

Утенов  Алдажар  Көшербайұлы

Төраға орынбасары

Әкімжанова Базар Исламқызы

Хатшы

Молдажанова Шолпан Әуесханқызы

Комиссия мүшелері

Сексембаева Айгүл Бекмадинқызы

Қыдырбаева Гүлзада Қабдоллақызы

Өтенова Айжана Алдажарқызы

Қасымбекова Назым Қанатқызы

24.   

24

Л. Гумилев атындағы Еуразиялық ұлттық университеті, «Студенттер үйі» М. Жұмабаев даңғылы, 14/1

 

Абылай хан даңғылы, № 20, 20а, 20б, 20д, 24, 26, 26/1 үйлер,                          М. Жұмабаев даңғылы, № 14/1 үй.

 

 

Комиссия төрағасы

Шаменов Мерей Ерболұлы

Төрағасы орынбасары 

Сағитова Наушарбан Темірбекқызы

Хатшы

Алғалиева Гүлназым Сәкенқызы

Комиссия мүшелері

Серғазина Жансая Мэлсқызы Жұматова Нұршат Жұматқызы

Ахметова Гүлнар Хамитқызы

Исина Төлеу Қожабергенқызы

 

25.   

25

«Астана су арнасы» МКК, Абай даңғылы, 103

 

Кенесары көшесінен А. Жұбанов көшесінің жұп сандар жағынан темір жол магистраліне дейін, темір жол магистралі бойымен А. Пушкин көшесіне дейін, А. Пушкин көшесінің тақ сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан, Кенесары көшесіндегі № 91/4 үйді,    А. Пушкин көшесіндегі № 15 үйді, Абай даңғылындағы № 96, 96а үйлерді қоспағанда, А. Жұбанов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Жүзбаева Ғалия Қуанышқызы

Төрайым орынбасары

Бектұрсын Әлия Сәкенқызы

Хатшы

Изаак Елена Павловна

Комиссия мүшелері

Жүрімбаева Жанагүл Сабыржанқызы

Дәулетқұлова Ырымгүл Тұяққызы

Молдояров Рүстем Болатұлы

Усманов Саид Бабирхожаевич

26.   

26

Құрылыс-техникалық колледжі,  Ақжол  көшесі, 30б

 

Алаш тасжолынан Жетіген көшесімен Ж. Досмұхамедұлы көшесіне дейін, Ж. Досмұхамедұлы көшесінен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінің бойымен, Ж. Досмұхамедұлы көшесіндегі № 2, 4, 4/1, 6, 8 үйлерді қоса алғанда, Алаш тасжолына дейін.

 

Комиссия төрағасы

Мағауин Жеңіс Тезекбайұлы

Төраға орынбасары

Ахметова Зубайра Бегматқызы

Хатшы

Құрманғожина Ұрқия Уахитқызы

Комиссия мүшелері

Нұрғожина Назгүл Аманболғанқызы

Мұсағалиев Рүстем Серікұлы

Әбдреймов Алмас Болатұлы

Ағубаева Зәуреш Сабыржанқызы

27.   

27

№ 55 орта мектеп, Ж. Досмұхамедұлы көшесі, 2

 

Ж. Досмұхамедұлы көшесінен теміржол бойымен А. Пушкин көшесіне дейін, А. Пушкин көшесінен Жетіген көшесіне дейін, Жетіген көшесінен                     Ж. Досмұхамедұлы көшесіне дейін, Ж. Досмұхамедұлы көшесінің жұп сандар жағынан, Ж. Досмұхамедұлы көшесіндегі № 2, 4, 4/1, 6, 8 үйлерді қоспағанда, теміржолға дейін.

 

Комиссия төрайымы

Қазмұханбетова Жанат Талғатқызы

Төрайым орынбасары

Ибраева Назкен Кзайдарқызы

Хатшы

Темірова Дәмет Махметқызы

Комиссия мүшелері

Мырзағұлова Марина Сейілқызы

Қасен Қаламқас Мұхамедияқызы

Утаева Гулем Кәрімжанқызы

Сатанова Қаным Жәрдемқызы

28.   

28

№ 27 мектеп-лицей, Таха Хусейн көшесі, 5/1

 

А. Бараев көшесі, № 2, 2/1, 2а, 2б, 6, 6/1, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 12, 14, 14/1 үйлері, А. Кравцов көшесіндегі № 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1 үйлер, Ж. Тәшенов орамындағы № 8, 8/1, 8/2, 8/3,10 үйлер.

 

 

Комиссия төрайымы

Чекалова Айман Тоқымқызы

Төрайым орынбасары

Беғадаева Әсел Қанатқызы

 

Хатшы

Полоротова-Хрипун Дарья Олеговна 

Комиссия мүшелері

Мамильянова Индира Мұратқазықызы

Самсонова Олеся Евгеньевна

Сүндетов Азамат Қайратұлы

Шестопалова Татьяна Викторовна

 

29.   

29

№ 27 мектеп-лицей, Таха Хусейн көшесі, 5/1

Ж. Тәшенов көшесі, № 7, 7/1, 9, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2 үйлер, Ж. Тәшенов орамы, № 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 6/1, 7, 9 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Бекжанова Салтанат Тұрсұмбекқызы 

Төрайым орынбасары

Жанабаева Дилара Маратқызы

Хатшы

Бақақова Айсұлу Қожанбердықызы

Комиссия мүшелері

Рахыметова Меруерт Жәнібекқызы

Жаңғабылқызы Роза

Жасыұзақова Жансая Рсалиқызы

Кажмағамбетова Меруерт Сәбитқызы

30.   

30

«Астана қаласының коммуналдық меншік қоры» МКК, Ж. Тәшенов көшесі, 25

Асан қайғы көшесінен А. Кравцов көшесінің жұп сандар жағынан          Ж. Тәшенов көшесіне дейін, Ж. Тәшенов көшесінің тақ сандар жағынан        Таха Хусейн көшесіне дейін, Таха Хусейн көшесінің жұп сандар жағынан        А. Кравцов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Шамсудинов Руслан Хотибович

Төраға орынбасары

Масленко Ирина Владимировна

Хатшы

Ермұханова Айгүл Ерғазиқызы

Комиссия мүшелері

Мақышев Қанат Серікұлы

Тұтқышева Гүлшат Отарбекқызы

Көшербаева Арай Аманбайқызы

Раткул Эльмира Асқарқызы

 

31.   

31

Каратэ орталығы, Ж.Тәшенов көшесі, 7/2

 

Ж. Тәшенов көшесі, № 8, 8/1, 10, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 16а, 18, 20, 22 үйлер, Таха Хусейн көшесі, № 1, 3, 3/1, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15а, 17а үйлер, А. Кравцов көшесі, № 6 үй.

 

 

Комиссия төраға

Базарбаев Барлыбай Сатылғанұлы

Төраға орынбасары

Тілеулин Қайрат Түбірұлы

Хатшы

Бекенова Сапура  Мұхамедияқызы

Комиссия мүшелері

Меңдібаева Аида Серікқызы

Төлегенова Айман Оралбайқызы

Ермағанбетова Айгүл Тастенқызы

Сағинбаева Орынбасар Қошқарқызы

32.   

32

Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі,

Б. Майлин көшесі, 12

 

Б. Майлин көшесінен М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар жағынан                Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының тақ сандар жағынан Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің жұп сандар жағынан Б. Майлин көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесіндегі № 19, 19/1, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 29 үйлерді қоса алғанда, Б. Майлин көшесінің жұп сандар жағынан            М. Жұмабаев даңғылына дейін.

 

Комиссия төрағасы

Жанболат Зиятұлы

Төраға орынбасары

Жүсіпова Әсия Кәкібайқызы

Хатшы

Балапанова Гүлсім Серікқызы

Комиссия мүшелері

Рымбаева Роза Серікбайқызы

Қыстубаева Үмітшах Ануарбекқызы

Өтегенов Арман Жақсыкелдинұлы

Жетенова Айнұр Серікқызы

 

 

33.   

33

Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі,  Б. Майлин көшесі, 12

 

Қ. Сәтбаев көшесі, № 17, 17/1, 17/2 үйлер, Б. Майлин көшесі, № 7, 8, 9, 11/1, 13, 14 үйлер, Тәуелсiздiк даңғылы, № 34/1 үй, Б. Момышұлы даңғылы,     № 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 15а,17 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Садирбаева Гүлназ Ноянқызы

Төрайым орынбасары

Нұркенов Арман Қайратұлы

Хатшы

Жанайдарова Әсем Рахимжанқызы

Комиссия мүшелері

Танабаева Гүлшат Сапарғалиқызы

Мырзабекова Жанар Жарқынбекқызы

Бөкенбаева Гүлмира Октябрятқызы

Халиди Сәуле Мұхтарқызы

 

34.   

34

№ 28 орта мектеп, Петров көшесі, 8

Қажымұқан көшесі, № 2 үй, Тәуелсіздік даңғылы, № 4/1, 4/3, 6/1, 6/2, 6/3, 8, 12, 12/1, 12/2 үйлер, А. Петров көшесі, № 10, 10/1 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Брусевич Татьяна Апполинарьевна

Төрайым орынбасары

Омарова Баян Мұратқызы

Хатшы

Дерханбаева Гүлсара Тлектесқызы

Комиссия мүшелері

Баужанова Әйгерім Қайратқызы

Фербер Евгения Валерьевна

Ахметова Анар Қабденқызы

Овсянникова Наталья Геннадьевна

35.   

35

№ 28 орта мектеп, Петров көшесі, 8

А. Петров көшесі, № 2, 2/1, 4, 5, 5/2, 7, 7/1, 9, 12, 12/1, 12/2 үйлер, Қажымұқан көшесі, № 4 үй.

 

Комиссия төрайымы

Смердова  Лариса Леонтьевна

Төрайым орынбасары

Құдабаева Гүлшат Нүкебайқызы

Хатшы

Қайранбаева Курлугаш   Зейноллақызы

Комиссия мүшелері

Нұрғалиева Гүлнара Русланқызы

Мырзағаянова Альмира Ранусқызы

Закирина Ботогөз Бақыбайқызы

Андреева Людмила Петровна

36.   

36

«Қазақстан» спорт сарайы, Қажымұқан көшесі,7

 

Қажымұқан көшесі, № 6, 6/1, 8, 8/1, 10/1, 12, 12а, 12б, 12в үйлер,               Қ. Сәтбаев көшесі, № 1, 1/1, 4, 4/1, 6 үйлер, А. Петров көшесі, № 1, 1/1,                       3 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Байымбетова Мақтай Әукішқызы

Төрайым орынбасары

Малеева Өрік Құсайынқызы

Хатшы

Авхимович Наталья Борисовна

Комиссия мүшелері

Байымбетов Алмас Алдабекұлы

Бондарь Ирина Анатольевна

Сембаева Гүлжан Ақылбекқызы

Арғынбаева Бибігүл Батырбекқызы

 

37.   

37

№ 30 мектеп-гимназия, Петров көшесі, 11

 

Қ. Сәтбаев көшесі, № 3, 3/1, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10 үйлер, А. Петров көшесі,        № 5/3, 17, 17/1, 19, 19/1 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Нұрмағанбетова Гүлсен Амантайқызы

Төрайым орынбасары

Мякушко Галина Константиновна

Хатшы

Максименко Светлана Викторовна

Комиссия мүшелері

Ташмағамбетова Айгүл

Айдарханқызы

Ілясов Ерлан Тоқсанбайұлы

Сұлтанова Ақерке Жандәулетқызы

Сабырова Ақжайық Мәлікқызы

38.   

38

№ 30 мектеп-гимназия, Петров көшесі, 11

 

Қ. Сәтбаев көшесі, № 9/1, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 13, 13/3 үйлер,           А. Петров көшесі, № 13, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18/1, 20 үйлер, күйші Дина көшесі, № 11/1 үй.

 

Комиссия төрайымы

Әзімханова Сәуле Мыңшалқызы

Төрайым орынбасары

Мурзалина Сәбира Әуезханқызы

Хатшы

Бакиева Сания Исмаилқызы

Комиссия мүшелері

Әубәкіров  Саят Хамитұлы

Гембик Людмила Васильевна

Жақсығұлова Дармия Дарыбайқызы

Морозов Александр Григорьевич

 

39.   

39

№ 22 мектеп-гимназия, Ж.Жирентаев көшесі, 16

 

Қажымұқан көшесі, № 22/1, 26, 28 үйлер, Ж. Жирентаев көшесі, № 14, 20, 20/1 үйлер, М. Жұмабаев даңғылы, № 1, 3, 3/1, 5 үйлер, А. Петров көшесі,        № 23/2 үй.

 

 

Комиссия төрайымы

Таңатова Жанар Мұхтарқызы

Төрайым орынбасары

Шаяхметова Нұргүл Уахапқызы

Хатшы

Мелентьева Ольга Юриевна

Комиссия мүшелері

Искарина Жанат Ысқаққызы

Садвакасова Сәуле Сақтағанқызы

Бахарева Юлия Игорьевна

Омарбаева Сәния Амангельдинқызы

40.   

40

№ 22 мектеп-гимназия, Ж. Жирентаев көшесі, 16

 

М. Жұмабаев даңғылы, № 5/1, 5/2, 7, 7/1, 9, 9/1, 9/2 үйлер, А. Петров көшесі, № 23, 23/1, 30/1, 31/1, 32 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Сейтмұхаметова  Роза Төлегенқызы

Төрайым орынбасары

Бексейітов Қайыржан Қабдрашұлы

Хатшы

Толыбаева Айша Кучербайқызы

Комиссия мүшелері

Құндақпаев Айдар Сұлтанұлы

Сматаева Сымбат Нұрханқызы

Жұмадилова  Гүлбағда Қияшқызы

Төлешова Құндыз Бекенқызы

41.   

41

Еуразия гуманитарлық институты,  М Жұмабаев даңғылы, 4а

 

Абылай хан даңғылы, № 28, 30, 32/1, 32/2, 36, 36а, 38 үйлер, күйші Дина көшесі, № 31, 33 үйлер, М. Жұмабаев даңғылы, № 16/4, 18/1 үйлер, М. Төлебаев көшесі, № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 үйлер, VIP-қалашығы, № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 36, 37 үйлер.

 

Комиссия төрағасы

Әбелдинов Арман Садықұлы

Төраға орынбасары

Жұмағұлова  Шарбан Ахметқызы

Хатшы

Көкішева Назерке Мағазқызы

Комиссия мүшелері

Сандыбаева Айгүл Талғатқызы

Сәулен Нұржан

Таджиғалиев Нұрлан Анатольевич

Әлімбаев Аслан Есемқанұлы

42.   

42

Гуманитарлық колледж,

І. Жансүгірұлы көшесі, 4

 

Абылай хан даңғылы, № 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 2/1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/7, 4/3 үйлер.

 

 

Комиссия төрайымы

Махметова Нұргүл Уайханқызы

Төрайым орынбасары

Нуржумина Шакара Ислямбекқызы

Хатшы

Какенова Эльмира Тарбақбайқызы

Комиссия мүшелері

Картаева Тоғжан Жанбайқызы

Ахметова Лариса Викторовна

Қалыбекова Эльмира Сәрсенбайқызы

Қапасова Гүлназ Советбекқызы

 

43.   

43

Гуманитарлық колледж,

І. Жансүгірұлы көшесі, 4

            Абылай хан даңғылы, № 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 12/1, 14, 16/1, 18, 23, 25, 25/1 үйлер, М. Жұмабаев даңғылы, № 2, 6 үйлер. 

 

Комиссия төрағасы

Беисов Гауез Қошмағамбетұлы

Төраға орынбасары

Мұқатаева Сара Мәжитқызы

Хатшы

Махметова – Әшімова  Нұрсұлу Нұрланқызы

Комиссия мүшелері

Адылғазықызы Жұлдыз

Мұсаева Мадина Ерәліқызы

Зозуля Валентина Ивановна

Әбілғапарова Людмила Асқарқызы

44.   

44

№ 32 мектеп-гимназия,

Абылай хан даңғылы, 25/3

 

Абылай хан даңғылы, № 17, 17а, 17б, 17/1, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 21 үйлер, І. Жансүгірұлы көшесі, № 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 8/3, 10, 10/1, 10/2 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 8, 10, 12, 14, 16, 18 үйлер.

 

Комиссия төрағасы

Оспанов Уәлихан Рашитұлы

Төраға орынбасары

Батталова Рауза Амантайқызы

Хатшы

Сыздықова Ғалия Қабдуәлиқызы

Комиссия мүшелері

Шайдахметова Гүлшат Ақтайқызы

Алдабергенова Айгүл Тұрсынбекқызы

Вейдман Виктор Карлович

Смбаева Дана Болатқызы

 

45.   

45

№ 32 мектеп-гимназия,

 Абылай хан даңғылы, 25/3

 

            Абылай хан  даңғылы, № 25/2, 27/1 үйлер, Манас көшесі, № 11/2, 11/3, 13, 13/1, 13/2, 19, 23/1 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 3, 5, 20, 22, 24/1 үйлер.

 

Комиссия төрағасы

Гродер Виктор Германович

Төраға орынбасары

Абрамова Ольга Александровна

Хатшы

Коротич Ольга Григорьевна

Комиссия мүшелері

Огурцова Марина Викторовна

Ахмадиева Әсем Бейсембайқызы

Рыжова Анна Сергеевна

Дәріпова Айгүл Айтқазаинқызы

46.   

46

№ 37 орта мектеп, Күйші Дина көшесі, 44/3

 

            Манас көшесi, № 20, 20/1, 20/2, 22, 22/3, 23/5 үйлер, Қ. Рысқұлбеков көшесі, № 27/3 үй, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 28, 30, 30/1, 32 үйлер, күйші Дина көшесі, № 46, 46/1, 46/2 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Аушахманова Амантай Төлегенқызы

Төрайым орынбасары

Әбдрахманов Рамазан Зарлықұлы

Хатшы

Серікбекова Бибігүл Асылбекқызы

Комиссия мүшелері

Сахова Мөлдір Нұрғалиқызы

Ещанов Кенжеғұл Садманұлы

Ысқақаова Марал Бәріақынқызы

Рябчекнко Наталья Григорьевна

 

47.   

47

№ 37 орта мектеп, Күйші Дина көшесі, 44/3

 

 

Қ. Рысқұлбеков көшесі, № 5, 7, 7/1, 9, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 27/1, 27/2 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 17/3, 17/4, 19/1, 19/2, 19/3 үйлер, күйші Дина көшесі, № 46/3 үй.

 

Комиссия төрағасы

Ахмет Базыл Әлдешұлы

Төраға орынбасары

Сатыбалдина Гүлнар Ахметқызы

Хатшы

Сәрсекеева Айша Жақыпқызы

Комиссия мүшелері

Әлібекова Гүлден Зияшқызы

Аршкенова Салтанат Әбдәлиқызы

Хасенова  Айнаш Бейсембайқызы

Дүйсенбаев Мейіржан Рысқұлұлы

 

 

48.   

48

№ 37 орта мектеп, Күйші Дина көшесі, 44/3

 

Абылай хан даңғылы, № 35, 37, 37/1, 39, 41, 41/1,41/2, 43, 43/1 үйлер, күйші Дина көшесі, № 36, 36/1, 36/2, 36/3, 38, 40, 40/1, 42, 42/2, 44, 44а, 44/1, 44/2 үйлер.

 

Комиссия төраға

Ерғалиев Хайдар Қайрполлаұлы

Төраға орынбасары

Махметов Самат Серікұлы

Хатшы

Күсенбаева Меруерт Мұратқызы

Комиссия мүшелері

Сматаева Әсел Ахметжанқызы

Төкешова Қызғалдақ Қадырбекқызы

Төлеуова Орынбасар Нұртазинқызы

Балабекова Айман Теміркейқызы

 

49.   

49

№ 38   мектеп-гимназия, Ғ. Мүсірепов көшесі, 8/2

 

            Абылай хан даңғылы, № 49, 49/1, 49/2, 51 үйлер, Ғ. Мүсірепов көшесі,        № 1, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/3 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 40 үй. 

 

Комиссия төрайымы

Қасымбек Жамал Базарқұлқызы

Төрайым орынбасары

Есенова Ләззат Тәжденқызы

Хатшы

Серікова Гүлмира Айтбайқызы

Комиссия мүшелері

Нұрлыбекова Райхан Байтөлеуқызы

Тоқымбаева Биғайша Асылханқызы

Ержанова Гүлназ Нұрханқызы

Тілеулесов Рахымтай Боранбекұлы

 

50.   

50

№ 38  мектеп-лицей,

 Ғ. Мүсірепов көшесі, 8/2

 

Ғ. Мүсірепов көшесі, № 2, 2/1, 2/2, 4, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 9, 10, 10/2, 10/3, 12, 14, 14/1 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 42, 44, 46 үйлер, Абылай хан даңғылы, № 55, 55/1 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Нүсіпжанова Жеңіскүл Темірханқызы

Төрайым орынбасары

Әбілдина Айгүл Қабдрахманқызы

Хатшы

Байтемір Дилбар Боранбайқызы

Комиссия мүшелері

Әбдрахманова Динара Әділбекқызы

Нұрқанова Камида Қашқымбайқызы

Өмірзақ Жұлдызбек

Иманбаева Гүлзия Қалиқызы

51.   

51

«Жолаушыларды тасымалдау орталығы» МКК,

Абылай хан даңғылы, 57/1

«

 

Абылай хан даңғылы, № 57, 57/1, 57/2, 59, 59/1 үйлер, Ғ. Мұстафин көшесі, № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 5, 5/1, 7, 7/1, 7/2, 9 үйлер, Ғ. Мүсірепов көшесі, № 4/2, 6/4 үйлер.

 

 

Комиссия төрайымы

ДауменовЖомарт Аронұлы

Төрайым орынбасары

Шалманов Нағашыбай Жайлханұлы

Хатшы

Смаилова Аймен ЕділқызыКомиссия мүшелері

Айтуаров Алдияр Ерланұлы

БіржановБауыржан

Хаджымұратұлы

Шелевий Равзиля Рафиковна

Аипов Бауыржан Болатұлы

 

52.   

52

№ 52   мектеп-гимназия,  Бурабай көшесі, 38

 

Абылай хан даңғылынан Ғ. Мұстафин көшесінің жұп сандар жағынан Қобыланды батыр көшесіне дейін, Қобыланды батыр көшесінің жұп сандар жағынан Есіл көшесіне дейін, Есіл көшесінің  тақ сандар жағынан Абылай хан даңғылына дейін, Абылай хан даңғылының тақ сандар жағынан Ғ. Мұстафин көшесіне дейін. 

 

Комиссия төрайымы

Байтасова Ұлбосын Бекмырзақызы

Төрайым орынбасары

Теңбаева Гүлбағила Үсенгіқызы

Хатшы

Аубакирова Гүлдана Төлеуханқызы

Комиссия мүшелері

Шайменова Бахжамал Советханқызы

Әшірбаева Гүлнұр Жұмабайқызы

Асанова Гаухар Ақылбекқызы 

Сейтенова Маржан Сәрсембайқызы

53.   

53

 Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі

мектебінің 1-ші сауықтыру орталығы,

Железнодорожный тұрғын алабы

 

Железнодорожный тұрғын алабы шекарасындағы В. Маяковский,   Ақтасты, Ж. Жабаев, Біржан сал, Ащысай, Көкжазық, Т. Әубәкіров, Ақжар,             М. Горький, Т. Мұсабаев, Керегетас, Қарасай батыр, Н. Төреқұлұлы көшелеріндегі тұрғын үйлер.

 

 

Комиссия төрағасы

Исмағамбетов Мұрат Әшкенұлы Төраға орынбасары

Назарова АлинаТалғатқызы

Хатшы

Алходжаева Айнұр Абдуохапқызы

Комиссия мүшелері

Байбатырова Әсемгүл Зиябекқызы

Сержанова Ұлбала Ұрдағұлқызы Сейдалиева Жазира Қуатбекқызы

Ерманова Ботагөз Ырысалықызы

 

54.   

54

№ 29 орта мектеп, Железнодорожный тұрғын алабы 

Ж. Жабаев көшесі,  14)

 

 

Железнодорожный тұрғын алабы шекараларындағы тұрғын үйлер, Ақмешіт, Иманақ, Ә. Молдағұлова, СМУ-1, Бірлік, Шалқар көшелері,               68665 әскери бөлімі, № 101 жол айрығы, «Шұбар» механикалық орман шаруашылығы. 

 

Комиссия төрайымы

Досмағамбетова Қарлығаш Тортайқызы

Төрайым орынбасары

Түспеков Жамалтай Өнербекұлы

Хатшы

Қасанова Райгүл Айтүренқызы

Комиссия мүшелері

Досполова Гүлмира

Амангелдіқызы

Досмағамбетова Эльмира Жанатқызы

Сүлейменова Гүлдана Балжабайқызы

Рысмұхамбетова Махаббат Давлетолиқызы

 

55.   

55

№ 13 орта мектеп, «Промышленный» тұрғын үй алабы

 

Қобда көшесінен бастап Айнакөл көшесіне дейінгі М. Төлебаев көшесі, Қордай көшесіне дейінгі Айнакөл көшесі, М. Шоқай көшесіне дейінгі Қордай көшесі, Көкжелек көшесіне дейінгі М. Шоқай көшесінің тақ сандар жағы,        М. Төлебаев көшесіне дейінгі Көкжелек көшесіндегі Промышленный, Оңтүстік-шығыс тұрғын үй алаптарындағы Бәйшешек, Көкарал, Көкжелек,               Б. Серікбаев көшелеріндегі үйлер.

 

Комиссия төрағасы

Рахымбеков Қанат Кекенұлы

Төраға орынбасары

Тусекова Гүлназия Жақсылыққызы

Хатшы

Магидова Надежда Никитовна

Комиссия мүшелері

Дүйсенова Айсұлу Оңдасынқызы

Абдраисов Тулеген Васильевич

Басалко Любовь Александровна

Күнтуғанова Қарлығаш

Кенжеханқызы

 

56.   

56

№ 57 орта мектеп, «Промышленный» тұрғын алабы,

 

Шалкөде көшесі № 1, 2, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10 үйлер, М. Шоқай көшесінің жұп сандар жағын қоса алғанда Қарасу көшесін, Г. Марков, Игишев, Бастөбе көшелерінің, Жігер тұйық көшесін қоса алғанда, Промышленный саяжай алқаптарындағы бақ шаруашылығы қоғамын қоса алғанда.

 

Комиссия төрағасы

Мұханов Қасқырбай

Төраға орынбасары

Қуандықов Ерлан Бейсенбекұлы

Хатшы

Дәулетова Гулфаирус Ермекбайқызы

Комиссия мүшелері

Раисов Нұрбек Әділбекұлы

Баязова Алтынай Нажиоллаұлы

Канибал Сатжол

Ерімбаева Ақмарал Тағайқызы

57.   

57

№ 57 орта мектеп, «Промышленный» тұрғын үй алабы, Шарбақты көшесі, 46

 

 

            Атамұра, Шарбақты, Б. Шолақ, Қапал көшелеріндегі үйлер.

 

 

Комиссия төрайымы

Көбесова Мирам Әбілдақызы

Төрайым орынбасары

Мырзағалиев Сейден Ноянұлы

Хатшы

Әбдрахманова Ырысбике Бүркітқызы

Комиссия мүшелері

Мекебаева Әсема Бейсембайқызы

Керімбаева Ғайни Әбдуәлиқызы

Омірбекова Жания Ахметбекқызы

Кісікова Әсел Өмірсерікқызы

58.   

58

№ 43 орта мектеп, Мичурино тұрғын алабы

 

            Мичурино тұрғын алабы шекарасындағы үйлер.

 

 

Комиссия төрайымы

Молдашева Шолпан Қазкенқызы

Төрайым орынбасары

Миллер Татьяна Павловна

Хатшы

Жылқыбаева Марьям Қабылданқызы

Комиссия мүшелері

Кива Владимир Анатольевич

Жохова Елена Юрьевна

Данабекова Гүлжәмила

Мұхаметярқызы

Батюта Тамара Васильевна

 

59.   

59

№ 44 орта мектеп, «Интернациональный» тұрғын алабы

 

            Интернациональный тұрғын алабы, Достық шағын ауданы шекарасындағы үйлер.

 

Комиссия төрағасы

Орынбаев Бақытжан Шарапбекұлы

Төраға орынбасары

Жәкенова Күлпаш Әбенқызы

Хатшы

Махамбетова Кәмшат Дәукенқызы

Комиссия мүшелері

Акбузаов Амандық

Достығалиев Бейсенбай Сапинұлы

Зампай Хуралай

Амантаева Гүлмира Амантайқызы

 

60.   

60

№ 42 орта мектеп, «Күйгенжар» тұрғын алабы

 

            Күйгенжар тұрғын алабындағы үйлер.

 

Комиссия төрағасы

Қалиев Серік Сабырбекұлы

Төраға орынбасары

Ақшалова Баян Сартайқызы

Хатшы

Нұрпейісова Маржан Егінбайқызы

Комиссия мүшелері

Тасыбеков Серік Сауытжанұлы

Әбдиева Баян Жеткергенқызы

Игенбаев Ғалым Әлкенұлы

Исабекова Балжан Қариоллақызы

 

61.   

61

№ 64 мектеп-лицей,

 Ғ. Мүсірепов көшесі,   15

 

 

            Ғ. Мұстафин көшесі № 21, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Құланбаева Рыскүл Мирсағатқызы

Төрайым орынбасары

Байдүсен Бауыржан Амангельдыұлы 

Хатшы

Өтепова Мөлдір Жеңіспекқызы

Комиссия мүшелері

Акирапбаев Нурбол Болатбекович  

Ботбаева Алмагүл Орынбекқызы

Ысқақова Айман Асқарәліқызы

Аблаева Маржан Жәнібекқызы

 

62.   

62

гуманитарлық-техникалық колледжі, Циолковский көшесі, 5

            Кенесары көшесінен Е. Брусиловский көшесінің жұп сандар жағынан                  Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесінің тақ сандар жағынан                 Ә. Сембинов көшесіне дейін, Ә. Сембинов  көшесінің  жұп сандар жағынан    Ш. Жиенқұлова көшесіне дейін, Ш. Жиенқұлова көшесінің жұп сандар жағынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп сандар жағынан теміржолға дейін, теміржол бойымен А. Жұбанов көшесіне дейін, А. Жұбанов көшесінің тақ сандар жағынан Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ сандар жағынан Е. Брусиловский көшесіне дейін

Комиссия төрайымы

Алееева Валентина Николаевна

Төрайым орынбасары

Жүрімбаева Мирамгүл Сабыржанқызы

Хатшы

Сайдилдин Нұрлан Сайлаубекұлы

Комиссия мүшелері

Бейсембаева Ләззат Оңғарқызы

Фазылова Айнұр Таңатқызы

Жұмашов Бақытжан Қасенұлы

Фазылов Мерей Қанатұлы

 

63.   

63

№ 50 мектеп-лицей, Күйші Дина көшесі, 6

            Тәуелсіздік даңғылы,  №  10, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 14/2, 16 үйлер, күйші  Дина  көшесі,  № 1, 1/1, 3/1, 5, 5/1, 7 үйлер,  А. Петров көшесі,  № 12/3, 14, 14/1, 14/2, 14/3  үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Иманбаева Алма Төкенқызы

Төрайым орынбасары

Байшағырова Бақтыбала Диханбайқызы

Хатшы

Зияханова Гүлмира Өмірзаққызы

Комиссия мүшелері

Шыныбекова Айман Саханқызы

Кидиралиева Орынкүл Оразаққызы

Жақыпов Қабанбай Бекетұлы

Чуприна Светлана Юрьевна

 

64.   

64

№ 50 мектеп-лицей, Күйші Дина көшесі, 6

 

            Күйші Дина көшесі, № 4, 8, 8/1, 8/2, 9, 10, 11,12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15 үйлер, Б. Майлин көшесі, № 7/1, 7/2 үйлер, Қ. Сәтбаев көшесі, № 15 үй.

 

 

Комиссия төрайымы

Оспанова Баян Нұрғалиқызы

Төрайым орынбасары

Дәуренбекова Сара Құсайынқызы

Хатшы

Бюрина Сандыбала

Комиссия мүшелері

Қабдуәлиева Гүлмира

Нығыманқызы

Әбдісадықова Шаригүл

Отарбекқызы

Әбжалелова Лаура Аханқызы

Ахметов Ерлан Орманұлы

 

65.   

65

№ 48 мектеп-лицей,

 

Ж. Жирентаев көшесі, 15/2

 

            Қажымұқан көшесі, № 14, 14/1, 16, 18, 18/2, 20, 22 үйлер, Ж. Жирентаев көшесі, № 19, 21, 22 үйлер, Қ. Сәтбаев көшесі, № 4/2, 6/1 үйлер.

 

 

Комиссия төрайымы

Жүсіпова Орынгүл Кабдулқызы

Төрайым орынбасары

Әбдікерімова Нұрхан Советқызы

Хатшы

Ысқақова Меруерт Талғатбекқызы

Комиссия мүшелері

Барпаяқова Гүлімхан Құлбайқызы

Омарбекова Фатима Денахметқызы

Асқарова Орынбасар Тасболатқызы

Өмірзақов Нұржан Тұтқабайұлы

 

66.   

66

№ 48 мектеп-лицей,

 Ж. Жирентаев көшесі, 15/2

            Ж. Жирентаев  көшесі,  № 9, 10, 13, 13/1, 15/1 үйлер, А. Петров көшесі,  № 21, 21/2, 21/3, 26, 26/1, 28/1, 32/1, 32/2 үйлер, М. Жұмабаев даңғылы № 11, 13 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Нұрәлиева Сырқагүл Сайлаубекқызы

Төрайым орынбасары

Қоқанова Бәтеш Данабекқызы

Хатшы

Нығметова Әсел Амантайқызы

Комиссия мүшелері

Смағұлова Марал Қайырқызы

Ақжігітова Гүлнұр Қолбайқызы

Ибраимова Қамажай Ибраимқызы

Шонова Алия Қуанышбекқызы

67.   

67

Медициналық колледжі, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, 16

 

Абылай хан даңғылы, № 27/3, 29/1, 29/2, 33 үйлер, Манас көшесі, № 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 11/1 үйлер, күйші Дина көшесі, № 35, 37, 39, 39/1, 41 үйлер.

 

 

Комиссия төрайымы

Саржанова Ақбала Нұрсейітқызы

Төрайым орынбасары

Құрмашев Бақытжан Нәбиұлы

Хатшы

Бекішева Арайлым Сайдуәліқызы

Комиссия мүшелері

Уманов Амангелді Сайдәлиұлы

Теслина Галина Николаевна

Хасенова Алма Қазбекқызы

Тоқаева Нұргүл Талғатқызы

68.   

68

№ 51 орта мектеп, Аманат көшесі, 5

Айнакөл көшесінен М. Төлебаев көшесімен Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының жұп сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылына дейін, М. Жұмабаев даңғылының жұп сандар жағынан Айнакөл көшесіне дейін, Айнакөл көшесінің тақ сандар жағынан, күйші Дина көшесіндегі № 28, 28/1, 30, 30/1, 30а үйлерді, Б. Майлин көшесіндегі № 31 үйді қоса алғанда, М. Төлебаев көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Дүйсенова Күнімхан Смағұлқызы

Төрайым орынбасары

Өтеулина Раушан Сайлауқызы

Хатшы

Сағындықова Алма Жұмкенқызы

Комиссия мүшелері

Жұпқалиева Гүлсары

Амангелдіқызы

Қасенова Зайра Масығұтқызы

Қонақбаева Жанар Шыныбекқызы

Куатбаева Баян Ергазиновна

 

69.   

69

№ 51 орта мектеп, Аманат көшесі, 5

 

Күйші Дина көшесі, № 17, 23, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 26 үйлер,                Ж. Жирентаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 6/1 үйлер, Б. Майлин көшесі, № 23, 29, 29/1 үйлер.

 

 

Комиссия төрайымы

Әбу Ләззат Сәрсенқызы

Төрайым орынбасары

Тайжанова Бақыт Нұржанқызы

Хатшы

Битуғанова Алтын Қожантайқызы

Комиссия мүшелері

Төлегенова Ахинкүл Атабекқызы

Айтпанова Клара Тасболатқызы

Ермек Ардақ

Тұрсынова Ләззат Алдабергенқызы

 

70.   

70

№ 53  мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, 17

Б. Момышұлы даңғылынан М. Жұмабаев даңғылының жұп сандар жағынан Обаған көшесіне дейін, Обаған көшесіндегі тақ сандар                  жағынан Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің жұп сандар жағынан      Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының жұп сандар жағынан М. Жұмабаев даңғылына дейін.

 

Комиссия төрағасы

Айжақсин Қанат Мұхамадиярұлы

Төраға орынбасары

Аминов Макарам Хамзаұлы

Хатшы

Жақсыбаева Гүлнұр Мағзұмқызы

Комиссия мүшелері

Схаг Аманкелді

Баешева Баян Балғабайқызы

Темірбекова Боранкүл Ахметқызы

Ахметова Алма Апетайқызы

 

 

71.   

71

№ 53  мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, 17

 

Қ. Сәтбаев көшесінен Б. Момышұлы даңғылының жұп сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының жұп сандар жағынан Жанкент көшесіне дейін, Жанкент көшесінің тақ сандар жағынан Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің тақ сандар жағынан Жайдарман орамындағы №1 үйді қоса алғанда, Б. Момышұлы даңғылына дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Әбдрасилов Қазбек Жәкенұлы

Төраға орынбасары

Жүнісова Назым Зиядақызы

Хатшы

Койшина-Алимжанова 

 Әйгерім Оразалиқызы

Комиссия мүшелері

Хурмет Жанатбек

Таубалдиева Жазира Алтынбекқызы

Ақжігітова Марал Оспанқызы

Қанафин Төлеш Сапарұлы

 

72.   

72

№ 54 мектеп-лицей, Ш. Иманбаева көшесі, 4

 

                        Ш. Уәлиханов көшесінен А. Иманов көшесінің жұп сандар жағынан          Ш. Иманбаева көшесіне дейін, Иманбаева көшесінің жұп сандар жағынан          А. Бараев көшесіне дейін, А. Бараев көшесінің тақ сандар жағынан                    Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ сандар жағынан, Ш. Уәлиханов көшесінің № 5 үйді, А. Иманов көшесіндегі № 17 үйді,                   Ж. Тархан көшесіндегі № 2, 2а, 2б, 2г, 2д, 4, 6, 6/1, 8, 10 үйлерді қоса алғанда, А. Иманов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Амрина Ғалияш Қуанышбекқызы

Төрайым орынбасары

Әубәкірова Құралай Аллабергенқызы

Хатшы

Омарова Айсұлу Кәрібайқызы

Комиссия мүшелері

Әділов Хакімжан Серікұлы

Стамқұлова Құралай Шаймерденқызы

Қасенова Гүлнар Жұмабайқызы

Матвеева Милауша Амирзяновна

 

73.   

73

№ 64 мектеп-лицейі,

 Ғ. Мүсірепов көшесі, 15

Ғ. Мұстафин көшесі, № 13, 13/1, 13а, 15, 15/1, 15/2 үйлер,                        Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 25/1, 25/2, 25/3, 31, 31/1 үйлер.

 

 

Комиссия төрайымы

Бұламбаева Рауза Ақсейітқызы

Төрайым орынбасары

Төлепбергенова Гүлмира Аманқызы

Хатшы

Омарова Роза Советқызы 

Комиссия мүшелері

Чужетова Айнұр Сапарғалиқызы

Рыспеков Сағат Жетенұлы

Омарқанова Лена Әлеуметқызы

Аманжолов Рахметолла Нығметұлы

 

74.   

74

№64 мектеп-лицейі,

Ғ. Мүсрепов көшесі, 15

 

Ш. Құдайбердіұлы даңғылынан Қ. Рысқұлбеков көшесінің жұп сандар  жағынан Қобыланды батыр көшесіне дейін, Қобыланды батыр көшесінің жұп сандар жағынан Ғ. Мүсірепов көшесіне дейін, Ғ. Мүсірепов көшесінің тақ сандар жағынан Ш. Құдайбердіұлы даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Баймұратова Бану Әлімжанқызы

Төрайым орынбасары

Нұрбекова Дана Шоқанқызы

Хатшы

Жұматова Майра Садыққызы

Комиссия мүшелері

Бұланбаева Галина Ақсейітқызы

Байтукенова Элмира Дәуренбекқызы

Мусин Мәулет  Құдайбергенұлы

Аубакирова Меруерт Серікқызы

75.   

75

«Астана қаласының орталықтандырылған кітапхана жүйесі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ш.Құдайбердіұлы даңғылы, 25/3

 

Абылай хан даңғылы № 47 үй, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 8, 8/1, 8/2, 8/3 үйлер, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы № 38 үй,                 Ғ. Мүсірепов көшесі № 7/1, 7/2 үйлер.

 

Комиссия төрайымы

Рамазанова Лаура Әмренқызы

Төрайым орынбасары

Мұхамедиев Беимбет Мұхаметқазиұлы

Хатшы

Тоқымбаева Айгүл Асылханқызы

Комиссия мүшелері

Сүлейменов Еркебұлан Тасболатұлы

Нұрпейісова Ләззат Жақыпқызы

Жүрімбаева Сәндігүл Сабыржанқызы

Абдахова Сәуле Мошибекқызы

76.   

76

№ 63 орта мектеп,

Лепсі көшесі, 38

 

Абылай хан даңғылынан Есіл көшесінің жұп сандар жағынан Қобыланды батыр көшесіне дейін, Қобыланды батыр көшесінің жұп сандар жағынан Қобда орамына дейін, Қобда орамынан М. Төлебаев көшесіне дейін, М. Төлебаев көшесінің тақ сандар жағынан Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының жұп сандар жағынан Абылай хан даңғылына дейін, Абылай хан даңғылының жұп сандар жағынан Есіл көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Поняева Ирина Ивановна

Төрайым орынбасары

Табылдықызы Динара

Хатшы

Базар Нұргүл

Комиссия мүшелері

Алжикеев Әділ Ильясұлы

Закарянова Индира Қасымбекқызы

Шевченко Алия  Жанболатқызы

Зейнелова Қымбат Тоқтарбекқызы

77.   

77

Қазақ-түрік лицей , Қарасаз көшесі, 34

 

Р. Қошқарбаев даңғылынан Тәуелсіздік даңғылының жұп сандар жағынан Ақыртас көшесіне дейін, Ақыртас көшесінің жұп сандар жағынан Жанкент көшесіне дейін, Жанкент көшесінің жұп сандар жағынан Қ. Сәтбаев көшесіне дейін, Қ. Сәтбаев көшесінің жұп сандар жағынан Обаған көшесіне дейін, Обаған көшесінен М. Жұмабаев даңғылына дейін, М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар Айнакөл көшесіне дейін, Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Бегімбай Меруерт Тілектесқызы

Төрайым орынбасары

Жекенова Жанар Серікқызы

Хатшы

Улебаева Қорлан Серікқызы

Комиссия мүшелері

Бұғыбаева Жанар Кайырбекқызы

Ещжанова Әйгерім Жұмабайқызы

Тлеуғазыұлы Шалқар

Советхан Эльмира

 

78.   

78

Бейбітшілік және келісім сарайы,

Тәуелсіздік даңғылы

 

            Р. Қошқарбаев даңғылынан Ш. Қалдаяқов көшесінің тақ сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Есіл өзенінің арнасына дейін Ш. Қалдаяқов көшесінің тақ сандар жағы, Ш. Қалдаяқов көшесіндегі № 2, 2/1, 2/2 үйлерді қоса алғанда, Р. Қошқарбаев даңғылына дейін Есіл өзені арнасының жағалауы, Тәуелсіздік даңғылына дейін Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағы.

 

Комиссия төрайымы

Әкімжан Сәуле Жақсылыққызы

Төрайым орынбасары

Сүлейменова Бақыт Адамбайқызы

Хатшы

Бейсенбина Айгүл Базарбайқызы

Комиссия мүшелері

Әбішева  Гүл Крымқызы

Исмағұлова  Дәмеш Нұрмаққызы

Егізбаева Айнұр Ахмедулақызы

Дөненбаев Ардақ Әлімханұлы

79.   

79

№70  метеп-лицей, Майқайын көшесі, 1

 

Б. Момышұлы даңғылынын тақ сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылы мен Р. Қошқарбаев даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылынын тақ сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылы мен Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылынын жұп сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Қазиева Марал Қадикенқызы

Төрайым орынбасары

Қуатбекова Меруерт Малдыбайқызы

Хатшы

Мүслимова Құралай Балтабайқызы

Комиссия мүшелері

Омариев Заңғар Қайратұлы

Хавал Бейімбет

Қолдасбекова Бақтыгүл Алимхасқызы

Гауриев Бахтияр Талғатұлы

 

80.   

80

№72 орта мектеп, А. Байтұрсынұлы   көшесі,25

Р. Қошқарбаев даңғылынан М. Жұмабаев даңғылының тақ сандар жағынан мен Ш. Қалдаяқов көшесіне дейін, Ш. Қалдаяқов көшесінің тақ сандар жағынан Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының жұп сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін, Р. Қошқарбаев даңғылынан                        М. Жұмабаев даңғылына дейінгі жұп сандар жағынан.

 

Комиссия төрайымы

Жүсіпова Гүлсім Асылқызы

Төрайым орынбасары

Аманова Айгүл Айтжанқызы

Хатшы

Майбалаева Жанар Оразғалиқызы

Комиссия мүшелері

Жақсылықова Жанат Байбосынқызы

Ергешева Рахила Тұрдыбайқызы

Тыштыбаева Ұлжан Төлеутайқызы

Кушнирчук Елена Александровна

Шайсұлтанова Сажида Қожахметқызы

Көпбаева Жанар Ордағұлқызы

81.   

81

Оқушылар сарайы, Б.Момышұлы даңғылы, 5

 

Ақбұлақ арнасынан Тәуелсіздік даңғылының тақ сандар жағынан             Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының тақ сандар жағынан Р. Қошқарбаев даңғылына дейін, Р. Қошқарбаев даңғылының тақ сандар жағынан Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзені арнасы бойы мен Ақбұлақ арнасына дейін, Ақбұлақ  арнасы бойы мен Тәуелсіздік даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Иргебаева Қымбат Мұқанқызы

Төрайым орынбасары

Елеусізов Қылыш Тұткұшұлы

Хатшы

ҚалияҚасова Гаухар Мұратқызы

Комиссия мүшелері

Алмазов Темірболат Алмазұлы

Братаева Гүлмира Сәуленбекқызы

Сүлейменов Бағдат Мұратұлы

Смағұлова Гүлнар Жақыпқызы

 

82.   

82

Оқушылар сарайы, Б.Момышұлы даңғылы,5

 

Тәуелсіздік даңғылы, № 20, 22, 24а, 24б, 26, 26/1, 28 үйлер, күйші Дина көшесі, № 2/1, 2/2, № 4/1, 4/2 үйлер, Б. Майлин көшесі № 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2 үйлер.

 

Комиссия төрағасы

Мырзабаев Амангелді Түлендіұлы

Төраға орынбасары

Абдуллаева Лейла Оспанқызы

Хатшы

Қашқымбекова Мақпал Қарыбекқызы

Комиссия мүшелері

Алманова Самал

Әбдуалиев Думан Қуандықұлы

Мырзанова Мария

Бугинас Брониславас Казисович

Асылбекова Гаухар Аралқызы

83.   

158

Психикалық денсаулық проблемаларының

медициналық орталығы, І. Жансүгірұлы көшесі,  12

Психикалық денсаулық проблемаларының

медициналық орталығы

Комиссия төрайымы

Первак Тамара Григорьевна

Төрайым орынбасары

Жамболатова Динарат Наурызбайқызы

Хатшы

Шаклейн Наталья Александровна

Комиссия мүшелері

Дисенова Әлия Делмұхамбетқызы

Герасимчук Вера Анатольевна

Ахметова Анар Кабдирахимқызы

Мусекина Тыныскүл Сапарғалиқызы

 

 

84.   

159

Туберкулезге қарсы диспансер, Манас көшесі, 9

Туберкулезге қарсы диспансер

 

 

Комиссия төрайымы

Протченко Наталья Павловна

Төрайым орынбасары

Зябликова  Ирина Михайловна

Хатшы

Чебану Елена Александровна

Комиссия мүшелері

Рақышев Марат Қадесұлы

Төлеубеков Қайролла

Каживахитұлы

Қызырбекова Зияткүл    Мейрамбайқызы

Құспекова Алмагүл Қалымқызы

85.   

160

Медикалық-әлеуметтік оңалту орталығы,

І. Жансүгірұлы көшесі, 7

Медициналық-әлеуметтік оңалту орталығы

 

Комиссия төрайымы

Комарова Ольга Николаевна

Төрайым орынбасары

Барболова Қарашаш Шакизқызы

Хатшы

Семенова Екатерина Гербертовна

Комиссия мүшелері

Мұқажанова Сандуғаш Оразханқызы

Штибен Анжела Теодоровна

Алтынбекова Кәмшат Сапанқызы

Шәріпов Әсемхан Берікұлы

 

86.   

161

Онкологиялық диспансер,

Манас көшесі, 3

Онкологиялық диспансер

 

 

Комиссия төрағасы

Төлеутаев Мұхтар Есенжанұлы

Төраға орынбасары

Мұстафина Бағдаш Қайыртайқызы

Хатшы

Айдоболова Жанна Рахымжанқызы

Комиссия мүшелері

Оразбеков Бақтыбай Сейхадырұлы                                                                                                                 -

Спинова Людмила Николаевна

Хусаинова Гүлден Мәжитқызы

Әбдрахманова Гүлнара Тлепқызы

 

87.   

162

Перинаталдық орталық, Тәуелсіздік даңғылы, 3/1

Перинаталдық орталық, 

Комиссия төрайымы

Оразбаева  Гульфайруз Ғалымқызы

Төрайым орынбасары

Елшібекова Жайнагүл Армияқызы

Хатшы

Рахымбекова Алмаш Әубәкірқызы

Комиссия мүшелері

Жапарова Айман Өтегенқызы

Саимова  Сәуле Рахымбердіқызы

Темкин Сергей Маркович

Пацаева Багила Анарбаевна

 

 

88.   

163

Ұлттық ғылыми медициналық орталық, Абылай хан даңғылы, 42

Ұлттық ғылыми медициналық орталық,

 

Комиссия төрағасы

Пак Алексей Михайлович

Төраға орынбасары

Жанұзақов Мұхит

Хатшы

Куршева Елена Сергеевна

Комиссия мүшелері

Мейрембаев Ғалым Жұмадинұлы

Сайлау Айсәуле

Савчук Александр Петрович

Таубалдиева Жаннат Сатыбайқызы

89.   

164

Травматология және ортопедия ғылыми зерттеу институты, Абылай хан даңғылы,  11

 

Травматология және ортопедия ғылыми зерттеу институты,

 

Комиссия төрағасы

Баймағамбетов Шалғынбай Абыжанұлы

Төраға орынбасары

Мермұқанова Ақлима Иманбайқызы

Хатшы

Әбілдина Күлшат Борашқызы

Комиссия мүшелері                      

Искендирова Күлбарам Мұқашқызы                                                                                                                 -

Шоданова Гүлзат Кәрімқызы

Бидай Әсемгүл

Түркінбаева Гүлнара Төлеуқызы

 

90.   

165

ШЖҚ «№1 қалалық ауруханасы»  МКК, Р.Қошқарбаев даңғылы, 66

ШЖҚ «№ 1 қалалық аурухана» МКК,

 

Комиссия төрайымы

Әбдрахманова Алла Бекенқызы

Төрайым орынбасары

Нұртазина Нонна Мұратқызы

Хатшы

Түсіпаева Роза Аманжолқызы

Комиссия мүшелері

Оспанов Ренат Ермекұлы

Жүнісбекова Әмина Шаихқызы

Әбілмағжанова Кайнель Жанәділқызы

Рысқұлов Ғалымжан Берікұлы

91.   

166

ШЖҚ «№2 қалалық балалар ауруханасы» МКК,

Р.Қошқарбаев даңғылы, 64

ШЖҚ «№ 2 қалалық балалар ауруханасы» МКК,

 

Комиссия төрағасы

Аипов Расқұлбек Рахманбердіұлы

Төраға орынбасары

Абдырова Светлана Анатольевна

Хатшы

Сәдуов Баймахан Қалдыбайұлы

Комиссия мүшелері

Дементева Евгения Александровна

Құмарова Азалия Болатқызы

Стасевский Александр Эдуардович

Куканов Талғат Қайроллаұлы

 

92.   

181

№ 6636 әскери бөлімі,  Ж.Досмұхамедұлы көшесі, 2

№ 6636 әскери бөлімі,

 

 

Комиссия төрағасы

Мұңтинов Берік  Ербуланұлы

Төраға орынбасары

Шәріпов Қайрат Тұрсынбекұлы

Хатшы

Сәрсенбаев Өмірбек Кенжебайұлы

Комиссия мүшелері

Шалбаев Серік Рысбекұлы

Жүрімбаева Райхан Сабыржанқызы

Мұхамедрахимова

Әсемгүл Сайлауқызы

Оразгельдина Мейрамгүл

Меңдіғариқызы

93.   

182

№ 73 мектеп-лицейі, Ш. Қалдаяқов көшесі

 

            Есіл өзенінің жағалауынан Ш. Қалдаяқов көшесінің жұп сандар жағынан  М. Жұмабаев даңғылына дейін, Есіл өзенінің жағалауы бойынан, № 43, № 46 көшелерін және Тәуелсіздік даңғылының бойындағы VIP-қалашықта орналасқан үйлерді қоса алғанда Ш. Қалдаяқов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Байтажинова Құралай Амангелдіқызы

Төрайым орынбасары

Құрмашев Алмас Мейрамханұлы Хатшы

Айтимова Гүлнұр Ерсайнқызы 

Комиссия мүшелері

Мерхамед Бекболат

Уәлиханова Гүлнат Еркенқызы

Байтажикова Жанна Есегельдинқызы

Бияжанова Айнагүл Сейфуллинқызы

 

94.   

183

№ 0112 әскери бөлімі, Абылай хан даңғылы, 45

№ 0112 әскери бөлімі,

Комиссия төрағасы

Станбеков Мұқит Төрәлиұлы

Төраға орынбасары

Цой Сергей Лаврентьевич

Хатшы

Әбілдинев Қанат Сатыболдинұлы

Комиссия мүшелері

Шуликин Александр Алексеевич

Жусекеев Жандос Болатбекұлы

Михин Айымбек Аманұлы

Рыжков Вячеслав Васильевич

95.   

187

Тергеу оқшаулағышы, Дорожная көшесі,   40

Тергеу оқшаулағышы

Комиссия төрағасы

Айтбаев Айбек Кәкімұлы

Төраға орынбасары

Құспеков Сапарбек Құспекұлы

Хатшы

Махметова Айнагүл  Аманжолқызы Комиссия мүшелері

Абиев Бағдат Токтасымұлы

Жүсіпова Гүлнар Бауржанқызы

Ахметжанов Абай Ермекұлы

Қашимов Жұлдыз Сейдахметұлы

96.   

188

Астана қаласы Ішкі істер департаментінің уақытша ұстау оқшаулағышы, Өндірістік аймақ, 80

Астана қаласы Ішкі істер департаментініңУақытша ұстау оқшаулағышы,

Комиссия төрағасы

Горбунов Игорь Викторович

Төраға орынбасары

Ермаханов Әділбек Өмірзақұлы

Хатшы

Мұратбекова Ләззат Төкенқызы

Комиссия мүшелері

Сүлейменов Руслан Мұратұлы

Абдрахманов Сапарғали Сағындықұлы

Жағпарова Гүлден Тоқтынқызы

Рамазанова Қадиша Жанділдақызы

 

97.   

256

№ 74 мектеп-лицейі, Сарайшық көшесі

 

 

            М. Жұмабаев даңғылынан Айнакөл көшесінің жұп сандар жағынан Қордай көшесіне дейін, Қордай көшесінен, А. Байтұрсынов көшесіне дейін,          А. Байтұрсынов көшесінің сол жақ бетінен М. Жұмабаев даңғылының оң жақ бетінен Айнакөл көшесіне дейін аумақ.

 

 

Комиссия төрайымы

Нүсіпжан Жеңіскүл Темірханқызы

Төрайым орынбасары

Рахымжан Бағдагүл Рахимжанқызы

Хатшы

Жабағина Әсем Қожабекқызы

Комиссия мүшелері

Тукенова Айтбала Каратаевна

Исмаилова Сандуғаш Аманбайқызы

Байменова Мақпал Мұсақызы

Хусайынова Жадра Хамидоллақызы

 

 

Есіл ауданы

98.   

№ 83

№17 мектеп-гимназиясы, Қабанбай батыр данғылы 9/1

 

            Қабанбай батыр даңғылынан бастап Есіл өзенінің арнасы бойынша Тұран даңғылына дейін, Тұран даңғылының жұп жағы бойынша Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесінің тақ жағы бойынша Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының тақ жағы бойынша Есіл өзенінің арнасына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Өмербаева Рамзия Фаатқызы

Төрайым орынбасары

Жікібаев Панабек Маратұлы

Хатшы

Мазова Күлхан Ермекбайқызы

Комиссия мүшелері

Айтмағанбетов Серікбек Есенбекұлы 

Байменова Сағыныш Уалиханқызы 

Жамағанова Мадина Қалибекқызы

Кәрімова Эльмира Туабайқызы 

 

99.   

№ 84

 

Инновациялық техникалық колледжі, Қабанбай батыр даңғылы,   8

            Есіл өзенінің арнасынан бастап, Қабанбай батыр даңғылының жұп жағы Сарайшық көшесіне дейін, Сарайшық көшесінің тақ жағы Елубай Тайбеков көшесіне дейін, Елубай Тайбеков көшесінің жұп жағы Қарашаш көшесіне дейін, Қарашаш көшесі жұп жағы Қараөткел көшесіне дейін, Қараөткел көшесінің тақ жағы Жиембет жырау көшесіне дейін, Жиембет жырау көшесі жұп жағы бойынша Родниковая көшесіне дейін, Рониковая көшесінің жұп жағы бойынша Арай көшесіне дейін, Арай көшесінен бастап Жауқазын көшесінің тақ жағы бойынша Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасынан Қабанбай батыр даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Рахметова Гүлнар Салыққызы

Төрайым орынбасары

Танқыбаева Жадыра Құдайбергенқызы

Хатшы

Манапова Рабиға Алпысбайқызы

Комиссия мүшелері

Серікбаева Гүлім Балабекқызы

Қожабекова Айгүл Әлібекқызы

Майдабекова Күлмараш Әлімқызы

Махметова Дариға Ордабайқызы

  1.  

№ 85

 

№ 24 орта мектеп, «Пригородный» тұрғын алабы,  Арнасай көшесі 127

 

            «Астана Жұлдызы» монументінен бастап Қабанбай батыр даңғылының тақ жағы бойынша Астана Халықаралық әуежайына дейін, Халықаралық әуежайынан бастап ауданның шекарасы бойынша Қарқаралы тасжолына дейін, Карқаралы тасжолы бойынша «Астана Жұлдызы» монументіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Сүндет Ғабит Насырұлы

Төраға орынбасары

Ұсманов Қажығали Каппасұлы

Хатшы

Серғазина Гүлім Ермекқызы

Комиссия мүшелері

Қолдашева Амангүл Еркебайқызы

Дегтярева Марина Сергеевна

Досболаева Аймереке Бахытбекқызы

Көшкімбаева Асыл Сапарқызы

  1.  

№ 86

 

 Астана қаласының Халықаралық мектебі,

Түркістан көшесі, № 2/1

 

 

            Сығанақ көшесінен бастап Орынбор көшесінің тақ жағы бойынша Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін, Керей, Жәнібек хандар көшесінің тақ жағы бойынша Түркістан көшесіне дейін, Түркістан көшесінің жұп жағы бойынша Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің жұп жағы бойынша Орынбор көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Жұматай Бахыт Әсірханұлы

Төраға орынбасары

Абуова Найля Сансызбайқызы

Хатшы

Амангельдин Ербол Жұмаділұлы

Комиссия мүшелері

Бижанова Динара Арстамбайқызы

Байқадамова Ақмарал Тоқтарбекқызы

Өмірбекова Әйгерім Ерболатқызы

Хадыл Гүлзат

 

  1.  

№ 87

 

№ 45  мектеп, «Заречный» тұрғын алабы

Ұшқыштар көшесі 8/1

 

            Керей, Жәнібек көшесінен бастап Еңбекшілер көшесінің жұп жағы бойынша Еңбекшілер көшесіндегі № 15 үйге дейін, Еңбекшілер көшесіндегі            № 15 үйден Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасы бойынша             23 көшеге дейін, 23 көшесінен 44 көшеге дейін, 44 көшесімен Хусейн бен Талал көшесіне дейін, Хусейн бен Талал көшесінің тақ жағы бойынша Орынбор көшесіне дейін, Орынбор көшесінің жұп жағы бойынша Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін, Керей, Жәнібек хандар көшесінің жұп жағы бойынша Еңбекшілер көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Кішібаев Бауыржан Қабажайұлы

Төраға орынбасары

Мұхтарова Гүлжайнар Қабдолдақызы

Хатшы

Наурызбаева Мадина Алтынбекқызы

Комиссия мүшелері

Махамбетова Людмила Кожахметқызы

Прожиркина Галина Николаевна

Дорошенко Светлана Львовна

Абдықайымова Бахытгүл Қарақойшықызы

  1.  

№ 88

 

 «Қазақстан темір жолы» АҚ,

Д. Қонаев көшесі,   6

 

            Сарайшық көшесінен бастап Қабанбай батыр даңғылының жұп жағы бойынша Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесінің тақ жағы бойынша Нұржолы көшесіне дейін, Нұржолы көшесінің жұп жағы бойынша Нұржол бульварына дейін, Нұржол бульвары бойынша Ақмешіт көшесіне дейін, Ақмешіт көшесінің тақ жағы бойынша Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің тақ жағы бойынша Түркістан көшесіне дейін, Түркістан көшесінің тақ жағы бойынша Сарайшық көшесіне дейін, Сарайшық көшесінің жұп жағы бойынша Қабанбай батыр даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Шаяхметова Айтжан Ермұханқызы

Төрайым орынбасары

Айдақпелова Мақпал Қойшыбекқызы

Хатшы

Әскербек Айгүл Әскербекқызы

Комиссия мүшелері

Сұлтанова Жанна Даужанқызы

Әбілова Айнагүл Төлегенқызы

Нұриманова Аяулым Кенжебекқызы

Типан Гүлжан

  1.  

№ 89

 

Ұлттық академиялық кітапхана,

Достық көшесі 11

 

            Сығанақ көшесінен бастап Түркістан көшесінің тақ жағы бойынша Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің жұп жағы бойынша Ақмешіт көшесіне дейін, Ақмешіт көшесінің тақ жағы бойынша Нұржол бульварына дейін, Нұржол бульвары бойынша Нұрлыжолы көшесіне дейін, Нұрлыжолы көшесінің жұп жағы бойынша Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің жұп жағы бойынша Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп жағы бойынша Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің тақ жағы бойынша Түркістан көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Нұралинова Қаиркен Хамзинқызы

Төрайым орынбасары

Дюсембаева Айгүл Мажитқызы

Хатшы

Байжігітова Ұлболсын Оңғарқызы

Комиссия мүшелері

Загруднева Елена Михайловна

Жақыпова Мария Базарбайқызы

Мәжит Марат Кәрімұлы

Зунина Зарина Махметжанқызы

 

  1.  

№ 90

 

 "ҚазМұнайГаз» ҰК АҚ, Қабанбай батыр даңғылы, № 19

 

            Д. Қонаев көшесінен бастап Тұран даңғылының жұп жағы бойынша Сығанақ және Алматы көшелерінің арасындағы өтпе жолына дейін, Сығанақ және Алматы көшелерінің арасындағы өтпе жолы бойынша  Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының тақ жағы бойынша Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің тақ жағы бойынша Нұрлыжолы көшесіне дейін, Нұрлыжолы көшесінің тақ жағы бойынша Д. Қонаев көшесіне дейін,                Д. Қонаев көшесінің жұп жағы бойынша Тұран даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

МәлібаевБақт Ахметқызы

Төрайым орынбасары

Аханова Ляйля Жақанқызы

Хатшы

Бекболтаева Балауса Дүйсенқызы

Комиссия мүшелері

Доменко Вера Васильевна

Ермекбаева Тайла Тоқтасынқызы

Исина Гүлмира Арыстанқызы

Мұқашев Сәкен Өтебайұлы

  1.  

№ 91

 

№ 66 мектеп-лицей , Д. Қонаев көшесі 33/1

 

 

            Сығанақ көшесінен бастап, Түркістан көшесінің тақ жағы бойынша Сарайшық көшесіне дейін, Сарайшық көшесінің жұп жағы бойынша Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасы бойынша Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің тақ жағы бойынша Түркістан көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Сапарғалиев Мұрат

Габдрашитұлы

Төраға орынбасары

Латыпов Хасен Маратбекұлы

Хатшы

Байжуманова Диана Шаймұратқызы

Комиссия мүшелері

Шуақов Саян Жанатұлы

Мұсаев Нұрбек Қадырханұлы

Бөлебай Күләш Қазымқызы

Сейдеш Боткөз Болатбекқызы

  1.  

№ 92

 

№ 71 мектеп-лицей, 200 көше , № 4

 

            Д. Қонаев көшесінен бастап Тұран даңғылының тақ жағы бойынша Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің тақ жағы бойынша Ш. Айтматов көшесіне дейін, Ш. Айтматов көшесінің жұп жағы бойынша Е 312 көшесіне дейін, Е 312 көшесінің жұп жағы бойынша Е 30 көшесіне дейін, Е 30 көшесінің жұп жағы бойынша Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесінің жұп жағынан Тұран даңғылына дейін.

 

Комиссия төрағасы

Моторин Вадим Васильевич

Төраға орынбасары

Сулкеева Айнұр Жанатқызы

Хатшы

Ахметова Нұрсұлу Хамитқызы

Комиссия мүшелері

Байсақалова Альбина Оралқызы

Ысқақов Ержан Жиембетұлы

Құсайынова Гұрсұлу Ахмадиянқызы

Саденова Лайла Әбдіғалиқызы

  1.  

№ 93

 

№ 69 мектеп-гимназиясы,

Исатай батыр көшесі 141

 

            Есіл өзенінің арнасынан бастап Ш. Айтматов көшесінің тақ жағы бойынша Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының жұп жағы бойынша Доспамбет жырау көшесіне дейін, Доспамбет жырау көшесінің жұп жағы бойынша аудан аумағының шекарасына дейін, аудан аумағының шекарасы бойынша Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасы бойынша Ш. Айтматов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Адамова Хатира Ыдырысқызы

Төрайым орынбасары

Қайырбекова Гаухар Төлегенқызы

Хатшы                         

Омарова Шолпан Сембайқызы

Комиссия мүшелері

Білал Бибігүл Еркінқызы

Қабақова Анар Аманболқызы

Шақаманова Мадина Дарошқызы

Торғанбаева Жадыра Батырханқызы

 

  1.  

№ 94

 

№ 59 мектеп-лицей , Сауран көшесі 5/1

 

            Сығанақ көшесінен бастап Сауран көшесінің тақ жағы бойынша № 7 үйге дейін, № 7 үйден бастап Сауран көшесі бойынша Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп жағы бойынша Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің жұп жағы бойынша Сауран көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Әлімов Аслан Нұрбекұлы

Төраға орынбасары

Бижанова Жаннат Әлиқызы

Хатшы

Ізей Нуржамал Жаксыбайқызы

Комиссия мүшелері

Әмірханов Мағзұм Асқарұлы

Ақтаев Берік Доскенұлы

Оспан Гауһар Тәшімқызы

Қойшыбай Ғабит Асқарұлы

  1.  

№ 95

 

№ 59 мектеп-гимназия, Сауран көшесі 5/1

 

            Сауран көшесінен бастап Керей, Жәнібек хандар көшесінің тақ жағы бойынша Тұран даңғылына дейін, Тұран даңғылының тақ жағы бойынша Сығанақ және Алматы көшелерінің арасындағы өтпе жолдарына дейін, Сығанақ және Алматы көшелерінің арасындағы өтпе жолдары арқылы Сауран көшесіне дейін, Сауран көшесінің тақ жағы бойынша Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін. 

 

Комиссия төрағасы

Күлбаев Серікжан Төреханұлы

Төраға орынбасары

Қабылбекова сәуле Жанабайқызы

Хатшы

Насырова Гүлнұр Төлегенқызы

Комиссия мүшелері

Шұлғаубаева Динара Сыдыққызы

Кемешева Дария Аблайқызы

Кенжеахметова Олжас Сейтұлы

Монтахаев Мейржан Темірәліұлы

 

  1.  

№ 96

 

«Қазақтелеком» АҚ, Сауран көшесі,   12

 

 

            Сығанақ көшесінен бастап Түркістан көшесінің тақ жағы бойынша Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін, Керей, Жәнібек хандар көшесінің тақ жағы бойынша Сауран көшесіне дейін, Сауран көшесінің  жұп жағы бойынша Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің жұп жағы бойынша Түркістан көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Бекбосын Гүлнар Жиеншекқызы

Төрайым орынбасары

Мүшкенова Сәуле Несіпбайқызы

Хатшы

Хасенова Жаннат Долдашқызы

Комиссия мүшелері

Бекбаев Койше

Мұқанова Сәуле Жакуляйқызы

Жұмаділова Шынар Қажымұратқызыъ

Қазин Әнуарбек Ауанұлы

  1.  

№ 97

 

 «Назарбаев Университеті» АҚ, 

Қабанбай батыр даңғылы,   53

 

 

            Тұран даңғылынан бастап Керей, Жәнібек хандар көшесінің жұп жағы бойынша Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңылының тақ жағы бойынша Тұран даңғылына дейін, Тұран даңғылының жұп жағы бойынша Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Сүйіндіков Жұматай Отарбайұлы

Төраға орынбасары

Исин Қайрат Ханұлы

Хатшы

Жанғабылова Шолпан

Жандарбекқызы

Комиссия мүшелері

Аушатов Сайлаубек Ахметдиұлы

Шабатов Марат Әділханұлы

Қалиева Эльмира Қосманқызы

Тайжанов Қайыргелді  Нұржанұлы

 

  1.  

№ 167

  «Ана мен бала ұлттық ғылыми Орталығы»  АҚ, Тұран даңғылы 32

  «Ана мен бала ұлттық ғылыми Орталығы»  АҚ,

Тұран даңғылы, № 32

Комиссия төрайымы

Ағадылова Қарлығаш Әлмұханқызы

Төрайым орынбасары

Сматова Мадина Ералиқызы

Хатшы

Садықова Дина Серікқызы

Комиссия мүшелері

Буденов Аримбай Зайкенұлы

Әбдіғапаров Нұрлыбек Тұяқұлы

Жүсіпова Гүлмира Уәлиқызы

Рүстемова Әмина Еркінқызы

  1.  

№ 168

 

«Ұлттық нейрохирургия Орталығы» АҚ,

Тұран даңғылы, № 34/1

«Ұлттық нейрохирургия Орталығы» АҚ,

 

Комиссия төрағасы

Мұханов Бағжат Маралұлы

Төраға орынбасары

Әділбеков Ержан Боранбайұлы

Хатшы

Мамшаева Гүлзира Абайқызы

Комиссия мүшелері

Ахметулина Рысты Қайроллақызы

Қожахметова Айжан Оралбекқызы

Қыздарбек Назгүл

Олжабеков Ельжан Қамалбекұлы

  1.  

№ 169 

 

Ұлттық ғылыми медициналық Орталығының Балалар кардиохирургия бөлімі, Қабанбай батыр даңғылы,   27

Ұлттық ғылыми медициналық Орталығының Балалар кардиохирургия бөлімі, 

Комиссия төрағасы

Марасулов Шухрат Искандерұлы

Төраға орынбасары

Мишин Александр Владимирович

Хатшы

Бейсекеева Айман Әлмұханқызы

Комиссия мүшелері

Жұмаділова Әсем Серікқызы

Нұржанова Гүлзира Өзбекқызы

Кротова Татьяна Владимировна

Рахмалина Азиза Ғалижанқызы

 

  1.  

№ 170 

Республикалық балалар оңалту Орталығы» АҚ,

Тұран даңғылы,   36

Республикалық балалар оңалту Орталығы» АҚ,

 

Комиссия төрайымы

Оразбекова Жібек Шабанбайқызы

Төрайым орынбасары

Мұхтарова Ақмарал Абдуллақызы

Хатшы

Сұлтанова Гүлшат Мұғалқызы

Комиссия мүшелері

Байсова Зинугул Қадырбекқызы

Жұматаева Сандуғаш Шадибекқызы

Айтымбетова Гүлдана Мейірбекқызы

Молдағалиева Гүлнар Оразбайқызы

  1.  

№ 171

 

№ 2 Қалалық аурухана, Т. Рыскұлов көшесі, 6

№ 2 қалалық аурухана  

Комиссия төрағасы

Сакипов Марат Қанапияұлы

Төраға орынбасары

Кенжетаева Ләззат Тоқтарқызы

Хатшы

Алтаева Анара Серікқызы

Комиссия мүшелері

Жақсалықова Мадина

Табылдықызы

Угомаров Асылхан Әсерханұлы

Баймағанбетов Әділбек Нарынбайұлы

Құдықова Әлия Ізбасарқызы

 

  1.  

№ 172

 

№ 1 Перинаталдық орталық,   Т. Рыскұлов көшесі, 8

№ 1 перинаталдық Орталығы, 

Комиссия төрайымы

Тұрақбаева Дина Амангелдіқызы

Төрайым орынбасары

Қожахметова Шолпан Бүтінбайқызы

Хатшы

Ажетова Жанерке Рахымбайқызы

Комиссия мүшелері

Ауғанбаева Гүлнар Койшыбайқызы

Бектұрсынова Клара Ташкенбайқызы

Ахметов Данияр Ақбергенұлы

Цой Ирина Анатольевна

 

  1.  

№ 173

 

«Ұлттық ғылыми онкология және трансплантология Орталығы» АҚ,

Керей, Жәнібек хандар көшесі,   3

«Ұлттық ғылыми онкология және трансплантология Орталығы» АҚ, Керей, 

Комиссия төрағасы

Бұйрашев Әнуар Қанашұлы

Төраға орынбасары

Мұқажанов Әділбек Қайырбекұлы

Хатшы

Шакенова Динара Камелқызы

Комиссия мүшелері

Молдабеков Талғат Кәркенұлы

Кемайкин Вадим Матвеевич

Майлиева (Макишева) Назгүл Жұмабекқызы

Есетова Аймкүл Ілиясқызы

  1.  

255

  «Қазақстан Республикасының Ұлттық гвардияның «№ 5573 Әскери бөлім» РММ, «Үркер» т/а, Е -575 көше)

 

  «Қазақстан Республикасының Ұлттық гвардияның «№ 5573 Әскери бөлім» РММ, 

 

Комиссия төрағасы

Шапашев Мұрат Асқарұлы

Төраға орынбасары

Сүлейменов Аманжол Берікұлы

Хатшы

Умпирович Анастасия Александровна

Комиссия мүшелері

Нүкеш Сартбай

Мақашев Рысбек Қияқпайұлы

Дисенбеков Абай Халяутдинұлы

Махметова Жанар Абайқызы

  1.  

257

«ҚазМұнайГаз» Өңдеу және маркетинг» АҚ,

Тұран даңғылы, № 1

 

 Есіл өзенінің арнасы бойынан, Тұран даңғылына дейінгі саяжай алаптарын қоса, Тұран даңғылының тақ жағымен Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының жұп жағымен Домалақ ана көшесіне дейін, Домалақ ана көшесінің жұп жағы бойынша Есіл өзенінің арнасына дейін.

 

Комиссия төрағасы

Бекеев Мұрат Ілиясұлы

Төраға орынбасары

Кеңесов Жалғас

Хатшы

Нұрғожин Біржан Ержанұлы

Комиссия мүшелері

Бастенов Данияр Асылбекұлы

Әбдіғапар Саягүл Соғымбайқызы

Дунисов Николай Игоревич

Корнеева Елена Васильевна

  1.  

258

«Қазақ Гуманитарлық-Заң Университеті» АҚ,

Қорғалжын тасжолы,   22

 

 

 

            «Қазақ Гуманитарлық-Заң университеті» АҚ-ның студенттері.

 

 

Комиссия төрағасы

Құдайбергенов Ғалымжан

Баянқұлұлы

Төраға орынбасары

Қыстаубай Омірбай Сайынұлы

Хатшы

Шапак Унзила

Комиссия мүшелері

Маханбаева Нұргүл Нұрланқызы

Жолаев Рахымбек Қуатбекұлы

Ахимова Алтынай Мұхамедрахимқызы

Гимранова Дильбар Досмаиловна 

  1.  

259

Кәсіптік техникалық колледж,

Қорғалжын тасжолы, № 22

 

            Есіл өзенінің арнасы бойынша Домалақ ана көшесіне дейін, Домалақ ана көшесінің тақ жағы бойынша Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының жұп жағы бойынша Ш. Айтматов көшесіне дейін, Ш. Айтматов көшесінен бастап Есіл  өзенінің арнасына дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Ұлтарақов Жеңіс Раипұлы

Төраға орынбасары

Садвакасов Ерсаин Әбікеұлы

Хатшы

Жендубаева Кулян Дыльдахмедовна

Комиссия мүшелері

Өтешев Мұратбек Мұнысбекұлы Балмұрзаева Толғанай Айтимбетқызы

Жұбатыров Ерлан Талғатұлы

Қожабекова Гаухар Ақбайзенқызы

  1.  

260

Данияр АСТ» ЖШС, «Керемет» моншасы,

Тұран даңғылы, № 19

 

 

            Қорғалжын тасжолынан бастап Тұран даңғылының тақ жағымен                  Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесінің тақ жағымен Қарашаш ана көшесіне дейін, Қарашаш ана көшесінің жұп жағы бойынша Ақын Сара көшесіне дейін, Ақын Сара көшесінің тақ жағы бойынша Домалақ ана көшесіне дейін, Домалақ ана көшесінің жұп жағы бойынша Қорғалжын тас жолына дейін, Қорғалжын тас жолының тақ жағы бойынша Тұран даңғылына дейін. 

 

Комиссия төрайымы

Нұрманова Марина Сергеевна

Төрайым орынбасары

Купенова Сәуле Қырықпайқызы

Хатшы

Мырзахметова Айгерім

Төлегенқызы

Комиссия мүшелері

Выродова Елена Викторовна

Шошанова Қаинжамал

Бекішева Гүлнара Құмарбекқызы

Татанбаева Асыл Кентайқызы

Шаймерденқызы

  1.  

261

– № 79 мектеп-гимназиясы, Е-246 көше, № 3

 

            Домалақ ана көшесінен бастап Қорғалжын тасжолынының тақ жағы бойынша Е 489 көшесіне дейін, Е 489 көшесінің жұп жағы бойынша Д. Қонаев көшесіне дейін, Д. Қонаев көшесінің тақ жағы бойынша  Қарашаш ана көшесіне дейін, Қарашаш ана көшесінің тақ жағы бойынша Ақын Сара көшесіне дейін, Ақын Сара көшесінің тақ жағы бойынша Домалақ ана көшесіне дейін, Домалақ ана көшесінің тақ жағы бойынша Қорғалжын тасжолына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Керімтаева Сания Қайратбекқызы

Төрайым орынбасары

Қозбакова Салтанат Кәкімқызы

Хатшы

Жақыпова Алтыншаш Мұратқызы

Комиссия мүшелері

Қайырбекова Гүлзат Рамазанқызы

Мустихаев Саят Қанатович

Қалибекова Айым Серікқызы

Әлімғазиева Айзада Маратқызы

  1.  

№ 262

Дарынды балаларға арналған Astana English School»

№ 81 мектеп-гимназия, І. Омаров көшесі

 

 

 

            Е 312 көшесінен бастап Ш. Айтматов көшесінің жұп жағы  бойынша Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының тақ жағы бойынша Е 489 көшесіне дейін, Е 489 көшесінің тақ жағы бойынша Сарайшық көшесіне дейін, Сарайшық көшесінің тақ жағы бойынша Е 30 көшесіне дейін, Е 30 көшесінің тақ жағы бойынша Е 312 көшесіне дейін, Е 312 көшесінің тақ жағы бойымен  Ш. Айтматов көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Садықова Гүлнар Дінғуатқызы

Төрайым орынбасары

Джылбаева Зәуре Жолдыбайқызы

Хатшы

Сулейменова Динара Бейсенбіқызы

Комиссия мүшелері

Абдығалиева Гүлим Абдығалиқызы

Чункунов Иманғали Сағатұлы

Джумакаев Бауыржан Асылбекұлы

Әбішева Кәмшат Шаріпқызы   

  1.  

263

№ 78 мектеп-гимназия, Е-11 көше,  8

 

 

            Тұран даңғылынан бастап Сығанақ көшесінің жұп жағы бойынша                         Ш. Айтматов көшесіне дейін, Ш. Айтматов көшесінің жұп жағы бойынша Хусейн бен Талал көшесіне дейін, Хусейн бен Талал көшесінің тақ жағы бойынша Тұран даңғылына дейін, Тұран даңғылының тақ жағы бойынша Сығанақ көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Жұмабекова Жанар Өмірханқызы

Төрайым орынбасары

Мәжітова Ақбалдақ Абжанқызы

Хатшы

Дадаева Құралай Төлегенқызы

Комиссия мүшелері

Атантаева Замира Шайзатқызы

Мәуленова Мадина Оразқызы

Атыбай Ләззат Әбділдақызы

Мазатбеков Әбділқаил Бекішұлы 

  1.  

264

 «Цеснабанк» АҚ, Сарайшық көшесі,  5а

            Есіл өзенінің арнасынан бастап, Жауқазын орамы көшесінің тақ жағы бойынша Арай көшесіне дейін, Арай көшесінен бастап Родниковая көшесінің тақ жағы бойынша Жиембет жырау көшесіне дейін, Жиембет жырау көшесінің тақ жағы бойынша Қараөткел көшесіне дейін, Қараөткел көшесінің тақ жағы бойынша Қарашаш көшесіне дейін, Қарашаш көшесінің тақ жағы бойынша Елубай Тайбеков көшесіне дейін, Елубай Тайбеков көшесінің тақ жағы бойынша Сарайшық көшесіне дейін, Сарайшық көшесінің тақ жағы бойынша Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасынан Жауқазын орамы көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Мұрұмбаева Әсел Серікқызы

Төрайым орынбасары

Жұмағұлов Дәурен Рахметұлы

Хатшы

Нұрписов Серік Науанұлы

Комиссия мүшелері

Дәуленбай Ләззат Ермекқызы

Уразембетова Тұрсын

Деева Оксана Чингизовна

Шокембаев Ғамзат Бейбітұлы 

  1.  

265

№ 76 мектеп-лицей, Түркістан көшесі,  10/1

 

 

            Қабанбай батыр даңғылынан бастап Керей, Жәнібек хандар көшесінің жұп жағы бойынша Орынбор көшесіне дейін, Орынбор көшесінің тақ жағы бойынша Т. Рысқұлов көшесіне дейін, Т. Рысқұлов көшесінің тақ жағы бойынша Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп жағы бойынша Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Түлекова Сапура Сейдуалқызы

Төрайым орынбасары

Мұталова Қарлығаш Шаранқызы

Хатшы

Абдуғалиева Фарида Дауытқызы

Комиссия мүшелері

Кенжебай Айгерім Төребайқызы

Тайшибаева Гүлнар Нағимқызы

Ерімбетов Нұрсұлтан Есімжанұлы

Қайрғалиев Мақсот 

  1.  

266

«Қазтрансгаз» АҚ, Енбекшілер көшесі,  11

 

Сығанақ көшесінен бастап Есіл өзенінің арнасы бойынша Керей, Жәнібек хандар көшесіне дейін, Керей, Жәнібек көшесінің тақ жағы бойынша Орынбор көшесіне дейін, Орынбор көшесінің жұп жағы бойынша Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің жұп жағы бойынша Есіл өзенінің арнасына дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Темірханов Ерқанат Уақбайұлы

Төраға орынбасары

Субебаева Айман Даулетқанқызы Хатшы

Маденова Гүлмира Адамбекқызы

Комиссия мүшелері

Ықылас Мұхит Мұхамедханұлы

Мұқатова Гүлайым Асылбекқызы

Бақбергенова Айгүл Мақсұтқызы

Кеңес Хуралай

  1.  

267

«Кәусар» балабақшасы, «Саранда» ТК, № 38 көше

№  сайлау учаскесі

(Орталығы –)

 

            Тельман тұрғын алабына іргелес барлық үйлер, сондай-ақ  Заречный және Тельман тұрғын алаптарының ортасында орналасқан «Саранда» ТК тұрғын алабы.

 

Комиссия төрайымы

Базарбай Динара Артықбайқызы

Төрайым орынбасары

Сисенова Айжамал Заипқызы 

Хатшы

Құдайбергенова Айнұр Серікқызы Комиссия мүшелері

Жұмабаева Назгүл Тоқышқызы

Шоқанбай Шынар Іскендірқызы

Тоқмұрзина Айгерім Дүйсенбайқызы

Жүмекенова Дәметкен Ерсаинқызы

  1.  

268

«Baby Village» балабақшасы, Шабдалы көшесі,   234

 

            «Есіл» ауданының шекарасынан бастап Хусейн Бен Талал көшесінің жұп жағы бойынша Орынбор көшесіне дейін, Орынбор көшесінің жұп жағы бойынша Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп жағы бойынша Орынбор көшесінің жұп жағында орналасқан «BI Village» және «Family Village» тұрғын үй кешендерін қосқанда ауданның шекарасына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Нұрбекова Мадина Сәбитқалиқызы Төрайым орынбасары

Оспанова Нұргүл Хамзиқызы

Хатшы

Баярлина Қаламқас Азаматқызы

Комиссия мүшелері

Цой Надежда Ивановна

Күленова Лейла Искандерқызы

Әділханова Сымбат Абайбекқызы

Саметова Жарқынай Рахымбекқызы

  1.  

269

  «Ұлттық ғылыми кардиохирургия Орталығы» АҚ,

Тұран даңғылы,   38

  «Ұлттық ғылыми кардиохирургия Орталығы» АҚ,

 

Комиссия төрайымы

Моминова Хорлан Сағандыққызы

Төрайым орынбасары

Есболсинов Жоламан Кеңесұлы

Хатшы

Назарова Гүлжайна Нұрсұлтанқызы

Комиссия мүшелері

Айтқұлова Мадина Қыдырқызы

Мұқатова Динара Шайдоллақызы

Рахимжанова Шолпан Серікқызы

Өміржанова Луиза Назымбекқызы 

  1.  

270

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің орталық госпиталі» ММ,

Қабанбай батыр даңғылы,   66

  «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің орталық госпиталі» ММ,

  

 

 

Комиссия төрағасы

Ибраимбеков Балғабай Ғаббасұлы

Төраға орынбасары

Шынтемірова Айман Құмашқызы

Хатшы

Тлеубаева Бақыт Сәулебекқызы

Комиссия мүшелері

Тажіғалиева Әсем Мұханқызы

Жүкішева Мадина Бейбітқызы

Қошқарова Алмагүл Нұртайқызы

Жүкішева Раушан Ермекқызы 

  1.  

271

«ҚР Президенті Іс басқармасы Медициналық Орталығының ауруханасы» РМК, Е 495 көше, № 2  

 

 

  «ҚР Президенті Іс басқармасы Медициналық Орталығының ауруханасы» РМК, Е 495 көше, № 2 

 

 

Комиссия төрағасы

Жүсіпов Ерлан Зейнуллаұлы

Төраға орынбасары

Ісмұхаметов Әсет Қуандықұлы

Хатшы

Жүнисбекова Гүлжан Жақсылыққызы

Комиссия мүшелері

Жұмжаев Ғалым Құралбекұлы

Әлімбаева Замзагүл Қаиржанқызы

Ысқақова Әлия Кеңесқызы

Бейсембаева Салтанат

Чимкентбекқызы 

Сарыарка ауданы

  1.  

№98 

  М. Өтемісов атындағы Оқушылар сарайы,

Әлихан Бөкейхан көшесі, 1

 

 

А. Бараев көшесінен бастап Республика даңғылының тақ жағымен             Ғ. Қараш көшесіне дейін, Ғ. Қараш көшесінің жұп жағымен Ә. Бөкейхан көшесіне дейін, Ә. Бөкейхан көшесінен Есіл өзенінің жағалауы бойымен Самал шағын ауданын қоса алғанда, А. Бараев көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Мұқышева Құралай Балғабайқызы

Төрайым орынбасары

Жабаева Айымкүл Қуанышқызы

Хатшы

Айтжанова

Ольга Александровна

Комиссия мүшелері

Сапарова Қаламқас Оразбайқызы

Габдуллина Мәнсия Мұқыжанқызы

Жүсіпова Галина Павловна

Дүншебаев Жамағазы Ерәділұлы

  1.  

№ 99 

 

М. Горький атындағы Мемлекеттік академиялық орыс драма театры,

Желтоқсан көшесі, 13

 

            Бейбітшілік көшесінен бастап Абай даңғылының жұп жағымен Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп жағымен Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп жағымен Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының жұп жағымен Шығанақ көшесіне дейін, Шығанақ көшесінің тақ жағымен Ә. Бөкейхан көшесіне дейін, Ә. Бөкейхан көшесінің тақ жағымен Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ жағымен Абай даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Жұмашева

Алма Мұхамедьянқызы

Төрайым орынбасары

Сапарова Ақбота Оразбайқызы

Хатшы

Шайкенова

Бахыткүл Таукелқызы

Комиссия мүшелері

Әлімжанов Барлыбай Ғабдулқайырұлы

Сәрсенбаева Айзада Боранбайқызы

Түлеубаева Индира Құрметқызы

Тлеубергенова Баянсұлу Қасымбекқызы

  1.  

№ 100 

 

Конгресс-Холл, Кенеcары көшесі, 32

 

 

Бейбітшілік көшесінен бастап Абай даңғылының жұп жағымен Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ жағымен Ғ. Қараш көшесіне дейін, Ғ. Қараш көшесінің тақ жағымен Ә. Бөкейхан көшесіне дейін, Ә. Бөкейхан көшесінің  жұп жағымен Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ жажымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің жұп жағымен Абай даңғылына дейін.

 

Комиссия төрағасы

БалабековТеміржан Нұрхамитұлы

Төраға орынбасары

Чиканаева

Алма Шамұратқызы

Хатшы

Ряшина Наталья  Борисовна

Комиссия мүшелері

Шаршавиткая Ольга Васильевна

Тобылов Мұратбек Орынбайұлы

Саянова

Мадина Үкібайқызы

Хусаинов Серік Мұбаракұлы 

  1.  

№ 101 

 

Дарынды балаларға арналған «Зерде» мектебі, Сарыарқа даңғылы, 20

 

Кенесары көшесінен бастап Жеңіс даңғылының тақ жағымен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының жұп жағымен Айпара көшесіне дейін, Айпара көшесімен Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің тақ жағымен Жеңіс даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Сексенова

Әлия Серғазинқызы

Төрайым орынбасары

Әубәкірова

Эльмира Силықбекқызы

Хатшы

Қобжанова Гүлшат Темірханқызы Комиссия мүшелері

Құрмашев Алмас Мейрамханұлы

Сихымова Ғалия Кенжетайқызы

Сопина Любовь Федоровна

Әлиғожина Әсия Файзулинқызы

  1.  

№ 102 

 

№ 56 мектеп-лицей, Челюскин көшесі, 29/1

  

Кенесары көшесінен бастап Сарыарқа даңғылының тақ жағымен Шығанақ көшесіне дейін, Шығанақ көшесімен Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінің жұп жағымен Сарыарқа даңғылына дейін.

 

Комиссия төрағасы

Әлпишев Жұмағазы  Азенұлы

Төраға орынбасары

Байболатов Балтабай Қауашұлы

Хатшы

Абасилова Ләззат Бақытбекқызы

Комиссия мүшелері

Зиялиев Нұржан Сейітханұлы

Әбішев Шалқар Тұрарғажыұлы

Мұстафина Дина Серікқызы  

Тоғтаухан Гүлнар

  1.  

№ 103 

 

№ 35 мектеп-лицей, Абай даңғылы, 9/1

 

 

Абай даңғылынан бастап С. Челюскин көшесінің тақ жағымен                  С. Сейфуллин көшесіне дейін, С. Сейфуллин көшесінің жұп жағымен               К. Күмісбеков көшесіне дейін, К. Күмісбеков көшесінің жұп жағымен                   № 3а үйді қоса алғанда К. Күмісбеков көшесімен Абай даңғылына дейін,                  Абай даңғылының тақ жағымен С. Челюскин көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Ахмединов Талғат Найманбайұлы

Төраға орынбасары

Жақсылықова Айтжан Ілиясқызы

Хатшы

Бранец

Любовь Алексеевна

Комиссия мүшелері

Сәлімова Айгүл  Сембекқызы

Ержанова ГүлнарКабенқызы

Тарасова Людмила Николаевна

Пашковская Наталия Юрьевна

  1.  

№ 104 

 

 № 35 мектеп-лицей, Абай даңғылы,  9/1

 

 

С. Сейфуллин көшесінен бастап Желтоқсан көшесінің тақ жағымен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ жағымен С. Челюскин көшесіне дейін, С. Челюскин көшесінің жұп жағымен С. Сейфуллин көшесіне дейін,                     С. Сейфуллин көшесінің жұп жағымен Желтоқсан көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Дүйсенова Айман  Жұмағалиқызы

Төрайым орынбасары

Амрина  Айшат Магомедқызы

 Хатшы

Алтынбекова Әлия Мәжитқызы

Комиссия мүшелері

Аксенова Галина Ивановна

Бейсенова Айгүл Сағындыққызы

Кәкімова Шнар Елтайқызы

Макишева Клара Боранбайқызы

 

  1.  

№ 105 

 

Қ. Қуанышбаев атындағы қазақ музыкалық драма театры, Ж. Омаров көшесі, 47б

 

Ә. Жангелдин көшесінен бастап Бейбітшілік көшесінің тақ жағымен             Ж. Омаров көшесіне дейін, Ж. Омаров көшесінің тақ жағымен Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің жұп жағымен Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Меңдібаев  Айдарбек Бөлекбайұлы

Төраға орынбасары

Әбенова Алмагүл Баетқызы

Хатшы

Сеитова Айман Қаирбайқызы Комиссия мүшелері

Игілік Ботагөз Тасболатқызы

Бодаев Бекен Байғалиұлы

Құсайынова Айнакүл Әлиасқарқызы

Ибадуллаева Салтанат

Мейрамбекқызы

Даниленко Анна Дмитровна

  1.  

№ 106 

 

№ 3 мектеп-гимназиясы, Республика даңғылы, 35

 

Ә. Жангелдин көшесінен бастап Республика даңғылының тақ жағымен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының тақ жағымен Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің жұп жағымен Ж. Омаров көшесіне дейін,                    Ж. Омаров көшесінің жұп жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің жұп жағымен Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп жағымен Республика даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Өскембаева Гаухар Китайбекқызы

Төрайым орынбасары

Ахметова Инна Фанисовна

Хатшы

Салқымбаева Әсем Өмірханқызы

Комиссия мүшелері

Қапашева Дина Оразқызы

Нұрмағамбетова Әйгерім  Қайратқызы

Мырзағұлова  Айзат Серікқызы

Мақаева  Мәнсия  Ғалламқызы

  1.  

107 

 

№ 2 мектеп-гимназиясы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 19

  

Ә. Жангелдин көшесінен бастап Желтоқсан көшесінің тақ жағымен                    С. Сейфуллин көшесіне дейін, С. Сейфуллин көшесінің тақ жағымен Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының жұп жағымен Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп жағымен Желтоқсан көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Шаймерденов Гамиль Магажирович

Төраға орынбасары 

Жүніс Октябрина Амангельдіқызы

Хатшы

Бельгинова Арай Аскербековна

Комиссия мүшелері

Гайсина Ғалия Кенжіғазықызы

Параскун Наталья Витальевна

Мұрат Еркінбек

Валяева Елена Анатольевна 

  1.  

№ 108 

 

«Астана» Медицина университеті, Сарыарқа даңғылы, 33

 

 

Бөгенбай батыр даңғылынан бастап Сарыарқа даңғылының тақ жағымен Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ жағымен Н. Щорс көшесіне дейін,  Н. Щорс көшесінің жұп жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп жағымен Сарыарқа даңғылына дейін

Комиссия төрағасы

Кәрібжанов Айтбек Әнуарбекұлы

Төраға орынбасары

Балпуков Ұланбек Жаңбырбекқызы

Хатшы

Мадиева Шарапат Әбдіғаниқызы

Комиссия мүшелері

Мағзұмова Раушан Зиядақызы

Айтимбетова Торғын Сайранқызы

Әлжанова Құралай Сақышқызы

Мұқашева  Ғалия Жаңғабылқызы

  1.  

109 

 

№ 7 мектеп-гимназиясы, Бөгенбай батыр даңғылы, 57

 

Ы. Дүкенұлы көшесінен бастап М. Әуезов көшесінің жұп жағымен         Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ жағымен Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ жағымен Ш. Айманов көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінен Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін,                     Ш. Айманов көшесі бойындағы № 59, 16/1, 16, 18 үйлерді және Ы. Дүкенұлы көшесі бойындағы № 26 үйді қоса алғанда, Ы. Дүкенұлы көшесінің жұп жағымен М. Әуезов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Айтова Жанат Тұрысбекқызы

Төрайым орынбасары

Кощжанов Қайрат Тыныштықұлы

Хатшы

Сағындықова Сәбира Аманжолқызы

Комиссия мүшелері

Оспанова Айгүл  Мерғалиқызы

Малдыбаева Ұржан Шаженқызы

Молдамырзаева Эльмира Әмірқұлқызы

Сағынбаева Дидар Оралбекқызы

  1.  

№ 110

 

«№1 балалар музыкалық мектебі»   

Желтоқсан көшесі, 36

 

 

            Ә. Жангелдин көшесінен бастап Желтоқсан көшесінің жұп жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ жағымен Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ жағымен Желтоқсан көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Ходжабаева Гүлнар Мұратбекқызы  

Төрайым орынбасары

Сорокина Елена Федоровна

Хатшы

Халманова Бибігүл

Батырбекқызы

Комиссия мүшелері

Аяпбергенова Гаухар

Кәрімова Бахыт Жанабайқызы 

Мұқанова Алуа Темірұланқызы Рахматулина  Әсел Жансерікқызы

  1.  

№ 111 

 

Қазақ ұлттық өнер университеті, Жеңіс даңғылы, 33

 

            Сарыарқа даңғылынан бастап Ә. Жангелдин көшесінің тақ жағымен Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің тақ жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп жағымен Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының жұп жағымен  Ә. Жангелдин көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Беркімбаева

Баян Хайроллақызы

Төрайым орынбасары

Нұрғожинова  Тыныштық Қаирқызы 

Хатшы

Бақтаева

Миргүл Ерсаинқызы

Комиссия мүшелері

Янкина Наталья Анатольевна

Батырова Шолпан Нуфтуллинқызы

Анкишева  Гүлмира Сайлауқызы

Сәбиева Самал Ақмағанбетқызы

  1.  

112 

 

№ 18 орта мектеп, Бөгенбай батыр даңғылы, 17

 

 

            С. Разин № 1 тұйық көшесінен бастап Мәскеу көшесінің жұп жағымен   С. Разин көшесіне дейін, С. Разин көшесінің тақ жағымен Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының тақ жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ жағымен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінің тақ жағымен С. Разин № 1 тұйық көшесіне дейін, С. Разин № 1 тұйық көшесінің тақ жағымен Мәскеу көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Қойшыбаева Қайынжамал Шаймерденқызы

Төрайым орынбасары

Мусиенко

Татьяна Карловна

Хатшы

Ескаова Әлия Елубайқызы

Комиссия мүшелері

Ахметжанова Сәуле

Гимиденқызы

Ахметова Айгүл Төкенқызы

Мырзахметова Әйгерім

Төлегенқызы

Бакина Марал Қайроллақызы

  1.  

113 

№ 18 орта мектеп, Бөгенбай  батыр даңғылы, 17

 

 

            Мәскеу көшесінен бастап С. Разин № 1 тұйық көшесінің жұп жағымен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесінің тақ жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ жағымен Мәскеу көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Қабылова Нұрсұлу Қолжігітқызы

Төрайым орынбасары

Бекішева Гүлнара Құмарбекқызы

Хатшы

Набиева Шамшихамар Қаппасқызы

Комиссия мүшелері

Жаукенова Ерсін Тұрсынғалиқызы

Қайынбердиева Жанар Бауыржанқызы

Оразбекова Гүлмира Оралқызы

Хамитов Еркебұлан Ерғазыұлы

  1.  

114 

 

№ 67 мектеп-гимназиясы, 187 көше 18/4 үй

 

 

Сарыбұлақ өзенінен Бөгенбай батыр даңғылының жұп жағымен              Екінші Алматы көшесіне дейін, Екінші Алматы көшесінің тақ жағымен                  Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінің жұп жағымен Сарыбұлақ өзеніне дейін, Сарыбұлақ өзенінің он жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Теменова Сәуле Ермұханқызы

Төрайым орынбасары

Әбділова Жанат Тұрдыбайқызы

Хатшы

Жұматаева Айнұр Нұрманқызы

Комиссия мүшелері

Жапалақова Татьяна Рамазанқызы

Аманова Әйгерім Қайратқызы

Мұғалімова  Айбын Ахмадиқызы

Сатылғанов  Әзрет Барболұлы

  1.  

115 

 

 № 67 гимназия, Ш. Қосшығұлұлы көшесі,   23/1

 

 

Ш. Бейсекова көшесінен бастап Н. Тілендиев даңғылымен Сарыбұлақ өзеніне дейін, Сарыбұлақ өзенінің оң жағымен Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінен Ш. Бейсекова көшесіне дейін, Ш. Бейсекова көшесінен Н.Тілендиев даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Садықова Гүлнар Дінғуатқызы 

Төрайым орынбасары

Мұхамеджаров Ғадылбек Ухабұлы

Хатшы

Кадочникова   Ирина Михайловна

Комиссия мүшелері

Махамбетова АлмагүлШакирқызы

Бижұманов Жеңіс Қарбайұлы

Бүлгиев Бақтықали Темірғазыұлы                                                                                                                 -

Шүкірова Айқияш Қожахметқызы

  1.  

№ 116

 

  № 6 гимназия, Бөгенбай батыр даңғылы,  47/1

 

 

Ә. Жангелдин көшесінен бастап Бейбітшілік көшесінің жұп жағымен      Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің жұп жағымен М. Әуезов көшесіне дейін, М. Әуезов көшесінің тақ жағымен Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің тақ жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Сәдуақасова Әлия Маратқызы

Төрайым орынбасары

Евстафьева Александра Сергеевна

Хатшы

Тутаева Светлана  Борисовна

Комиссия мүшелері

Соловьева Лилия Юрьевна

Шокаева Екатерина Николаевна

Орманбеков БіржанСаламатұлы

Мадибаева Гүлбадан Саттапқызы

  1.  

№ 117 

 

«Астана қаласы бойынша Экология Департаменті»  ,

 Ы. Дүкенұлы көшесі, 23/1

 

 

Ы. Дүкенұлы көшесінен бастап М. Әуезов көшесінің жұп жағымен № 40 үйге дейін, оны қоспағанда, одан Республика даңғылына дейін, «Астанатехнопарк» АҚ-ның оңтүстік шекарасымен Ш. Айманов көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінің тақ жағымен Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін,          Ы. Дүкенұлы көшесінің тақ жағымен М. Әуезов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Ошырбаев Мансұр Тұрсынұлы

Төраға орынбасары

Жүсіпов Рустам Кенжебайұлы

Хатшы

Даулеткулова  Балжан Сериковна

Комиссия мүшелері

Ақжанова Нұргүл Акынғазықызы

Құлымқанова Амангүл Ойратқызы

Ерсултанова Динара Полатханкызы

Сандыбаев  Нұрсұлтан Беріқболұлы

  1.  

№ 118 

 

 № 2 қалалық емхана    Республика даңғылы, 50

 

 

            Ы. Дүкенұлы көшесінен бастап Бейбітшілік көшесінің жұп жағымен  Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің жұп жағымен Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ жағымен Республика даңғылы бойындағы № 57, 59 үйлерді қоса алғанда, Шерқала тұйық көшесіне дейін, Шерқала тұйық көшесінен М. Әуезов көшесіне дейін, М. Әуезов көшесінің тақ жағымен            Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің тақ жағымен  Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Руспекова Ляззат Асығатовна

Төрайымы орынбасары

Ахметова Майра Амангелдіқызы

Хатшы:

Салықова Анар Абдыкәрімқызы

Комиссия мүшелері

Байзақов Габдулла Хамитұлы

Балғанбаев  Марат Мұратұлы

Кульков Евгений Александрович

Оспанәлиева Зейнегүл Жантүлекқызы

  1.  

№ 119 

 

Политехникалық колледж, Бейбітшілік көшесі,39

 

Ы. Дүкенұлы көшесінен бастап Бейбітшілік көшесінің тақ жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ жағымен  Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп жағымен № 38 (94/1) үйге дейін, оны қоспағанда, Ы. Дүкенұлы көшесінің басына дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің жұп жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Дүйсенов

Қабдула Зіңілғабитдинұлы

Төрааға орынбасары:

Сәрсеқұлова Ақбота Оралбайқызы

Хатшы:

Белокурова Елена Анатольевна

Комиссия мүшелері:

Шаймердинова Марина Галимовна

Адылова Гүлайым  Алтайқызы

Ақжанова Динара Ақынғазықызы

Телегенова Әсия Аманжолқызы

  1.  

№ 120 

 

«Астана» Медицина университеті, Бейбітшілік көшесі, 49

 

 

Мәскеу көшесінен бастап Бейбітшілік көшесінің тақ жағымен                  Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің тақ жағымен Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп жағымен Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің жұп жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Дубицкий Андрей Андреевич 

Төраға орынбасары

Тажикенова Жамал Шаяхметқызы

Хатшы

Әбелдинова Шолпан Барлыбайқызы

Комиссия мүшелері

Жұмадилов Дәулет Шаймарданұлы

Рогозина ОльгаАнатольевна

Мұқанова Айша Жұматқызы

Баттаков Омарбек

Габдужалелұлы

  1.  

№ 121 

 

№ 15 мектеп-лицей, Сарыарқа даңғылы, 48/1

 

Мәскеу көшесінен бастап С. Разин көшесінің жұп жағымен Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының жұп жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ жағымен Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының тақ жағымен Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің жұп жағымен С. Разин көшесіне дейін. 

 

Комиссия төрағасы

Жаркенов Бауыржан Қапарұлы

Төраға орынбасары

Нұрқышев Сейфула Сақтайұлы

Хатшы

Бұзауова Айгүл Аманжолқызы

Комиссия мүшелері

Калиулина Мариаш Карбайқызы

КуромжановаСайран Ғалымжанқызы

Филипева Элла Григорьевна

Ақылбаева Мөлдір Жанзаққызы

  1.  

№ 122 

 

№ 14 мектеп-гимназиясы, Мәскеу көшесі, 23

 

 

Сарыбұлақ өзенінен бастап А. Затаевич көшесінің тақ жағымен Бекетай көшесіне дейін, Бекетай көшесінің тақ жағымен Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің жұп жағымен Б. Хмельницкий көшесіне дейін, Б. Хмельницкий көшесінің тақ жағымен Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің тақ жағымен Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылынан Сарыбұлақ өзеніне дейін, Сарыбұлақ өзенінің оң жағымен              А. Затаевич көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Сәдуақасова Әлия Тұрсынбекқызы

Төрайым орынбасары

Суслова Наталья Михайловна

Хатшы

Выходцева Наталья Юрьевна

Комиссия мүшелері

Қожахметова Тұрсынай Қалдыбекқызы                                                                                                                 -

Брусинская Наталья Юръевна                                                                                                                 -

Крючкова Наталья Леонтеевна                                                                                                                  -

Айдарбекова Әсем Шаяхметқызы

  1.  

№ 123 

 

№ 14 мектеп-гимназиясы, Мәскеу көшесі, 23

 

 

Бекетай көшесінен бастап А. Затаевич көшесінің тақ жағымен                  Г. Потанин көшесіне дейін, № 13, 15 үйлерді қоспағанда, Г. Потанин көшесінің тақ жағымен Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің тақ жағымен                    Б. Хмельницкий көшесіне дейін, Б. Хмельницкий көшесінің жұп жағымен           Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің тақ жағымен Бекетай көшесіне дейін, Бекетай көшесінің жұп жағымен А. Затаевич көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Шидлович Игорь Евгеньевич 

Төраға орынбасары

Қанапин Медияр Серікұлы

Хатшы

Тарамбай Маряш

Комиссия мүшелері

Құрманалиева Гүлшат

Жорабекқызы

Мусина НазираПралықызы

Досхожина Жұмагүл

Рүстемқызы

Рысбек Тоғайбай Нұрмұратұлы

  1.  

№ 124 

 

«Азық-түлік келісім-шарт корпорациясы» ҰК АҚ,

Мәскеу көшесі, 29/3

 

Мәскеу көшесінен бастап Г. Потанин көшесінің жұп жағымен                  Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің жұп жағымен Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының тақ жағымен Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің тақ жағымен Г. Потанин көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Адылова Ғалия Сағынайқызы

Төраға орынбасары

Әбуова Гүлмира Задақызы

Хатшы

Қамбарова Жібек  Билялқызы

Комиссия мүшелері

Жүнісова Төлеу Данибайқызы

Аманбаев Аманболат Мұратұлы

Мұханбетжанова Аида Нағашбайқызы

Әділова Альфия Рамазанқызы 

  1.  

№ 125 

 

«Каздорпроект» ЖШС, Мәскеу көшесі, 39

 

 

Бейбітшілік көшесінен бастап Мәскеу көшесінің тақ жағымен Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп жағымен Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің жұп жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ жағымен Мәскеу көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Асаинова Сақыш Рамазанқызы

Төрайым орынбасары

Қоңырбаев Бауыржан Құрмашұлы

Хатшы

Асаинов Роллан Бүркітбайұлы

Комиссия мүшелері

Сабанбаева Бағдат Ислямқызы

Алтаева Шолпан Ахмариденқызы

Шәріпов Әсет Мұратұлы

Шаншарова Жақыш Рамазанқызы

  1.  

№ 126 

 

№ 62 мектеп-лицей, Мәскеу көшесі, 41

  

 

Мәскеу көшесінен бастап Бейбітшілік көшесінің жұп жағымен                 Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің жұп жағымен Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ жағымен Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің тақ жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Мұқанов Арман Нурмуллаұлы

Төраға орынбасары

Шафнер Данил  Евгеньевич 

Хатшы

Арыстанова Сәуле Жүсіпқызы

Комиссия мүшелері

Бейсембинова Анар Сайлауқызы

Қабышева Әсем Әбдрахманқызы

Теремизова Людмила  Васильевна

Абдалов Данияр Жарасұлы

  1.  

№ 127 

 

№ 46 бала-бақша-мектеп-гимназиясы,

Әлия Молдағұлова көшесі, 35

 

Ә. Молдағұлова көшесінен бастап Бейбітшілік көшесінің жұп жағымен     І. Есенберлин көшесіне дейін, І. Есенберлин көшесінің жұп жағымен Республика даңғылына дейін, № 72, 74, 76, 76/1, 78 үйлерді қоса алғанда, Республика даңғылынан Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің тақ жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Байзулда Гүлмира Жаныбайқызы

Төрайым орынбасары

КириченкоТатьяна Николаевна

Хатшы

Салахадинова Евгения Ивановна

Комиссия мүшелері

Иванова Елена Ивановна

Ағыбаева Марина Викторовна

Жүсіппекова Дина Ескенқызы

Базарбаева Майра Назымбекқызы

  1.  

№ 128 

 

«Тұран-Астана» Университеті, Ы. Дүкенұлы көшесі, 29

 

«Астанатехнопарк» АҚ-ның оңтүстік шекарасынан бастап Республика даңғылының жұп жағымен Сарыөзек көшесіне дейін № 72, 74, 76, 76/1, 78 үйлерді қоспағанда, әрі қарай Сарыөзек көшесінің жұп жағымен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Алаш тас жолына дейін, Алаш тас жолынан Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылынан             Ш. Айманов көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінің жұп жағымен Ш. Айманов көшесі бойындағы № 59, 16/1, 16, 18 үйлерін және Ы. Дүкенұлы көшесі бойындағы № 26 үйді қоспағанда, «Астанатехнопарк» АҚ-ның оңтүстік шекарасына дейін.

 

Комиссия төрағасы

Аяпбергенов Булат Қабиденұлы

Төраға орынбасары

Аққұлов Рүстем Тұрдәліұлы

Хатшы

Құмарова Әсел Маратқызы

Комиссия мүшелері

Нұржанова  Құралай Сауанқызы

Ожекенова Баянұр Сейтқұмарқызы

Өмірбек Бекмұрат

Уәлиев  Ерлан Бекмұратұлы

  1.  

№ 129 

 

С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті, Жеңіс даңғылы, 62

 

 

Бейбітшілік көшесінен бастап Ә. Молдағұлова көшесінің тақ жағымен Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп жағымен Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесінің жұп жағымен Ы. Алтынсарин көшесінің бойындағы № 6/1 үйді және І. Есенберлин көшесі бойындағы № 28а үйді қоспағанда, Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ жағымен Ә. Молдағұлова көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Исқабылова Жаңыл Хасенқызы

Төрайым орынбасары

Федоров Владимир Николаевич Хатшы

Қасенова Бақыт Мағзумқызы

Комиссия мүшелері

Побережная Татьяна

Александровна

Балғибаева  Аида Мақсұтқызы

Исина Әеел Асылбекқызы   

Цынская Светлана Ивановна

  1.  

№ 130 

 

«Динамо» спорт кешені, Г.Потанин көшесі, 14

 

Ә. Молдағұлова көшесінен бастап Г. Потанин көшесінің жұп жағымен,      Г. Потанин көшесі бойындағы № 12/1, 12/2 үйлерді қоса алғанда Жеңіс даңғылы бойындағы № 75 үй, оны қоспағанда, «Динамо» СК дейін, Жеңіс даңғылының тақ жағымен, Жеңіс даңғылындағы № 71 және 73 үйлерді қоспағанда Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә. Молдағұлова көшесінің тақ жағымен Г. Потанин көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Сәрсенбаев Мұхтар Кәрімұлы

Төраға орынбасары

Серәлиева Жамиля Әкімжанқызы

Хатшы

Сайып Майра

Комиссия мүшелері

Жұмабаева  Қанағат Кекмтайқызы

Мұстафина Алтынай

Асаинов Архат Жоламанұлы

Намазбекова Әсем Чапайқызы

  1.  

№ 131 

 

 «Жастар» театры,

І. Есенберлин көшесі, 10

 

 

І. Есенберлин көшесінен бастап  Жеңіс даңғылының тақ жағымен Жеңіс даңғылы бойындағы № 71, 73 үйлерді қоса алғанда, Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, одан әрі «Динамо» СК қоспағанда Г. Потанин көшесіне дейін,                        Г. Потанин көшесінің тақ жағымен А. Затаевич көшесіне дейін, А. Затаевич көшесі бойындағы № 13, № 15 үйлерді қоса алғанда, «Жастар» театрын қосқанда, І. Есенберлин көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Оразымбетов Қаналы

Бектұрсынұлы

Төраға орынбасары

Жаханов Асан Дайырбекұлы

Хатшы

Нұртазина Қарлығаш Елубайқызы

Комиссия мүшелері

Нұрмұханов Жанат Шопайұлы

Абкаиров Сервер Жамбекұлы

Айтпаева Ләззат Октябрьқызы

Абылқасымова Айжан Табулдинқызы

  1.  

№  132 

 

Менеджмент және бизнес колледжі,

Жеңіс даңғылы,   68а

 

            Жеңіс даңғылынан бастап І. Есенберлин көшесінің жұп жағымен Бейбітшілік көшесіне дейін, І. Есенберлин көшесіндегі № 28а үйді және             Ы. Алтынсарин көшесіндегі № 6/1 үйді қосқанда, Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесінің тақ жағымен Жеңіс даңғылына дейін, Жеңіс даңғылының жұп жағымен І. Есенберлин көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Қалиева Сәуле Мәжитқызы

Төрайым орынбасары

Абдраева Сәуле Өмірқұлқызы

Хатшы

Новикова Ирина Геннадьевна

Комиссия мүшелері

ҚұсайыноваТамара Сүлейменқызы

Калиев Руслан Николаевич

Жұлтаев Думан Абайұлы  

Қоқанов Ғабит Қайруллаұлы

  1.  

№ 133 

 

«Қаржы академисы» , Ілияс Есенберлин көшесі, 25

 

І. Есенберлин көшесінен бастап Ы. Алтынсарин көшесінің жұп жағымен И. Құтпанов көшесіне дейін, И. Құтпанов көшесінің тақ жағымен Алтынемел көшесіне дейін, Алтынемел көшесінің жұп жағымен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Сарыөзек көшесіне дейін, Сарыөзек көшесінін тақ жағымен № 78 үйді қоспағанда, Республика даңғылына дейін,                              І. Есенберлин көшесінің тақ жағымен Ы. Алтынсарин көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Рахымжанов Ханат Жапарұлы

Төраға орынбасары

Дубинин  Сергей Николаевич Хатшы

Пыхтина Елена  Владимировна

Комиссия мүшелері

Смаилова СветланаКаукеновна

Бубенова Галина Васильевна

Қожабекова Александра Ерғалиқызы

Попова Надежда Ивановна

  1.  

№ 134 

 

№ 25 орта мектеп, Ы. Алтынсарин көшесі, 9

 

 

І. Есенберлин көшесінен бастап Біржан сал көшесінің жұп жағымен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Алтынемел көшесіне дейін, Алтынемел көшесінің тақ жағымен И. Құтпанов көшесіне дейін,             И. Құтпанов көшесінің жұп жағымен Ы. Алтынсарин көшесіне дейін,               Ы. Алтынсарин көшесінің тақ жағымен І. Есенберлин көшесіне дейін,                   І. Есенберлин көшесінің тақ жағымен Біржан сал көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Ғайсина  Сайран Толеуханқызы Төрайым орынбасары

Погребицкая Светлана Петровна

Хатшы

Сержанова

Нұргүл Нұрмашқызы

Комиссия мүшелері

Бимағамбетова Айгүл Молжігітқызы

Сералимов Мұратбек Ержанұлы

Камешева Замзагүл Қайриденқызы 

Қожахметова Әйгерім Маратқызы 

  1.  

№ 135 

 

Астана қаласы Қорғаныс істері жөніндегі департаменті,            

 А. Затаевич көшесі,  13

 

 

Сарыбұлақ өзенінен бастап М. Тынышбаев көшесінің тақ жағымен Біржан сал көшесіне дейін, Біржан сал көшесінің тақ жағымен І. Есенберлин көшесіне дейін, І. Есенберлин көшесінің тақ жағымен Сарыбұлақ өзеніне дейін, Сарыбұлақ өзенінің оң жағымен М. Тынышбаев көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Қажин Қайрат Тотайұлы

Төраға орынбасары

Қарашолақова  Ләззат Қанжарқызы

Хатшы

Абизова Алмагүл Аманжолқызы

Комиссия мүшелері

Айипаева Айгүл  Болатқызы

Қамзинов Уәлихан Талапұлы

Жанғалиев Аслан Төлегенұлы

Бұзаушина Әсима Құрманқызы 

  1.  

№ 136 

 

№ 36 орта мектеп, Қарасай батыр көшесі, 7

  

 

Теміржол магистралінен Қарталы көшесінің тақ жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесінің жұп жағымен Біржан сал көшесіне дейін, Біржан сал көшесінің тақ жағымен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралі бойымен Қарталы көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Хабарова Галина Георгиевна

Төрайым орынбасары

Быстрова Лилия Анатольевна

Хатшы

Полюхович Любовь Сафроновна

Комиссия мүшелері

Жандаева ГүлнараБазарбайқызы

Тұңғышпаева Заура Мұқашқызы

Адамзатова Жансұлу Оразбекқызы Құсайынова  Шекер Төлегенқызы

  1.  

№ 137 

 

 «Жастар» театры, І. Есенберлин көшесі, 10

 

 

            Сарыбұлақ өзенінен бастап І. Есенберлин көшесінің жұп жағымен            А. Затаевич көшесіне дейін, А. Затаевич көшесінің жұп жағымен Сарыбұлақ өзеніне дейін, Сарыбұлақ өзенінің оң жағымен І. Есенберлин көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Аипова  Бибігүл Молдағалиқызы

Төрайым орынбасары

Хусаинова Бағлан Дәулетқызы

Хатшы

Смирнова Наталья  Александровна

Комиссия мүшелері

Қасаева Дамеля Сембайқызы Ысқақова Назира Ислямбекқызы

Макина Бибісара Әлиқызы

Ораз Дәулет Есенкелдіұлы

  1.  

№ 138 

 

№ 36 орта мектеп, Қарасай батыр көшесі, 7

  

 

К. Байсейітова көшесінен бастап Қарасай батыр көшесінің тақ жағымен Сарыбұлақ өзеніне дейін, Сарыбұлақ өзенінің оң жақ жағалауымен Оғыланды тұйық көшесіне дейін, Оғыланды тұйық көшесінің жұп жағымен Ш. Бейсекова көшесіне дейін, Ш. Бейсекова көшесінің жұп жағымен Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің жұп жағымен К. Байсейітова көшесіне дейін,       К. Байсейітова көшесінің тақ жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Әбдінасырова Сара Алдыбайқызы

Төрайым орынбасары

Тюваева Валентина Сигизмундоновна

Хатшы

Полушкина Елена Валентиновна

Комиссия мүшелері

Сергеева Елена Геннадьевна

Рамазан Салтанат Теміртасқызы

Забудько Асия Якуповна

Есентаева Әйгерім Сапарбекқызы

  1.  

№ 139 

 

№ 61 орта мектеп,

Конституция көшесі, 33

 

 

            Конституция көшесінен бастап Қарталы көшесінің жұп жағымен             М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің жұп жағымен Аспара көшесіне дейін, Аспара көшесінің тақ жағымен Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінің жұп жағымен Ш. Бөкеев көшесіне дейін, Ш. Бөкеев және Ойжайлау көшелерінің барлық үйлерін қоса алғанда теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Қарталы көшесіне дейін, Қарталы көшесінің жұп жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесінің тақ жағымен К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің жұп жағымен Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің жұп жағымен,                  К. Байсейітова көшесі бойындағы № 4 үйді және Конституция көшесі бойындағы № 20, 18, 22, 20/2 үйлерді қоспағанда Қарталы көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Жанғазақова Кенжесары Апсеитқызы

Төрайым орынбасары

Қасымбекова Ақерке Шыңғысханқызы 

Хатшы

Мәулетпаева Айжан Ерланқызы  Комиссия мүшелері

ДүйсекееваМария

Бажененова Наргиз Сағидашқызы

Ахмадуллина Нурания Бадретдиновна

Бірімжанов  Жақсылық Дисимбайұлы

 

  1.  

№ 140

 

№21 орта мектеп

  К. Кемеңгерұлы көшесі, 4

 

            Ақбидай көшесінен Сарыадыр тұйық көшесінің жұп жағымен                  К. Кемеңгерұлы көшесіне дейін, К. Кемеңгерұлы көшесінің тақ жағымен Шортанды көшесіне дейін, Шортанды көшесінің жұп жағымен Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінің жұп жағымен Саржайлау көшесіне дейін, Саржайлау көшесінің жұп жағымен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралімен Ақбидай көшесіне дейін, Ақбидай көшесінің тақ жағымен Ақбидай көшесі бойымен № 2, 4 үйлерді қоса алғанда, Сарыадыр тұйық көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Сыдықов Аманжол Ерікұлы

Төраға орынбасары

Кулибаева Әсел Еркенқызы

Хатшы

Сулейсменова  Айгүл Оразғалиқызы

Комиссия мүшелері

Жанысова Сандуғаш Дәуренқызы

Ашетов Айдос Батырханұлы

Жұманов Мирас Пернеханұлы

Нұртазин  Саябек Мұратұлы

  1.  

№ 141 

 

Көлік және коммуникациялар колледжі,

Конституция көшесі, 10

 

Ш. Бейсекова көшесінен бастап Оғыланды тұйық көшесінің жұп жағымен К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің тақ жағымен Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің тақ жағымен,                     Ш. Бейсекова көшесіне дейін, Ш. Бейсекова көшесінің тақ жағымен Оғыланды тұйық көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Тұребекова Жанара Мейрамқызы

Төрайым орынбасары

Байдильдин  Ерхан Шөптібайұлы

Хатшы

Күтімбетова Сәуле Танспекқызы

Комиссия мүшелері

Муфтахова Бақыт Қайыржанқызы

Әубакірова Торғын Нұраәліқызы

Ермаханова Роза Сағидуллақызы

Тлемысов  Атлант Төлеуғазыұлы

  1.  

№ 142 

 

№ 5 қалалық емхана, Ақан сері көшесі,   20

 

 

Оғыланды тұйық көшесінен Сарыбұлақ өзенінің оң жағалауымен            М. Жәлел көшесіне дейін, М. Жәлел көшесінің жұп жағымен К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің тақ жағымен Оғыланды тұйық көшесіне дейін, Оғыланды тұйық көшесінің тақ жағымен Сарыбұлақ өзеніне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Нефедов Василий  Парфеньевич

Төраға орынбасары

Мырзалиева Рахия Атымтайқызы

Хатшы

Құлахметова Гүлмира

Бүркітбайқызы

Комиссия мүшелері

Елжанова Бал  Есенғалиқызы

Усович Татьяна Михайловна

Масабаева Ләззат Жамалитденқызы

Сүлейменова Унайзат Гасанқызы

  1.  

№ 143 

 

№ 58 мектеп-гимназиясы, Ақан сері көшесі, 22

 

 

М. Жәлел көшесінен Сарыбұлақ өзенінің оң жағымен Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылымен К. Байсейітова көшесіне дейін,            К. Байсейітова көшесінің тақ жағымен М. Жәлел көшесіне дейін, М. Жәлел көшесінің тақ жағымен Сарыбұлақ өзеніне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Әжіғалиева Бану Сталфинқызы

Төрайым орынбасары

Даулетбекұлы Алибек

Хатшы

Ахметжанова Зәуреш Сталфинқызы

Комиссия мүшелері

Тен Людмила  Витальевна

Маусымбекова Гүлнар

Нұрадинқызы

Құрбанқұлова Бақтыгүл Сәдуақасқызы

Төлеубаев Марат Қайырбекұлы

  1.  

№ 144 

 

Көлік және коммуникациялар колледжі,

Конституция көшесі, 10

 

 

Конституция көшесінен бастап К. Байсейітова көшесінің жұп жағымен  М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің жұп жағымен Қарталы көшесіне дейін, Қарталы көшесінің тақ жағымен Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің тақ жағымен, Конституция көшесі бойындағы № 20, 18, 22, 20/2 үйлерді, К. Байсейітова көшесі бойындағы № 4 үйді қоса алғанда,            К. Байсейітова көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Әбдікәрімова Тоты Тілеулесқызы

Төрайым орынбасары

Жүніспеков Өміргүл Хамзаұлы

Хатшы

Тлеубаева Маржан Тлеужанқызы Комиссия мүшелері

Щетинина Анастасия Сергеевна

Жағалбайлы  Мадияр Мұсаұлы

Ряснова Людмила Александровна

Нұрпеисова Айым Болатқызы

  1.  

№ 145 

 

 № 20 орта мектеп, Қарталы көшесі,  62

 

 

М. Дулатов көшесінен бастап К. Байсейітова көшесінің жұп жағымен        М. Жәлел көшесіне дейін, М. Жәлел көшесінің жұп жағымен А. Чехов көшесіне дейін, А. Чехов көшесінің тақ жағымен М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің тақ жағымен К. Байсейітова көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Темірханова Жібек Сейітқызы

Төрайым орынбасары

Айтмағанбетова Сағила Мерекеқызы

Хатшы

Иманғазы Маржангүл

Комиссия мүшелері

Қайрақбаева Алтынгүл  Болатбекқызы

Нақыпов Әмірхан Айткенұлы

Жұмағалиева Жанерке Есмұратқызы

Мұханбетжанова Гүлнара Серікқызы

  1.  

№ 146 

 

№ 20 орта мектеп, Қарталы көшесі, 62

 )

 

 М. Дулатов көшесінен бастап А. Чехов көшесінің жұп жағымен                   Д. Карбышев көшесіне дейін, Д. Карбышев көшесінің жұп жағымен А. Герцен көшесіне дейін, А. Герцен көшесінің тақ жағымен Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінің жұп жағымен Аспара көшесіне дейін, Аспара көшесінің тақ жағымен М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің тақ жағымен  А. Чехов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Қосыбаева Алтынай Махмедунқызы

Төрайым орынбасары

Құрмашева Сәуле Дүкенбайқызы

Хатшы

Матусевич  Надежда Михайловна Комиссия мүшелері

Дүйсекина Мейрамгүл Қуанышқызы

Молдабаев Бейсенбай

Рахметоллаұлы

Вечеркина Татьяна Петровна

Жүнісова Ардақ Советқызы 

  1.  

№ 147 

«Целиндорстрой» ЖШС, Рауан тұйық көшесі,18

 

 

Н. Тілендиев даңғылынан бастап № 59 өту жолымен Д. Карбышев көшесіне дейін, Д. Карбышев көшесінің тақ жағымен М. Жәлел көшесіне дейін, М. Жәлел көшесінің тақ жағымен К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің жұп жағымен Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылынан № 59 өту жолына дейін.

 

Комиссия төрағасы

Шаяхметов Асхат Ғалиұлы

Төраға орынбасары

Абдуқалиқова  Гүлнара Момынқызы

Хатшы

Қарабаева Гүлнара Болатқызы

Комиссия мүшелері

Самародов ГеннадийИванович 

Әбенов Мэлс Қабдулұлы

Абдраев Ерік Күзембайұлы 

Түсіпбекова Гүлжан Бахытжанқызы

  1.  

№ 148 

 

№ 19 орта мектеп, Тамшалы көшесі, 32

 

            Д. Карбышев көшесінен бастап № 59 өту жолының оң жағымен                      Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылының оң жағымен Көктал көшесіне дейін, Көктал көшесінің жұп жағымен М. Дулатов көшесіне дейін,              М. Дулатов көшесінің тақ жағымен А. Герцен көшесіне дейін, А. Герцен көшесінің жұп жағымен Д. Карбышев көшесіне дейін, Д. Карбышев көшесінің жұп жағымен № 59 өту жолына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Ещанова Айбарша Сүлейменқызы

Төрайым орынбасары

Рафиков Мұхтар Сұлтанұлы

Хатшы

Бейсембаева  Гульмира Амирхановна

Комиссия мүшелері

Кайкина Айтжан Жанбырбаевна

ТасқұловаАйжан Катранқызы

Тұрарова Гүлнара Ғалымқызы

Неверова Светлана Анатольевна

  1.  

№149 

 

№ 19 орта мектеп, Тамшалы көшесі, 32

 

Теміржол магистралі мен Жерұйық көшесінің қиылысынан бастап Жерұйық көшесіндегі барлық үйлерді қоса алғанда, Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінің жұп жағымен А. Герцен көшесіне дейін, А. Герцен көшесінің тақ жағымен М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің тақ жағымен Көктал көшесіне дейін, Көктал көшесінен, № 804 разъезді және Аварийный кентінің үйлерін қоса алғанда теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралі бойымен Жерұйық көшесімен қиылысына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Чижевская Лариса Евстафиевна

Төрайым орынбасары

Неверов Владимир Иванович

Хатшы

Диденко Татьяна Владимировна

Комиссия мүшелері

Әдиева ГүлнарФазылқызы 

Сарбаева Сара Тастемірқызы

Ербосынов Марат Мұханұлы 

Шлейгер Владимир Владимирович

  1.  

№ 150 

 

№ 40 орта мектеп, Д. Бабатайұлы көшесі, 24

 

 

Н. Тілендиев даңғылынан Ақан сері көшесінің тақ жағымен В. Радлов көшесіне дейін, В. Радлов көшесінің тақ жағымен Ж. Ақпаев көшесіне дейін,  Ж. Ақпаев көшесінің тақ жағымен Абайдың 150 жылдығы көшесіне дейін, Абайдың 150 жылдығы көшесінен Шұғыла көшесіне дейін, Шұғыла көшесінің жұп жағымен Ардагерлер көшесіне дейін, Ардагерлер көшесінің жұп жағымен Д. Бабатайұлы көшесіне дейін, Д. Бабатайұлы көшесінен Жаңақоныс көшесіне дейін, Жаңақоныс көшесінің тақ жағымен А. Кенжин көшесіне дейін,                        А. Кенжин көшесінен Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылынан Ақан сері көшесіне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Іргебай Ербол Ісләмұлы

Төраға орынбасары

Мұрат Қаныбек Рахманұлы

Хатшы

Есіл Жұмагүл Балтабайқызы 

Комиссия мүшелері

Боранбекова Замзагүл Ақылбайқызы

Сатыбалдина Альмаш Жанайдарқызы

Алжапбарова Нұргүл Жақсылыққызы

Ермағанбетова Гүлшат Борисовна

 

  1.  

№ 151 

 

№ 41 орта мектеп, Ардагерлер көшесі, 1а

 Сұлукөл көшесінен бастап Ардагерлер көшесінің тақ жағымен                         Д. Бабатайұлы көшесіне дейін, Д. Бабатайұлы көшесінен Жаңақоныс көшесіне дейін, Жаңақоныс көшесінің жұп жағымен Көктал тұрғын алабының шекарасына дейін, Көктал тұрғын алабы шекарасының оңтүстік және батыс жағымен Бақтыбай ақын көшесіне дейін, одан әрі Бақтыбай ақын көшесінен Болашақ көшесіне дейін, Болашақ көшесінен Есіл өзені бойымен Еңлік-Кебек көшесіне дейін, Еңлік-Кебек көшесі бойымен Сұлукөл көшесіне дейін, Сұлукөл көшесінің тақ жағымен Ардагерлер көшесіне дейін.

Комиссия төрағасы

Ибраев  Садырбай Жұмабайұлы

Төраға орынбасары

Қапышева СалтанатСерікқызы

Хатшы

Жанғабылова Шолпан Кабдулқызы

Комиссия мүшелері

Шалаева Раиса Анатольевна

Закирова Альзира Гавысовна 

Марциновская Наталья

Владимировна

Фатимский Александр Олегович

  1.  

№ 152 

№ 49 орта мектеп, Сарыадыр тұйық көшесі, 3

 Теміржол магистралінен Саржайлау көшесіне дейін, Саржайлау көшесінің тақ жағымен Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінің тақ жағымен  И. Крылов тұйық көшесіне дейін, И. Крылов тұйық көшесінің жұп жағымен Сусамыр көшесіне дейін, Сусамыр көшесінің тақ жағымен Өзен көшесіне дейін, Автоматика тұрғын алабының № 39 разъезін және оған іргелес үйлерді қоса, теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Саржайлау көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Жомартова Данара Мейранбекқызы

Төрайым орынбасары

Сералина  Динагүл Нәбиқызы

Хатшы

Разиева Индира Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері

Сатаева  Эльмира Айтмағанбетқызы

Атымтай Дәмелі Амангелдіқызы

Ахметқалиева Райхан

Ұрбаева Қалымжан Әлкебайқызы

  1.  

№ 153 

 

№ 3 кәсіптік лицей, Ақсу-Жабағылы көшесі,  18/1

 

 

Қ. Кемеңгерұлы көшесінен Сарыадыр тұйық көшесінің тақ жағымен Ақбидай көшесіне дейін, Ақбидай көшесі бойымен, Мұнайшылар тұрғын алабын қоса алғанда, Өндіріс көшесіне дейін, Өндіріс көшесінен Өндіріс көшесіне іргелес жатқан үйлерді қоса, Өзен көшесіне дейін, Өзен көшесі бойымен Сусамыр көшесіне дейін, Сусамыр көшесінің жұп жағымен И. Крылов тұйық көшесіне дейін, И. Крылов тұйық көшесінің тақ жағымен Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінің жұп жағымен Шортанды көшесіне дейін, Шортанды көшесінің тақ жағымен Қ. Кемеңгерұлы көшесіне дейін,                    Қ. Кемеңгерұлы көшесінің жұп жағымен, Сарыадыр тұйық көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Баймұқұшова Раушан Толыбекқызы

Төрайым орынбасары

Булатова Светлана Александровна

Хатшы

Дедюхина Елена Юрьевна

Комиссия мүшелері

Теміртанова Ұлжан Кайроллақызы

Грибинская Антонина Владимировна

Карпеченко Ксения Леонидовна Шөпенова  Ләззат Ғазизқызы 

 

 

  1.  

№ 154 

 

№ 21 орта мектеп,

 К. Кемеңгерұлы көшесі, 4

 

Сарыадыр тұйық көшесінен Ақбидай көшесінің жұп жағымен «ҚТҚС-500» қалалық төмендету қосалқы станциясына дейін оның аумағындағы үйлерді қоса алғанда, Үшқоңыр көшесіне дейін, Үшқоңыр көшесінен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Ақбидай көшесіне дейін, Ақбидай көшесінің жұп жағымен Сарыадыр тұйық көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Баймұханбетова Сәулеш

Қуатқызы

Төрайым орынбасары

Калугина Татьяна Модестовна

Хатшы

Черкашина Галина Павловна

Комиссия мүшелері

Мельник Гульсина Закировна

Мыңжанова Сәуле Шахманқызы

Дүйсекеев Жаслан Жаңбырбайұлы Жәкібеков  Медет Сапабекұлы

  1.  

№ 155 

 

№ 23 орта мектеп, Тайбұрыл көшесі, 17

 

Теміржол магистралінен Ташкент көшесінің сол жағымен Игілік көшесіне дейін, Игілік көшесінің сол жағымен Тайбурыл көшесіне дейін, Тайбурыл көшесінің жұп жағымен № 85 көшесіне дейін, № 85 көшесі бойымен Өндіріс  көшесіне дейін, Өндіріс көшесімен Үшқоңыр көшесіне дейін, Үшқоңыр көшесінің жұп жағымен теміржол магистраліне дейін.

 

Комиссия төрағасы

Дудник Александр Никитович

Төраға орынбасары

Сариева Айнұр Омарбекқызы

Хатшы

Миленина Татьяна Геннадьевна

Комиссия мүшелері

Жақай Меруерт Жақайқызы

Муртазаева Светлана Кронидовна

Мәлік Әзиза Қуанышбекқызы

Тоқтарова Әйгерім Асылханқызы

  1.  

№ 156 

 

№ 34 орта мектеп, Тайбұрыл көшесі, 23

 

Теміржол магистралінен бастап Ташкент көшесінің оң жағымен  Игілік көшесіне дейін, Игілік көшесінің оң жағымен Тайбурыл көшесіне дейін, Тайбурыл көшесі бойымен № 85 көшесіне дейін, № 85 көшесінен № 13 мехколоннаға дейін, № 13 мехколонадан Ақсай, Көктомар, Құрманғазы,                 Н. Гоголь, Мұнайшылар, Жанажол көшелерін қоса алғанда И. Чехоев көшесіне дейін, И. Чехоев көшесінің оң жағымен Алаш тас жолына дейін, Алаш тас жолынан теміржол магистраліне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Рахимберлина Дидар Әлімқызы

Төрайым орынбасары

Мекежанова Күлзира

Мырзаханқызы

Хатшы

Идрисова Салтанат Каиргельдиновна

Комиссия мүшелері

Төлендиева Күлжәмила Кусейқызы

Секерова Гүлжан Еркінқызы

Қалиахметов Нұрлан Файзулұлы Молдатаева Сұлұшаш Нұридинқызы

  1.  

№ 157 

 

№ 12 мектеп кешені, Қамысты көшесі, 7

Алаш тас жолынан бастап Солтүстік айналма жолымен, Солтүстік айналма жолынан № 85 көшеге дейін, № 85 көше бойымен № 13 мехколоннаға дейін, № 13 мехколоннадан Ойыл, Көкбастау, Айнатас, Жасыл, Байқадам, Балықты, Шет көшелерінің үйлерін қоса алғанда, И. Чехоев көшесіне дейін,               И. Чехоев көшесімен Алаш тас жолына дейін, Алаш тас жолынан Солтүстік айналма жолына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Қалқаманова Сәуле Балтабайқызы

Төрайым орынбасары

Шамсутдинов Шамиль Мақсұдұлы

Хатшы

Тілеуова Күлзия Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері

Чернышев ЕвгенийАнатольевич

Ашанбаева Меруерт Айипайқызы

Уәлиева Айгүл Балғабайқызы

Шматова Нұргүл Бердәкімқызы

  1.  

№ 174 

 

Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің орталық клиникалық госпиталі,

Әлихан Бөкейхан көшесі, 28

Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің орталық клиникалық госпиталі,

 

 

Комиссия төрағасы

Абдулин Әділхан Әмірбекұлы

Төраға орынбасары

Жанабаева Бақытжамал Истайқызы

Хатшы

Смағұлова СамалЗейноллақызы

Комиссия мүшелері

Байкенова Жанат Шұлтыққызы

КомароваАнна Ильинична

УранхаеваДинараСерікпайқызы

Шалтықова Анар Қайратқызы

  1.  

№ 175

 

 Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы, К. Күмісбеков көшесі, № 5

 

 

Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы,

 

 

Комиссия төрағасы

Жұмағазин Жанабай Дербесенұлы

Төраға орынбасары

Қарамырзаева Үмітхан Әлжанқызы

Хатшы

Красовская Галина Казимировна

Комиссия мүшелері

Крат Елена Владимировна

Спамбетов ҚуанышМұратұлы

ШабановаАйгюн Раджабқызы

Әбдіқадырова Ботагөз Қайырбекқызы

  1.  

№ 176 

 

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Бас әскери клиникалық госпиталі, Бейбітшілік көшесі, 47а

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Бас әскери клиникалық госпиталі,  

Комиссия төрайымы

Байділдаева Гүлпарида Талапбекқызы

Төрайым орынбасары

Байжуманов Дәуренбек Балтабекұлы

Хатшы

Дүйкенова Гүлжаухар Сәлімқызы 

Комиссия мүшелері

Ахметжанов Вадим Қазбекұлы

Мұңқубаев Бек Ақылбекұлы

Ақанов Ришат Табылдыұлы

Байходжаев Махмұд Дүйсенұлы

  1.  

№ 177 

 

 Астана қаласының Дерматология және жыныс қатынасы ауруларын

алдын-ала емдеу орталығы, Республика даңғылы,   50/2

 

Астана қаласының Дерматология және жыныс қатынасы ауруларын

алдын-ала емдеу орталығы

 

Комиссия төрайымы

Ксанова Жанар Мұхтарбекқызы

Төрайымы орынбасары

Көшкімбаева Несібелі Нұрманқызы

Хатшы

Сушкова Елена Андреевна

Комиссия мүшелері:

Лесова Гульжан Ташибаевна

Сәрсекеева Надия Алпысбекқызы

ШапеноваСамал Қайырбекқызы

Жылқыбаева Құралай Балғабайқызы

  1.  

№ 178 

 

 № 3 перинаталдық орталық, Ә. Молдағұлова көшесі, № 28

 

 № 3 перинаталдық орталық,  

 

 

Комиссия төрайымы

Тышкевич Фаина Айсовна

Төрайым орынбасары

Субботина Светлана Ивановна

Хатшы

Ахметжанова СәулеАйтпайқызы

Комиссия мүшелері

Ағыбаева Қарлығаш

Қасылбекқызы

ТұңғышбаеваЖазираОразқызы

Бақтыбаева Ботакөз Маташқызы

Оспанова Әсия Жаншәріпқызы

  1.  

№ 179 

 

Орталық жол ауруханасы, Жеңіс даңғылы, 58

Орталық жол ауруханасы, 

 

Комиссия төрайымы

Весельская Елена Валентиновна

Төрайым орынбасары

Әбдрахманова Раушан Үкібайқызы

Хатшы

Сәнкібаев Данияр Сапарұлы

Комиссия мүшелері

Жарикова Виктория Владимировна

Кантарева Елена Владимировна

Гуевская Наталья Александровна

Заичко Григорий Анатольевич

  1.  

№ 180 

 

Қарттар мен мүгедектерге арналған әлеуметтік-медициналық мекемесі, Көктал-1 тұрғын алабы, Аққорған көшесі, № 2

 

 

Қарттар мен мүгедектерге арналған әлеуметтік-медициналық мекемесі, Көктал-1 тұрғын алабы

 

 

Комиссия төрағасы

Бапишев КенжеболатСапарұлы

Төраға орынбасары

Дисюкеева Наталия Роспековна

Хатшы

Есенаманова Жанар Нұркешқызы

Комиссия мүшелері

Жубикенова Сұлушаш Шонхайқызы

Нұрабаева Қарлығаш Хикметқызы

Аппасова Сәуле Кантқызы

Өмірзақова Марал Абылхаирқызы

  1.  

№ 184 

 

 № 3660 әскери бөлімі, Бейбітшілік көшесі, № 59

 

 

№ 3660 әскери бөлімі

 

Комиссия төрағасы

Қалдыбек

Бағлан Бақтиярбекұлы

Төраға орынбасары

Желдібаев Еркін Садырбайұлы Хатшы

Ыдрысова Гүлмира Қазақбайқызы

Комиссия мүшелері

Сейдахметова Нұрилаш

Бектібайқызы

Хлыстун Наталья Федоровна

Ізбасаров Қайсар Жетпіұлы  

Нұртазина Жанар Айтмағанбетқызы

  1.  

№ 185 

 

Көз аурулары ғылыми-зерттеу институты,

Жеңіс даңғылы,   16/1

 

 

Көз аурулары ғылыми-зерттеу институты,

 

 

 

Комиссия төрағасы

Жақыбеков Руслан Әділұлы 

Төраға орынбасары

Аюпова Жамал Маратқызы

Хатшы

Тұрлыбаева Салтанат Қажайқызы

Комиссия мүшелері

Исенгужинова Ақжүніс Әлияқпарқызы

Тлеуов Қайрат Еңбекұлы 

Шведова Оксана  Николаевна

Рашитова Раушан Мұрзашқызы  

 

  1.  

№ 186 

 

№ 2026 әскери бөлім , Ә.Диваев көшесі, 3

 № 2026 әскери бөлім

 

Комиссия төрағасы

Молдабаев

Жандос Жұмабайұлы

Төраға орынбасары

Шамшидинов Жайлыхан

Хатшы

Құтымбетов Қуандық

Кенжеболатұлы

Комиссия мүшелері

Сыздықов Дәурен Серекбайұлы

Әйтімов Асқар Абайұлы

Жанғазинова Зарина Болатқызы

Мәдиева  Жанар  Ғазизқызы

  1.  

№ 189 

 

 Қазақстан Республикасының ҰҚК Тергеу изоляторы,

Шыңтас орамы,   2

Қазақстан Республикасының ҰҚК Тергеу изоляторы 

  

 

Комиссия төрағасы

Нұрымов Асқар Елтайұлы

Төраға орынбасары

Айтқожина-Сағатова Шынар

Әуезханқызы

Хатшы

Сәкенбаева Әсем Бейсенбайқызы

Комиссия мүшелері

Ақатаева Нұргүл  Болатқызы

Исенғожинов Мейрам Мұқатайұлы

Ақмағанбетова Қарлығаш

Білімқызы

Өткелбай Данияр Қанатұлы

  1.  

272

№ 60 орта мектеп, Степан Кубрин көшесі, № 21/1

 

 

Ә. Жангелдин көшесінен бастап Сарыарқа даңғылының тақ жағымен          С. Сейфуллин көшесіне дейін, С. Сейфуллин көшесінің тақ жағымен                          К. Күмісбеков көшесіне дейін, К. Күмісбеков көшесінің жұп жағымен                       Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп жағымен Сарыарқа даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Жақыпова Татьяна Шәріпқызы Төрайым орынбасары

Мұханбедина Эльмира Михайлқызы 

Хатшы

Әмербекова Құралай Сайранқызы Комиссия мүшелері

Малых Татьяна Ионовна

Шавалиева Гүлнара Мұратқызы

Байжанов Сансызбай Болатұлы

Зейнекеева Ақбота Жанұзаққызы

  1.  

273

№ 10 қалалық емхана, Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 8 үй

 

Бөгенбай батыр даңғылынан бастап Н. Щорс көшесінің тақ жағымен     Ә. Жангелдин көшесіне дейін, Ә. Жангелдин көшесінің жұп жағымен                       К. Күмісбеков көшесіне дейін, К. Күмісбеков көшесінің тақ жағымен                     Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінің жұп жағымен Екінші Алматы көшесіне дейін, Екінші Алматы көшесінің жұп жағымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының жұп жағымен           Н. Щорс көшесіне дейін.

 

 

Комиссия төрағасы

Бралов Асхат Зинешұлы

Төраға орынбасары

Ақпарова Бахыт Хамитқызы

Хатшы

Кембаева Шынар Кеңесқызы

Комиссия мүшелері

Исмағұлова Салтанат Азаматқызы

Қайырбекова Тамаша Қайырбекқызы

Ниязова Антонина Григорьевна

Исмұхамбетова Айгүл Айсайқызы

  1.  

274

№ 10 қалалық емхана, Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 8 үй

 

 

Ш. Қосшығұлұлы көшесінен бастап К. Күмісбеков көшесінің тақ жағымен К. Күмісбеков көшесіндегі К. Күмісбеков көшесі боынша № 3 а үйді қоспағанда, Айпара көшесіне дейін, Айпара көшесінен Айпара көшесінің бойындағы барлық үйлерді қоспағанда, Кенесары көшесіне дейін, Кенесары көшесінен Есіл өзені жағалауына дейін, Есіл өзені жағалауынан                            Ш. Қосшығұлұлы көшесіндегі № 3/1, 7, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4 үйлерді қоса алғанда Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінен                     К. Күмісбеков көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Базарбаева Мейрамгүл Ахметқадырқызы 

Төрайым орынбасары

Бахтиярова Танакүл

Хатшы

Ибраева Айгүл Аханқыз 

Комиссия мүшелері

Куронова Ботагөз Зарлықанқызы

Әбубәкірова Мәдина Еркінқызы

Каманов Рафхат Мизамғалиұлы

Мұхамеджанова Күнсұлу Кушекбайқызы

  1.  

275

№ 65 орта мектеп, № 187 көше, № 18/4 үй

 

 

            Есіл өзенінің жағалауынан бастап Сарыбұлақ өзенінің бойымен                   Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінің тақ жағымен  Ш. Қосшығұлұлы көшесіндегі Есіл өзені жағалауына дейін № 13/1, 13/2, 13/4, 13,5, 13/6, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4 үйлерді және С-409 көшесінің бойындағы         № 19/1 үйді қоса алғанда, Сарыбұлақ өзеніне дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Ботабекова Қымбат Болатбекқызы

Төрайым орынбасары

Сейдахметова Ақбота Ерікқызы

Хатшы

Сейдахметова Тыныс Серғазықызы

Комиссия мүшелері

Әлімбеков Дәулет Дәуитбекұлы

Апарова Гүлжан Есетқызы

Рамазанова Жанар Ермекқызы

Жүсіпова Айман Төлегенқызы

  1.  

276

№ 67 орта мектеп, Ш. Қосшығұлұлы көшесі, № 23/1

 

 

            Ақан сері көшесінен бастап Ш. Қосшығұлұлы көшесімен Сарыбұлақ өзеніне дейін, Сарыбұлақ өзенінен Есіл өзені жағалауына дейін, Есіл өзені жағалауының бойымен Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің оң жағымен Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы

Көпабаева  Гүлмира Құрманғалиқызы Төрайым орынбасары

Мұғалимова Айбын Ахмадиқызы 

Хатшы

Базарбекова Мағзия Қалелқызы 

Комиссия мүшелері

Сақбаева Перизат Баянқұлқызы

Шаяхметов Қайржан Әлібекұлы

Саматова Гүлжазира Нұрланқызы

Боксенова  Анар Ғабитқызы

  1.  

277

«Рахмет» ОСО, Н. Тілендиев даңғылы, 15

 

            Ақан сері көшесінен бастап Н. Тілендиев даңғылымен Ш. Бейсекова көшесіне дейін, Ш. Бейсекова көшесінің оң жағымен Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінен Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің сол жағымен Еңлік-Кебек көшесіне дейін, Еңлік-Кебек көшесінен Сұлукөл көшесіне дейін, Сұлукөл көшесінің жұп жағымен Ардагерлер көшесіне дейін, Ардагерлер көшесінің тақ жағымен Шұғыла көшесіне дейін, Шұғыла көшесінің тақ жағымен Абайдың 150 жылдығы көшесіне дейін, Абайдың 150 жылдығы көшесінен Ж. Ақпаев көшесіне дейін, Ж. Ақпаев көшесінің жұп жағымен В. Радлов көшесіне дейін, В. Радлов көшесінің жұп жағымен Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің жұп жағымен  Н. Тілендиев даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы

Рымбаева Рәзия Бариқызы

Төрайым орынбасары

Нәжбиева Гүлнара Сәденқызы

Хатшы

Елемесова Сәбира Рахимжанқызы

Жақыпова Сәуле Болатовна

Адилханова Айша Мейрамқызы

Жабаева Жібек Айтмағамбетқызы

Оспанова  Қарлығаш Бекетқызы

 

  1.  

278

№ 68 орта мектеп, Көктал-2 тұрғын алабы,

Құсмұрын көшесі,   2

            Көктал көшесінен бастап Н. Тілендиев көшесінің тақ жағымен Баршын көшесіне дейін, Баршын көшесінен Ұлытау көшесіне дейін, Ұлытау көшесімен Көктал көшесіне дейін, Көктал көшесінің оң жағымен Н. Тілендиев даңғылына дейін.

 

 

Комиссия төрайымы

Молдаханова Алтынай Сайлауқызы 

Төрайым орынбасары

Қарбоз Нағашыберген Ерденұлы Хатшы

Елубаева Бакытгүл Бейсенбекқызы Комиссия мүшелері

Қажгереева Зарина Ержанқызы

Бексеитова Айнұр Түймебекқызы

Ысқақов Тылеубек Ысқақұлы

Құлбатыр Бисенғали Амандықұлы

Қазақстан Республикасының шет мемлекеттердегі өкілдіктеріндегі сайлау учаскелері

 

  1.  

№ 190

 

Қазақстан Республикасының Австрия Республикасындағы елшілігі,

Вена қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Австрия Республикасындағы елшілігі,

Вена қаласы

 

 

Арыстанқұлова Ардақ Мерейқызы

Баймұрынов Ермұхан Мақсатұлы

 Жұмақаев Ерлан Қайырұлы

Жоламанов Алмас Мәдиұлы

Қонақбаев Мәди Болатұлы

Қабылбеков Ілияс Мұратұлы

 Ситенко Валерий Николаевич

 

  1.  

№ 191

 

Қазақстан Республикасының Бельгия Корольдігіндегі елшілігі,

Брюссель қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Бельгия Корольдігіндегі елшілігі,

Брюссель қаласы

 

 

Әбдішев Берік Марленұлы 

ӘбІлова Ботагөз Нұрсапакызы

Адуова Айгерім Әсетқызы

Әубәкір  Асима  

Бакраев  Талғат Тохтарұлы   

Қасенов Файзрахман Айтқалиұлы

Темірбаев  Болат Сайлаубекұлы

  1.  

№ 192

 

Қазақстан Республикасының Литва Республикасындағы елшілігі,

Вильнюс қаласы

 

Қазақстан Республикасының Литва Республикасындағы елшілігі,

Вильнюс қаласы

 

Айтмағамбетов Қайрат Қайырұлы Гречишкина Снежана Витальевна

Мұқанов Қуаныш Климұлы

Сәдуақасов Жандос Мақсұтұлы

Тоғызбаев Олжас Қабдешұлы

Тұрыбаев Қанат Хамидоллаұлы

Ширяев Әсет Қабырұлы

 

  1.  

№ 193

 

Қазақстан Республикасының Венгрия Республикасындағы елшілігі,

Будапешт қаласы

 

Қазақстан Республикасының Венгрия Республикасындағы елшілігі,

Будапешт қаласы

 

Аябов Руслан Аманғалиұлы

Әміров Ғалымжан Қаппарұлы

Досалиев Абай Амантайұлы

Жармағамбетова Эльмира Болатқызы

Жылқыайдаров Ермек Өскенбайұлы

Қарабаев Қайрат Жақсылықұлы

Мұқанов Ғани Сабырұлы

  1.  

№ 194

 

Қазақстан Республикасының Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігіндегі елшілігі, Лондон қаласы

 

Қазақстан Республикасының Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігіндегі елшілігі, Лондон қаласы

 

 

Әбенов Есбол Сайлаубайұлы

Бекенов Ғани Шайкы-Исламұлы

Жанпейісова Саида Фазылқызы

Кусайынов Даулетбек Кайырбекұлы

МедеуовСерікжан  Рыскелдіұлы

Молжігіт Жалғас Берікұлы

Сәтімбекова Меруерт Қанатқызы

 

  1.  

№ 195

 

Қазақстан Республикасының Италия Республикасындағы елшілігі, Рим қаласы 

 

Қазақстан Республикасының Италия Республикасындағы елшілігі, Рим қаласы

 

 

Аюбаев Алмас Мұхтарұлы

Әшіров Серік Кеңесұлы

Әшірбекова Гүлнар Еркенбекқызы

Дутбаева Анар Нартайқызы

 Жалғасбаев Нұрлан Аделұлы

 Қойшыбаев Бахытжан Оспанұлы

Нұрмолдина Жанель Маратқызы

 

  1.  

№ 196

 

Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы елшілігі,

Париж қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы елшілігі,

Париж қаласы

 

 

Марсалиев Санжар Бахытжанұлы  

Өтеген Болат Айтбайұлы

Омар Шоқан Балтабайұлы

Отарбаева Айсулу Қоқымбекқызы

 Сыздықбеков Ғабит Әбдімажитұлы

Устюгова Жанна Васильевна

Хусаинов Марлен Құрманғазыұлы

  1.  

№ 197

 

Қазақстан Республикасының Германия Федеративтік Республикасындағы елшілігі, Берлин қаласы

 

Қазақстан Республикасының Германия Федеративтік Республикасындағы елшілігі, Берлин қаласы

 

Асқарғалиев Қайрат Беледханұлы

Азбаев Олжас Оразкелдіұлы

Ысқақов Ерлан Ұзанұлы

Кәріпов Дәурен Айтбайұлы

Қаламбаев Марлен Қабланұлы

Масақова Гүлсім Алдабергенқызы

Омарова Маргарита Юрьевна

  1.  

№ 198

 

Қазақстан Республикасының Швейцария Конфедерациясындағы елшілігі,

Берн қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Швейцария Конфедерациясындағы елшілігі,

Берн қаласы

 

 

Андерегг Фарида Талиповна

Айтбай Олжас Дауренұлы

Әбжанов Дархан Сартайұлы

Бейсеева Гаухар Халелқызы

Жанқулов Бекзат Аманбекұлы

Жүнісова Жанна  Боранбайқызы

Ысқақов Жұмабек Қасымбекұлы

 

  1.  

№ 199

 

Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы елшілігі,

Вашингтон қаласы

 

Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы елшілігі,

Вашингтон қаласы

 

Әлімжанов Жансерік Айдынұлы

 Ахметов Рахымжан Мухамедьяұлы

Көпіш Қайсар Әшірбекұлы

Күлмағамбетов Анвар Маратұлы

Мұқашев Ахат Габбасұлы

Нұрмағамбетова Аягоз Ерланқызы

Ормантаев Нұркен Темірханұлы

 

  1.  

№ 200

 

Қазақстан Республикасының БҰҰ тұрақты өкілеттілігіндегі елшілігі,

Нью-Йорк қаласы

 

Қазақстан Республикасының БҰҰ тұрақты өкілеттілігіндегі елшілігі,

Нью-Йорк қаласы

 

Жүгенбаев Асылбек Мұхтарұлы

Кенжебаева Ақмарал Казханқызы

Құбашев Ерлан Ескендірұлы

Құжабаев Жанат Жанұзақұлы Нұрлыбаева Гаухар Алмазқызы

Тумыш Қанат Қобыландыұлы

Өскенова Сабина Қанатқызы 

 

  1.  

№ 201

 

Қазақстан Республикасының Араб Республикасындағы елшілігі,

Каир қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Араб Республикасындағы елшілігі,

Каир қаласы

 

 

Даданбай Мейірман Мейірқұлұлы

Дәрімова Сәния Орынбайқызы

Ебекенов Марат Оралұлы

Мырзабаев Елмұрат Өтешұлы

Рымжанов Мұрат Тлеубекұлы 

Сүндетов Барақ Оразымбетұлы

Төлепбергенова  Гүлсана  Карпекқызы

 

  1.  

№  202 

 

Қазақстан Республикасының Иран Ислам Республикасындағы елшілігі,

Тегеран қаласы

Қазақстан Республикасының Иран Ислам Республикасындағы елшілігі,

Тегеран қаласы

Әбдімолдаев Бақтыбай Қалимолдаұлы

Дуйсебаев Даурбек Құдабайұлы

Жұмабеков Серік Уахитұлы

Қарымбаева Шолпан Бахтыгерейқызы

Қудайбергенова Гүлбақыт Комуатқызы

Төлеубаева Альмира Амангелдіқызы

Уәлиев Арман Амангелдіұлы

 

  1.  

№ 203

 

Қазақстан Республикасының Израиль Мемлекетіндегі елшілігі, Тель-Авив қаласы

 

Қазақстан Республикасының Израиль Мемлекетіндегі елшілігі, Тель-Авив қаласы

 

Алыбаев Серік Әріпбайұлы

Бөкебаев Серік Зейнілғабиденұлы

Ерешев Рашид Кәрібайұлы

Күлсейітова Гаухар Мұқанқызы

Сайлауұлы Темірлан

Тазабекова Наргиза Тлепбайқызы

Хасенов Бауыржан Әуезханұлы

 

  1.  

№ 204

 

Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы Корольдігіндегі елшілігі,

Эр-Риад қаласы

 

Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы Корольдігіндегі елшілігі,

Эр-Риад қаласы

 

Байменшеева Дана Абдул-Амитқызы

Балабеков Айбек Қуантайұлы

Төлендиев Берік Сапарғалиұлы

Диханбаев Марат Кұсайынұлы

Күзбаев Даулетбек Рысбекұлы

Мұхаметәлі Нәжмедин

Смайыл Азат Дулатұлы

  1.  

№ 205 

 

Қазақстан Республикасының Түркия Республикасындағы елшілігі, Анкара қаласы, Қазақстан Республикасының Стамбул қаласындағы Консулдығы

 

Қазақстан Республикасының Түркия Республикасындағы елшілігі, Анкара қаласы, Қазақстан Республикасының Стамбул қаласындағы Консулдығы

 

Абжалелов Сыздық Алменұлы

Жанғырбаев Даулет Турсынханұлы

Канафеев Қуат Ахметқалиұлы

Масадықов Хайролла Гайбуллаұлы

Нығманова Әсия Жанатқызы 

Сәрсенбаев Сержан Қоныратбайұлы

Суюбаев Алмат Сағынтайұлы

 

  1.  

№ 206

 

Қазақстан Республикасының Үндістан Республикасындағы елшілігі,

Дели қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Үндістан Республикасындағы елшілігі,

Дели қаласы

 

 

Ақшалов Серікжан ҚабашҰЛЫ

 Ахмет Руслан Токтыбайұлы

Алибаева Мадина Қойшыбайқызы

Дүйсекеев Арманбек Сәкенұлы

Жұбаев Рашид Жумабайұлы

Рахметов Қанат Наурызқалиұлы

Чи Константин Александрович  

  1.  

№ 207

 

Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы елшілігі,

Пекин қаласы

 

Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы елшілігі,

Пекин қаласы

 

Күзекбаев Марғұлан Файзуллаұлы

Мәліков Тимур Хасанұлы

Мустафаев Ермек Құанышұлы

Сарбасова Шолпан Шопанқызы

Үсенов Болат Қадырберген-ұлы

Ыбырағымов Аманжол Естелеуұлы 

Яхьяров Нұрлан Ризаұлы 

 

  1.  

№ 208

 

Қазақстан Республикасының Корей Республикасындағы елшілігі, Сеул қаласы

Қазақстан Республикасының Корей Республикасындағы елшілігі, Сеул қаласы

 

АқмағамбетоваАлма Ермековна Асқар Аслан Мұратұлы

Бейқұт Ербол Сәлімбекұлы

Исенали Асет Жеңісұлы

Ізбасарова Раушан Мухтарқызы

Қабенов Ерлан Тастанұлы

Мұрзалин Жанболат Ибрайымұлы

  1.  

№ 209

 

Қазақстан Республикасының Малайзиядағы елшілігі, Куала-Лумпур қаласы 

 

Қазақстан Республикасының Малайзиядағы елшілігі, Куала-Лумпур қаласы

 

 

Асқаров Жандос Жанаберліұлы

Асаубай Ержан Асаубайұлы   

Коханова Манат Қоныратбайқызы

Медеуов Асқар Шакенұлы

 Медеуова Жанар

Нұржанов Алмас Бейбітұлы

Тиникеева Асель Куантайқызы

 

  1.  

№ 210

 

Қазақстан Республикасының Пәкістан Ислам Республикасындағы елшілігі, Исламабад қаласы

 

Қазақстан Республикасының Пәкістан Ислам Республикасындағы елшілігі, Исламабад қаласы

 

Джөндібаев Айдар Тасболатұлы

Елембетов Әділбек Кеңесбекұлы

Кабдешев Рахман ҚабдешҰЛЫ

Қанапинов Айбек Жүсібекұлы 

Мамлин Айтуар ҚайдарҰЛЫ 

Мырзахметов Айдар Жақсықұлұлы

Сариева Бағдад Жаназбайқызы

 

  1.  

№ 211

 

Қазақстан Республикасының Жапониядағы елшілігі, Токио қаласы

Қазақстан Республикасының Жапониядағы елшілігі, Токио қаласы

 

Абраимов Төрехан Досайұлы

Дисюков Алмас Ерікұлы

Күляшбекова Жәмиля Мұхитдинқызы

Қарашев Ануарбек Төлеубекұлы

Нұртөлеу Жанар Махсутқызы

Сахатова Айгүл Мейрашқызы

Тасболатов Нұрлан Қалданұлы

 

  1.  

№ 212 

 

Қазақстан Республикасының Әзірбайжан Республикасындағы елшілігі,

Баку қаласы

Қазақстан Республикасының Әзірбайжан Республикасындағы елшілігі,

Баку қаласы

 

Айтпаев Марат Хасенұлы

Бүркітбаев Алмаз Талғатұлы

Мұхамеджанов Тұрар Назымбекұлы

Нұрмағамбетов Мақсат Әбдібекұлы

Сейтбаталова Алия Тасыбайқызы

Сүлейменов Дастан Нұрланұлы

Хамидов Берік Тілекұлы

 

  1.  

№ 213

 

Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасындағы елшілігі,

Минск қаласы

 

Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасындағы елшілігі,

Минск қаласы

 

ӘлІмқұлова Сауле Басарқызы

Кайрхан Шынғыс

Нұрбаева Гүлнар Мерекеқызы

Сарбалина Клара Салаватқызы

Шалбаев Айдар Есламбекұлы 

Шоланов Ерқанат Толегенұлы

Утеев Нұрмахамбет Балғабекұлы

 

  1.  

№ 214

 

Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы елшілігі,

Бішкек қаласы

 

Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы елшілігі,

Бішкек қаласы

 

Абишев Ерлан Тлемісұлы

Ахметов Ербол Абанұлы

 Желдібаев Бақытбек Жорақұлұлы

Исламова Саниям

Мұхамеджанқызы

Құлжабаев Талғат Сопыбекұлы

Мырзаханов Ұлан Алтайұлы

Нұсқабаева Гүльмира

 

  1.  

№ 215

 

Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы елшілігі,

Мәскеу қаласы

 

Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы елшілігі,

Мәскеу қаласы

 

Бодукова Гүлжан Маркленқызы

Кашкенов Асен Калкенұлы

Махтаев Бейбіт Ахметбекұлы

Рысымбетова Ляззат Ханыбекқызы

Смирнов Анатолий Владимирович

Сүгүрбеков Эрик Абдуалиұлы

Темірбаев Виктор Валерьевич

 

  1.  

№ 216

 

Қазақстан Республикасының Түрікменстандағы елшілігі, Ашхабад қаласы

 

Қазақстан Республикасының Түрікменстандағы елшілігі, Ашхабад қаласы

 

Иманғожин Бейбіт Жомартұлы

Қадыров Данияр Рамазанұлы

Мамбеталиев Женіс Бегалыұлы

Мұстафин Ержан Амангелдіұлы

Нұғұманов Аскат Даулетқанұлы

Сейтханов Болат Кажымұратұлы

Сарсембаева Гүлбану Жүнісалиқызы

 

  1.  

№ 217

Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы елшілігі,

Ташкент қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы елшілігі,

Ташкент қаласы

 

 

Алманов Асқар Баймұратұлы

Бердиев Аманжол Айманбетұлы

Қасымқұлов Нұрлан Әбілқасымұлы

Қожахметова Зайтуна Аркенқызы

Құралбек Айгерім Алысқызы

Мұсаев Нұрлан Мұсаұлы

Треханов Валихан Әмірханұлы

 

  1.  

№ 218

 

Қазақстан Республикасының Украинадағы елшілігі, Киев қаласы

 

Қазақстан Республикасының Украинадағы елшілігі, Киев қаласы

 

Баржақсин Берік Болатханұлы

Жақсылық Ботажан Қалижанқызы

Ким Денис Михайлович

Олжабаева Гаухар Жанболатқызы 

Оспанов Арғын Серғазыұлы

Сарсебаева Жұлдыз Мухтарқызы

Тұрғанбеков Алмұрат Асылмұратұлы

 

  1.  

№ 219

 

Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласындағы бас консулдығындағы елшілігі (Германия Федеративтік Республикасы)

 

Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласындағы бас консулдығындағы елшілігі (Германия Федеративтік Республикасы)

 

Бірманова Анель Нұрғазықызы

Жұбаева Ақмарал Қадыржанқызы

Ізбасханов Ерлан Қылышбекұлы

Күзембаева Анар Тлеулесқызы

Тәжібаев Эрлан Садвакасұлы

Тәуекелова Ақшолпан Еламанқызы

Тәжибаева Раушан Құсайынқызы

 

  1.  

№ 220

 

Қазақстан Республикасының Испания Корольдігіндегі елшілігі, Мадрид қаласы

 

Қазақстан Республикасының Испания Корольдігіндегі елшілігі, Мадрид қаласы

 

Әлиева Бақытгүл Советқызы

Губай Умит Асанқызы

Дүйсембаев Ринат Асылбекұлы

Жантыкеев Оралбек Нығметжанұлы

Керімбеков Махамбет Еркінбекұлы

Мұсаев Данат Өмірбайұлы

Шацков Виталий Владимирович

 

  1.  

№ 221

 

Қазақстан Республикасының Польша Республикасындағы елшілігі, Варшава қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Польша Республикасындағы елшілігі, Варшава қаласы

 

 

Аспаева Зүбайда Әбдрасылқызы

Бөлегенов Бақытжан Ерғалиұлы

Жақыпбеков Мұрат Сейілбекұлы

Жаппасов Рүстем Еркінұлы

Сухотина Татьяна Александровна

Сағынбаева Ботагөз Мағжанқызы

Тәуекел Сәкен Жолдасұлы

 

  1.  

№ 222

Қазақстан Республикасының Тәжікстан Республикасындағы елшілігі,

Душанбе қаласы

 

Қазақстан Республикасының Тәжікстан Республикасындағы елшілігі,

Душанбе қаласы

 

Айдашев Айтжан Ыдырысұлы

Ахметжанова Айнұр Жапарбекқызы

Әлімбаев Нұрболат Жұрынбайұлы

Байтемір Серікбол

Жолшоринов Айбек Айтмағанбетұлы

Сүлейменов Олжас Жарасбайұлы

Тұрсымбаев Қайрат Батырханұлы

 

  1.  

№ 223

 

Қазақстан Республикасының Чех Республикасындағы елшілігі, Прага қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Чех Республикасындағы елшілігі, Прага қаласы

 

 

Алиханов Серікжан Алиханұлы

Жұмағұлова Жанель Мұратқызы

Жумағалеева Гүлдер Төлегенқызы

Қадыр Азамат Аманжолұлы

Раимов Исламбек Жүнісжанұлы Хозеұлы Еділ

Уажанов Дамир Тұрсынұлы

 

  1.  

№ 224

 

Қазақстан Республикасының Біріккен Араб Әмірліктеріндегі бас консулдығы,

Дубай қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Біріккен Араб Әмірліктеріндегі бас консулдығы,

Дубай қаласы

 

 

Азимов Қайрат Мұратұлы

Бейсембин Ержан Абайұлы

Исағалиев Арман Қайратұлы

НишанбаевАсет Ұбайдуллаұлы

Назир Камал

Түсүпбеков Замир Рашидұлы

Шегір Айгүл

 

  1.  

№ 225

 

Қазақстан Республикасының Армения Республикасындағы елшілігі,

Ереван қаласы

 

Қазақстан Республикасының Армения Республикасындағы елшілігі,

Ереван қаласы

 

Айтмағанбетов Жандос Сержанұлы

Абу Жанболат Молдабайұлы

Акишева Асемжан Амантайқызы

Ерғазина Гуля Темірғалиқызы

Киков Аскер Мейрамбекұлы

Тоекин Алмат Толепбергенұлы

Хасенов Қанат Әбдікәрімұлы

 

 

  1.  

№ 226

 

Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы елшілігі, Афины қаласы

 

Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы елшілігі, Афины қаласы

 

Әбилдин Арсен Тлеубекұлы

Ақылбеков Бағдат Тұрарұлы

Әубакіров Сеилхан Батырханұлы

Белова Юлия Витальевна

Ветышев Артем Александрович

Газизов Рашид Равильевич

Жұмадилов Алмасбек Асылбекұлы

 

  1.  

№ 227 

 

Қазақстан Республикасының Грузиядағы елшілігі, Тбилиси қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Грузиядағы елшілігі, Тбилиси қаласы

 

 

Байтлеуов Ермек Өтешұлы

Құрманғали Алиса Александровна

Кенжеғарин Қайрат Ертағынұлы

Мәдімәр Мұратбек Сауытбекұлы

Оспанов Серік Қорқытбайұлы

Үркінбаев Бәкір Әбдукәрімұлы

Юлдагев Бекмұрат Мұзамеджанұлы

 

  1.  

№ 228

 

Қазақстан Республикасының Иордан Хашимиттік Корольдігіндегі елшілігі,

Амман қаласы

 

Қазақстан Республикасының Иордан Хашимиттік Корольдігіндегі елшілігі,

Амман қаласы

 

Бақаев Бахтияр Сабыржанұлы

Дуйсебаев Бахытжан Жұмабекұлы

Инкарбекова Маргарита Тайынбайқызы

Құдайбергенов Нұрлан Маманұлы

Құлатаев Бейбіт Қазбекұлы

Рахымжан Жаксылык

Омаров Балтабай Төребайұлы

  1.  

№ 229

 

Қазақстан Республикасының Канададағы елшілігі, Оттава қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Канададағы елшілігі, Оттава қаласы

 

 

Балтабекова Зауре Жолтайқызы

Белгибаев Рустем Аблайұлы

Исекенова Венера Төребайқызы

Мақұлбеков Алмас Тельманұлы

Серікбаев Берік Болатбайұлы

Сеитов Мұрат Жанкелдіұлы

Сейдалиев Данияр Болатұлы

 

  1.  

№ 230

 

Қазақстан Республикасының Катар Мемлекетіндегі елшілігі, Доха қаласы

 

Қазақстан Республикасының Катар Мемлекетіндегі елшілігі, Доха қаласы

 

Қараболов Руслан Мәлікұлы

Қараболова Ирина Викторовна

Лазипов Қожахмет Бекеитұлы

Мысақанов Бақыт Мұқанұлы

Рахов Елдос Бахытұлы

Сержанова Асель Аманжолқызы

Шағатаев Азамат Зайнуллаұлы

 

  1.  

№ 231

 

Қазақстан Республикасының Монғолиядағы елшілігі, Ұлан-Батыр қаласы

 

Қазақстан Республикасының Монғолиядағы елшілігі, Ұлан-Батыр қаласы

 

Әбдірахман Асқар Әбдірахманұлы

Ахмолданов Данакез Сатыпалдыұлы

Орынбай Жүсіп Нұрбатырұлы

Сейткажыұлы Жансерік Сейткажыұлы

Тельтай Азамат Дуйсенбайұлы

Шаймергенов Жалел Лекер

Шоқпаров Рүстем Маратұлы

 

  1.  

№ 232

 

Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі елшілігі,

Гаага қаласы

 

Қазақстан Республикасының Нидерланды Корольдігіндегі елшілігі,

Гаага қаласы

 

Ерман Асқар Мұхтарұлы

Исмаилова Мадина Жандарбекқызы

Қонысова Гүлзахира Бахадырқызы

Құдайбергенов Сәкен Қалиасқарұлы

Қудайбергенова Ғалия Жапарқызы

Садыров Алмаз Болатжанұлы

Сапарбаев Бақытжан Ахметайұлы

 

  1.  

№ 233

 

Қазақстан Республикасының Біріккен Араб Әмірліктеріндегі елшілігі,

Абу-Даби қаласы

 

Қазақстан Республикасының Біріккен Араб Әмірліктеріндегі елшілігі,

Абу-Даби қаласы

 

Абжанов Алмат Ержанұлы Бақтымбет Айсара Серікқызы

Бостанов Алданияр Қасымұлы

Есенғалиева Самал Аманжолқызы

Жарылғапова Эльмира Абиқызы

Қалекенов Ержан Жиенғалиұлы

Сауранбаев Саят Ауғалиұлы

 

  1.  

№ 234 

 

Қазақстан Республикасының Оман Сұлтандығындағы елшілігі, Маскат қаласы

 

Қазақстан Республикасының Оман Сұлтандығындағы елшілігі, Маскат қаласы

 

Ауесбаева Жанар Сейілқызы

Баймағамбетова Гүлмира Балтайқызы

Болысбаев Қазбек Райымқұлұлы

Даурова Әсел Тұрғанқызы

Кайряк Сергей Александрович

Қалекенов Ержан Жиенғалиұлы

Нүгербеков Бейбіт Қуатжанұлы

 

  1.  

№ 235

 

Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы елшілігі, Сингапур қаласы

 

Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы елшілігі, Сингапур қаласы

 

Аманқұлов Жандос Ердосұлы

Бараисов Жаслан Есембекұлы

Ерманов Ерсұлтан Әділетұлы Ибрайқұлов Маулен Сұлтанқұлұлы  Наурызғали Ислам Жақсығалиұлы

Тоимбек Нұрлан Қалиұлы                                                                                                                 -

Узбекова Айнур  Асқарқызы

  1.  

№ 236

 

Қазақстан Республикасының Түркия Республикасындағы елшілігі,

Анкара қаласы

 

Қазақстан Республикасының Түркия Республикасындағы елшілігі,

Анкара қаласы

 

Битимов Әділет Омыртайұлы

Есенгельдиев Әлімхан Оңғарұлы

Жақыпова Бақытжан Төлеуғазықызы

Көбенов Дәурен Болатұлы

Наржанов Нұрболат Мейрасбекұлы

Садық Нурғали Сапарбайұлы

Утепбаева Бижан

  1.  

№ 237

 

Қазақстан Республикасының Хорватиядағы дипломатиялық миссиясы,

Загреб қаласы

 

Қазақстан Республикасының Хорватиядағы дипломатиялық миссиясы,

Загреб қаласы

 

Абдалиев Нұрлан Ибрахим- Халилаұлы

Абдулина Ақмарал Түгелқызы

Аққазынов Айдар Мақыбайұлы 

Джумашева Марал Худайбергенқызы

Исмаилов Мади Амангелдіұлы

Қадыр Ертай

Қыстаубаев Жан Амангелдұлы

  1.  

№ 238

 

Қазақстан Республикасының Болгария Республикасындағы

дипломатиялық миссиясы, София қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Болгария Республикасындағы

дипломатиялық миссиясы, София қаласы

 

 

Арипова Мирзагюль Саметдиновна

Кәкімжанов Ардақ Джамбулұлы Каменова Вера Михайловна

Сарсембеков Бауржан Есенжолұлы

Сидельников Валерий Валерьевич

Цветова Марина Александровна

Шуаков Ербол Амантайұлы

  1.  

№ 239

Қазақстан Республикасының Тайланд Корольдігіндегі дипломатиялық миссиясы,

Бангкок қаласы

 

Қазақстан Республикасының Тайланд Корольдігіндегі дипломатиялық миссиясы,

Бангкок қаласы

 

Ахметов Ануар Жасұланұлы                                                                                                                 -

Ахметова Асемгүл Мерекеқызы

Дюсекова Алтынай Маратқызы

Жетыбаев Ерлан Кунанбайұлы                                                                                                                 -

Кабдушева Гүлдана Қойшыбайқызы

 Рамазанов Эльдар Ерзатович

Садықова Құралай Тлеуліқызы

 

  1.  

№ 240

Қазақстан Республикасының Санкт-Петербург қаласындағы

бас консулдығы (Ресей Федерациясы)

 

 

Қазақстан Республикасының Санкт-Петербург қаласындағы

бас консулдығы (Ресей Федерациясы)

 

 

Арақпанова Мадина Ескенқызы

Далабаев Азамат Сейтханұлы

Ильясов Ильяс Сағатуллаұлы

Ли Анна Григорьевна

Назарымбетова Айнұр Ақбергенқызы

Томашева Эльмира Оразқызы

Уазиева Айжан Нурболганкызы

 

  1.  

№ 241

Қазақстан Республикасының Астрахань қаласындағы консулдығы

(Ресей Федерациясы)

 

Қазақстан Республикасының Астрахань қаласындағы консулдығы

(Ресей Федерациясы)

 

Алиқұлов Бекжан Зирекбайұлы

Ербусинова Аида

Керешев Ермек Серікұлы

Ниязова Айнура Иллахуновна

Рахметуллаев Бауржан Түнғатарұлы

Сатыбалдин Ернар Асқарұлы

Юсуп Нурхат Юсупович

 

  1.  

№ 242

Қазақстан Республикасының Омбы қаласындағы консулдығы

(Ресей Федерациясы)

 

 

Қазақстан Республикасының Омбы қаласындағы консулдығы

(Ресей Федерациясы)

 

 

Абдыбеков Ұлан Нұрланұлы

Зулкаров Ринат Русланович

Кунаев Эльдар Асқарұлы

Нұрбиева Ғалия Жолдыбайқызы

Споткай Максим Александрович

Тлеубаев Азамат Әділханұлы

Чижма Борис Владимирович

  1.  

№ 243

Қазақстан Республикасының Гонконг қаласындағы бас консулдығы

(Қытай Халық Республикасы)

 

 

Қазақстан Республикасының Гонконг қаласындағы бас консулдығы

(Қытай Халық Республикасы)

 

 

Абдымомунов Нұржан Құрманбекұлы

Ахметов Арман Асанұлы

Балакирев Александр Николаевич

Бабаев Ильяс

Рахикулова Айнур Бейбітқызы

Сафиулина Асель Дулатқызы

Шамрай Юрий Павлович

 

  1.  

№ 244

Қазақстан Республикасының Шанхай қаласындағы бас консулдығы

(Қытай Халық Республикасы)

 

Қазақстан Республикасының Шанхай қаласындағы бас консулдығы

(Қытай Халық Республикасы)

 

Абдраев Руслан Арыстнабекұлы

Даукенов Жасдаурен Дүйсенбекұлы

Досымбеков Бауржан Тынышбайұлы

Ерманов Кайыржан Нурмұратұлы

Жәкішева Ләззат Рысбекқызы

Қасымқұлов Жалғас Қаныбекұлы

Умирбеков Арай Саяқұлы

 

  1.  

№ 245

Қазақстан Республикасының Джидда қаласындағы консулдығы

(Біріккен Араб Әмірліктері)

 

Қазақстан Республикасының Джидда қаласындағы консулдығы

(Біріккен Араб Әмірліктері)

 

Батыр Қазыбек Әлібекұлы

Берденова МайяАрысбекқызы

Изтай СакенМахсатұлы

Исмаилов  Акбаржон Яхияхожаевич

Сыздықова Камшат Жандилдақызы

Сарсенбаева Асем Талгатқызы

Тұғгынбеков Арман Болатұлы

 

  1.  

№ 246

Қазақстан Республикасының Анталья қаласындағы консулдығы

(Түрік Республикасы)

 

 

Қазақстан Республикасының Анталья қаласындағы консулдығы

(Түрік Республикасы)

 

 

Аманбаев Дамир Асқарұлы

Альпиева Зауре Алтынбекқызы

Бадалов Эмиль Яковлевич

Исина Майя Қайсарқызы

Қаратаева Нышанкүл Қансеитқызы

Мелдебеков Нариман Қасқырбекұлы

Омаров Марат Абдиұлы

 

  1.  

№ 247

Қазақстан Республикасының Бразилия Федеративтік Республикасындағы елшілігі, Бразилиа қаласы 

 

 

Қазақстан Республикасының Бразилия Федеративтік Республикасындағы елшілігі, Бразилиа қаласы 

 

 

Абдрахманова Жанна Аманжолқызы

Байнодар Нұрлан

Данабеков  Ерлан Толыбекұлы

Джумабеков Эрик Муратұлы

Тореханов Дархан

Тныштыкбаева Сауле

Шакеев  Жанат Утебекұлы

 

  1.  

№ 248

Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасындағы консулдығы,

Брест қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасындағы консулдығы,

Брест қаласы

 

 

 Альжанов Еркен Калыбекұлы

Аубеков Азамат Аусадықұлы

Аубекова Гаухар Сайлаубайқызы

Бурина Анна Ивановна

Ибрагимов Болат Сұлтанұлы

Кулауова Курманкуль Мамытбекқызы

Мордус Наталья Петровна

 

  1.  

№ 249

Қазақстан Республикасының Румыниядағы елшілігі, Бухарест қаласы

 

 

Қазақстан Республикасының Румыниядағы елшілігі, Бухарест қаласы

 

 

Бертаев Ержан Жазыкбайұлы

Дарменова Жанара Оралбайқызы

Қалдыбаев Ануар Қыдырбайұлы

Машиков Берік Толепбергенұлы

Нұралинов Алдияр Джумагелдіұлы

Нүгертаев Жанибек Маратұлы

Суесинов Каиргали Дюсенұлы

 

  1.  

№ 250

Қазақстан Республикасының Индонезия Республикасындағы елшілігі,

Джакарта қаласы

 

Қазақстан Республикасының Индонезия Республикасындағы елшілігі,

Джакарта қаласы

 

Ақпанбет Ерғазы Сұлтанғазыұлы

Ибрагимова Майра Алтынбайқызы

Қаудыров Жәнібек Төлешұлы

Қашабай Қуаныш Ғабитұлы

Рисметов Бахадир Абдирасилұлы

Тұяқбаев Мұрсалнаби

Хаиров Гамзат Ғаділбекұлы

  1.  

№ 251

Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы бас консулдығы,

Казань қаласы

 

Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы бас консулдығы,

Казань қаласы

 

Аймағамбетова Дана Қайратқызы

Аймағамбетов Темірлан Көпжасарұлы

Жақатаев Еркен Исаханұлы

Қайреденов Ғибрат Серікұлы

Қарбаева Гюнай Серікқызы

Кайреденова Айнур Алдашқызы

Нұсқабай Асхат Жарылқасынұлы

 

  1.  

№ 252

Қазақстан Республикасының Таллин қаласындағы консулдығы

(Эстония Республикасы)

 

Қазақстан Республикасының Таллин қаласындағы консулдығы

(Эстония Республикасы)

 

Жақыпова Сауле Рымжанқызы

Жақыпов Алмас Айташұлы

Оясту Альбина Даулетқызы

Раимбаева Дельфуза  Иссакжанқызы

 Тәжиев Гайнулла Гайнитдинұлы

Утебекова Айгуль Уәлибекқызы

Уәлиев Әсет Әбілғазыұлы

  1.  

№ 253

 

Қазақстан Республикасы Сыртқы істер минитстрлігінің Үрімші қаласындағы паспорттық-визалық қызметі (Қытай Халық Республикасы)

Қазақстан Республикасы Сыртқы істер минитстрлігінің Үрімші қаласындағы паспорттық-визалық қызметі (Қытай Халық Республикасы)

 

Асқай Бауржан Біржанұлы

Қалмұрзаев Ержігіт Нұрпеисұлы

Калеев Алмас Елубайұлы

Мүтәліп Қаракөз Жақытбекқызы

Серікбаев ДаниярАмангелдіұлы

Сәлімбаева Ғалия Жумақанқызы

Шилтерханов Олжас Жарқынұлы

 

  1.  

№ 254

 

Қазақстан Республикасының Финляндия Республикасындағы елшілігі,

Хельсинки қаласы

Қазақстан Республикасының Финляндия Республикасындағы елшілігі,

Хельсинки қаласы

Жексенбекова Асель Сакенқызы

Ізбасқанова Қарлығаш Мыңсейітқызы

Кемел Чингис Бахитбекұлы

Көпбосын Әсел Бақытқызы

Құттыбаев СаянСансызбайұлы

Лати Наурызбек Ерсайынұлы

Тапалова Жанна Борисовна

 

 

 

Қалалық сайлау комиссиясы