Учаскелік сайлау комиссияларының және сайлау учаскелерінің шекаралары туралы

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы олардың орналасқан жері және сайлау учаскелерінің шекаралары туралы

ХАБАРЛАУ

«Қазақстан Респубикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 13 бабының  2 тармағына,   17 бабының 2 тармағына, 23 бабының 5 тармағына, сәйкес сайлау учаскелерінің шекараларын, сайлау комиссияларының құрамын және олардың орналасқан жерлерін хабарлаймыз.

Сайлау учаске

сінің №

Орталығы,

сайлау комиссиясының

орналасқан жері,

Учаскелік

сайлау комиссиясының

құрамы

"Алматы" ауданы

 

1

орталығы – Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

Қажымұқан көшесі, № 13

Комиссия төрайымы

Ысқақов Сұлтан  Бақытұлы

Төрайым орынбасары

Әбдіқалықова Гүлнар Момынқызы

Хатшы

Абдрахманова Бибігүл Ғарифоллақызы

Комиссия мүшелері

Тлеубаева Ақмарал Көбегенқызы

Мамыр АлтынайСәкенқызы

Мадиярбеков Ғани Бекмұратұлы

Төлебекова Әсел Серікқызы

Мансуров Ерлан Шалхарұлы

Ахметбеков Руслан Серіққалиұлы

Омаров Абдолла Рахметұлы

Утенова Айжан Алдажарқызы

 

2

(орталығы – Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

Студенттер үйі, М. Жұмабаев даңғылы, № 14)

 

Комиссия төрайымы

Утенов Алдажар Көшербайұлы

Төрайым орынбасары

Әкімжанова Базар Исламқызы

Хатшы

Молдажанов Шолпан Ауесханқызы

Комиссия мүшелері 

ХоджалиеваКүлән Момынқызы

Сексембаева Айгүл Бекмадиқызы

Әлжанова Әсем Жәңгірқызы

Ташатова Қорлан Наркенқызы

Исенгуженова Айгүл Алдажарқызы

Узақбаева Дария Даутқанқызы

Нұрсеитова Перизат Қанатқызы

Қасымбекова Назым Қанатқызы

 

3

(орталығы – Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, Студенттер үйі, М. Жұмабаев даңғылы, № 14/1 )

 

Комиссия төрағасы

Шаменов Мерей Ерболұлы

Төраға орынбасары

АлғалиеваГүлназым

Хатшы

Серғазина Жансая Мэлсқызы

Комиссия мүшелері

Жұмабаева Мейрамгүл Бақбергенқызы

ИсинаТөлеу  Қожабергенқызы

Ерболова Нұрән Арайқызы

Махмутова Санду Кәпішқызы

Садықова Гүлдария Шыныбекқызы

Сапарбекова Гүлмира Қалмаханқызы

Шәкерім Әйгерім Абдықалықызы

Исағалиева Ардақ Қанатқызы

 

4

(орталығы – Коғамдық тамақтану және қызмет көрсету колледжі,

Б. Майлин көшесі, 12)

 

Комиссия төрағасы

Қылышбаева Зәуре Арапқызы

Төраға орынбасары

Ақдәулетов Нұрлан Нұруаұлы

Хатшы

ҚойшыбаеваСамал Айдарханқызы

Комиссия мүшелері

Нұрмахан Гүлдана Қойшыманқызы

Алиев Айсаут Қылышбекұлы

Жұрымбаева Тазагүл Сабыржанқызы

Мырзабаева Меруерт Еркінбекқызы

Ембергенов Қонысбай Назербайұлы

Бейсенбаева Ләззат  Онғарқызы

Нұрғожин  Дастан Оразұлы

Көшеков  Ерулан Серікұлы

 

 

5

орталығы – Коғамдық тамақтану және қызмет көрсету колледжі,

Б. Майлин көшесі, № 12)

 

 

Комиссия төрағасы

Король Алла Васильевна

Төраға орынбасары

Нұржауова  Нұржанат Мұратқызы

Хатшы

Рахымбекова  Айсенім Рамазанқызы

Комиссия мүшелері

Тұңғышбаева Айгүл Өмірзаққызы

Боранбаева Алия Сергеевна

Мырзабекова Жанар  Жарқынбекқызы

Досмаилова Айман  Тоқбайқызы

Бекішев  ҚайратҚайроллаұлы

АхметқалиеваМара Жамбылқызы

БольшаковаЛариса Григорьевна

БайекеноваТаңшолпан Талапжанқызы

 

6

(орталығы – Қоғамдық тамақтандыру және сервис колледжі,

Б. Майлин көшесі, № 12)

 

Комиссия төрайымы

Шалманов Нағашыбай Жайлханұлы

Төрайым орынбасары

Жұрымбаева Мирамкүл Сабыржанқызы

Хатшы

Смаилова Аймен  Еділқызы

Комиссия мүшелері

Шелевий Разиля Рафиковна

Айтуаров Алдияр Ерланұлы

Нұржанова Анар Құрмашқызы

Омарбекова Айман Наурызбайқызы

Нұрманов Намазбай Егінбайұлы

Бүркітова Ақерке Рамазанқызы

Әбділдина Айгүл Жүсүпбекқызы

ӨтегеноваМейрамгүл Қайырбекқызы

 

7

(орталығы – № 28 орта мектеп, А. Петров көшесі, № 8)

 

Комиссия төрайымы

Брусевич Татьяна Аполинаровна

Төрайым орынбасары

Омарова Баян Мұратқызы

Хатшы

Дерханбаева Гүлсара Тілектесқызы

Комиссия мүшелері

Баужанова Айгерім Қайратқызы

Гресь Наталья Александровна

Шоқатова Сағдат Қажымұқанқызы

Киргетова Валентина Александровна

Өтепова Сәуле Дулатбайқызы

Компаева Алмагүл Қайремжанқызы

Құсайынова Арай Бейсенбайқызы

Химадиева Сая Дәуренбекқызы

 

8

(орталығы – № 28 орта мектеп, А. Петров көшесі, № 8)

 

Комиссия төрайымы

Смердова Лариса Леонтьева

Төрайым орынбасары

Құдабаева Гүлшат Нүкебайқызы

 Хатшы

Қайранбаева Карлығаш Зейноллақызы

Комиссия мүшелері

Өміртаева Махаббат Тохтарқызы

Зикирина Ботагөз Бақытбайқызы

Ткачева Яна Владимировна

Нұрғалиева Гүлнар Русланқызы

Шәкенова Сағым Сағатқызы

Тұрапова Мадина Серікқызы

Оспанова Айнұр Елеусізқызы

Ержан Гүлбану Советқызы

 

9

орталығы – «Қазақстан» спорт сарайы, Қажымұқан көшесі, № 7)

 

Комиссия төрайымы

Баимбетова Мақтай Әукішқызы

Төрайым орынбасары

Малеева Өрік Құсайынқызы

Хатшы

Рсаев Марлен Балғабайұлы

Комиссия мүшелері

Мұқанова Мармар Ерсінқызы

Молдашева Ұлжан Тұрғанбекқызы

Сәрсикеев Ерлан Сапарғалиұлы

Сарбөпиева Нұргүл Қылышбайқызы

Смаилова Назакен Зайкенқызы

Қуандықова Зара Сайлауқызы

Қосназар Лимон Ермашқызы

ПолищукЕлена Ерғалиевна

10.

10

(орталығы – № 30 мектеп-гимназия, А. Петров көшесі, № 11)

 

Комиссия төрайымы

Нұрмағанбетовна Гүлсен Амантайқызы

Төрайым орынбасары

Мякушко Галина Константиновна

Хатшы

Сабельфельд Светлана  Викторовна

Комиссия мүшелері

Тәсілбаева Айжан Оралханқызы

Сұлтанова Ақерке Жандаулетқызы

Исмаилова Анжела Төлегенқызы

Сабырова Ақжайық Мәлікқызы

Гембик Софья Евгеньевна

Кузнецова Ирина Николаевна

Сартова Әйгерім Мейрамқызы

Тоқыбаев Ербол Оразбекұлы

 

11.

11

(орталығы – № 30 мектеп-гимназия, А. Петров көшесі, № 11)

 

Комиссия төрайымы

Әзімханова Сәуле Мыңшалқызы

Төрайым орынбасары

Мұрзалина Сәбира Әуезқанқызы

Хатшы

Бакиева Сәния Исмаилқызы

Комиссия мүшелері

Гембик Людмила Васильевна

Қарамұрзина Зухра Исмағұлқызы

Морозов  Александр Григорьевич

Әубәкіров Саят Хамитұлы

Әбілхан  Төлеугүл

Мәдиев  Асхат Мұратұлы

Бақытқызы Әсел

Головина Тамара Эрнестовна

12.

12

(орталығы – № 22 мектеп-гимназия, Ж. Жирентаев көшесі, № 16)

 

Комиссия төрайымы

Танатова Жанара Мұхтарқызы

Төрайым орынбасары

Шаяхметова Нұргүл Уахапқызы

Хатшы

Мелентьева  Ольга Юриевна

Комиссия мүшелері

Сағындықова Айгүл Сәтбекқызы

Ахмет Сәуле Жантуарқызы

Смағұлова Назгүл Бекзанқызы

Айтжанова Сәния Оразаққызы

Темірқұлова Сандуғаш Қайнарбекқызы

Шонова Әлия Қуанышбекқызы

Искарина Жанат Ысқаққызы

ХамзинаЖұлдыз Ерболқызы

13.

13

(орталығы – № 22 мектеп-гимназия, Ж. Жирентаев көшесі, № 16)

 

 

Комиссия төрағасы

Жүнісова Ботагөз Қолжабайқызы

Төраға орынбасары

Бексеитов Қайыржан Қабдрашұлы

Хатшы

Толыбаева Айша Көшербайқызы

Комиссия мүшелері

Тәшенов Серік Алтайұлы

Жұмаділова Гүлбағды Қияшқызы

Махантаева Гүлманат Базарбайқызы

Ағыбаева Ақмарал Төлеубайқызы

Абсолямова Айсұлу Қайыргелдіқызы

Құндақпаев Айдар Сұлтанұлы

Рахымберлина Гүлмира Советқызы

Смағұлова Айгүл Қайырқызы

14.

14

(орталығы – Еуразия гуманитарлық институты, М. Жұмабаев даңғылы, № 4а)

 

Комиссия төрайымы

Әбілдинов Арман Садықұлы

Төрайым орынбасары

Әлімбаев Аслан Есемқанұлы

Хатшы

Көкішева Назерке Мағазқызы

Комиссия мүшелері

СмаиловРамазан

Баймамыров Болат Аманғазыұлы

Керімбаев Маратбек Омарұлы

Канафина Гүлмира Әділбекқызы

Жүсіпбеков Мұрат Тастанбекұлы

Шауғабай Балнұр Шауғабайқызы

Сайдалин Асылбек Айтқожаұлы

Байтурина Ұлжан Қабиқызы

15.

15

(орталығы – Гуманитарлық колледж, І. Жансүгірұлы көшесі, № 4)

 

Комиссия төрайымы

Махметова  Нұргүл Уайханқызы

Төрайым орынбасары

Кәкенова  Эльмира Тарбақбайқызы

Хатшы

Қазбекова  Гүлжихан Нәбиқызы

Комиссия мүшелері

Тоғаева  Әсем Елембайқызы

Қалыбекова  Эльмира Сарсебайқызы

Оросхан  Бекболат

Казығұлова  Маржан Ясынқызы

Әбішева Мөлдір Мұханбетнұрқызы

Әубәкірова Гүлжихан Шәріпқызы

Кенжебекова Гүлмира Бимағамбетқызы

Назымбекова Дамира Нұрланқызы

16.

16

(орталығы – Гуманитарлық колледж, І. Жансүгірұлы көшесі, № 4)

 

Комиссия төрағасы

Беисов  Гауез Қошмағамбетұлы

Төрааға орынбасары

Әділғазықызы  Жұлдыз

Хатшы

Әшімова Нұрсұлу Нұрланқызы

Комиссия мүшелері

Зозуля  Валентина Ивановна

Жарылқап  Сабина Мұханқызы

Байғондина Әсел Қыпшақбайқызы

Әбілғапарова Людмила Асқарқызы

Бахытжан  Ләззат

Кәктаева Бақытгүл Ахметжанқызы

Ердесова  Әйгерім Төлепбайқызы

Қадылбек  Риза

17.

17

(орталығы – № 32 мектеп-гимназия, Абылай хан даңғылы, № 25/3

Комиссия төрайымы

ОспановУәлихан Рашитұлы

Төрайым орынбасары

Батталова Рауза Амантайқызы

Хатшы

Сыздықова Ғалия Қабдуалиқызы

Комиссия мүшелері

Сәдуақсова Аида Жаңалыққызы

Шайдахметова Гүлшат Ақтайқызы

Келенова Әсем Қинаятқызы

Алдабергенова Айгүл Тұрсынбекқызы

Исина Бағдад Жақсылыққызы

Смбаева Дана Болатқызы

Юсупова Балжан Мырзақызы

Оразалина Дана Амангелдіқызы

18.

18

(орталығы – № 32 мектеп-гимназия, Абылай хан даңғылы, № 25/3)

 

Комиссия төраағасы

Гродер Виктор Германович

Төраға орынбасары

Дәріпова Айгүл Айтқазықызы

Хатшы

Коротич Ольга Григорьевна

Комиссия мүшелері

Судник  Ирина Александровна

Абрамова Ольга Александровна

Яцухина Вера Владимировна

Жүсіпалиева Аида Нариманқызы

Мамедова Назиля Ибатқызы

Әлмұрзина Айман Сәлімгерейқызы

Қасанов Ержан Бауыржанұлы

Тұрсынбаева Меруерт Жеңісқызы

19.

19

орталығы – С. Мәуленов атындағы № 37 орта мектеп,

күйші Дина көшесі, № 46/2)

 

Комиссия төрағасы

Аушахманова Амантай Төлегенқызы

Төраға орынбасары

Абдрахманов Рамазан Зарлықұлы

Хатшы

Серікбекова Бибігүл Асылбекқызы Төребеков Комиссия мүшелері

Азамат Исмаилұлы

Бекмағамбетов Бақтыбай Серікпайұлы

Құдайбергенова Әйгерім Шүкірғалиқызы

Рябченко Наталья Григорьевна

Батталова Асылжан Маратқызы

Нетілдаева Назгүл Қайырбекқызы

Ещанов Кенжегұл Садманұлы

Вахитова Айгүл Амангелдіқызы

20.

20

(орталығы – С. Мәуленов атындағы № 37 орта мектеп,

күйші Дина көшесі, № 46/2)

 

 

Комиссия төрайымы

Сатыбалдина Гүлнар Ахметқызы

Төрайым орынбасары

Дүйсембаев Мейіржан Рысқұлұлы

Хатшы

Құрсанова Бақыт Қабылдақызы

Комиссия мүшелері

Бибер Игорь Иванович

Шалабаев Әбкен Төкенұлы

Әлібекова Гүлден Зияшқызы

Шалабаева Әсел Темірболатқызы

Мұғлаева Гүлзада Асылбекқызы

Норбаева Гүлден Чапайқызы

Шәкәр Айзада Асылханқызы

 Сатыбалдина Ляйла Ермекқызы

21.

21

орталығы – С. Мәуленов атындағы № 37 орта мектеп,

күйші Дина көшесі, № 46/2)

 

Комиссия төрайымы

Ерғалиев Қайдар Кайрполлаұлы

Төрайым орынбасары

Махметов Самат Серікқызы

Хатшы

Күсенбаева Меруерт Мұратқызы

Комиссия мүшелері

Сәрсекеева Айша Жақыпқызы

ХамитовМадияр Сабыкенұлы

Ақкүзенова Эльвира Серікқызы

ТаласбаеваАйнұрҚайдарқызы

Казиханов Ерлан Рашитович

Сабырбаева  Назгүл Тлеуқанқызы

Балабекова Айман Теміркеқызы

Оқасова Самал Серікболқызы

22.

22

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, Қажымұқан көшесі,13

Комиссия төрағасы

Әзімбай Кәмила Кәрімбердіқызы

Төраға орынбасары

Балабекова Жадыра Бұйтағалиқызы

Хатшы

Жарасбаева Дариға Асқарқызы

Комиссия мүшелері

Уәлиахметова Марал Қошанқызы

Садырбаев Бахтияр Дүйсенбекұлы

Әшімова  Аида Асхатқызы

Аязбаева Анар Рахматоллақызы

Орал Жомарт Сейітқалиұлы

Бодеева Ләззат Тұрымқызы

Әлкенова Нұрайлым Мырзағалиқызы

Рахлетова Шынар Төлепбергенқызы

23.

23

(орталығы – № 38 мектеп-лицей, Ғ. Мүсірепов көшесі, № 8/2)

 

Комиссия төрағасы

Әбілдина  Айгүл  Қабдрахманқызы

Төрағасы орынбасары 

Өмірзақ  Жұлдызбек

Хатшы

Байтемір Ділбар Боранбайқызы

Комиссия мүшелері

Иманбаева Гүлзия Қалиқызы

Сәдуақасова  Элмира Кенжеғалиқызы

Сейлова  Күлзира Серікбайқызы

Сенғалиева Самал Жеңісқанқызы

Ибраева Айзада Ғалымжанқызы

Естиярова Венера Қабдрахманқызы

Ерғалиева  Файнұр Балташқызы

Елеубай Абай Дәуренұлы

24.

24

(орталығы – «Астана LRT» ЖШС филиалы «Астана қаласының Көлікті диспетчерлеу орталығы», Абылай хан даңғылы, № 57/1)

 

 

Комиссия төрайымы

Рамазанова Лаура Әміреқызы

Төрайым орынбасары

Мұқанов Қадырғазы Камалұлы

Хатшы

Тоқымбаева Айгүл Асылханқызы

Комиссия мүшелері

Сарқытжанқызы  Әйгерім

Абдахова Сәуле Мошыбекқызы

Нұрпейісова  Ләззат Жақыпқызы

Әубәкіров  Ғалымжан Аханұлы

Жаныспаева  Әлия Мүбаракқызы

Ақылбекова Бибігүл Муқатайқызы

Жақсыбекова Раиса Жұмажанқызы

Бейсенбаев Амангелді Мұхаметжанұлы

25.

25

(орталығы – № 52 мектеп-гимназия, Бурабай көшесі, № 38)

 

Комиссия төрағасы

Байтасова Ұлбосын Бекмырзақызы

Төраға орынбасары

Сейтенова  Маржан Сарсембайқызы

Хатшы

Әубәкірова  Гүлдана Төлеуханқызы

Комиссия мүшелері

ТақауоваТ олқын Абдуаитқызы

Аманбаева  Гүлзира Мұратқызы

Наурызбекова  Ботакөз Нығыманқызы

Амишева Айнаш Дүйсенбайқызы

Ноян Жанерке Сейденқызы

Темірбекова Светлана Камаданқызы

Үктаева Маржанай Аманқызы

Әлжанова Әйгерім Мұратбекқызы

26.

26

(орталығы – «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Астана қаласының оқыту орталығы» РММ, Железнодорожный тұрғын алабы,

В. Маяковский көшесі, № 3/3)

 

Комиссия төрайымы

Рамазанова Қадиша Жанділдақызы

Төрайым орынбасары

Рыжков Вячеслав Васильевич

Хатшы

Назарова Ботагөз Бахытқызы

Комиссия мүшелері

Ролдугина Наталья Ивановна

Қарабалаев  Абай Амангелдіұлы

Грошевик  Петр Петрович

Қожакова  Жанна Ғабдоллақызы

Ғалымжанова  Жанаргүл Талғатбекқызы

Оразалин  Марат Толегенұлы

Загородняя Ирина Николаевна

Алтаева  Қаракөз Карғұлқызы

27.

27

(орталығы – Техникалық колледж, Ж. Жабаев көшесі, № 14)

 

Комиссия төрайымы

Досмағамбетова  Қарлығаш Тортайқызы

Төрайым орынбасары

Түспеков  Жамантай Өнербекұлы

Хатшы

Қасанова Райгүл Айтүренқызы

Комиссия мүшелері

Досполова Гүлмира Амангелдіқызы

Сүлейменова Гүлдана Балтабайқызы

Сабырғалиева Элмира Жанатқызы

Рысмұхамбетова  Махаббат Даулеталиқызы

Маймақова Гузель Талгатқызы

Ақылбаев  Алмат Жамалбекұлы

Баймахан Ақнұр Саттарқызы

Ахмедиярова Ботагөз Мелсқызы

28.

28

(орталығы – № 13 орта мектеп, Промышленный тұрғын алабы,

Шалкөде көшесі, № 5)

 

Комиссия төрайымы

Рахымбеков Қанат Кекенұлы

Төрайым орынбасары

Түсекова Гүлназия Жақсылыққызы

Хатшы

Магидова  Надежда Никитовна

Комиссия мүшелері

Айкенова Гүлжан Қуанышқызы

Мұқанов  Дәуіт Қажыгелдіұлы

Магидова   Татьяна Александровна

Дүйсенова Айсұлу Оңдасынқызы

Орленко Виктор Иванович

Бейсембаева Оралкен Хасенқызы

Жолаева Айгүл Сағындыққызы

Ермекбаев Ерұлан Мазиденұлы

29.

29

(орталығы – № 57 орта мектеп, Промышленный тұрғын алабы,

Шарбақты көшесі, № 46)

 

Комиссия төрағасы

Әбуова  Меруерт Әбітайқызы

Төраға орынбасары

Меңлібекова Ақмарал Әбдуманапқызы

Хатшы

Сүлейменова  Динара Бейсенбіқызы

Комиссия мүшелері

Ябекова  Мадина Аманбекқызы

Балғабай  Диас Әділбекұлы

Исаева Жұлдыз Тұрапқызы

Омарова Ақмарал Абдрахманқызы

Жаныбекова Гүлнұр Темірханқызы

Өміртаева Еркегүл Болатқызы

Молбаева Гүлбану Кенжебекқызы

Каменова Гүлбану Болатханқызы

30.

30

(орталығы – № 57 орта мектеп, Промышленный тұрғын алабы,

Шарбақты көшесі, № 46)

 

Комиссия төраға

Пазылова Динара Шегендікқызы

Төраға орынбасары

Ризақұлова Бағила Нысанбайқызы

Хатшы

Сүндет  Бақтияр Хамзаұлы

Комиссия мүшелері

Пірзадаева Нұргүл Изенқызы

Шәрденова Қаламқас

Қаратаева  Махаббат Шынарбекқызы

Көбелекова Райхангүл Төлеуханқызы

Асубаева Тамаша Серікқызы

Бердешева Венера Төлепбергенқызы

Ақпанова  Шынар Сыздыққызы

Жолдасова Айгүл Жаңбырбайқызы

31.

31

(орталығы – № 43 орта мектеп, Мичурино тұрғын алабы, Алакөл көшесі, № 18)

 

Комиссия төрағасы

Молдашева Шолпан Қазкенқызы

Төраға орынбасары

Данабекова Гүлжамила Мұхамбетиярқызы

Хатшы

Жылқыбаева Мария Қабылданқызы

Комиссия мүшелері

Батюта Тамара Васильевна

Орман Айнагүл Күмісбекқызы

Қасенова Алтынай Хамитқызы

Жохова Елена Юрьевна

Кива Владимир Анатольевич

Кәкенова  Айгүл Болатқызы

Серкебаева Тұрар Хасенқызы

Ильясова  Әсемгүл Амантайқызы

32.

32

(орталығы – № 44 орта мектеп, Интернациональный тұрғын алабы,

Нұрлыжол көшесі, № 8)

 

Комиссия төрайымы

Орынбаев Бахытжан Шарапбекұлы

Төрайым орынбасары

Жәкенова Күлпаш Әбенқызы

Хатшы

Жапабаева Айгүл Айсынқызы

Комиссия мүшелері

Оралбаев Данияр Серікбайұлы

Достығалиев Бейсенбай Сапинұлы

Сүлейменова Айжан Қайратқызы

Қалаубаева Жазира Сүлейменқызы

Сүлейменов Бағдат Мұратұлы

Кұспеков  Жалғас Хайроллаұлы

Махамбетова Кәмшат Даукенқызы

Жексембекова  Элиза Қадырбекқызы

33.

33

(орталығы – № 42 орта мектеп, Күйгенжар тұрғын алабы,

Жаңатұрмыс көшесі, № 1/1)

 

 

Комиссия төрайымы

Қалиев  Серік  Сабырбекұлы

Төрайым орынбасары

Ақшалова Баян Сартайқызы

Хатшы

Нурпейісова  Маржан Егінбайқызы

Комиссия мүшелері

Тасыбеков Серік Сауытжанұлы

Асқарова  Айман Бахытқызы

Әбдиева  Баян Жеткергенқызы

Игенбаев  Ғалым Әлкенұлы

Есенғазин Бауыржан Сәрсенбайұлы

Нұржанова  Динара  Мағынқызы

Ақмақанова  Әлия Молдабекқызы

Валеев Еркін Жакыпұлы

34.

34

(орталығы – Райымбек батыр атындағы № 50 «Қазғарыш» мектеп-лицейі,

Күйші Дина көшесі, № 6)

 

Комиссия төрайымы

Иманбаева Алма Төкенқызы

Төрайым орынбасары

Байшәгірова Бақтыбала Диханбайқызы

Хатшы

Зияханова   Гүлмира Өмірзаққызы

Комиссия мүшелері

Әнетбек Жанар Есенқызы

Ысқақова  Нұраш Фазылғаламқызы

Баярстанова Аягөз Әбдібекқызы

Жақыпов  Қабанбай Бекетұлы

Асылбекова   Жанел Манқазқызы

Нұрқасымова  Инабат Ермекқызы

Мәсімова Зара Ғаббасқызы

Әзімбаева  Айдана Байзаққызы

35.

35

(орталығы – Райымбек батыр атындағы № 50 «Қазғарыш» мектеп-лицейі,

күйші Дина көшесі, № 6)

 

Комиссия төрайымы

Оспанова Баян Нұрғалиқызы

Төрайым орынбасары

Дәуренбекова Сара Құсайынқызы

Хатшы

Қапсаметова Динара Қабидоллақызы

Комиссия мүшелері

Қабдуалиева Гүлмира Нығыманқызы

 Әбдісадықова Шәригүл Отарбекқызы

Бейсеитова Арайлым Картайқызы

Ахметов Ерлан Орманұлы

Күзембаева Камила Асыпқызы

Дайраш Ұлдана Сейлханқызы

Мимандос Жансая Әдебиетқызы

Сәрсенбаева Алтынай Талғатқызы

36.

36

(орталығы – № 48 мектеп-лицей, Ж. Жирентаев көшесі, № 15/2)

 

Комиссия төрайымы

Қоқанова Бәтеш Данабекқызы

Төрайым орынбасары

Мұқатова Жанар Маратқызы

Хатшы

Әубәкірова Динара Қайыркелдіқызы

Комиссия мүшелері

Асқарова Орынбасар Тасболатқызы

Мусина Айымгүл Жақсылыққызы

Жақыпова Ақмарал Төлендіқызы

Өмірзақов Нұржан Тұтқабайұлы

Бершімбаев Әмірхан Жұмабайұлы

Сәлімғожина Нұргүл Тоқтасынқызы

Нұрова Мая Құрманәліқызы

Базарова Ғазиза Советқызы

37.

37

(орталығы – № 48 мектеп-лицей, Ж. Жирентаев көшесі, № 15/2)

 

Комиссия төрайымы

Нұралиева Сырғакүл Сайлаубекқызы

Төрайым орынбасары

Әбдікерімова Нұрхан Саветқызы

Хатшы

Нығметова Әсел Амантайқызы

Комиссия мүшелері

Смағұлова Марал Қайырқызы

Оразбаева  Жансая Жамиғатқызы

Есімова  Зарина Аманқызы

Ыбрайымова  Қамажай Ыбрайымқызы

Аюпов Айдар Қайдарұлы

Мақаева Бақыттыгүл Ескендірқызы

Абиров Қайрат Қожаұлы

Князьков Владимир Георгиевич

38.

38

(орталығы – Жоғары медициналық колледжі,

Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 16)

 

Комиссия төрайымы

Саржанова Ақбала Нұрсейітқызы

Төрайым орынбасары

Құрмашев Бақытжан Нәбиұлы

Хатшы

Өміржанова Назгүл Назымбекқызы

Комиссия мүшелері

Хамзина Жібек Тілектесқызы

Хасенова  Алма Қазбекқызы

Өтеқұлова  Жібек Әзімбайқызы

Қабиболла Айғаным Қабиболлақызы

Теслина  Галина Николаевна

Қалменова  Әлия Ғабитқызы

Бұтабаева  Самал Ермұратқызы

Ақбергенова Ақмарал Ыбрайымжанқызы

39.

39

(орталығы – № 51 мектеп-гимназиясы, Қараөткел тұрғын алабы,

Аманат көшесі, № 5)

 

 

Комиссия төрайымы

Дүйсенова Күнімхан Смағұлқызы

Төрайым орынбасары

Өтеулина Раушан Сайлауқызы

Хатшы

Сағындықова Алма Жұмкенқызы

Комиссия мүшелері

Қуатбаева Баян Ерғазықызы

Төлегенова Гүлмира Жайлаубайқызы

Жүсіпов Ермек Айтмағамбетұлы

Ахмед  Бекзат Сатыбалдыұлы

Сейтжапбар Мәди Маратұлы

Қожабеков Асхат Орынханұлы

Дәулетов Әділхан Дәулетұлы

Пазылбекова Әйгерім Батырбекқызы

40.

40

(орталығы – № 51 мектеп-гимназиясы, Қараөткел тұрғын алабы,

Аманат көшесі, № 5)

 

Комиссия төрағасы

Әбу Ләззат Сәрсенқызы

Төраға орынбасары

Тайжанова Бақыт Нұржанқызы

Хатшы

Битуғанова Алтын Қожантайқызы

Комиссия мүшелері

Тұрсынова  Ләззат Алдабергенқызы

Айтпанова  Клара Тасболатқызы

Байшіміров  Рүстем Бермағамбетұлы

Таутанова Әсел Мырзакәкімқызы

Төлегенова  Ақынкүл Атабекқызы

Әлайдарова  Нәзікай Мұхамедәліқызы

Пертолет  Әлемгүл

Ысмайыл  Ғалия Қыдырбайқызы

41.

41

(орталығы – № 51 мектеп-гимназиясы, Қараөткел тұрғын алабы,

Аманат көшесі, № 5)

 

Комиссия төрайымы

Смағұлова Гүлжанат Ідірісқызы

Төрайым орынбасары

Шоқанова Гаухартас Женісбекқызы

Хатшы

Тіленова Сапаркүл Бақытбекқызы

Комиссия мүшелері

Панасова Іңкар Темірбекқызы

Қыдырбаева  Феруза Қыдырбайқызы

Кәртаева  Гүлжан Серікқызы

Аманжолов  Ханзада Әлібекұлы

Сүлейменов  Айбол Кәрімұлы

Ахатова  Гүлнар Айташқызы

Жетібаева  Забира Жолдасбекқызы

Аязбаева  Айнұр Болатбекқызы

42.

42

(орталығы – №53 мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, № 17)

 

Комиссия төрағасы

Айжақсин Қанат Мұхамадиярұлы

Төраға орынбасары

Серікбаева Зәуре Жәнібекқызы

Хатшы

Жақсыбаева Гүлнұр Мағзұмқызы

Комиссия мүшелері

Жанұзак Абай Қайратұлы

Схаг  Аманкелді

Ілиясова  Сандуғаш  Төлегенқызы

Темірбекова Боранкүл Ахметқызы

Амалбек Айнұр Өтелбайқызы

Баекина  Оразкүл  Есенқариқызы

Сағитқызы Айнұр

Ахметова  Әлия Тащанқызы

43.

43

(орталығы – №53 мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, № 17)

 

Комиссия төрағасы

Қиянова Зәмзәгүл Ертайқызы

Төраға орынбасары

Жүнісова Назым Зиядақызы

Хатшы

Сембетова Гүлнұр Сырлыбайқызы

Комиссия мүшелері

Әубәкірова Алмагүл Жанбекқызы

Таубалдиева Жазира  Алтынбекқызы

Қанафин Төлеш Сапарұлы

Аманбекова  Айгүл  Бейбітқызы

ТілеуханСаясат

Елемес Диана Дәулетқызы

Нұрмағамбет Айбат Серікбайұлы

Талапкерова Жұлдыз Дүйсенқызы

44.

44

(орталығы – № 53 мектеп-лицей, Қарқабат көшесі, № 17)

 

Комиссия төрағасы

Байжанов Тасболат Сәбитұлы

Төраға орынбасары

Махмет Гүлшат Рахымбекқызы

Хатшы

Құсайынова Әсемгүл Кенжебекқызы

Комиссия мүшелері

Рыхсиев Еркебұлан Нұрмаханұлы

Мәкімова  Дәмелі  Садыққызы

Шаймұратова Жазира Рашатқызы

Сапарқызы Шынар

Салей Маратбек

Әбдуахитова  Құралай Болатқанқызы

Тілеухан Нұрлан

Абдраханова Роза Керімханқызы

45.

45

(орталығы – № 64 мектеп-лицей, Ғ. Мүсірепов көшесі, № 15)

 

Комиссия төрайымы

Досмағанбетова Гүлім Алтайқызы

Төрайым орынбасары

Кыдырова Сандуғаш Айдарбекқызы

Хатшы

Төлеген Гүлшат

Комиссия мүшелері

Сұлтанбекова Іңкәр Талғатқызы

Әбілдинова  Сәуле Қабылтайқызы

Шаменова  Малика Аманкұзқызы

Мадиева  Бақытгүл Қайыргелдіқызы

Жүсіпбекова  Акнұр Малайдарқызы

Жақсыбекова  Асыл Қайыржанқызы

Есхожин  Совет Кабылдаұлы

Найманова   Гүлзат Ахметжанқызы

46.

46

(орталығы – № 64 мектеп-лицей, Ғ. Мүсірепов көшесі, № 15)

 

Комиссия төрағасы

Төлепбергенова Гүлмира Аманқызы

Төраға орынбасары

Шайбекова  Сандуғаш Асқапқызы

Хатшы

Омарова Роза Советқызы

Комиссия мүшелері

Бесжанова Сәбира Сайфұллақызы

Теңізбаева Салтанат Орынбасарқызы

Тұрарбекова  Гүлжан  Сембекқызы

Аманжолов Рахметолла Нығметұлы

Нүркенов СұлтанАдайұлы

Жанұзақ  Нұрлан

Шойбекова Айгұл Төлеубайқызы

Жылқыбаева Алма Сұлтанғазықызы

47.

47

(орталығы – № 64 мектеп-лицей, Ғ. Мүсірепов көшесі, № 15)

 

Комиссия төраға

Баймұратова Бану Әлімжанқызы

Төраға орынбасары

Нұрбекова Дана Шоқанқызы

Хатшы

Нұрпейісова  Гүлім  Бейсенқызы

Комиссия мүшелері

Мырзақұлов  Арман Әскербекұлы

 Бөлегенова  Бибігүл Бейсенбайқызы

Алшынбай  Қадыр Сұлтанұлы

Таубаева Арайлым Қайдарқызы

Манкеев  Роулан Бауыржанұлы

Әмірова Шолпан Әлімжанқызы

Рахымов  Ғалымжан Оразұлы

Рысбеков  Әсет Бегалыұлы

48.

48

(орталығы –  Астана қаласы әкімдігінің «Астана қаласының Орталықтандырылған кітапхана жүйесі» КММ,

Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 25/3)

 

Комиссия төрайымы

Елшібаев Асхат Оралханұлы

Төрайым орынбасары

Тоқымбаева  Биғайша Асылханқызы

Хатшы

Гук Светлана  Юрьевна

Комиссия мүшелері

Жақыпбеков Жарылқасын Шөрегейұлы

Жаныспаева  Марал Жұмабайқызы

Балымбетова  Айман Дәуренбекқызы

Әлиева Зәуре  Мұхаметрахымқызы

Қасқырбаева  Гүлзада Балтабайқызы

Қонар  Әйгерім Әшірбайқызы

Естиярова  Сәуле Бахытқызы

Омарова  Сымбат Нұрғалиқызы

49.   

49

(орталығы – № 63 мектеп-гимназия, Лепсi көшесі, № 38)

 

Комиссия төрайымы

Поняева Ирина Ивановна

Төрайым орынбасары

Санитасова Қарлығаш Мұқатайқызы

Хатшы

Зейнелова  Қымбат Тоқтарбекқызы

Комиссия мүшелері

Жүсіпов  Серік Мергенбайұлы

Әлжікеев  Әділ Ілиясұлы

Малеев  Жанат Молдыбайұлы

Булекпасов  Эльдар Олегович

Ермеков  Жарқын Ермекұлы

Секенова  Жанар Ілиясқызы

Закарьянова  Ұлбике Ниязбекқызы

Турабаева  Бибігүл Адырбайқызы

50.   

50

(орталығы – № 63 мектеп-гимназия, Лепсi көшесі, № 38)

 

Комиссия төрайымы

Табылдықызы  Динара

Төрайым орынбасары

Дәрменова Мейрамгүл Төлеуқызы

Хатшы

Жүсіпова Мейрамкүл Мұратханқызы

Комиссия мүшелері

Егеубаева  Жанар Бақытжанқызы

Закарьянова Индира Қасымбекқызы

Жұрымбаев Бақытбек Сабыржанұлы

Елимес  Ерболат Муқаметқалиұлы

Карғалинова  Әсем Балабайқызы

Айтжанова  Құралай Болатқызы

Шүршітбаев  Фархат Әбдіқадырұлы

Пазылова  Алмагүл Оралтайқызы

51.   

51

(орталығы – «Нұр Орда» қыздар лицейі, Қарсаз көшесі, № 34)

 

Комиссия төрайымы

Бегімбай  Меруерт Тілектесқызы

Төрайым орынбасары

Бүгібаева  Жанар Қайырбекқызы

Хатшы

Жекенова  Жанар Серікқызы

Комиссия мүшелері

Жұмабекова  Әйгерім Ерболқызы

Әбенова  Әсем Серікқызы

Жалмұханова  Алтыншаш Жанәбілқызы

Тлеуғазыұлы  Шалқар

Әбдешова  Рыскүл Махмудқызы

Оспанова  Жаңыл Бейсембайқызы

Жанабеков  Ерсін Бекмұратұлы

Ақлепесова  Жадыра Дәрібайқызы

52.   

52

(орталығы – Қазақстан Республикасының Ұлттық музейі,

Тәуелсіздік даңғылы, № 54)

 

 

Комиссия төрағасы

Жұмабаев Батырхан Елікұлы

Төраға орынбасары

Сүлейменова  Бақыт  Адамбайқызы

Хатшы

Бейсенбина  Айгүл Базарбайқызы

Комиссия мүшелері

Құсайынов  Дарын Тілешұлы

Лашенова Лейла Русланқызы

Сеитова Айнагүл Самарбайқызы

Шірінбек Еркежан Жорабайқызы

Виклюк Ирина Анатольевна

Құсайынова Мария Кұралқызы

Әділбекова Тоғжан Темірғалиқызы

Смаилова  Шолпан Қалиханқызы

53.   

53

орталығы – № 70 мектеп-лицей, Майқайың көшесі, № 1)

 

Комиссия төрайымы

Жүсіпова Шәмшібану Қазбекқызы

Төрайым орынбасары

Бокийхан  Еркінжан

Хатшы

Мұқажанова  Баян Кенжетайқызы

Комиссия мүшелері

Исмағұлова  Дәмеш Нұрмаққызы

Ботбаева  Айгүл Орынбекқызы

Абдраева  Бәтеш Сабырқызы

Абдуллин Жасұлан Нұрланұлы

Нұрғалиева Жанар Тайшыманқызы

Мкртчан  Нарек Агасович

Мишелова Адина Серікпайқызы

Есірова Роза Қабылқызы

54.   

54

(орталығы – № 83 мектеп-гимназия, А. Байтұрсынов көшесі, № 35)

 

Комиссия төрағасы

Теменова  Сәуле Ермуханқызы

Төраға орынбасары

Сатымбекова Жадыра Шілдебайқызы

Хатшы

Рахым Дидар Нұрманқызы

Комиссия мүшелері

Тұрысхан Нұрбек

Мүталиева  Айман Қадырқызы

Қажыбекова  Назгүл Әсенқызы

Исабаева Ақмарал Ермағамбетқызы

Сейдалықызы Дана

Патова  Разия Рашидқызы

Асқарова Айман Мерекеқызы

Әлиева  Саягүл Шәкарқызы

55.   

55

(орталығы – «Нұр Орда» қыздар лицейі, Қарсаз көшесі, № 34)

 

Комиссия төрайымы

Үлебаева  Қорлан Серікқызы

Төрайым орынбасары

Жаманқұлова Кәмшат Балғабайқызы

Хатшы

Нұрланқызы  Жансая

Комиссия мүшелері

Жалмағанбетова Жұмакүл Сағынтайқызы

Адаева  Қарлығаш Тлеуғалиқызы

Тойбекова  Анар Мұхсынқызы

Рамазанова  Мадина Ғазезқызы

Мамбетова  Ақбота Әбусағитқызы

Сүндетова  Жаңыл Науайқызы

Ертаева  Гүлнұр Ратқызы

Қайдарова  Рсалды Қазбекқызы

56.   

56

(орталығы – № 72 мектеп-лицей, А.Байтұрсынов көшесі, 25)

 

Комиссия төрайымы

Майбалаева Жанар Оразғалиқызы

Төрайым орынбасары

Қалиева Назыгүл Сәбитқызы

Хатшы

Ғаббасова  Зәмзәгүл Қайриденқызы

Комиссия мүшелері

Жақсылықова Жанат  Байбосынқызы

Донбаева Жанна Ергешбайқызы

Алтаева  Жібек Санаққызы

Мәкішева Шолпан Тұрсынқызы

Смайылов Нағашыбай Сайынұлы

Мұханбетова  Айгүл Мейрамханқызы

Смағұлова Роза Жұматайқызы

Тайшығарин Талғат

57.   

57

орталығы – № 72 мектеп-лицей, А. Байтұрсынұлы көшесі, № 25)

 

Комиссия төрайымы

Аманова АйгүлАйтжанқызы

Төрайым орынбасары

Шайсұлтанова Сажида Қожахметқызы

Хатшы

Мәжитова Сандуғаш Дүйсембайқызы

Комиссия мүшелері

Кұндыбаева  Жайнагүл Сайынқызы

Мұқашев  Амангелді Серікбайұлы

Жүсіпова  Жанаш Ермекқызы

Төлеубаева  Айгүл Ермекқызы

Көшербаева  Кәмшат Ергешбайқызы

Көпбаева  Жанар Ордагұлқызы

Жүнісова  Сәулеш Советқызы

Оспанова  Ақбөпе Ілиясқызы

58.   

58

(орталығы – Оқушылар сарайы, Б. Момышұлы даңғылы, № 5)

 

Комиссия төрағасы

Іргебаева Қымбат Муқанқызы

Төраға орынбасары

Елеусізов Қылыш Тұткышұлы

Хатшы

Қалияқасова Гаухар Мұратқызы

Комиссия мүшелері

Серікбаева  Жанар Сәкенқызы

Кейкиева  Элмира Сейтбекқызы

Әбсеитова  Гаукар Зейноллақызы

Смағұлова  Гүлнар Жақыпқызы

Қабижев  Олжас Болатханұлы

Хавал  Бейімбет

Әбдуалиев  Думан Қуандықұлы

Қосжанова  Құндыз Серікқызы

59.   

59

(орталығы – Оқушылар сарайы, Б. Момышұлы даңғылы, № 5)

 

Комиссия төрағасы

Мырзабаев  Амангелді Төлендіұлы

Төраға орынбасары

Абдуллаева  Лейла Оспанқызы

Хатшы

Қашқымбекова  Мақпал Кәрібекқызы

Комиссия мүшелері

Хасенова  Дана Даулбайқызы

Жақсылық  Айжан Ермаханқызы

Тілеген  Толғанай Амангелдіқызы

Әбдікұл  Төрехан

Малбағаров  Алмас Маутқанұлы

Тұрашев  Ернұр Аманғалиұлы

Жұбанова  Жұлдыз Кеңескызы

Қадырбекова  Қайша Мұратқызы

60.   

60

(орталығы – № 73 мектеп-лицей, № 191 көшесі, № 2 үй)

 

Комиссия төрайымы

Байтәжікова  Құралай Амангелдіқызы

Төрайым орынбасары

Әйтімова  Гүлнұр Ерсайынқызы

Хатшы

Асылбекова  Диляра Саттарқызы

Комиссия мүшелері

Байтәжікова  Жанна Есенгелдіқызы

Ауғалиева  Аягөз Жұмабайқызы

Мархамед  Бекболат

Құрмашев  Алмас Мейрамханұлы

Бияжанова  Айнагүл Сейфуллақызы

Тәңірберген  МаралханТәңірбергенұлы

Жолдасбекова  Акбөпе Бақытханқызы

Зиятов  Акбар Мирахматұлы

61.   

61

(орталығы – мектеп-гимназия № 74, Т. Жүргенов көшесі, № 29)

 

Комиссия төрайымы

Нүсіпжан  Жеңіскүл Темірханқызы

Төрайым орынбасары

Қлышбаева  Акик Түгелқызы

Хатшы

Мұқанова  Амангүл Амангелдіқызы

Комиссия мүшелері

Атығаева  АйгүлЗейнелғабденқызы

Компаев  Али Жомартұлы

Күлшықбаева  Салтанат Тоқтақынқызы

Асылбекова  Әлия Дәулетқызы

Қожағұлова  Гүлжан Мұқашқызы

Байменова Мақпал Мұсақызы

Суамбекова  Гүлнар Бақытжанқызы

Маханов  Бақытжан Есбайұлы

62.   

62

(орталығы – мектеп-гимназия № 74, Т. Жүргенов көшесі, № 29)

 

Комиссия төрайымы

Рахымжан  Бағдагүл Рахымжанқызы

Төрайым орынбасары

Құрмашева   Венера Айдосқызы

Хатшы

Жабағина  Әсем Қожабекқызы

Комиссия мүшелері

Юсембаева  Ботагөз Әділғазықызы

Зайыр  Арман Қуанышұлы

Қасымов  Самат Тұрғынұлы

Әкірапбаев  Нұрбол Болатбекұлы

Битабаров  Асқар Еркінбайұлы

Хамзин  Рахметолла  Қуатұлы

Манапова  Ардақ Байдәулетқызы

Түлеймесов  Марат Канапияұлы

63   

205.

Астана қаласы әкімдігінің «Психикалық денсаулық проблемаларының медициналық орталығы» МКҚК,

І. Жансүгірұлы көшесі, № 12

Комиссия төрайымы

Дүйсенова Әлия Делмұхамбетқызы

Төрайым орынбасары

Мұсекина Таныскүл Сапарғалиқызы

Хатшы

Жамболатова Динара Наурызбайқызы

Комиссия мүшелері

Герасимчук Вера Анатольевна

Ахметова  Анар Кабдырахымқызы

Қарамышева  Гүлнар Селқасымқызы

Жолпатов  Асхат Жолпатұлы

64.   

206

Астана қаласының әкімдігінің «Туберкулезге қарсы диспансері» МКҚК, Железнодорожный тұрғын алабы, А-1 көшесі (жобалық атауы)

Комиссия төрайымы

 Әбдуалиева Раушан Аштарқызы

Төрайым орынбасары

Сейтенова  Салтанат Бейсембайқызы

Хатшы

Чебану  Елена Александровна

Комиссия мүшелері

Кұспекова  Алмагүл Қалымқызы

Сыздықбаева  АйгүлЕлубайқызы

Қаршалова  Жұлдыз Сәденқызы

Сейтахметова  Құралай Есенжолқызы

65.   

207

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Онкологиялық диспансер» МКК, Манас көшесі, № 3

 

Комиссия төрайымы

Мұстафина Бағдаш Қайыртайқызы

Төрайым орынбасары

Оразбеков Бақтыбай Сейқадырұлы

Хатшы

Айдобулова Жанна Рахымжанқызы

Комиссия мүшелері

Танабаева Алфия Төлепқызы

Смаилова Гүлнұр Өтегенқызы

Каменов Марғұлан Сайынұлы

Хасенова Зәуре Ильфатқызы

66.   

208

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 2 Перинаталдық орталық» МКК, Тәуелсіздік даңғылы, № 3/1

Комиссия төрайымы

Оразбаева Гүлфайруз Ғалымқызы

Төрайым орынбасары

Павловец Лариса Павловна

Хатшы

Ақубасова Әлия Шаймерденқызы

Комиссия мүшелері

Шалиева Маржан Қаппасқызы

Саимова Сәуле Рахымбердіқызы

Қожекенов Динат Ерікұлы

Алтынбекова Бағыдат Бейсекқызы

 

67.   

209

«Ұлттық ғылыми медициналық орталық» АҚ,

Абылай хан даңғылы, № 42

Комиссия төрайымы

Ыбыраев Жұмабек Аманжолұлы

Төрайым орынбасары

Мейрембаев Ғалы Жұмадінұлы

Хатшы

Левая Елена Сергеевна

Комиссия мүшелері

АлпысбаеваХалима Сапарқызы

Сүлейменова Алуа Ғалымжанқызы

Сайлау Айсәуле

Терлекбаева Гүлназ Сейілханқызы

68.   

210

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ШЖҚ «Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты» РМК,

Абылай хан даңғылы, № 11

Комиссия төрайымы

Ысқақов Ержан Сағиұлы

Төрайым орынбасары

Абдрахманова Әлия Серікқызы

Хатшы

Ескендірова  Күлбарам Мұқашқызы

Комиссия мүшелері

Фазылов Мерей Қанатұлы

Бидай  Әсемгүл

Аушева Ольга Османовна

Нұрпейісова Дина Серікбайқызы

69.   

211

Астана қаласының әкімдігінің ШЖҚ «№ 1 қалалық аурухана» МКК, Р. Қошқарбаев даңғылы, № 66

Комиссия төрайымы

Абдуллаев  Бахытжан Юсупалиұлы

Төрайым орынбасары

Нұртазина Нонна Мұратқызы

Хатшы

Түсіпаева Роза Аманжолқызы

Комиссия мүшелері

Әбілмағжанова  Қайнел Жанәділқызы

Дементьева Евгения Александровна

Салықова  Гүлнар Қазбекқызы

Асылбек  Ерғалы Амангелдіұлы

 

70.   

212

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «№ 2 қалалық балалар ауруханасы» МКК, Р. Қошқарбаев даңғылы, № 64

Комиссия төрайымы

Әшімханов Айдын Нұртасұлы

Төрайым орынбасары

Абдырова Светлана Анатольевна

Хатшы

Просалова Нина Ивановна

Комиссия мүшелері

Өзбекова Ардақ Бақытқызы

Садуов Баймағанбет Қалдыбайұлы

Әшманова Алтынай Қанатқызы

Тәшетова Әйгерім Маратқызы

 

71.   

213

Астана қаласы әкімдігінің «Қалалық жұқпалы аурулар ауруханасы» МКҚК, Манас көшесі, № 22/1

Комиссия төрайымы

Атығаева Сәуле Қабиқызы

Төрайым орынбасары

Тоқанов Марат Мағауяұлы

Хатшы

Абдрахманова Жанар Өтегенқызы

Комиссия мүшелері

Нағымтаева Алмагүл Аманжолқызы

Жұмағұлов Алмат Бахытжанұлы

Федина Людмила Николаевна

Әбдіқадырова Ботагөз Қайырбекқызы

 

72.   

214

0112 әскери бөлімі, Абылай хан даңғылы, № 45

Комиссия төрайымы

Цой Сергей Лаврентьевич

Төрайым орынбасары

Шуликин Александр Алексеевич

Хатшы

Рахимова  Әсел Қуандыққызы

Комиссия мүшелері

Үйсімбаева Бақытжан Серікбайқызы

Карағұланова Жаңылқан Смақанқызы

Бекетаева Назгүл Сәкенқызы

Сариева Ғалия Сергеевна

 

 

73 

63

№ 4 мектеп-гимназия, 

Ш. Айманов көшесі, 3

Комиссия төрайымы

ІсқақоваМайрашТөлеубекқызы

Төрайым орынбасары

Қайырбекова Әмина Шотайқызы

Хатшы

Аусарова Мархаббат Есентайқызы

Комиссия мүшелері

Таүпекова Назира Таймасқызы

Смағұлова Зибада Қиқонтайқызы

Күмпеиісов Оразхан Айтмұқанұлы

Сүлеймен Гүлім Еркеболатқызы

Базарбаева Жібек Махсұтқызы

Мұқанбетқали Әйгерім Елікбайқызы

Нүркенова Айдана Нұрханқызы

Әубәкірова Әсемгүл Мағзұмқызы 

 

74

64

№ 4 мектеп-гимназия,

Ш. Айманов көшесі, 3

Комиссия төрайымы

Досова Әсия Насырқызы

Төрайым орынбасары

Тікшекеев Марат Әскерұлы

Хатшы

Әбденова Татьяна Каировна

Комиссия мүшелері

 Жолдасова Светлана Абдікамалқызы

Шәріп Нұрмұханбет Қанатұлы

Әбдіуалиева Балжан Ибрагимқызы

Темірбекова Ұлжарқын Ахметқызы

Байжанова Мунира Хабдулбарқызы

Әбдіғалиева Гүлдана Тоқтарқызы

Қылышбаева Мадина Боранбайқызы

Шерьязова Бибігүл Матайқызы

 

75

65

№ 4 мектеп-гимназия, Ш. Айманов көшесі, 3

Комиссия төрайымы

 Сыздыкова Базаркүл Сағындыққызы

Төрайым орынбасары

 Кашаева Айгүл Ондағанқызы

Хатшы

Мағзұмова Бақытгүл Амангельдіқызы 

Комиссия мүшелері 

Самарханова Гүлтай Дұғалиқызы

Саурікова Гүлнар Жақсылыққызы

Жампейісова Әсемгүл Қойлыбайқызы

Исмайлова Арай Жалелқызы

Кенбейлова Гүльнара Амантайқызы

Жанадилова Зауле Алтайқызы

Шомаев Айдар Танатқанұлы

Докушева Виктория Ивановна

 

76

66

«Жастар» сарайы, Республика даңғылы, № 34

Комиссия төрағасы

Искаков Серік Қылышұлы

Төраға орынбасары

Кайчибеков Сейтқазы Аділғазыұлы

Хатшы

Пшенбаева Маржан  Исполқызы

Комиссия мүшелері

Әбіш Әсел Қайратқызы

Тайбергенова Зауре Рахимжанқызы

Оразбек Нұржан Серікұлы

Нүркеева Салтанат Ибадуллақызы

Хакім Мирас Бахтиярұлы

Кусаинова  Гүльмира Түлеуғалиқызы

Жанғарашева Жаннұр Серікқызы

Киселева Вера Сергеевна

 

 

 

77

67

«Жастар» сарайы, Республика даңғылы, № 34

Комиссия төрағасы

Тухтынова Сания Кулдырқызы

Төраға орынбасары

Жазықбаев Батырхан Ерланұлы

Хатшы

Ташкенбаева Әсел Саветқанқызы 

Комиссия мүшелері

Садуақасов Ербол Аманұлы

Саматұлы Шерхан

Қалиева Гүльнүр Досанқызы

Мырзаханов Мырзахмет Маратұлы

Зайдильдинов Абай Тілеубайұлы

Курбанбаев Хүдайберган Бекберганұлы

Акпарова Қаршыга Ибрагимқызы

Абилев Айзат Мирхатұлы

 

78

68

№ 31 орта мектеп, Кенесары көшесі, № 49

Комиссия төрағасы

Самсонова Ирина Константиновна

Төраға орынбасары

Өмірзақова Айгүл Амангелдіқызы

Хатшы

СабитоваАнара Забинуллықызы

Комиссия мүшелері

Дубилевич Наталья Викторовна

Сеитова Жансая Қадырбекқызы

Белятко Ирина Владимировна

Нүсүпова Әлия Далабайқызы

Выговская Елена Вадимовна

Нұрбекова Жанна Шорқызы

Балгужина Асылтас Серікызы

Қайырбаева Әйгерім Сүйндікқызы

 

79

69

№ 31 орта мектеп, Кенесары көшесі, № 49

Комиссия төрайымы

Маишева Зауреш Қуандыкқызы

Төрайым орынбасары

Янке Татьяна Михайловна

Хатшы

Ғалеева Маншүк Хамитбекқызы

Комиссия мүшелері

Ахметова Алмагүл Үсербайқызы

Жексенбек Заманбек Болсанбекұлы

Кенжебекова Дариға Болатқызы 

Мұратбаева Әсима Қалымжанқызы

Тоқышева Құралай Сабихақызы

Гафурова Альмира Маратқызы

Советқанова Жанерке Мейрамқызы

Алкенова  Жаннат Таймысқызы

 

80

70

№ 10 мектеп-гимназия,

М. Ғабдуллин көшесі,

№ 7

Комиссия төрайымы

Ташенова Марзия Әкімқызы

Төрайым орынбасары

Баймуканова Антонина Александровна

Хатшы

Қожамсейтова Нұрғайша Шабданқызы

Комиссия мүшелері

Тоқтарқызы Меруерт

Нүсүпов Мұрат Айдарханұлы

Ашимгазинова Назерке Назырқанқызы

Хасенова Женискуль Қасымғалиқызы

Ализбаев Тоқтар Исламұлы

Абдрахманов Орал Сартұлы

Есболаев Нұрбол Жолдасұлы

Бекентаев Рүстем Мұхтарұлы

 

81

71

№ 10 мектеп-гимназия, М. Ғабдуллин көшесі,

№ 7

Комиссия төрайымы

Даржанова Масура Хамидуллақызы

Төрайым орынбасары

Сүлейменов Дулат Мустафиұлы

Хатшы

Кошкарбаева Гүлмайда Оралқызы

Комиссия мүшелері

Мұхамеджанова Әсел Рамазанқызы

Мусина Жамал Валиқызы

Сейтжанова Айгүл Бахытқызы

Максименко Владимир Борисович

Ромашова Наталья Анатольевна

Аккерман Татьяна Александровна

Кернейбек Жұлдыз Болатқызы

Тоқжигитова Мадина Амангелдіқызы

 

82

72

№ 54 мектеп-лицей, Ш. Иманбаева көшесі, № 4

Комиссия төрайымы

Сейсенбай Шәкәрім Толыбайұлы

Төрайым орынбасары

Чужетова Айнұр Сапарғалқызы

Хатшы

Қазыбаева Ұлжалгас Серікқызы

Комиссия мүшелері

Келдібай Ақтолқын Райханқызы

Матвеева Милауша Амирзяновна

Спаена Зайра Серікқызы

Абильмажинова Гүльнара Жанахмтқызы

Ержанова Гүлзат Тағанбайқызы

Бақтыбай Қайсар Бисенұлы

Төребекова Сымбат Орынбекқызы

Керешев Алтынбек Шамратұлы

 

83

73

Орталығы – № 54 мектеп-лицей, Ш. Иманбаева көшесі, № 4

Комиссия төрайымы

Қасенова Гүльнар Жұмабайқызы

Төрайым орынбасары

Чукеева Сағыныш Раисқызы

Хатшы

Стамкулова Кұралай Шаймерденовна

Комиссия мүшелері

Әділов Хакімжан Серікұлы

Утепова Алуа Маратқызы

Баешева Гүлжайна Жолдасбекқызы

Жантилесова Марал Серикқызы

Молдабекова Нұргүль Ержігітовна

Әйтіміш Ақбота Ғалиқызы

Жанатбекова Зере Асылханқызы

Сарсембаев Әмірхан Елюбайұлы

 

84

74

№ 27 мектеп-лицей, Таха Хусейн көшесі,

№ 5/1

Комиссия төрайымы

Чекалова Айман Токиманқызы

Төрайым орынбасары

Крутская Елена Фёдоровна

Хатшы

Хрипун Дарья Олеговна

Комиссия мүшелері

Козак Ирина Вячеславовна

Самсонова Олеся Евгеньева

Балабиев Ануар Даулетұлы

Нұрпиисова Гүльмира Мұратқызы

Бокова Фади Герихановна

Занина Екатерина Викторовна

Кириллов Дмитрий Васильевич

Миленина Елена Вячеславовна 

 

85

75

№ 27 мектеп-лицей, Таха Хусейн көшесі,

№ 5/1

Комиссия төрайымы

Бекжанова Салтанат Тұрсұмбекқызы

Төрайым орынбасары

Жанабаева Дилара Маратқызы

Хатшы

Бакакова Айсұлу Қожанбердықызы

Комиссия мүшелері

Түлеубеков Асылхан Жанатбекұлы

Кусанова-Ермекова Раушан Қанатқызы

Копеева Лаура Газизқызы

Күлүмбаев Нұрғали Чимкентбайұлы

Тұрсұмбекова Сәуле Капасқызы

Бекжанова Айнаш Онғарқызы

Валиева Жанна Нұрланқызы

Тулешов Сапабек  Куандыкұлы

 

86

76

«Қазақстан Республикасы  Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті  және тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің департаменті» РМК
Ж. Тәшенов көшесі,

№ 25

Комиссия төрағасы

Бикенова Зухра Хамитқызы

Төраға орынбасары

Абдукодирова Айсұлу Мырзалиқызы

Хатшы

Жұмажан Әсел Шаимерденқызы

Комиссия мүшелері

Даиржанова Қымбат Нұрланқызы

Тынымбаева Айжан Утепбергенкызы 

Құрасбек Ерлан Жамалбекұлы

Базылгаламова Сәуле Бокейханқызы

Сұлтанбекова Меруерт Габдуллақызы

Жұмабекова Самал Маратқызы

Магауин Женис Тезекбайұлы

Магауова Арман Берикқызы

 

87

77

«Республикалық каратэ орталығы» ЖШС,

Ж. Тәшенов көшесі,

№ 7/2

Комиссия төрайымы

Кабдуалиева Салтанат Қыдырбекқызы

Төрайым орынбасары

Темирбаева Бибигуль Манаевқызы

Хатшы

  Мұхамеджанова Күнсұлу Кушекбайқызы

Комиссия мүшелері

Сембаева Гульжан Ақылбекқызы

Сабдина Әсел Қалиқызы

Кишубаева Нұргүль Базарбайқызы

Кәмен Диана Қасымқызы

Шагиров Куат Ермекұлы

Темиргалиева Бакытгүл Магзумқызы

Жұмабекова Аягөз Даулешқызы

Нұрұмбаева Динара Асылбекқызы 

 

88

78

Экономикалық-заң колледжі, Ә. Сембинов көшесі, № 23

Комиссия төрайымы

Резепова Надежда Ивановна

Төрайым орынбасары

Сайфулин Фарид Маратұлы

Хатшы

Чагина Раиса Яковлевна

Комиссия мүшелері

Щеглова Гульнара Фаезқызы

Саломатин Николай Николаевич

Резепова Галина Сергеевна

Елеусізов Нұрсұлтан Хапсалұлы

Ким Инара Иршатовна

Касьян Александр Алексеевич

Московская Татьяна Олеговна

Темірбеков Серік Өмірбекұлы

 

89

79

Орталығы – «Білім - инновация» лицейі,

С. Сейфуллин көшесі, № 59

Комиссия төрағасы

Ахметкалиева  Алтынай  Сағатбекқызы

Төрааға орынбасары

Қазжанова  Зада Рахманқызы

Хатшы

Қазкенова  Гүлнара Серікқанқызы

Комиссия мүшелері

Какиманова Айымкуль Оразқызы

Мамырбекова  Ғалия Асанқызы

Тоқтағазы Елдос Әуелбекұлы

Өмірәлиева Гүлзира Темірбекқызы

Габдуллин Асхат  Кабдрахманұлы

Түлеген  Мұқағали Ғалымұлы

Бимбетов Мұхтар Исламұлы

Зайсанбаев Төлеген Тұрсұнұлы

 

90

80

Орталығы – «Білім-инновация» лицейі,

 С. Сейфуллин көшесі,

№ 59

Комиссия төрайымы

Телемисов Жеңіс Жұмабайұлы

Төрайым орынбасары

Рахимова Гүлнар  Мизинбайқызы

Хатшы

Құндызбай Ануза  Нұртасқызы

Комиссия мүшелері

Алпысбай  Теңіз Айдынұлы

Сералина Жанна Қайратденқызы

Шакетаева Назгүл Баяндықызы

Райханова Тамара Токешқызы

Игембаева Мөлдір Касымқызы

Солтанбаева Маржан Бағланқызы

Нұрлан Рауят

Өтемісов Асылхан Шалхарұлы

 

91

81

№ 8 орта мектеп,

Асан қайғы көшесі,

№ 56

Комиссия төраағасы

 Алимкулова Ақмарал Құрманғалиқызы

Төраға орынбасары

Шапиева  Гүлдана Шәріпбекқызы

Хатшы

Сұлтанова Азина Кожахметқызы

Комиссия мүшелері

Абил Наташа

Бижанов Бахитжан Сартайұлы

Бижанова  Ғалия Қуанышқызы

Бортанова Динара  Мұхтарқызы

Сапиев  Қуаныш Түленғазизұлы

Есімжанов Ерлан Есимханұлы

Жакупова Гүлжихан Мансұрқызы

Төлентай Мақсат Төлентайұлы 

 

92

82

№ 8 орта мектеп,

Асан қайғы көшесі,

№ 56

Комиссия төрағасы

Алпысбаева Айсұлу Бекболатқызы

Төраға орынбасары

Ермағанбетова  Марал Маратқызы

Хатшы

Ілиясова Қымбат Мауленқызы

Комиссия мүшелері

Хамбар Аманкелд

Боранбаева Айгүл  Қайруллинқызы

Шдерин Серикқазы Сулейменұлы

Абдыгужина Лейля Базкенқызы

Джакупова  Бакытгүл Өркендеуқызы

Кабдрашев  Бахтияр  Темірболатұлы

Бекбергенова Гүлдияр Қаршығақызы

Кұрманова Гүлстан Талғатқызы

 

93

83

Жоғарғы сауда-экономикалық колледжі,

Кенесары көшесі, № 60

Комиссия төрайымы

Күжимов  Мирзабек  Тұрабекұлы

Төрайым орынбасары

Устенбеков  Аяған  Сапарұлы

Хатшы

Мұқашева Айжан  Талғатқызы

Комиссия мүшелері

Манаева Қатира Ахатқызы

Тұрмұханбетов Талғат  Алтынбекұлы

Тілдабаева Гүлзада  Тілдабайқызы

Зеренханова Ақмарал Зеренханқызы

Нұрышова Айгүл Жүсүпбекқызы

Әміржанова Назгүл Тұрысбекқызы

Миленин Владимир Вячеславович

Бүркүтбаева Кенжегүл Ермекқызы

 

94

84

Орталығы – № 16 орта мектеп, Кенесары көшесі, № 81

Комиссия төрайымы

Шахметова Жібек Дюсюпқызы

Төрайым орынбасары

Доронгоф Лариса Анатольевна

Хатшы

ЖакуповаЗауреш Әкімқызы

Комиссия мүшелері

Джумабекова Гаухар Халыкқызы

Түлендиева Ирина Зинурқызы

Племянникова Маргарита Анатольевна

Исаева Сәуле Амангелдіқызы

Меңдыбаева Гаухар Мұратқызы

Сайдалинова Наушан Жилқайдарқызы

Күйекбаева Багыткүл Уалиқызы

Бесембекова Анар Малғаждарқызы

 

95

85

№ 16 орта мектеп, Кенесары көшесі, № 81

Комиссия төрағасы

Есалиева Шолпан Бахтиярқызы

Төраға орынбасары

Сатекова Айгүл Тлешқызы

Хатшы

Климова Евгения Андреевна

Комиссия мүшелері

Калита Галина Михайловна

Абрасилова Айжан Бахтыбайқызы

Буяновская Людмила Валентиновна

МырзағалиеваАксанаЖаныбекқызы

Кощегулова Бахыт Ісқаққызы

Петрачева Ирина Юрьевна

Омарова Сымбат Тлеуханқызы

Омарова Айгүл Қажымұратқызы

 

96

86

№ 5 мектеп-гимназия, Жәнібек Тархан көшесі, № 16

Комиссия төрағасы

Труфанов Алексей Стефанович

Төрағасы орынбасары 

Нұрышева Айгүл Бектұрсынқызы

Хатшы

Саидова Наталья Петровна

Комиссия мүшелері

Аубакирова Айнагүл Аманжолқызы

Ертісбаева Аяжан Секенқызы

Вепштене Ирина Константиновна

Маликова Ассел Жайляуқызы

Мисник Анна Васильевна

Искакова Салтанат Арыстанбекқызы

Забожанова Татьяна Ананьевна

Ибраимбекова Анаргүл Маулиқызы

 

97

87

№ 5 мектеп-гимназия, Ж. Тархан көшесі, № 16

Комиссия төрайымы

Бахриденова Тоғжан Макешқызы

Төрайым орынбасары

Абдықадыров Бекболат Зайкенұлы

Хатшы

АқатаеваАйнұрСламқызы

Комиссия мүшелері

Кнутова Светлана Анатольевна

Стамқұлов Руслан Жұмабекқызы

Бектұрғанова Бақша Ахметқызы

Қамбарова Арай Махкамалиқызы

Тихомирова Марина Николаевна

 Шорманбаева Қадиша Алтайқызы

Байзирова Кенжегүл Мажитқызы

Шахманова Батима Рамазанқызы

 

98

88

Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті,
А. Жұбанов көшесі, № 7

Комиссия төрағасы

Аипов Айтмағамбет Кәкімұлы

Төраға орынбасары

Алашбаева Нұрсұлу Мұханбетқызы

Хатшы

Есқалиева ӘселЖұмабайқызы

Комиссия мүшелері

Нығмет Алтынбек

Валиева Анар Бахытжанқызы

Қайыпназар Шынар Саядинқызы

Исина Зарина Айтмағамбетқызы

Байдалина Мерей Есейқызы

Искакова Зоррина Жантайқызы 

Садыков Жасұлан Амангелдыұлы

Мүсралинов Әнуар Болатұлы

 

99

89

Л.Н. Гумилев атындағы

Еуразия

ұлттық университеті,

А. Пушкин көшесі, № 11

Комиссия төрайымы

Карибаева Айман Құдайбергенұлы

Төрайым орынбасары

Жилкибаева Бибикүл Кәрімқызы

Хатшы

Бреншинова Тота Саковалқызы

Комиссия мүшелері

Дюсенов Саят Мұратұлы

Рахимжанов Данияр Айтбайұлы

Хамитова Аягоз Қанатқызы

Ғали Бекзат Ғалиұлы

Шокатова Айсұлу Қажымұқанқызы

Бакирова Ботагөз Науқызы

Карибаева Гүлзира Кабидоллақызы

Джелкубаева Гүлмира Кабидоллақызы

 

100

90

Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті,

А. Пушкин көшесі, № 11

Комиссия төрайымы

Мамаева Жанар Бекайдарқызы

Төрайым орынбасары

Ермаганова Мейрамкүл Загпарқызы 

Хатшы

Ахметова Айгүл Амангелдіқызы 

Комиссия мүшелері

Усманова Лаззат Қабдрашқызы

Хасенова Гүлмира Аділбекқызы

Садыкова Жанат Абдрахманқызы

Ковалевич Надежда Валерьевна

Садвакасова Қарлығаш Мұхтарқызы

Сыздыкова Лаура Пернебекқызы

Еламанов Нұрсұлтан Алібекқызы

Бекайдарова Фариза Даниярқызы 

 

101 

91

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Астана су арнасы» МКК,    

Абай даңғылы, № 103

Комиссия төрайымы

Джүзбаева Ғалия Қуанышқызы 

Төрайым орынбасары

Жұмабекова Айгүл Бахытжанқызы

Хатшы

Изаак Елена Павловна

Комиссия мүшелері

Молдояров Рүстем Болатұлы

Сыдыков Нариман Гайдарұлы

Самаева Жанар Маликқызы

Билялов Дамир Бекжанұлы

Джумабаева Жаңыл Иманғалиқызы

Оспанова Дариға Сәкенқызы

Жүрімбаева Жанагүл Сабыржанқызы

Мұстафина Дана Мылдахметқызы

 

102 

92

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Астана су арнасы» МКК,     

Абай даңғылы № 103

Комиссия төрағасы

Сыдыков Аманжол Ерікұлы

Төраға орынбасары

Күлібаева Әсел Еркінқызы

Хатшы

Сүлейменова Айгүл Оразғалиқызы

Комиссия мүшелері

Байузахов Санжар Бахытұлы

Ахметова Мақпал Шайдуллақызы

Айнакулов Ильяс Талғатұлы

Зейнолла Насихат Жұмағалиұлы

Амантаев Еркебұлан Әнуарбекұлы

Әшетов Айдос Батырханұлы  

Нұртазин Саябек Мұратұлы

Амренова Меиржан Берікқызы

 

103 

93

Гуманитарлық-техникалық колледжі,

К. Циолковский орамы, № 5а

Комиссия төраға

Алеева Валентина Николаевна

Төраға орынбасары

Қошкарова Гүлжахан Түгелқызы

Хатшы

Нұралбаева Гүлсім Болатханқызы

Комиссия мүшелері

Мусина Кулян Абылхакқызы

Яморжина Ольга Александровна

Борзова Светлана Васильевна

Прибылова Галина Леонидовна

Тумагалиева Күляш

Айтенова Әлия Саматқызы

Даутбаева Жанат Фазылқызы

Байтакова Гүлнар Қыдырбекқызы

 

104  

94

«Құрылыс-техникалық колледжі» МКҚК

Ақжол көшесі, № 30б

Комиссия төрағасы

Нұрғожина Назгүл Аманболғанқызы

Төраға орынбасары

ОразбаевБіржан Қуанышұлы

Хатшы

Әбілтайқызы Айнұр

Комиссия мүшелері

Досмырзаева Қасиет Қамалқызы

Бекбаев Даурен Қапашұлы

Мухаметалинов Айдархан Қанатұлы

Атамбаев Оразбек Махмұтұлы

Сейсембай Дінқауым

Елубаева Гүлзада Ержігітқызы

Мұсағалиев Рүстем Серікұлы

Әбдреймов Алмас Болатұлы

 

105

95

№ 55 орта мектеп,

Ж. Досмұхамедұлы көшесі, № 2

Комиссия төрайымы

Казмұханбетова Жанат Талғатқызы

Төрайым орынбасары

Ибраева Назкен Кзайдарқызы

Хатшы

Темірова ДаметМахметқызы

Комиссия мүшелері

Утаева Гүлем Қаремжанқызы

Актасова Жанерке Тоқтаубайқызы

Қасен Қаламқас Мұхамедиқызы

Шапихина Айдана Халелқызы

Аканова Айнұр Джамбұлқызы

Демеуова Лаура Жұмабекқызы

Калдыбаева Зухра Түленқызы

Ахметова Айна Серікқазықызы

 

106 

96

№ 12 балабақша-бастауыш мектебі,

 Қамысты көшесі, № 7

Комиссия төрайымы

Жұмабай ТоқташАбсағатұлы

Төрайым орынбасары

Өмірбекова Айымгүл Мұратқызы

Хатшы

Шматова Нүргүл Бердакқызы

Комиссия мүшелері

Кенесова Гүлім Сарсенбайқызы

Нұртазина Салтанат Қайратқызы

Қалтенова Галина Берлібекқызы

Сенбі Сұлтанбай

Сейсова Гүлмира Асылбекқызы

Нүсюпов Ербол Кунапьянұлы

Қалиакпарова Альмира Серікқызы

Қасиева Айымгүл Мұратқанқызы

 

107   

97

№ 34 орта мектеп, Тайбұрыл көшесі, № 23

Комиссия төрайымы

РахимберлинаДидарАлімқызы

Төрайым орынбасары

Секерова Гүльжан Еркінқызы

Хатшы

Идрисова Салтанат Қаиргельдинқызы

Комиссия мүшелері

Төлеуханов Мейіржан Айдарбекұлы

Мантүгелова Айзада Қажібекқызы

Исабекова Айнагүл Сержанқызы

Мекежанова Күлзира Мырзаханқызы

Калиахметов Нұрлан Файзулұлы

Темірбаева Альмира Адыбасқызы

Тайлакбаева Динара Амангелдіқызы

Ильясова Жанаргүл Жұмағұлқызы

 

108

98

№ 23 орта мектеп, Тайбұрыл, № 17

Комиссия төрайымы

Баглюк Елена Васильевна

Төрайым орынбасары

Дудник Александр Никитович

Хатшы

Миленина Татьяна Геннадьевна

Комиссия мүшелері

Ныгметов Алишер Мұхтарұлы

Муртазоева Светлана Кронидовна

Коппаев Дархан Маратұлы

Тоқжұман Назгүл Сайлаубекқызы 

Смағұлов Рүстем Мұратұлы

Тоқтарова Әйгерім Асылханқызы

Щеглова Гульнара Фаезовна

Кошенова Даметкен Ашімқызы

 

109

99

№ 21 орта мектеп, К.Кемеңгерұлы көшесі,

№ 4

Комиссия төрайымы

БаймұхамбетоваСаулешҚуатқызы

Төрайым орынбасары

Калугина Татьяна Модестовна

Хатшы

Мынжанова Сауле Шахманқызы

Комиссия мүшелері

Мельник Гульсина Закирқызы

Жакибеков Медет Сапабекұлы

Ткаченко Ирина Алексеевна

Тайманова Қарлығаш Серікқызы

Шибучикова Қалампыр Шарипқызы

Абылғазин Қанат Үсенұлы

Рүстимова Майра Абдухамқызы

Алимкұлова Дина Джапарқызы

 

110  

100

№ 21 орта мектеп,

К. Кемеңгерұлы көшесі,

№ 4

Комиссия төрайымы

Кунакова Жұмакүль Шәріпқызы

Төрайым орынбасары

КаркановаАйгүлУмуртқызы

Хатшы

Жұмагұлова Гүлнар Оразқызы

 

Комиссия мүшелері

Мырзахметов Нұржан Аділұлы

Сүлейменова Гүльжаухар Балтабайқызы

Кіндикбаева Арайлым Жүнүсканқызы

Балтабаева Махаббат Жапбаралыкызы

Кенжебай Маншүк

Қарабалаұлы Қайрат

Темирова Лейла Сульхадинқызы

Кенжебаева Гүльнұр Түгелқызы 

 

111

101

Астана қаласы әкімдігінің «Технологиялық колледжі» МКҚК,
Ақсу-Жабағалы көшесі, №18/1

Комиссия төрайымы

БаймұкушоваРаушанТоинбекқызы

Төрайым орынбасары

Теміртанова Ұлжан Қайроллинқызы

Хатшы

Дедюхина Елена Юрьевна

Комиссия мүшелері

Грибинская Антонина Владимировна

Карпеченко Ксения Леонидовна

Шопенова Ляззат Газизқызы

Машанова Илья Кенгасбайқызы

Кабдешова Мадина Варысқызы

Уразбекова Айнұр Мұратқызы

Ермагамбетова Мариям Жамбулқызы

Жерняк Анастасия Геннадиевна

 

112

102

Астана қаласы әкімдігінің «Технологиялық колледжі» МКҚК,

Ақсу-Жабағалы көшесі, № 18/1

Комиссия төрайымы

Саломатова Ирина Анатольевна

Төрайым орынбасары

Махметова Айслу Аскерқызы

Хатшы

Қожабекова Ақерке Бақытқызы

Комиссия мүшелері

Магуянова Ризагул Александровна

Молдабаева Гүльнар Қабылкаирқызы

Аманбаева Гүльжан Түлюханқызы

Тоймағанбетова Сауле Болатқызы

Сарсенбекова Альбина Нұрланқызы

Терина Юлия Юрьевна

Абишева Бекайым Нұрланкызы

Салихова Гүлзат Дүйсенқызы

 

113  

103

№ 49 орта мектеп, Сарыадыр орамы, № 3

Комиссия төрағасы

Джұмартова Данара Мейранбекқызы

Төраға орынбасары

Мырзахметова Әсемгуль Аманжолқызы

Хатшы

Тойбазарова Айнұр Казыбекқызы

Комиссия мүшелері

Нұғманов Руслан Сайрашұлы

Урбаева Калымжан Алкебайқызы

Түребекова Токсұлу Джасанқызы

Сыздыкова Гүлмира Бақытжанқызы

Жалгасбаева Күлзира Минтайқызы

Далбаев Арман Жарылқасынұлы

Ескендірова Айым Ескендірқызы

Мади Асхат

 

114   

215

Қазақстан Республикасының Ұлттық Гвардиясы № 6636  әскери бөлімі, Ж. Досмұхамедұлы, № 10а

Комиссия төрайымы

Алимбеков Серік Шамшиұлы

Төрайым орынбасары

Дүйсекеев Еркеғали Дүйсенбекұлы

Хатшы

Айтқали Чоқан Болатханұлы

Комиссия мүшелері

Касенов Алібек Кайратұлы 

Радиховская Ирина Инсафитдиновна

Мұсатаева Роза Сембайқызы

Сагадинова Анар Маратқызы

 

115

216

Ішкі Істер министрлігі Қылмыстық атқару жүйесі департаментінің ЕЦ-166/1  Орталық тергеу оқшаулағышы, Алаш тас жолы, № 30/1

Комиссия төрағасы

Капенов Жаслан Жүсүпұлы

Төраға орынбасары

Айтмұқашұлы Жандос

Хатшы

Махметова Айнагүл Аманжолқызы

Комиссия мүшелері

Айтхожина Забира Касимбекқызы

Жүзбаева Алма Қайроллинқызы

Аханова Гүлмадина Рамазанқызы

Тлепбергенов Нұрлан Хасанұлы

 

116  

217

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Полиция департаментінің «Уақытша ұстау оқшаулағышы» ММ, Жетіген көшесі, № 27/2

Комиссия төрағасы

Сүлейменов Руслан Мұратұлы

Төраға орынбасары

Жагпарова Гүльден Тоқтыққызы

Хатшы

Мұратбекова Ляззат Токенқызы

Комиссия мүшелері

Рысқожақызы Әйгерім

Рыщанова Лязат Түлебайқызы

Калтайбаева Бақтыгүл Қажыбекқызы 

Сұлтанбаев Қанат Аблекұлы

«Есіл» ауданы

117

104

№ 17 мектеп-гимназия,  көшесі, Қабанбай батыр даңғылы, 9/1

Комиссия төрайымы

Мазова Күлхан Ермекбайқызы

Төрайым орынбасары

Парманов Нұржан Маратұлы

Хатшы

Жамағанова Мадина Қалибекқызы

Комиссия мүшелері

Кәрімова Элмира Туабайқызы

Өтегенова Айман Кеңаралқызы

Тұранов Серік Әбілдаұлы

Ахметов Талғат Сіләмұлы

Әшірбекова Арай Жанұзаққызы

Айтмағанбетов Серікбек Есенбекұлы

Қаханов Әлкей Саятұлы

Байтанова Жұмагүл Қайроллинқызы

118

105

Астаналық цирк, Қабанбай батыр даңғылы, 5

Комиссия төрайымы

Рахметова Гүлнар Салыққызы

Төрайым орынбасары

Серікбаева Гүлім Балабекқызы

Хатшы

Ақбердиева Диляра Фаридқызы

Комиссия мүшелері

Оралова Әсемгүл Талғатқызы

Саламатов Еділ Аханұлы 

Арысбаева  Әсел Дарханқызы

Есмағамбетова Жанна Болатқызы

Кузьмицкая Анастасия Георгиевна

Нұртаев Нұрбол Есенгелдыұлы

Танқыбаева Жадра Құдайбергенқызы

Бозаева Сауле Төкенқызы

 

119

106

№ 24 орталық мектеп, Пригородный тұрғын алабы,127

Комиссия төрайымы

Сүндетов Ғабит Насырұлы

Төрайым орынбасары

Ұсманов Қажығали Қаппасұлы

Хатшы

Тұрабекова Дидар Досымханқызы

Комиссия мүшелері 

Байғараева Айнұр  Алдабергенқызы

Ермекбаева  Тамара Дәуренбекқызы

Оңайбек Бахтияр Батырбайұлы

Ожанова Динара Амангелдіқызы

Байсеиітов Меліс Құттыбекұлы

Досболова Назерке Бақытбекқызы

Омарова Айсұлу Хурваналиқызы

Қолдашева  Амангүл Еркебайқызы

120

107

№ 77 мектеп-гимназия, Мәңгілік Ел даңғылы, 22/1

Комиссия төрағасы

Байменова Гүлжамал Пердебайқызы

Төраға орынбасары

Қайсаева Айгүл Айтмұхамедқызы

Хатшы

Үбіғалиева Жұлдыз Жамбылқызы

Комиссия мүшелері

Жанғабылов Ерболат Сүлейменұлы

Смағұлова Жанар Тілеуханқызы

Дюненбаев Ардак Әлімханұлы

Аяпов Мұхит Өтепұлы

Нұрғалиева Адасқан Жамалиқызы

Оразбаева Дана Ермекқызы

Токина Раушан Серкейқызы

Мырзабекова  Жаухар Бралиқызы

121

108

«Сызықтық саябақ» аумағындағы «Абу Даби Плаза» көрме орталығы

Комиссия төрағасы

Темірбекова Жанар Сейпенқызы

Төраға орынбасары

Әбушәріпов Жанат Сағындықұлы

Хатшы

Әзімбаева Гауһар Құралқызы

Комиссия мүшелері

Нысанбаев Болат Бақытұлы

Жұмабаев Ержан Ныгметжанұлы

Рогатин Виталий Викторович

Жұманов Рүстембек Қанатұлы

Мұхамеджанова Роза Анасқызы

Исабаев Ұлан Әзімханұлы

Рашитов Ғалымжан Сәрсенбайұлы

Қартаева Лэззат Қошбергенқызы

122

109

№ 45 орта мектеп, «Заречный» тұрғын алабы, Ұшқыштар көшесі, 8/1

Комиссия төрағасы

Кішібаев  Бауыржан Қабажайұлы

Төраға орынбасары

Мұхтарова Гүлжайнар Қабдолдинқызы

Хатшы

Науразбаева  Мәдина  Алтынбекқызы

Комиссия мүшелері

Дорошенко Светлана Львовна

Прожиркина  Галина Николаевна

Әбдікаимова Бахытгүл Қарақойшықызы

Заиц Валентина Антоновна

Медетова Шахаризада Қарасайқызы

Махамбетова Людмила Кожахметқызы

Әшірбекова Әсем Маратқызы

Ыдрысова Сәуле Құсайынқызы

123

110

«Қазақстан темір жолы» АҚ, Д. Қонаев көшесі, 6

Комиссия төрайымы

Матаев Дархан Бейбітұлы

Төрайым орынбасары

Мырзабаева Шәрбат Сәулебекқызы

Хатшы

Әскербек Айгүл Әскербекқызы

Комиссия мүшелері

Түсіпбекова Әйгерім Сәбитқызы

Бейсбекова Гүлім Қуатбекқызы

Доскина Мәдина  Батырбекқызы

Садыков Мұхаммед-Жалғас Еркінұлы

Серіков Замир Серікұлы

Айдар Қазбекби Ңұрланұлы

Мантиков Ержан Ғалиұлы

Аталықова Жәннәт Қалбайқызы

124

111

Ұлттық академиялық кітапхана, Достық көшесі, 11

Комиссия төрайымы

Дәуренбекова Дәриға Аскарқызы

Төрайым орынбасары

Даумова Жанар Сабешқызы

Хатшы

Құсайынова  Гүлмира Нұрланқызы

Комиссия мүшелері

Омарова Бақытжан Төкенқызы

Пәрімбекова Кәмшат Пазылқызы

Дұйсетай Шұғыла Ақылбекқызы

Әбішева Гүлнар Кәкенқызы

Шәкенов Ернүр Баянбекұлы

Қожырбаева Жұлдыз Мұхамбетрахымқызы

Тәуекелова Жанна Серікқызы

Есполов Бекзат Қайратұлы

125

112

«ҚазМұнайГаз» ҰК» АҚ, Қабанбай батыр даңғылы, 19

Комиссия төрайымы

Малибаева Бақт Ахметқызы

Төрайым орынбасары

Аханова Ләйла Жақанқызы

Хатшы

Тұрсын Нұргүл Тұрғынқызы

Комиссия мүшелері

Сәберлинова  Гүлмира Елемесқызы

Түймебаева Шынар Уәлиқызы

Мұкашев Сәкен Өтебайұлы

Төлеуова Роза Байзаққызы

Ділдабаева Зарина Садуқызы

Қаңтарова Фариза Асанқызы

Спиридонова Татьяна Александровна

Лукина Елена Алексеевна

 

126

113

№ 66 мектеп-лицей, Д. Қонаев көшесі, 33/1

Комиссия төрайымы

Сапаргалиев Мұрат

Төрайым орынбасары

Шандрова Фәтима Дәулетқызы

Хатшы

Сейдеш Ботакөз Болатбекқызы

Комиссия мүшелері

Шуақов Саян Жанатұлы

Мұсаев Нұрбек Қадырханұлы

Омашева Дарина Фазылқызы

Байжуманова Диана Шаймұратқызы

Ибаділдин  Аслан Жарылғасынұлы

Жантұрлиева Айғаным  Әзірқызы

Бөлебай Күләш Қазымбекқызы

Іркітбаева Зәуреш Мейірбекқызы

127

114

№71 мектеп-лицей, № 200 көше (жобалыө атауы), 4

Комиссия төрайымы

Әубәкірова  Шынара Айдарханқызы

Төрайым орынбасары

Садуақасова Айнагүл Копжасарқызы

Хатшы

Ахметова Нұрсұлу  Хамитқызы

Комиссия мүшелері

Ысқақов Ержан Жиембетұлы

Жақыпов Алтынбек  Аманжолұлы 

Құсайынова Дәметкен  Боранбекқызы

Жақыпова Самал Серікқызы

Нұргазина Мәдина Оралханқызы

Софиева Айгүл Ерсайынқызы

Бектенов Самат Жақсылықұлы 

Ағыбаева Балжан Нұрлыбайқызы

128

115

«Астана Опера» мемлекеттік опера және балет театры, Д.Қонаев көшесі, 1

Комиссия төрайымы

Мусин Марат Қасымжанұлы

Төрайым орынбасары

Таукенова Ләзат Жұмабайқызы

Хатшы

Әбдірахманова  Элмира Серікқызы

Комиссия мүшелері

Әбушарипова Элвира Уахитқызы

Зиярова Фариза Елубайқызы

Жараспаева Айгүл Ергешпайқызы

Тезекбаева Ұмсын Сейпенқызы

Жұмабаев Ерлан Нығметжанұлы

Есімханова Әсел Қуатқызы

Ержанов Мадияр Қанатұлы

Мадиева Динара Мәлікқызы

 

129

116

№ 69 мектеп-гимназия, Қараөткел тұрғын алабы, Исатай батыр көшесі, 141

Комиссия төрайымы

Жүнісова Құсни Қияшқызы

Төрайым орынбасары

Атантаева Ақмарал Кеулімжайқызы

Хатшы

Торғаева  Гүлжазира Сапиоллақызы

Комиссия мүшелері

Балмұрзаева Толғанай Әйтімбетқызы

Рашитова  Гүлназ Сарсенбайқызы

Төленова Аяулым Бейбітқызы

Мұхаметқажина Нұргүл Қадырқызы

Екібасова Гүлнар Серікқызы

Амангелдина  Асылжан Нұрланқызы

Бақытқалиева Арай Бақытқалиқызы

Қадыров Думан Ерланұлы

130

117

№ 69 мектеп-гимназия, Қараөткел тұрғын алабы, Исатай батыр көшесі, 141

Комиссия төрағасы

Құрманова Салтанат Уапқызы

Төраға орынбасары

Білал Бибігүл Еркінқызы

Хатшы

Шайжанова Маржангүл Бахтиярқызы

Комиссия мүшелері

Сансызбайұлы Сұлтан

Сатқұлова Бибігүл Бақтығалиқызы

Нұрсейіт Динара Бегімбайқызы

Құсайынов Болат Әмірханұлы

Күркенова Айзат Кайырбекқызы

Ермағанбетова Айгүл Мұхтарқызы

Махатова Арайлым Алпысбайқызы

Қамбар Бибігүл

 

131

118

№ 59 мектеп-лицей, Сауран көшесі, 5/1

Комиссия төрайымы

Бодаева Жазигүл Ақатайқызы

Төрайым орынбасары

Сембекова Назым Болатбекқызы

Хатшы

Санат Ризагүл

Комиссия мүшелері

Дәрібек Гүлнар Таубайқызы

Мақашова Раушан Ереханқызы

Ангелова Бибігүл Есентайқызы

Ержанқызы Айгерім

Қалиакпер Алмас Солтанханұлы

Изей Нұржамал Жақсыбайқызы

Ибраев Арман Жанатұлы

Оңғарбаева Карлыгаш Төлегенқызы

132

119

№ 59 мектеп-лицей, Сауран көшесі, 5/1

Комиссия төрайымы

Ещанова Айбарша Сүлейменқызы

Төрайым орынбасары

Бейсембаева Гүлмира Әмірханқызы

Хатшы

Сембаева Гүлмира Сембайқызы

Комиссия мүшелері

Ыбышев Ержар Садуақасұлы

Төлеубаева Шәмшіғайын Болатқызы

Құндыбаева Нұрбина Маратқызы

Құдайберген Гүлнур Серікқызы

Бекишева Құралай Қайржанқызы

Әқетов Әмір Амантайұлы

Бөлекбаева Жанерке Хамитқызы

Набиев Саят Талғатұлы

133

120

«Қазақтелеком» АҚ, Сауран көшесі, 12

Комиссия төрағасы

Раимбеков Сайлаухан Ғазизұлы

Төрааға орынбасары

Мустафина Гайнел Қайржанқызы

Хатшы

Бейсенбаева Орал Ермекқызы

Комиссия мүшелері

Шәкіров Төлеген Дүйсенғалиұлы

Тәшімов Манат Есенгелдіұлы

Қостанов Талғат Казыбекұлы

Тұрсынқұлов Мейіржан Уәлиханұлы

Бурин Талғат Мейрамұлы

Әкімбекова Раушан Қанатқызы

Торғанбаева Жадра Батырханқызы

Кабидолдаева Әлия Кабидолдақызы

134

121

«Назарбаев Университет» ДБҰ, Қабанбай батыр даңғылы, 53

Комиссия төрайымы

Сүйіндіков Жұматай Отарбайұлы

Төрайым орынбасары

Исин Қайрат Ханұлы

Хатшы

Қалиева Элмира Қосманқызы

Комиссия мүшелері

Елкеев Берік Жапарұлы

Тайжанов Қайыргелді Нұржанұлы

Дүйсекина Мейрамгүл Қуанышқызы

Аушатов Сайлаубек Ахметдинұлы

Сарсенов Данияр Омарханұлы

Шабатов Марат Әділханұлы

Сүлейменова Салтанат Әбілкаиымқызы

Мұғалімова Айбын Ахмадиқызы

135

122

«ҚазМұнайГаз» өңдеу және маркетинг» АҚ, Тұран даңғылы, 1

Комиссия төраағасы

Бекеев Мұрат Ильясұлы

Төраға орынбасары

Кеңесов Жалғас

Хатшы

Зейнәбілова Малика Алайдарқызы

Комиссия мүшелері

Бекпосынов Азамат Ержанұлы

Әбдіқалықова  Айжан Тынышбекқызы

Дунисов Николай Игоревич

Шәкен Мақсұтқажы Сұлтанғазыұлы

Қалиева Гүлназ Кенжебайқызы

Ғапбасова Майра Серікқызы

По Александра Викторовна

Сыздықова Дина Қалқаманқызы

136

123

«Қазақ технология және бизнес университеті» АҚ, Қ.Мұхамедханов көшесі, 37А

Комиссия төрағасы

Оразбаев Жұматай Зейноллаұлы

Төраға орынбасары

Аманжолов Самат Аманжолұлы

Хатшы

Сисенова  Әлия Мұратқызы

Комиссия мүшелері

Жәкен Бекжан Мұратұлы

Ктанова Жұлдыз Болатқызы

Бектұрова Элмира Төлебергенқызы

Рысбек Айкен Рысбекқызы

Абдрахманова Мәдина Мұратқызы

Қапақова Марал Рысбайқызы

Көшкімбаева Асыл Сапаровна

Құрұмбаева Әнел Ермекбайқызы

137

124

Кәсіптік техникалық колледж, Қорғалжын тас жолы, 22)

Комиссия төрайымы

Ұлтарақов Жеңіс Райыпұлы

Төрайым орынбасары

Садуақасов Ерсаин Әбікейұлы

Хатшы

Қаппасова Меруерт Еркінқызы

Комиссия мүшелері

Қайырбекова Гауһар Төлегенқызы

Жүнісова Айнел Маратқызы

Өтешев Мұратбек Мұнцсұзбекұлы

Байменова Сағыныш Уәлиханқызы

Алыпқашова Каракөз Дайырбекқызы

Қожабекова Гауһар Ақбайзенқызы

Сыздықова Динара Конысбайқызы

Исақ Алуа Түгелбайқызы

138

125

«Данияр АСТ» ЖШС, «Керемет» моншасы, Тұран даңғылы, 19

Комиссия төрайымы

Айжарықова Гүлжазира Тұрсымбекқызы

Төрайым орынбасары

Әлімбеков Арман Мүкейұлы

Хатшы

Мырзахметова Әйгерім Төлегенқызы

Комиссия мүшелері

Торғаев Руслан Танатарұлы

Сүлейменова Гүлсім Әлиханқызы

Шошанова Қаинжамал Шаймерденқызы

Әбжаппар Мәулен Ермекұлы

Азатов Бекзат Азатұлы

Ниязбекова Айгүл  Иманбекқызы

Бекішева Гүлнара Құмарбекқызы

Әбдішева Ләйля Маратқызы

139

126

№ 79 мектеп-лицей, Е 246 көшесі (жобалық атауы), 3

Комиссия төрағасы

Мұкышева Құралай Балғабайқызы

Төраға орынбасары

Сыздықова Әсия Нұғманқызы

Хатшы

Керімтаева Сәния Қайратбекқызы

Комиссия мүшелері

Ордабай Светлана Валерьевна

Мешітбаева Жанар Жанұзаққызы

Әлиева Аякөз Махметқызы

Мұкышева Юлия Мұратқызы

Айтжанова Баян Кұсаинқызы

Баешева Баян Балғабайқызы

Жүсіпқазықызы Айсұлу

Неталина Гүлнәз Қарымсаққызы

140

127

№ 81 «Дарынды балаларға арналған Astana English School» гимназиясы, І. Омаров көшесі, 2

Комиссия төрағасы

Садықова Гүлнар Дінқуатқызы

Төрағасы орынбасары 

Жылыбаева Зәуре Жолдыбайқызы

Хатшы

Далабайқызы Индира

Комиссия мүшелері

Доскина Гүлмира Исманқызы

Қожанова Қуаныш Тақауқызы

Жұмақаев  Бауыржан Асылбекұлы

Сәденова Ләйлә Абдығалиқызы

Шынкұнов Иманғали Сағатұлы

Құрманаева Гүлмира Қасымбекқызы

Жалмағамбетова Жәмила Асанәліқызы

Тайшыбаева Гүлнар Нағымқызы

 

141

128

№ 78 мектеп-лицей, Е11 көше (жобалық атауы), 8

Комиссия төрайымы

Жұмабекова Жанар Өмірханқызы

Төрайым орынбасары

Өтеулин Балмұрат Серікұлы

Хатшы

Дадаева Кұралай Төлегенқызы

Комиссия мүшелері

Атыбай Ләззәт Әбділдақызы

Мазатбеков Әбділқаил Бекішұлы

Жақиянова Айнұр Талғатқызы

Ағатаева Гауһар Мұхитбекқызы

Қауысова Гүлмира Амангелдіқызы

Нұржанова Айсұлу Сәметқызы

Сүлейменова Күлмаш Шаркенқызы

Мәжітова Сымбат Амангелдіқызы

142

129

№ 78 мектеп-лицей, Е11 көше (жобалық атауы), 8

Комиссия төрағасы

Атантаева Замира Шәйзатқызы

Төраға орынбасары

Мәжітова Ақбалдақ Әбжанқызы

Хатшы

Фазылова Айымкүл Қонысбекқызы

Комиссия мүшелері

Пазылова Ақшолпан Абдумәлікқызы

Ағлақова Айнаш Әлібекқызы

Секерова Ақмарал Жаханқызы

Даулетжан Едіге

Ағыбаев Нұрлыбай Шаймерденұлы

Көкқанат Айбек

Сәрсенбаев Бауыржан Амангелдіұлы

Тәжіханова Ақтолқын Ғалымжанқызы

143

130

«Цеснабанк» АҚ, Сарайшық көшесі, 5а

Комиссия төрайымы

Ғабдуллина Бұлғын Тоқтарқызы

Төрайым орынбасары

Нүрписов Серік Науанұлы

Хатшы

Жұмабаева Айжан Елеусізқызы

Комиссия мүшелері

Полюхович Артем Васильевич

Ибраев Самат Бауыржанұлы

Омаров Бауыржан Оралұлы

Елеусізов Жасұлан Жанатұлы

Хамзина Клара Нұрбекқызы

Есмағанбетова Дина Дмитриқызы

Айланхан Бердіболат

Серкешов Берік Болатұлы

144

131

№ 76 мектеп-лицей, Түркістан көшесі, 10/1

Комиссия төрайымы

Төлекова Сапура Сейдуәлінқызы

Төрайым орынбасары

Ерімбетов Нұрсұлтан Есімжанұлы

Хатшы

Төлешов Мерей Әбдуәліұлы

Комиссия мүшелері

Зәйнулдинова Динара Ешмұханбетқызы

Сыздық Шахмардан Сайлауұлы

Барлыбаев Қуаныш Кұсаинұлы

Атағожина Анар Әшейқызы

Раймбек Мейірбек Раймбекұлы

Кенжебай Айгерім Төребайқызы

Сұлтанғазы Алғыс Мақсұтқажыұлы

Бибосынов Бейбіт Дүйсенбіұлы

145

132

№ 76 мектеп-лицей, Түркістан көшесі, 10/1

Комиссия төрайымы

Шнанов Өтелбек Ризабекұлы

Төрайым орынбасары

Ағыбаева Зәуре Бөрембайқызы

Хатшы

Әділбекова Зәуреш Ишанқұлқызы

Комиссия мүшелері

Зиябек Сапарғали Серікбайұлы

Бекмұрат Жадыра Бекмұратқызы

Сайдазымова Альфия Мырзаахмедқызы

Жұманов Бауыржан Алмабекұлы

Дүйсенбек Бақыт

Меербекова Шолпан Фатхоллақызы

Болат Ержан

Сертекова Назым Жексенқызы

146

133

№ 85 мектеп-лицей, Қабанбай батыр даңғылы, 56/1

Комиссия төрағасы

Қазиева Марал Қадикенқызы

Төраға орынбасары

Әблезов Марс Сапарұлы

Хатшы

Мүсілімова Кұралай Балтабайқызы

Комиссия мүшелері

Гауриев Бақтияр Талғатұлы

Забенов Асқар Қайратұлы

Рахымова Нұргүл Жұмағалиқызы

Хасенов Бекболат Оразғалиұлы

Тлеулесова Аяулым Жанғазықызы

Кенжетаева Бақытжамал Бәділқызы

Абдуалиев Қуаныш Әнуарұлы

Мырзахметов Бауыржан Темірханұлы

147

134

«Қазтрансгаз» АҚ, Ә.Бөкейхан көшесі, 11

Комиссия төраға

Темірханов Ерқанат Уақбайұлы

Төраға орынбасары

Тезекбаева Ләззат Сейтпенқызы

Хатшы

Досова Шолпан Ержігітқызы

Комиссия мүшелері

Ықылас Мұхит Мұхамедханұлы

Кешубаева Анар Айдарбекқызы

Иманғазиев Айдар Әбілжанұлы

Әшірбекова Бақша Айтпайқызы

Тоқуова Әлия Байанбекқызы

Сбанкұлова Әсел Боранбайқызы

Сүбебаева Айман Даулетқанқызы

Рысбекова Зита Сағымбайқызы

148

135

«Кәусар» балабақшасы, № 38 көше, «Саранда» тұрғын үй кешені

 

Комиссия төрағасы

Базарбай Динара Артықбайқызы

Төраға орынбасары

Сисенова Айжамал Заипқызы

Хатшы

Құдайбергенова Айнұр Серікқызы

Комиссия мүшелері

Қалмағанбет Айдана Қалмағанбетқызы

Жолдыбайқызы Әсел

Досымбекова Айнұр Сейітқызы

Абылбек Арайлым Ордабекқызы

Софиева Гүлдана Амангелдіқызы

Карабалина Күлпара  Балтабайқызы

Бектаева Перизат Намазбайқызы

Қасенова Салтанат Ниязбекқызы

 

 

149

136

«Baby Village» балабақшасы, Шабдалы көшесі, 234

Комиссия төрайымы

Нұрбекова Мәдина Сәбитқалиқызы

Төрайым орынбасары

Оспанова Нұргүл  Хамзақызы

Хатшы

Нұғыманова Назым Маратқызы

Комиссия мүшелері

Ахметова Гүлнара Хамитқызы

Садвақасов Тимур Виктрович

Бейсембина Қаламкас Азаматқызы

Сауғамбаева Индира Молсабайқызы

Арғынбаев Ғани Жайдарұлы

Серікова Әсел Сапарқызы

Есенбаева Үміт Базарбайқызы

Сейпілова Райхан Русланқызы

150

218

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Наркология және психотерапия орталығы» МКК, № 31 көше (жобалық атауы), 7

Комиссия төрайымы

Комарова Ольга Николаевна

Төрайым орынбасары

Қыдырмолаева Сандыгүл Әлиханқызы

Хатшы

Семёнова Екатерина Гербертовна

Комиссия мүшелері

Барболова Қарашаш Шәкізқызы

Штибен Анжела Теодоровна

Шәріпов Әсемхан Берікұлы

Тлеубаева Зәмзәгүл Әлиханқызы

151

219

«University Medical Center» КҚ «Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы» АҚ, Тұран даңғылы, 32

Комиссия төрайымы

Ағаділова Қарлығаш Әлмұханқызы

Төрайым орынбасары

Рүстемова Әмина Еркінқызы

Хатшы

Садықова Дина Серікқызы

Комиссия мүшелері

Абдығапаров Нұрлыбек Тұяқұлы

Сматова Мәдина Ералықызы

Жүсүпова Гүлмира Уәлиқызы

Буденов Әрімбай Зәйкенұлы

152

220

«Ұлттық нейрохирургия орталығы» АҚ, Тұран даңғылы, 34/1

Комиссия төрайымы

Әділбеков Ержан Боранбайұлы

Төрайым орынбасары

Әбілқадыров Жарас Қасымбекұлы

Хатшы

Абылхасанова Елмира Хамитқызы

Комиссия мүшелері

Ахметжанова Зәуреш Бауыржанқызы

Олжабеков Елжан Камалбекұлы

Ғалиақберов Жомарт Асқатұлы

Джасарова Әлия  Абдурашидқызы

 

153

221

«Ұлттық ғылыми медициналық орталығы» АҚ, Балалар кардиохирургиясы бөлімі, Қабанбай батыр даңғылы, 27

 

 

Комиссия төрайымы

Марасұлов Шухрат Ескендірұлы

Төрайым орынбасары

Мишин Александр Владимирович

Хатшы

Бейсекеева Айман Әлмұханқызы

Комиссия мүшелері

Нұржанова Гүлзира Өзбекқызы

Жұмаділова Әсем Серікқызы

Қатенова Гүлбиба Боранбайқызы

Шахманова Гүлден Рамазанқызы

154

222

«University Medical Center» КҚ «Ұлттық балаларды оңалту орталығы» филиалы, Тұран даңғылы, 36

Комиссия төрайымы

Оразбекова Жібек Шабанбайқызы

Төрайым орынбасары

Молдағалиева Гүлнар Оразбайқызы

Хатшы

Сұлтанова Гүлшат Мұғалқызы

Комиссия мүшелері

Баисова Зинүгүл  Қадырбекқызы

Рахымбаева Сандуғаш Шәдібекқызы

Жүсүпов Ерлан Зейноллаұлы

Ерденова Айжан Болатқызы

 

155

223

Астана қаласының әкімдігінің «№ 2 көпбейінді қалалық аурухана» ШЖҚ МКК, Т. Рысқұлов көшесі, 6

 

Комиссия төрайымы

Сақыпов Марат Канапияұлы

Төрайым орынбасары

Даутова Мөлдір Болатқызы

Хатшы

Даниярова Нұргүл  Торғайқызы

Комиссия мүшелері

Батырханов Жомарт Оразбекұлы

Баймағанбетов Әділбек Нарынбайұлы

Есенғалиева Динара Еркешқызы

Алдай Маржангүл

156

224

Астана қаласы әкімдігінің «№ 2 көпбейінді қалалықаурухана» ШЖҚ МКК, Т. Рысқұлов көшесі, 8

Комиссия төрайымы

Қожахметова Шолпан Бүтінбайқызы

Төрайым орынбасары

Әубәкіров  Ербол Мұрсалыұлы

Хатшы

Әжетова Жанерке Рахымбайқызы

Комиссия мүшелері

Ауғанбаева Гүлнар Қойшыбайқызы

Ахметов Данияр Ақбергенұлы

Бектұрсынова Клара Тәшкенбайқызы

Сүлейменова Қарлыгаш Сәбитқызы

157

225

«University Medical Center» КҚ «Ұлттық ғылыми онкология және трансплантология орталығы»,Керей, Жәнібек хандар көшесі, 3

Комиссия төрағасы

Молдабеков Талғат Қаркенұлы

Төраға орынбасары

Шәкенова Динара Камелқызы

Хатшы

Ақпаева Шайбала Ақашанқызы

Комиссия мүшелері

Абубакірова  Анаргүл  Ерханқызы

Майлиева Назыгүл Жұмабекқызы

Нұркина Әсел  Айдынқызы

Омаров Жасұлан Ысқақұлы

158

226

«Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5573 әскери бөлімі» РММ, Үркер тұрғын алабы, Е 575 көшесі (жобалық атауы)

Комиссия төрайымы

Балғымбаев Ерден Еркінұлы

Төрайым орынбасары

Айтымбетов Болат Серікбайұлы 

Хатшы

Бекмырзаева Әйгерім Тұрғынқызы

Комиссия мүшелері

Сүлейменов Аманжол Берікұлы

Жұмабекова Әлия Нығызбекқызы

Кәрімжанов Нұржан Мынжасарұлы

Рахымова Динара Ермағанбетқызы

 

159

227

«Ұлттық ғылыми кардиохирургия орталығы» АҚ, Тұран даңғылы, 38

Комиссия төрағасы

Момынова Қорлан Сағандыққызы

Төраға орынбасары

Есболсынов Жоламан Кеңесұлы

Хатшы

Серғазина Әлья Кенжеғалиқызы

Комиссия мүшелері

Назарова Гүлжайна Нұрсұлтанқызы

Махамбетова Каратай Әбуқызы

Сыдық Жансая Сабыржанқызы

Ахметбекова Ақниет Берікқызы

160

228

«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Орталық госпиталі» ММ, Қабанбай батыр даңғылы, 66

Комиссия төрағасы

Ибраимбеков Балғабай Ғаббасұлы

Төраға орынбасары

Шынтемірова Айман Кұмашқызы

Хатшы

Кәмірікова Диляра Кенжебекқызы

Комиссия мүшелері

Өміржанова Луиза Назымбекқызы

Омарова Күлнар Тоғайқызы

Тәжіғалиева Әсем Мұқанқызы

Орналдина Жанар Сабыржанқызы

161

229

«Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасы Медициналық орталығының ауруханасы» РМК, Е 495 көшесі (жобалық атауы), 2

 

Комиссия төрағасы

Қошқарова Алмагүл  Нұртайқызы

Төраға орынбасары

Жүсіпова Орынгүл Қабдұлқызы

Хатшы

Өлекешова Гүлзәт Халыққызы

Комиссия мүшелері

Лесова Ләззат Аслханқызы

Құдайбергенова Майгүл  Қазақбайқызы

Әлімбаева Зәмзәгүл Каиыржанқызы

Әйтімова Анар  Оралбекқызы

"Сарыарқа" ауданы

162

137

М. Өтемісұлы атындағы Оқушылар сарайы,                                                          

Ә. Мәмбетов көшесі, 1 

Комиссия төрағасы:

Касенова Бакыт Макзумовна

Төрағаның орынбасары:

Жабаева Аимкуль Куанышевна

Хатшы:

Айтжанова  Ольга Александровна

Комиссия мүшелері:

Сапарова  Карилгаш  Уразбаевна

Тышкевич Фаина Айсовна

Ищанова  Роза Телмановна

Сапарова Каламкас  Уразбаиевна

Кумарова Динара Советовна

Муратов Асхат  Тулегенович

Соловьева  Евгения  Алексеевна

Кожамжаров  Медет  Казиханович

163

138

М. Горький атындағы Мемлекеттік академиялық орыс драма театры, Желтоқсан көшесі, 13

Комиссия төрағасы:

Жумашева  Алма  Мухамедьяновна

Төрағаның орынбасары:

Сапарова  Акбота Оразбаевна

Хатшы:

Шайкенова Бакыткуль Таукеловна

Комиссия мүшелері:

Бажутина   Кристина Сергеевна

Апаканов  Абдикарим

Шиврина Нэля Викторовна

Тулеубаева  Индира Курметовна

Алимжанов Барлыбай Габдулкаирович

Васильева Лидия Ивановна

Тлеубергенова  Баянслу  Касимбековна

Герлах Зинаида Сергеевна

164

139

«Астана» концерт залы, Кенеcары көшесі, 32

Комиссия төрағасы:

Балабеков  Темиржан  Нурхамитович

Төрағаның орынбасары:

Ряшина Наталья Борисовна

Хатшы:

Шаршавитская Ольга Васильевна

Комиссия мүшелері:

Смаилов Мерам  Таласпаевич

Шампетова Кубажай Шарипбековна

Рахимжанова Айгерим Рымбековна

Хасенова  Бахыт  Мурадиновна

Өтеген Жанна Өтегенқызы

Сапарова Асель Танатаровна

Бердалина   Жадыра Жакыповна

Маркова  Юлия  Салимьяновна

  1.  

140

№60 мектеп-лицейі, Абай даңғылы, 6

Комиссия төрағасы:

Макишева  Клара Баранбаевна

Төрағаның орынбасары:

Кундубаев  Саин  Сальтуевич

Хатшы:

Торебекова Гульнара Асхатовна

Комиссия мүшелері:

Шерьязданов Руслан Маратович

Бейсенов Жаркын  Кайрбекович

Шоманова  Динара Асхатовна

Жусипбекова Лаура Естияровна

Сейтказина Майраш Суннатовна

Имадилова Әсем Бауржанқызы

Умурзакова  Салтанат  Калихановна

Молдажанова  Айман  Мухаметкалиевна

  1.  

141

№ 56 мектеп-лицей, С. Челюскин көшесі, 29/1

Комиссия төрағасы:

Альпишев  Жумагазы  Азенович

Төрағаның орынбасары:

Байбулатов  Балтабай Кауашович

Хатшы:

Абасилова  Лаззат Бақытбекқызы

Комиссия мүшелері:

Зиялиев Нуржан  Сеитханович

Нурбосынова Раушан Омирзаковна

Абишев Шалкар Тураргажыевич

Асылбаева Алия Кабдуллаевна

Кариева  Майра  Амангельдиновна

Мұстафин  Асылан Қайратұлы

Закарина  Булбул  Кадировна

Сембаев  Жанболат  Ерболатұлы

  1.  

142

№35 мектеп-лицейі, Абай даңғылы, 9/1

Комиссия төрағасы:

Ахмединов Талгат  Найманбаевич

Төрағаның орынбасары:

Бранец Любовь Алексеевна

Хатшы:

Жилкайдарова  Асем Жусыпбековна

Комиссия мүшелері:

Избасарова Сауле  Толеубековна

Жалмагамбетов Максим Нурланович

Пашковская Наталия Юрьевна

Мейрамбекова Тогжан Галымжанқызы

Баяубаева Асем Тулендиновна

Омарбекова Элизат Сембекқызы

Салимова  Айгуль Сембековна

Аралбаева  Айзат  Әмзеқызы

  1.  

143

«Зерде» дарынды балаларға арналған мектебі, Сарыарқа даңғылы, 20

Комиссия төрағасы:

Жәнібекова  Әлия

Төрағаның орынбасары:

Оралова Актолкын Капбаровна

Хатшы:

Кобжанова Гульшат  Темирхановна

Комиссия мүшелері:

Сихымова  Галия  Кенжетаевна

Батырханова  Машук  Абдыламитовна

Муханжарова Айнаш Увалиуллаевна

Каженов Ернар Айтказынович

Асқарова Гүлерке  Жумабекқызы

Абдраманова Меруерт Сабыралиевна

Изеев Максут Жаксыбаевич

Калдыбаева  Камшат  Темирхановна

  1.  

144

Қ. Қуанышбаев атындағы қазақ музыкалық драма театры,

Ж. Омаров көшесі, 47б

Комиссия төрағасы:

Мендыбаев  Айдарбек Булекбаевич

Төрағаның орынбасары:

Абенова  Алмагуль  Баетовна

Хатшы:

Крекесова Нургуль Муратбековна

Комиссия мүшелері:

Бодаев Бекен Байгалиевич

Ердаулетова Дильбара Созаққызы

Игілік Ботагөз Тасболатқызы

Искакова Ляззат Мейрамовна

Кабылдин Нурбек Куантаевич

Мурат  Еркынбек

Ибадуллаева  Салтанат  Мирамбековна

Сыздыкова  Аккайын  Тауфихкызы

  1.  

145

№ 3 мектеп-гимназия, Республика даңғылы, 35

Комиссия төрағасы:

Ускембаева Гаухар  Китайбековна

Төрағаның орынбасары:

Ахметова  Инна  Фанисовна

Хатшы:

Қаржас Қарлығаш Алтайқызы

Комиссия мүшелері:

Кубетаева  Жупар  Сериковна

Копашева  Дина  Оразовна

Бекишова Сара Рахимбековна

Жунисова Улжалгас Муратбековна

Хусаинова  Зауреш  Хамзиновна

Рамазанова Гульнара Сериккызы

Закбек Амангүл

Салкимбаева Асем Омирхановна

  1.  

146

Ғ. Қайырбеков атындағы № 2 мектеп-гимназиясы,

С. Сейфуллин көшесі, 19

Комиссия төрағасы:

Жүніс Октябрина Амангельдіқызы

Төрағаның орынбасары:

Аяпбергенова Гаухар

Хатшы:

Параскун Наталья Витальевна

Комиссия мүшелері:

Кожахметов   Амантай  Мажитович

Сариева  Гаухар  Сергеевна

Қасымғалиқызы Лаура

Лищинская Оксана Владимировна

Турымтаева Лаззат Казихановна

Тасболатова Камшат Муратовна

Павловская  Ирена  Анатольевна

Валяева  Елена Анатольевна

  1.  

147

«Астана Медицина университеті» АҚ, Сарыарқа даңғылы, 33

Комиссия төрағасы:

Карибжанов Айтбек Ануарбекович

Төрағаның орынбасары:

Айтимбетова Торгын  Сайрановна

Хатшы:

Мадиева Шарапат  Абдиганиевна

Комиссия мүшелері:

Базарова  Амангул Тагаевна

Мукашева  Галия  Жангабыловна

Байгулова Гульдана Билаловна

Ерубаева Алтын Суннатовна

Жаксыгорин Калдыбай Баянович

Амантаева Толқын Әбдіхамитқызы

Назарова Айман Жадгеровна

Магзумова Раушангуль Зиядиновна

  1.  

148

Ғ. Орманов атындағы № 7 мектеп-гимназиясы,

Бөгенбай батыр даңғылы, 57

Комиссия төрағасы:

Айтова  Жанат Турысбековна

Төрағаның орынбасары:

Кощжанов Кайрат  Тыштыкович

Хатшы:

Сагындыкова Сабира Аманжановна

Комиссия мүшелері:

Мустафина Алмагул Сериковна

Ахметова  Айгуль  Токеновна

Оспанова Ляззат Толеуовна

Орманбекова Айнаш Амангельдиевна

Жилкибаев Бауыржан Омирбекович

Молдамирзаева  Эльмира  Амиркуловна

Джаненова  Алима  Утегеновна

Малдыбаева  Уржан Шаженкызы

  1.  

149

№ 1 балалар музыкалық мектебі, Желтоқсан көшесі, 36

Комиссия төрағасы:

Ходжабаева  Гульнар   Муратбековна

Төрағаның орынбасары:

Сорокина Елена Федоровна

Хатшы:

Амиржанова Жанар Муханбетжановна

Комиссия мүшелері:

Кульмаханов  Назархан  Сагинаевич

Байкадам  Сымбат  Бакытжанкызы

Рахматулина Асель  Жансериковна

Павловская  Валентина  Ефремовна

Абдрахманов Кабдулла Сагаденович

Аубакирова Шаида Каирбековна

Гайсина  Галия  Кенжигазыновна

Кардаполова Светлана  Михайловна

  1.  

150

Қазақ ұлттық өнер университеті, Жеңіс даңғылы, 33

Комиссия төрағасы:

Беркимбаева Баян Хайроллаевна

Төрағаның орынбасары:

Нургужинова Тыныштык Каировна

Хатшы:

Батырова  Шолпан Нуфтуллиновна

Комиссия мүшелері:

Какенова  Гулсим  Хайроллаевна

Балтабаева Айнаш Есмаганбетовна

Сатекова Гулзейнеп Сайдалыновна

Ахметжанова  Сауле  Гимиденовна

Хабдрахман Бекзат  Қадыржанұлы

Елюбаева Бакыт Темиртасовна

Ескакова Алия Елубаевна

Сабиева  Самал  Акмаганбетовна

  1.  

151

№ 18 орта мектеп, Бөгенбай батыр даңғылы, 17

Комиссия төрағасы:

Оразбекова Гульмира Ораловна

Төрағаның орынбасары:

Бакина Марал Кайролловна

Хатшы:

Бактаева  Миргуль  Ерсаиновна

Комиссия мүшелері:

Бәкенова  Аяужан  Серікқызы

Сексенбиева Зинат Канатовна

Сагынбаева  Дидар  Оралбековна

Есимова  Айнүр  Әбішқызы

Сейдуалиев Мухит Маратович

Қалкенов   Данияр  Ерболатұлы

Хамитова  Гульден  Борашевна

Оспанова  Айгуль  Мергалиевна

  1.  

152

№ 18 орта мектеп, Бөгенбай батыр даңғылы, 17

Комиссия төрағасы:

Кадырова Бакыт Баткулаевна

Төрағаның орынбасары:

Жаукенова Ерсин Турсынгалиевна

Хатшы:

Каиргожина Айсауле  Каппасовна

Комиссия мүшелері:

Аманжол Насима Буркиткызы

Сапиева Асия  Оракбаевна

Акимбеков  Агзам   Аскарович

Хамитов  Еркебулан Ергазиевич

Адилханова  Айша  Мейрамқызы

Есенова Мадина Каиповна

Акжанова  Айгуль Акынгазыевна

Кушибаева Раушан Ганиевна

  1.  

153

№ 65 мектеп-гимназия, № 187 көше, 18/4

Комиссия төрағасы:

Токишева Гульнаш Мухаметкалиевна

Төрағаның орынбасары:

Абдилова Жанат Турдыбаевна

Хатшы:

Аманова Айгерим  Кайратовна

Комиссия мүшелері:

Шатаманова Анар Каиргельдиновна

Дюсенгазина Лазат Максутовна

Заматов Дулат Амангельдинович

Рахметова Алия Алматовна

Сергазина Жанна Елеусизовна

Ибраева Ляззат  Ануарбековна

Оспанов Ахат Боранбайулы

Сквирская Данагуль Кадыровна

  1.  

154

№80 мектеп-гимназиясы, Ш.Қосшығұлұлы көшесі, 17/2

Комиссия төрағасы:

Жарменова Гульмира  Сергазиевна

Төрағаның орынбасары:

Майканова  Гульдерай  Казтаевна

Хатшы:

Жансұлтан  Сымбат  Аблайқызы

Комиссия мүшелері:

Кулмагамбетова  Салтанат Абдисалыковна

Жусупова Бибигуль Есламовна

Мұхамедханова Меруерт Қайрашқызы

Алимбеков  Даулет  Дауитбекович

Шалова Айгуль Умировна

Елеуова Жулдуз Кылышпековна

Тургумбаева Алия Айтжумановна

Жапаров  Дәулет  Бақытұлы

  1.  

155

№65 мектеп-гимназиясы, 187 көше, 18/4

Комиссия төрағасы:

Бекей  Роза Едігейқызы

Төрағаның орынбасары:

Елекеева Нургуль  Жаксыбековна

Хатшы:

Оспанова Лязат Шабанбаевна

Комиссия мүшелері:

Мусина  Айгуль  Муратовна

Асылбекова Жанаргуль Шабанбаевна

Джусупбаева  Айгуль Сериковна

Бекбулатова  Сайран Оралбаевна

Медеуов Амангелді Мерғалиұлы

Байкенжеева Жанаргуль Кабдрашевна

Курманбаева  Кульшат  Казбековна

Базарбаева  Мария  Конаровна

  1.  

156

№67 мектеп-гимназиясы, Ш.Қосшығұлұлы көшесі, 23/1

Комиссия төрағасы:

Абдраманова  Гульжанат Асановна

Төрағаның орынбасары:

Набиева Марал Махсуткызы

Хатшы:

Кадочникова Ирина Михайловна

Комиссия мүшелері:

Садыбекова  Айгуль  Сериковна

Берекетова Гульнар Каманбековна

Баржаксина Бакытгүл  Пилжиқызы

Булгиев  Бактыкали  Темиргазиевич

Досова Нурсулу Баракбаевна

Аманова Жаухар Жансултановна

Муханова Джанна Шарифуллаевна

Махамбетова  Алмагуль  Шакировна

  1.  

157

№67 мектеп-гимназиясы, Ш.Қосшығұлұлы көшесі, 23/1

Комиссия төрағасы:

Кушниязова Рупия  Кушбоевна

Төрағаның орынбасары:

Байкушикова  Лаура Урустемовна

Хатшы:

Базарбекова Магзия  Калеловна

Комиссия мүшелері:

Жакупбекова  Сара  Гермагамбетовна

Сейтмаганбетова  Кундыз Жугеревна

Балабаева  Канат  Имангалиевна

Карыбаева Гульнар  Сапаровна

Жулубаева Куралай Алпысбаевна

Ергалиева Нагима Уткелбаевна

Жақыпбек  Жаңылхан  Дәуітбекқызы

Шаяхметов Кайржан Алибекович

  1.  

158

«Дарынды қыз балаларға арналған «Білім – инновация» лицей-интернат для одаренных девочек» КММ, 187 көше, 17

Комиссия төрағасы:

Абдрашева  Кызгалдак Орынтаевна

Төрағаның орынбасары:

Катаева  Жанат  Аширалиевна

Хатшы:

Жотабаева Гульназира Мухамбетрахимовна

Комиссия мүшелері:

Омаров Жалгасбек  Досанбекович

Алдажарова  Маржан Махметовна

Кайко Дарья Викторовна

Қорғанбек Әйгерім Бақытқызы

Сагымбекова Динара Кудайбергеновна

Шайменова Каракоз Шахарбековна

Аубакирова Алтынгуль Кенжегаракызы

Сағымбеков Жасұлан Сағымбекұлы

  1.  

159

№6 гимназия, М.Әуезов көшесі, 31

Комиссия төрағасы:

Садвакасова Алия  Маратовна

Төрағаның орынбасары:

Ридунова Татьяна  Александровна

Хатшы:

Тутаева  Светлана  Борисовна

Комиссия мүшелері:

Орманбеков  Биржан Саламатович

Шокаева  Екатерина  Николаевна

Вахрушева Наталья Алексеевна

Мамбетов Айдар Турдалиевич

Мадибаева  Гульбадан  Сактаповна

Мусабекова Гульшат Кадржановна

Панченко Евгения Сергеевна

Соловьева  Лилия  Юрьевна

  1.  

160

«Астана қаласы бойынша экологиядепартаменті» ММ, Ы. Дүкенұлы көшесі, 23/1

Комиссия төрағасы:

Акжанова Нургуль Акынгазыевна

Төрағаның орынбасары:

Мауленова Армангул  Сериковна

Хатшы:

Даулеткулова Балжан Сериковна

Комиссия мүшелері:

Шерьязданова  Салтанат Каппасовна

Болатова Акбота Жумановна

Калмуканова Айгерим Сагиндыковна

Кожанов Бакытбек Амирханович

Тусупова Сымбат Тлеутаевна

Есмуратов Нурбек Серикович

Смагулов Амиржан Ахметжанович

Каласова  Куаныш  Дуйсеновна

  1.  

161

«№2 қалалық емхана» МКҚК, Республика даңғылы, 50

Комиссия төрағасы:

Ахметова Майра  Амангельдиевна

Төрағаның орынбасары:

Салыкова Анар Абдыкаримовна

Хатшы:

Абенова  Алия  Алдабергеновна

 

Комиссия мүшелері:

Толеубеков  Бакытжан  Багадатович

Джанабаева Гульнар Мадияровна

Балганбаев  Марат  Муратович

Зұлпыхар Бағдат  Асқарбекұлы

Сапаров  Бекбол  Нартаевич

Есмагамбетова Динара Бекбатыровна

Касымбаев   Адхам Абдуллаевич

Байзаков  Габдулла  Хамитович

  1.  

162

Политехникалық колледж, Бейбітшілік көшесі, 39

Комиссия төрағасы:

Дюсенов Кабдула Зинильгабитдинович

Төрағаның орынбасары:

Сарсекулова Акбота Оралбаевна

Хатшы:

Телегенова  Асия  Аманжоловна

 

Комиссия мүшелері:

Акжанова  Динара  Акынгазиевна

Шаймердинова Марина Галимовна

Тлеубаева Орнбике Булатовна

Сарсенбекова Жанар Галымовна

Утепова Сауле  Сакеновна

Павлович Ирина Иосифовна

Алданазаров Бакберген Рзакулович

Ахмедина Магрипа  Галиаскаровна

  1.  

163

«Астана» медициналық университеті, Бейбітшілік көшесі, 49а

Комиссия төрағасы:

Дубицкий Андрей  Андреевич

Төрағаның орынбасары:

Тажикенова Жамал Шаяхметовна

Хатшы:

Абельдинова  Шолпан  Барлыбаевна

 

Комиссия мүшелері:

Юрьева  Оксана  Анатольевна

Жумадилов  Даулет  Шаймарданович

Сатыбалдина Альмаш Жанайдаркызы

Баттаков Омарбек  Габдужалелович

Рогозина Ольга Анатольевна

Муканова Айша Джуматовна

  1.  

164

№15 мектеп-лицейі, Сарыарқа даңғылы, 48/1

Комиссия төрағасы:

Жаркенов Бауржан Капарович

Төрағаның орынбасары:

Нуркишев  Сейфула Сактаевич

Хатшы:

Куромжанова Сайран  Галымжановна

 

Комиссия мүшелері:

Калиулина Марияш  Карбаевна

Бәйімбетова  Айнұр Аманқызы

Алибекова Ардак Ашикпаевна

Оналбаева  Гулнар  Беркаевна

Абылкасова Сауле Сериковна

Омашев Сабиден Шоферович

Филипьева Элла  Григорьевна

Бимаганбетов Адил Болатбекович

  1.  

165

№51 «Алтын сандық» балабақшасы, Мәскеу көшесі, 28а

Комиссия төрағасы:

Джусупова Гульбакыт Унгарбаевна

Төрағаның орынбасары:

Максутова  Карлыгаш  Насыровна

Хатшы:

Рахимова Культай  Мугазовна

Комиссия мүшелері:

Шермаганбетова  Жанаргуль Шалкаровна

Чукалина Алла Борисовна

Акдемир Ардак Сундетовна

Ташимова Динара Госмановна

Ахметжанова Айзат Абдуахитовна

Нурлыбаева Аиида Керимбаевна

Мазурец Лариса Валерьевна

Мергенова Айжан Жанайдаровна

  1.  

166

№14 мектеп-гимназиясы, Мәскеу көшесі, 23 

Комиссия төрағасы:

Садвакасова  Алия  Турсумбековна

Төрағаның орынбасары:

Батыргалиева  Шынар  Халеловна

Хатшы:

Выходцева  Наталья Юрьевна

Комиссия мүшелері:

Баужанова Насипкуль Жидебаевна

Куленова Жанар Хасеновна

Айдарбекова  Асем  Шаяхметовна

Крючкова  Наталья  Леонтьевна

Рамазанова  Жанар  Ермековна

Алина Сандугаш

Брусинская Наталья Борисовна

Калыкова Тлектес Жубаевна

  1.  

167

№14 мектеп-гимназиясы, Мәскеу көшесі, 23 

Комиссия төрағасы:

Шидлович Игорь Евгеньевич

Төрағаның орынбасары:

Канапин Медияр Серикович

Хатшы:

Тарамбай Маряш 

Комиссия мүшелері:

Мусина  Назира  Пралыевна

Жаксыбаев Думан Магзумович

Сахнова Лариса Николаевна

Жакупова  Куляй  Хабибулловна

Жолбасова Алтынай Серікбекқызы

Айтбағамбет Жазира Есенқызы

Досхожина Жумагуль Рустемовна

Курманалиева  Гульшат  Жорабековна

  1.  

168

«Азық-түлік контрактілік корпорациясы» ҰК АҚ, Мәскеу көшесі, 29/3

Комиссия төрағасы:

Камбарова Жибек Биляловна

Төрағаның орынбасары:

Азимжанова Ұлжан  Қыдырәліқызы

Хатшы:

Байназарова  Газиза  Ташбулатовна

Комиссия мүшелері:

Бердимурат  Жансая 

Әбен Айжанат Қапанқызы

Джунусова  Тулеу  Данибайкызы

Байназарова Динара Ташбулатовна

Әбен Динара Сейдахметқызы

Муханбетжанова Аида Нагашыбаевна

Жартыбаева  Даметкен  Уалихановна

Аппасова  Сауле  Канатовна

  1.  

169

«Каздорпроект» ЖШС, Мәскеу көшесі, 39

Комиссия төрағасы:

Асаинова  Сакиш Рамазановна

Төрағаның орынбасары:

Конурбаев  Бауыржан  Курмашевич

 

Хатшы:

Асаинов Роллан Беркутбаевич

Комиссия мүшелері:

Конурбаева  Даметкен  Махметовна

Молдашев Болатпек Бакирович

Жармухамбетов Дамир Исламович

Шаншарова Жакыш  Рамазановна

Шарипов Асет  Муратович

Джумадилов Гарифолла Болатович

Доскенова Корлан Аралбаевна

Сабанбаева Багдат Ислямовна

  1.  

170

№ 62 мектеп-лицейі, Мәскеу көшесі, 41

Комиссия төрағасы:

Муканов Арман Нурмуллинович

Төрағаның орынбасары:

Есенова  Бахыткуль  Кадыльевна

Хатшы:

Арыстанова Сауле Жусуповна

Комиссия мүшелері:

Абдалов Данияр Жарасович

Арыстан Әйгерім Аскарқызы

Атирбеков Алмаз Шаирбекович

Уразбаева  Асем Кайргельдиновна

Аипов Бауржан Болатович

Сулейменова  Аида  Аманжоловна

Балабко  Александра  Александровна

Абдибекова Лязат Муратовна

  1.  

171

№ 46балабақша-мектеп-гимназиясы, Ә. Молдағұлова көшесі, 35

Комиссия төрағасы:

Байзулда Гульмира Жаныбаевна

Төрағаның орынбасары:

Олишевич   Ирина Васильевна

Хатшы:

Салахадинова Евгения Ивановна

Комиссия мүшелері:

Жуанышев Азамат Ержанұлы

Иванова Елена  Ивановна

Ерболат Қарлығаш Ерболатқызы

Сагындыкова Гульнара Тулеухановна

Атамбаев Кайрат Даниярбекулы

Минбаева Зинара Зиядиновна

Бекеева Асем Аскаровна

Агибаева Марина  Викторовна

  1.  

172

«Тұран - Астана» университеті, Ы.Дүкенұлы көшесі, 29

Комиссия төрағасы:

Инкарбекова Айнур Баймурзаевна

Төрағаның орынбасары:

Аккулов Рустем Турдалиевич

Хатшы:

Исакова  Гульнур  Оралбаевна

Комиссия мүшелері:

Такиева  Жаннар  Жумадыльевна

Литвинова Лилия Эльбрусовна

Искаков Бауыржан  Мұратбекұлы

Баймухамбетов  Бахыт  Кайлаканович

Мамбетханова  Пакизат Женисхановна

Шпирная Дина Дулатовна

Жақсыбекова Еркежан Жақсыбекқызы

Сыздыкова Махабад Ольмесовна

  1.  

173

«Тұран - Астана» университеті, Ы.Дүкенұлы көшесі, 29

Комиссия төрағасы:

Нурпеисов Сагат Елубаевич

Төрағаның орынбасары:

Шагитова   Гульнар Жумагалиевна

Хатшы:

Жусупова  Нургуль  Сериковна

 

Комиссия мүшелері:

Ахметова Самал Сагатбековна

Абенова Жулдыз Елемесовна

Каиржанов Темирлан Сайранбекович

Шиндаулетова Зауре Жаксылыковна

Саменова  Рауза  Камитаевна

Казбеков Галым Кабдуович

Қамкен Жұлдызгүл Айбасқызы

Адыкова Алия Булатовна

  1.  

174

С.Сейфуллин ат. Қазақ агротехникалық университеті, Жеңіс даңғылы, 62

Комиссия төрағасы:

Искабылова Джаныл 

Төрағаның орынбасары:

Федоров  Владимир  Николаевич

Хатшы:

Тасыбаева Асель Асылбековна

Комиссия мүшелері:

Есенгартова  Карлыгаш Хасеновна

Тен Игорь Александрович

Капышева Ансара Бекбулатовна

Побережная  Татьяна Александровна

Жумабаева Еркеш  Кайрхановна

Писарева Надежда Ивановна

Мусатаева  Аида Жасулановна

Бренер  Ирина Станиславовна

  1.  

175

«Динамо» спорт кешені, Потанин көшесі, 14

Комиссия төрағасы:

Сарсенбаев  Мухтар Каримович

Төрағаның орынбасары:

Сералиева Нуржамиля Акимхановна

Хатшы:

Бекенова  Асия  Сериковна

Комиссия мүшелері:

Серикбай  Жадыра  Аманкелдіқызы

Асаинов  Архат Жоламанович

Касенова Нургуль  Мажитовна

Оспанова  Разима  Сериковна

Джусупбекова Жанна  Узбековна

Мустафина Алтынай Нургалиевна

  1.  

176

«Жастар» театры, І.Есенберлин көшесі, 10 

Комиссия төрағасы:

Жаханов  Асан  Даирбекович

Төрағаның орынбасары:

Антаев Азамат Саятович

Хатшы:

Нуртазина  Карлыгаш  Елюбаевна

Комиссия мүшелері:

Абылкасымова Айжан  Табулдиновна

Айтпаева  Ляззат  Октябрьевна

Абкаиров  Сервер  Джамбекович

Бакиева Гульнара Даирбековна

Уәлиева Айгүл Нұрмашқызы

Шарипов Мурат Имангазович

Нургужина Сауле Маратовна

Нурмуханов Жанат Шопаевич

  1.  

177

«Менеджмент және бизнес колледжі», Жеңіс даңғылы, 68а

Комиссия төрағасы:

Калиева Сауле  Мажитовна

Төрағаның орынбасары:

Абдраева Сауле Умеркуловна

Хатшы:

Новикова Ирина Геннадьевна

Комиссия мүшелері:

Волынцев  Алексей  Константинович

Кусаинова  Тамара  Сулейменовна

Искакова Рахима Сакибековна

Закирова  Амина  Балатаевна

Охрименко Валентина Ивановна

Калиев Руслан Николаевич

Бектурсынова  Раушан  Ажибековна

Самохвалов  Андрей  Николаевич

  1.  

178

«Қаржы академиясы» АҚ, І.Есенберлин көшесі, 25 

Комиссия төрағасы:

Карсыбекова Гуля Ибрайхановна

Төрағаның орынбасары:

Шаяндина  Лаззат Жаппасовна

Хатшы:

Пыхтина  Елена Владимировна

Комиссия мүшелері:

Смаилова Светлана Каукеновна

Закарин Тимур Куандыкович

Бебезова Махарам Токтасыновна

Кожабекова Александра Ергалиевна

Тлепов Максат Кайратулы

Махаева Ботагоз Ерлановна

Нургалиева  Райхан Машуровна

Азовский Максим Иванович

  1.  

179

№25 орта мектеп, Алтынсарин көшесі, 9

Комиссия төрағасы:

Гайсина Сайран  Толеухановна

Төрағаның орынбасары:

Погребицкая  Светлана  Петровна

Хатшы:

Сержанова   Нургуль Нурмашевна

Комиссия мүшелері:

Тунгушпаева Заура  Мукашовна

Бимагамбетова Айгуль Молжигитовна

Нұрғалиева Ботагөз Тоқтасынқызы

Котиев  Ерлан Муханбетжанович

Әбдәли Әсел Жомартқызы

Касымбекова Акерке Шынгисхановна

Сагинаева  Айжан  Талгатовна

Мухамедканов Айдос Ахметович

  1.  

180

«Астана қаласының Қорғаныс істері жөніндегі департаменті» ММ, Затаевич көшесі, 13

Комиссия төрағасы:

Кажин  Кайрат  Тотаевич

Төрағаның орынбасары:

Карашолакова  Ляззат Канжаровна

Хатшы:

Искакова Айгуль Картабаевна

Комиссия мүшелері:

Карашолакова  Мархабат  Токтаровна

Шамкаирова Самал Аманжоловна

Бузаушина  Асима  Курмановна

Нуркасымова Фарида Кажимухановна

Айтбаева Асель  Асылбековна

Күдербеков  Әділхан Сакенұлы

Абизова  Алмагуль  Аманжоловна

Жангалиев Аслан Толегенович

  1.  

181

№ 36 орта мектеп, Қарасай батыр көшесі, 7

Комиссия төрағасы:

Быстрова Лилия Анатольевна

Төрағаның орынбасары:

Джандаева Гульнара Базарбаевна

Хатшы:

Полюхович   Любовь Сафроновна

Комиссия мүшелері:

Кабдуалиев  Алишер Айдынович

Кусаинова Шекер Тюлегеновна

Крайникова Валентина  Георгиевна

Адамзатова  Жансулу Оразбековна

Баймухамбетова Паризат Женисовна

Бакмагамбетова Сауле  Жангельдиновна

  1.  

182

«Жастар» театры, Есенберлин көшесі, 10

Комиссия төрағасы:

Ескендирова Айжана Абдуллаевна

Төрағаның орынбасары:

Хусаинова Баглан Даулетовна

Хатшы:

Смирнова Наталья  Александровна

Комиссия мүшелері:

Искакова Назира Ислямбековна

Тулеубаева  Камшат Тулепбергеновна

Смагулов Азат Кайратович

Макина Бибисара Алиевна

Уркумбаев Темирлан Ерланович

Ораз Даулет  Есенкелдіұлы

Штефанова   Елена  Геннадьевна

Курманбаева Батима Сайлаубековна

  1.  

183

№36 орта мектеп, Қарасай батыр көшесі, 7

Комиссия төрағасы:

Абдынасирова   Сара Алдыбаевна

Төрағаның орынбасары:

Тюваева  Валентина  Сигизмундовна

Хатшы:

Полушкина Елена  Валентиновна

Комиссия мүшелері:

Турсунова Жанар Жанатовна

Кірісбай Мақпуза Зәрубайқызы

Адылова Гулаим Алтаевна

Забудько Асия Якуповна

Игликова Гаухар Болатбековна

Баженова Аидана Сериковна

Рамазан Салтанат Теміртасқызы

Батпамбаева Сандугаш Аиболовна

  1.  

184

№61 орта мектеп, Конституция көшесі, 33

Комиссия төрағасы:

Жангазакова Кенжесары  Апсеитовна

Төрағаның орынбасары:

Дутбаева  Асем Канатовна

Хатшы:

Есболова Айгерім Өмірханқызы

Комиссия мүшелері:

Тлеубергенова Айнур Жеткергеновна

Әли Айзат Әбиболлақызы

Мухаметжанова Салтанат  Алпысбаевна

Ибраимова  Айгерим  Калмуратқызы

Кенжебекова Махаббат Галымжановна

Мұратқан Әсемгүл

Джампеисова  Айымгуль  Сатымбековна

Ахметова Айжан Мухамедхариевна

  1.  

185

№61 орта мектеп, Конституция көшесі, 33

Комиссия төрағасы:

Альшинбаева Тана Баймухановна

Төрағаның орынбасары:

Акимбекова  Орал Жакеновна

Хатшы:

Жұмағалиева Томирис Нұрланқызы

Комиссия мүшелері:

Хайруллина Сауле Малбагаровна

Нахипова Молдир Агабеккызы

Аубакирова Торгын Нуралиевна 

Кимасова   Наталья Васильевна

Алхабек Ағлес Асанқызы

Мухамеджанова Жансулу

Дуйкенова Зауреш Рахимбековна

Жукенова Дамеля Берденовна

  1.  

186

Көлік және коммуникация колледжі, Конституция көшесі, 10 

Комиссия төрағасы:

Байдильдин   Ерхан  Шоптибаевич

Төрағаның орынбасары:

Кутумбетова  Сауле Танспековна

Хатшы:

Ермаханова Роза Сагидуллаевна

Комиссия мүшелері:

Жұмағазықызы Айгерім

Манашбаева Динара Ыдырысовна

Мырзагалиева Гульмира Галиаскаровна

Саятлекова Салтанат  Тулегеновна

Мурзагулов Нургазы Маратович

Қадыр Меруерт Талғатқызы

Дюсекова Алия Есенгельдиновна

Шокарев  Владимир Ильич

  1.  

187

№5 қалалық емхана, Ақан сері көшесі, 20

Комиссия төрағасы:

Нефёдов  Василий Парфеньевич

Төрағаның орынбасары:

Мырзалиева Рахия Атымтаевна

Хатшы:

Кулахметова Гульмира Буркитбайкызы

Комиссия мүшелері:

Оразғали  Айжан  Жанарбекқызы

Усович  Татьяна  Михайловна

Қайыржан Рауана Ерсапақызы

Утеулин Жангельды  Шайкенович

Сулейменова Унайзат Гасановна

Гамалий Лариса Николаевна

Калабаев  Ақылбек  Сейтказыевич

Бердибекова  Ляззат  Файзуллаевна

  1.  

188

№ 58 мектеп-гимназиясы, Ақан сері көшесі, 22

Комиссия төрағасы:

Ажигалиева  Бану  Сталфиновна

Төрағаның орынбасары:

Даулетбекұлы  Алибек

Хатшы:

Ахметжанова  Зауреш  Сталфиновна

Комиссия мүшелері:

Сариева  Айгуль  Манасбековна

Тен  Людмила  Витальевна

Бектев Михаил Александрович

Саттарова Алия Мигашовна

Халбаев Муратбек Сафарбаевич

Маусымбекова Гульнар Нурадиновна

Даулетбек   Айдана  Жомартқызы

Тюлеубаев Марат Каирбаевич

  1.  

189

Көлік және коммуникация колледжі, Конституция көшесі, 10

Комиссия төрағасы:

Жунуспеков Омиргуль Хамзинович

Төрағаның орынбасары:

Есенбекова Алтынай Есенбековна

Хатшы:

Ряснова   Людмила  Александровна

 

Комиссия мүшелері:

Калиакпарова  Айжан  Абдымолдаевна

Инкарбекова Жайна Бахытовна

Сергазинова  Ботагоз Балкашевна

Рыскулов Дархан Даулетович

Бижанова Лаура  Жамбуловна

Жаппарова Файруза Данифовна

Кәрімханова Жансая Болатқызы

Хамзина Бибигуль Нуркеновна

  1.  

190

№20 орта мектеп, Қарталы көшесі, 62

Комиссия төрағасы:

Темирханова  Жибек Сейтовна

Төрағаның орынбасары:

Айтмаганбетова Сагила Мерекина

Хатшы:

Иманғазы  Маржангүл 

Комиссия мүшелері:

Муханбетжанова Гульнара Сериковна

Накупов  Амирхан  Айткенович

Данбаева Салтанат Мырзахметкызы

Ержанов Куандык Кайыргельдинович

Қойшыбай  Қанат  Жақияұлы

Жұмағалиева  Жанерке  Есмұратқызы

Ахметов Ислам Асланович

Кайракбаева Алтынгуль Болатбековна

  1.  

191

№20 орта мектеп, Қарталы көшесі, 62

Комиссия төрағасы:

Косыбаева Алтынай  Махмедуновна

Төрағаның орынбасары:

Курмашева  Сауле Дукенбаевна

Хатшы:

Матусевич  Надежда Михайловна

Комиссия мүшелері:

Вечеркина Татьяна  Петровна

Достанова  Гульнар Сагимбаевна

Кажимуратова Роза Алибековна

Атлас Ольга Геннадьевна

Рыстин Олжас Садыбекович

Жунусова Ардак Советовна

Конысбаева  Сая Тургуновна

Тойкин Асхат  Хайрулбашарович

  1.  

192

№ 58 мектеп-гимназиясы, Ақан сері көшесі, 22

Комиссия төрағасы:

Нугуманова Самал Ботахановна

Төрағаның орынбасары:

Жабатай  Айтолқын  Оңдасынқызы

Хатшы:

Бимендина Гаухар  Жолжаксина

Комиссия мүшелері:

Алиев Азамат Хасенович

Татикова  Марал  Жумабаевна

Бимендин Булат Дусимбекович

Гусманова Толкын Кадирбаевна

Шокпарбаев Даурен Орымбекович

Мәулітбекқызы Аяулым

Сагадиева  Дидар  Толеуовна

Жулдугулова Тлектес Абылкаировна

  1.  

193

№ 19 орта мектеп, Тамшалы көшесі, 32

Комиссия төрағасы:

Клышева Роза Темирбековна

Төрағаның орынбасары:

Момынов  Мақсат Үмбетханұлы

Хатшы:

Турарова  Гульнара Галимовна

Комиссия мүшелері:

Неверова  Светлана  Анатольевна

Қалбай Маржан Сембекқызы

Аманжолова Мөлдір Рашитқызы

Имашева Мейрамгуль Сансызбайевна

Бекбулатова  Мадина  Кайратовна

Хаздай Нургуль

Байдрахманова  Сауле Жумабековна

Кожамуратова Зауре Акбатаевна

  1.  

194

№ 19 орта мектеп, Тамшалы көшесі, 32

Комиссия төрағасы:

Чижевская  Лариса Евстафиевна

Төрағаның орынбасары:

Касымжанова Назымгуль Нургалиевна

Хатшы:

Диденко  Татьяна  Владимировна

Комиссия мүшелері:

Әжіман Диас Қыдыраліұлы

Кудретбаева Сабина Ерсаровна

Қалиханова  Гүлдерайым  Сайлыбекқызы

Адиева Гульнар Фазыловна

Файзуллина Айдана Серікқызы

Шлейгер Владимир Владимирович

Мендыбаев Санжар Асетович

Байжанов Сансызбай Болатович

  1.  

195

Астана қаласы әкімдігінің «Балалар мен жасөспірімдердің туризм жәнеөлкетану орталығы» МКҚК, Тамшалы көшесі, 24

Комиссия төрағасы:

Абенов Мэлс Кабдоллович

Төрағаның орынбасары:

Корабаева Гульнара Болатовна

Хатшы:

Исабаева  Бибигуль  Бахытжановна

Комиссия мүшелері:

Абдраев  Ерик  Кузембаевич

Бердикулова Айжан Бориевна

Жунусова Жанар Дауренбековна

Бедельбаева  Бигзат  Жанатовна

Тусупбекова  Гульжан  Бахытжановна

Ибраев Арман Бекбулатович

Галиакбаров Ермек Эдуардович

Шаяхметов  Асхат  Галиевич

  1.  

196

Ә.Марғұлан ат. №40 орта мектебі, Д.Бабатайұлы көшесі, 24

Комиссия төрағасы:

Базыл Жанкелді Сағынтайұлы

Төрағаның орынбасары:

Найманбаева Жулдыз Балгабаевна

Хатшы:

Есіл Жұмагүл Балтабайқызы

Комиссия мүшелері:

Рыскулов Нурбол Русланович

Шлейгер Марина Владимировна

Алжапбарова Нургул Жаксиликовна

Плат Людмила Аркадьевна

Жұмбайұлы Бақытбек 

Арна Абылай Ардакулы

Крыкпаева Гульзейнеп Рыспаевна

Юнусова Наталья Здиславовна

  1.  

197

№41 орта мектеп, Ардагерлер көшесі, 1а 

Комиссия төрағасы:

Ибраев Садырбай Жумабаевич

Төрағаның орынбасары:

Оразакова  Шолпан  Айтжановна

Хатшы:

Джангабылова Шолпан Кабдулловна

Комиссия мүшелері:

Бақытбекова Жазира Бақытбекқызы

Дүйсенбеков Мирболат Сәрсенбекұлы

Жанабаева Багдат Жумабаевна

Шалаева  Раиса  Анатольевна

Есеркепова Марзия Темиргалиевна

Булатова Айгуль Казизовна

Марциновская Наталья Владимировна

Фатимский Александр Олегович

  1.  

198

«Наз» мемлекеттік би театры» МКҚК, Алмалық көшесі, 1

Комиссия төрағасы:

Кабылова   Нурсулу Колжигитовна

Төрағаның орынбасары:

Тилеува Назерке Оринбасарқизи

Хатшы:

Манатова Лейла Манатқызы

Комиссия мүшелері:

Жунусова Асия Назымовна

Серикбаева Дамет  Кайроллиновна

Есім Жансұлтан Бауыржанұлы

Сарсенбаев Ерлан Кунжигитович

Шаймуратова Куаныш Бериковна

Раушанова Турсынай Аширалиевна

Басыкара Айсултан Полатбекулы

Ермекбаева Салтанат Данияровна

224

199

№ 60 орта мектеп, С.Кубрин көшесі,21/1

Комиссия төрағасы:

Дюсенова Айман Жумагалиевна

Төрағаның орынбасары:

Муханбедина Эльмира Михайловна

Хатшы:

Ермекқызы  Арайлым

Комиссия мүшелері:

Шавалиева Гульнара Муратовна

Сейдалина  Мирамкул Туяковна

Бельгибекова Асель  Аманбаевна

Усембаева Балжан Уакбаевна

Артамонова Марина Михайловна

Рзалиева Сауле Жеткергеновна

Шакуова Сауле  Бактыбаевна

Малых  Татьяна  Ионовна

  1.  

200

№ 10 қалалық емхана, Ш.Қосшығұлұлы көшесі, 8

Комиссия төрағасы:

Алпысбекова Гульнар Махметовна

Төрағаның орынбасары:

Ахметжанова Лейла  Амангельдыевна

Хатшы:

Шаронова Айсулу Серикбаевна

Комиссия мүшелері:

Наурызбаева  Салтанат Кенжебаевна

Каманов  Рафхат  Мизамгалиевич

Дощанова Лайла Савржановна

Адилханов Дамир Болатбекович

Кайырбекова  Тамаша  Кайырбеккызы

Мукашева Лязат Жумагуловна

Хамитжанова Самал Жанбекқызы

Божиева Жибек  Кызырбековна

  1.  

201

№ 10 қалалық емхана, Ш.Қосшығұлұлы көшесі, 8

Комиссия төрағасы:

Зейдулла Абзал Болатханұлы

Төрағаның орынбасары:

Куронова Ботагоз  Зарлыкановна

Хатшы:

Кальжанова Салтанат Хабибулловна

Комиссия мүшелері:

Досанова  Салтанат  Каримовна

Альсейтова Акмарал Айтбаевна

Амангелдиева Салтанат Оспанқызы

Жусуппекова Дина Ескеновна

Ташмаганбетов  Айдос Серикбаевич

Рамазанова  Гульжан  Кайдаровна

  1.  

202

«Рахмет» ОСО, Тілендиев даңғылы, 15

Комиссия төрағасы:

Рымбаева Разия  Бариевна

Төрағаның орынбасары:

Қожахмет Анар Қаирбеқызы

Хатшы:

Канжигитова Гулназ Бакытжановна

Комиссия мүшелері:

Оспанова  Карлыгаш  Бекетовна

Намет Ербол Бахытұлы

Дакина Еркежан Толешовна

Рамазанова Роза Турсынбаевна

Мусина Мубина Шафхатовна

Бейсенова  Салтанат Сандыбаевна

Есбосынова Айжан  Орынкановна

Жакупова Сауле Болатовна

  1.  

203

№ 68 орта мектеп, Көктал-2, Құсмұрын көшесі, 2

Комиссия төрағасы:

Молдаханова Алтынай Сайлауовна

Төрағаның орынбасары:

Карбоз Нағашыберген Ерденұлы

Хатшы:

Елубаева  Бакыткуль Бейсенбековна

Комиссия мүшелері:

Бексеитова  Айнур  Туймебековна

Баяхметбаев Женис Шакенович

Сарсембеков  Ерлан  Мураткалиевич

Сатыбалдиева Гулсара Галимгереевна

  1.  

204

№68 орта мектеп, Көктал-2, Құсмұрын көшесі, 2

Комиссия төрағасы:

Баяхметбаева Кунумбала Изтолеуовна

Төрағаның орынбасары:

Дуйсенбаева Динара  Куандыковна

Хатшы:

Атамбаева Дина Джумакановна

Комиссия мүшелері:

Туребекова Балкия Темирхановна

Джуматаев Азамат Болатович

Искакова Улжан Турарбековна

Умирзакова Калима Амангельдиевна

  1.  

230

Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі «Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне арналған орталық клиникалық госпиталь» РМҚК,

Ә. Мәмбетов көшесі, 28

Комиссия төрағасы:

Абдулин  Адильхан  Амербекович

Төрағаның орынбасары:

Жанабаева  Бахытжамал Истаевна

Хатшы:

Смагулова  Самал  Зейнуллақызы

Комиссия мүшелері:

Шалтыкова Анар  Кайратовна

Уранхаева  Динара  Серикпайевна

Комарова  Анна  Ильинична

Байкенова  Жанат  Шултуковна

  1.  

231

Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Бас әскери клиникалық госпиталі, Бейбітшілік көшесі, 47а

Комиссия төрағасы:

Жумабекова  Айтбала  Балкеновна

Төрағаның орынбасары:

Байжуманов  Дауренбек  Балтабекович

Хатшы:

Баухаева Арайлым  Абаевна

Комиссия мүшелері:

Мункубаев  Бек Акылбаевич

Байходжаев  Махмуд  Дуйсенович

Ермекбаев Булат Кадырович

Ташенов Мухит  Еркинович

  1.  

232

Астана қаласы әкімдігінің ШЖҚ «Астана қаласының Дерматология және жыныс қатынасы ауруларын алдын-ала емдеу орталығы» МКК,

Республика даңғылы, 50/2

Комиссия төрағасы:

Ксанова  Жанар  Мухтарбековна

Төрағаның орынбасары:

Кушкумбаева  Несибели  Нурмановна

Хатшы:

Сушкова  Елена Андреевна

Комиссия мүшелері:

Жилкибаева  Куралай  Балгабаевна

Шапенова  Самал  Каирбековна

Тасымова  Шолпан Тлеукабыловна

Сарсекеева  Надия  Алпысбековна

  1.  

233

Астана қаласы әкімдігінің

ШЖҚ «№ 3 перинаталдық орталық» МКК, Ә. Молдағұлова көшесі, 28

Комиссия төрағасы:

Бельгибаева Гульнара Сериковна

Төрағаның орынбасары:

Смагулова  Асия Жумагазиева

Хатшы:

Ахметжанова Сауле  Айтпаевна

Комиссия мүшелері:

Оспанова  Асия  Жаншариповна

Туганбекова Динара Мараловна

Максутова Алия  Ибрагимовна

Агибаева  Карлыгаш  Касылбековна

  1.  

234

«Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары» АО филиалы - «Орталық жол ауруханасы», Жеңіс даңғылы, 58

Комиссия төрағасы:

Абдрахманова  Раушан  Укубаевна

Төрағаның орынбасары:

Мозговая  Марина Валентиновна

Хатшы:

Санкибаев  Данияр  Сапарович

Комиссия мүшелері:

Гуевская  Наталья  Александровна

Заичко  Григорий Анатольевич

Жарикова  Виктория  Владимировна

Кантарева  Елена Владимировна

  1.  

235

Астана қаласы әкімдігінің «Қарттар мен мүгедектерге арналған әлеуметтік-медициналық мекемесі» КММ,

Көктал-1 тұрғын алабы, Аққорған көшесі, 2

Комиссия төрағасы:

Баймагамбетова Рысты Жагапаровна

Төрағаның орынбасары:

Есенаманова  Жанар  Нуркешовна

Хатшы:

Нурабаева  Карлыгаш  Хикметовна

Комиссия мүшелері:

Умурзакова  Марал  Абулхаировна

Жежеро Альфия Абдрашитовна

Дисюкеева  Наталия Роспековна

Жубикенова Слушаш  Шонхаевна

  1.  

236

3660 әскери бөлімі, Бейбітшілік көшесі, 59

Комиссия төрағасы:

Рахимов  Тимур Рыскалиевич

Төрағаның орынбасары:

Ашимов Шухрат Джамалдинович

Хатшы:

Жумалипова Зайнура Назимбековна

Комиссия мүшелері:

Потанин Андрей Михайлович

Ержанова Рауан Алимбаевна

Есманова  Роза Сагандыковна

Бейсен Райымбек  Дінмұханбетұлы

  1.  

237

Астана қаласындағы «Көз аурулары Қазақ ғылыми зерттеу институты» АҚ филиалы, Жеңіс даңғылы, 16/1

Комиссия төрағасы:

Шайхы Алмас Сапарғалиұлы

Төрағаның орынбасары:

Жакыбеков Руслан Адилович

Хатшы:

Турлыбаева Салтанат Кажаевна

Комиссия мүшелері:

Исенгужинова Акжунус Алиякпаровна

Тлеуов Кайрат Енбекович

Жанысбаев  Алмат Жупарбаевич

Мәлік  Саят Бақытжанұлы

  1.  

238

2026 әскери бөлім, Ә. Диваев көшесі, 3

Комиссия төрағасы:

Елубаев Нурбек Бахытович

Төрағаның орынбасары:

Мулдашев Аслан Жасуланович

Хатшы:

Череп Петр Олегович

Комиссия мүшелері:

Канаев Сабит Максатович

Кұрманәліұлы Ділмұрат

Хасенов Адильжан Абаевич

 Бактыбаев Азамат

  1.  

239

Қазақстан Республикасының ҰҚК Тергеу изоляторы,

Шыңтас орамы, 2

Комиссия төрағасы:

Нурумов  Аскар Ельтаевич

Төрағаның орынбасары:

Айтхожина-Сагатова  Шнар Ауезхановна

Хатшы:

Сакенбаева Асем  Бейсенбаевна

Комиссия мүшелері:

Акатаева  Нургуль  Болатовна

Исенгужинов  Мейрам  Мукатаевич

Акмаганбетова  Карлыгаш  Билимовна

Өткелбай  Данияр  Қанатұлы

Шет мемлекеттердегі Қазақстан Республикасының өкілдіктері жанындағы сайлау учаскелері

240

240

Қазақстан Республикасының Аустрия Республикасындағы елшілігі, Вена қаласы

Комиссия төрайымы

Ситенко Валерий Николаевич

Төрайым орынбасары

Қожамбердиев Керім Қуандықұлы

Хатшы

Шәйменова Жанар Есентайқызы

Комиссия мүшелері

Арыстанкұлова Ардақ Мерейқызы

Балғанова Аида Садыққызы

241

241

Қазақстан Республикасының Бельгия Корольдігіндегі елшілігі, Брюссель қаласы

 

Комиссия төрайымы

Сембаев Ерболат Насенұлы

Төрайым орынбасары

Мүкашев Тимур Бабаназарұлы

Хатшы

Нұржанова Фариза Еділқызы

Комиссия мүшелері

Мұхамедғалиев Қуаныш Қайербекұлы

Тапалова Жанна Борисовна

242

242

Қазақстан Республикасының Литва Республикасындағы елшілігі, Вильнюс қаласы

 

Комиссия төрайымы

Амангелдин РусланБерекеұлы

Төрайым орынбасары

Қамбаров Кайрат Үсенұлы

Хатшы

Аймурадов ШерәліЕргалиұлы

Комиссия мүшелері

Каримов ӨмірғалыМасауляйұлы

Қадырбаев Сержан Гауезканұлы

243

243

Қазақстан Республикасының Венгриядағы елшілігі, Будапешт қаласы

 

Комиссия төрайымы

Әміров Ғалымжан Қапарұлы

Төрайым орынбасары

Жылқайдаров Ермек Өскенбайұлы

Хатшы

Қалдыбеков Азиз Жәнібекұлы

Комиссия мүшелері

Абпасов Қуаныш Амангелдіұлы

Түлепбергенова Пернеш Жақсылыққызы

244

244

Қазақстан Республикасының Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігіндегі елшілігі, Лондон қаласы

 

Комиссия төрайымы

Үсенов Жанболат Қалдыбайұлы

Төрайым орынбасары

Досжанов Дәурен Нұржанұлы

Хатшы

Місәлимова Жұлдыз Жәнібекқызы

Комиссия мүшелері

Назарымбетова Айнұр Ақбергенқызы

Тәженов Рүстам Аманкелдіұлы

245

245

Қазақстан Республикасының Италия Республикасындағы елшілігі, Рим қаласы

 

Комиссия төрайымы

Оспанова Гүлнұр Садырқызы

Төрайым орынбасары

Ғылманов Нұрлан Жанболатұлы

Хатшы

Раисова Әйгерім Рахатқызы

Комиссия мүшелері

Жұмағұлов Бауыржан Серікұлы

ЕскендіроваӘсел Ахтанқызы

246

246

Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы елшілігі, Париж қаласы

Комиссия төрайымы

Сауранбаев Мұрагер Амангелдіұлы

Төрайым орынбасары

Амандықов Ғалымжан Бауыржанұлы

Хатшы

Байсабаева Әлия Ғазизқызы

Комиссия мүшелері

Боранбаев Тамерлан Саяхатұлы

Әбсаттаров Азат Сейтомарұлы

247

247

Қазақстан Республикасының Германия Федеративтік

Республикасындағы елшілігі, Берлин қаласы

 

Комиссия төрайымы

Сейлеханов  Ерболат  Тұранұлы

Төрайым орынбасары

Қашабаев Аян Нұрғазыұлы

Хатшы

Қасымова Алуа Нұрланқызы

Комиссия мүшелері

Матаев Асқар Саржанұлы

Өмірзақов Әлімжан Бақтыбекұлы

248

248

Қазақстан Республикасының

Швейцария Конфедерациясындағы елшілігі, Берн қаласы

 

Комиссия төрайымы

Мәдиев Ардақ Еділұлы

Төрайым орынбасары

Тәттібек тегіТалғат Тәттібекұлы

Хатшы

Жүнісова Жанна Боранбайқызы

Комиссия мүшелері

Мұстафин Ержан      Амангелдіұлы

Саудабай Меруерт Қанатқызы

249

249

Қазақстан Республикасының Америка Құрама Штаттарындағы елшілігі, Вашингтон қаласы

 

Комиссия төрайымы

Құсаинов Дәулетбек Қаирбекұлы

Төрайым орынбасары

Шайхутдинов Темірлан Маратұлы

Хатшы

Тастемірова Әйгерим Ағзамқызы

Комиссия мүшелері

Исмагұлов Дәлел Исмагұлұлы

Нұрбалин Бауыржан Құлынышұлы

250

250

Қазақстан Республикасының БҰҰ жанындағы Тұрақты Өкілдігі, Нью-Йорк қаласы

Комиссия төрайымы

Архабаев  Мәди Нұрланұлы

Төрайым орынбасары

Есентаева Әсел Мұратқызы

Хатшы

Түспекова Карина Жамантайқызы

Комиссия мүшелері

Ісетов Арман Асқарұлы

Қожабаев Жанат Жанұзақұлы

251

251

Қазақстан Республикасының Мысыр Араб Республикасындағы елшілігі, Каир қаласы

 

Комиссия төрайымы

Искаков Уалихан Досымханұлы

Төрайым орынбасары

Даданбай Мейірман Мейірқұлұлы

Хатшы

Нұртаева Шынар Шаншарқызы

Комиссия мүшелері

Жолдасов Еламан Құлниязұлы

Шажанбаев Асқар Ермекұлы

252

252

Қазақстан Республикасының Иран Ислам Республикасындағы елшілігі,

Тегеран қаласы

 

Комиссия төрайымы

ҚабылбековӘділбек Ақылбекұлы

Төрайым орынбасары

Абдуллаев Нұржан Амангелдіұлы

Хатшы

Ағыбаева Шолпан Жұмәділқызы

Комиссия мүшелері

Құдайбергенова Гүлбақыт Қализатқызы

Хайдаров Бекмұрат Кузиевич

253

253

Қазақстан Республикасының Израиль Мемлекетіндегі елшілігі,Тель-Авив қаласы

 

Комиссия төрайымы

Ахметәлім Қайрат Амангелдіұлы

Төрайым орынбасары

Құсаинова Алданыш Дәулеткұлқызы

Хатшы

УсеновМаликВадимович

Комиссия мүшелері

Жұлымбетова Әсемгүл Серікқызы

Қондыбаева Ақжібек Жақыпбекқызы

254

254

Қазақстан Республикасының Сауд Арабиясы Корольдігіндегі елшілігі,

Эр-Рияд қаласы

 

Комиссия төрайымы

Мұхаметәлі Нәжмедин

Төрайым орынбасары

Мұхатаев Айдос Айбасұлы

Хатшы

Есембеков Айбек Ғабдуллаұлы

Комиссия мүшелері

Пазилов Қожахмет Бексейітұлы

Сиражет Мешит

255

255

Қазақстан Республикасының Ыстанбұл қаласындағы Бас консулдығы

(Түркия Республикасы)

 

Комиссия төрайымы

Амандықов Абылай Қайратұлы

Төрайым орынбасары

Қанапин Руслан Қадырұлы

Хатшы

Оразова  Әсел Махмұтқызы

Комиссия мүшелері

Мамедов Исмаил Наилбекұлы

Сыдықов  Асылбек Мұхтарұлы

256

256

Қазақстан Республикасының Үндістан Республикасындағы елшілігі, Дели қаласы

 

Комиссия төрайымы

Богацкий Дмитрий Васильевич

Төрайым орынбасары

Бакаев Бахтияр Сабыржанұлы

Хатшы

Ешмағамбетова Азиза Қайратқызы

Комиссия мүшелері

Құлатаев  Бейбіт Қазбекұлы

Сәдуақасова Бибігүл Нұржігітқызы

257

257

Қазақстан Республикасының Қытай Халық Республикасындағы елшілігі, Бейжің қаласы

 

Комиссия төрайымы

Қабазиев Манарбек Шәкірұлы

Төрайым орынбасары

Абдрахманов Кайрат Амангелдіұлы

Хатшы

Дүзбаева Қаламқас Серікқызы

Комиссия мүшелері

Маликов Тимур Хасанұлы

Яхьяров Нұрлан Ризаұлы

258

258

Қазақстан Республикасының Корей Республикасындағы елшілігі, Сеул қаласы

 

Комиссия төрайымы

Темірбеков Ғабиден Жасақұлы

Төрайым орынбасары

Әміртаев  Ержан Оразалыұлы

Хатшы

Раев Олжас Қайырбекұлы

Комиссия мүшелері

Жүнісов Ислам Қуанышұлы

Айдарова Әйгерім Бақытбекқызы

259

259

Қазақстан Республикасының Малайзиядағы елшілігі,

Куала-Лумпур қаласы

 

 

Комиссия төрайымы

Әміров Серік Құлманұлы

Төрайым орынбасары

Ахметов Алихан  Серікұлы

Хатшы

Рахманова Шолпан Серікбайқызы

Комиссия мүшелері

Әубакіров Алмас Бейбітұлы

Дулатбеков    Біржан Нұрланұлы

260

260

Қазақстан Республикасының Пәкістан Ислам Республикасындағы елшілігі, Исламабад қаласы

 

Комиссия төрайымы

Тыныбек Арман Амангелдіұлы

Төрайым орынбасары

Медетбеков Жанболат Аскамбайұлы

Хатшы

Исмаилов Мұрат Оразұлы

Комиссия мүшелері

Жанасаев Берік Маратұлы

Нұрсадықов Дархан Қуанышұлы

261

261

Қазақстан Республикасының Жапониядағы елшілігі, Токио қаласы

 

Комиссия төрайымы

Нұрсәлімұлы Ерғалым

Төрайым орынбасары

Сүйіндіков Бақытжан Шәріпжанұлы

Хатшы

Қарашев Ануарбек Төлеубекұлы

Комиссия мүшелері

Бейсенов Қуаныш Орынбайұлы

Сембаев Жандос Бақытұлы

262

262

Қазақстан Республикасының Әзербайжан Республикасындағы елшілігі,

Баку қаласы

Комиссия төрайымы

Көшербаев Дархан Ерболұлы

Төрайым орынбасары

Алмашов Нұрбек Жолтайұлы

Хатшы

Еркінұлы Дәулет

Комиссия мүшелері

Қапышов Тілек Қанатұлы

Хайбуллина Айгуль Әкімжанқызы

263

263

Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасындағы елшілігі, Минск қаласы

Комиссия төрайымы

Тәжібаев Асқар Ерлікұлы

Төрайым орынбасары

Баймишев Тимур Нұрашұлы

Хатшы

Жексембаева МерейТөлеужанқызы

Комиссия мүшелері

Асанбаева Гаухар Баққожақызы

Игенбаева Алтынай Мұратқызы

264

264

Қазақстан Республикасының Қырғыз Республикасындағы елшілігі, Бішкек қаласы

 

 

Комиссия төрайымы

Кәріпжанов Рымтай Тоқтарбекұлы

Төрайым орынбасары

Ханалиев Жасұлан Рахымбайұлы

Хатшы

Боранбаева Ғалия  Бектенқызы

Комиссия мүшелері

Жақыпбекова Динара  Айтқожақызы

Сүйіншіәлиев Мұхтар Ғалиұлы

265

265

Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы елшілігі, Мәскеу қаласы

 

Комиссия төрайымы

Примбетов Тимур Владимирович

Төрайым орынбасары

Андасов Нұрболат Ануарбекұлы

Хатшы

Өкен Құрмет Әбілсейтұлы

Комиссия мүшелері

Аманжолова Айнұр Алтынбеқызы

Дияров Дәурен  Кеңесұлы

266

266

Қазақстан Республикасының Түрікменстандағы елшілігі,

Ашғабад қаласы

 

Комиссия төрайымы

Бектұрғанов Еркебұлан Алпамысұлы

Төрайым орынбасары

Жұмағұлов Мейрам Темірболатұлы

Хатшы

ҒабдуалинаЗәуреш Ғимранқызы

Комиссия мүшелері

Нұров Данияр Уалиханұлы

Сұранқұлов Әлімжан Шаизханұлы

267

267

Қазақстан Республикасының Өзбекстан Республикасындағы елшілігі,

Ташкент қаласы

 

 

Комиссия төрайымы

Нүрпейісов Қанат Әбілмұратұлы

Төрайым орынбасары

Батыр Қазыбек Әлібекұлы

Хатшы

Қошаева Қарлығаш Меркіжанқызы

Комиссия мүшелері

РүстамбековРуслан Амангелдіұлы

Тыштықбаев Қуат Дәулетұлы

268

268

Қазақстан Республикасының Украинадағы елшілігі, Киев қаласы

 

Комиссия төрайымы

Игембаев  Тоқтар Боранбайұлы

Төрайым орынбасары

Танбай  Арнұр Темірбекұлы

Хатшы

Бөгенбайұлы Абылайхан

Комиссия мүшелері

Нұрахметов Ғалымжан  Нұроллаұлы

Тұрсынбаева Гүлнар Мағжанбайқызы

269

269

Қазақстан Республикасының Майндағы Франкфурт қаласындағы Бас консулдығы (Германия Федеративтік Республикасы)

 

Комиссия төрайымы

Қасаболатов Қадыр Ермұхаметұлы

Төрайым орынбасары

Бермағанбетова Әлия Серікқызы

Хатшы

Таукебаев Мұрат Нұрғожаұлы

Комиссия мүшелері

Ареестеева ҒалияшАсылбекқызы

Нұрғазы Жәмилә Талғатқызы

270

270

Қазақстан Республикасының Испания Корольдігіндегі елшілігі, Мадрид қаласы

 

Комиссия төрайымы

Сүлейменов Олжас Мұхамедғалымұлы

Төрайым орынбасары

Мамлин БайғабылТөлегенұлы

Хатшы

Тоқтаубаев Райымбек Мейірбекұлы

Комиссия мүшелері

Абдрахманова СәулеАлматқызы

Сыдықова Раиса Бекмұханқызы

271

271

Қазақстан Республикасының Польша Республикасындағы елшілігі, Варшава қаласы

 

Комиссия төрайымы

Жақыпбеков Мұрат Сейілбекұлы

Төрайым орынбасары

КұттықадамАсқар Сейдахметұлы

Хатшы

Бұқарева Ләззат Тұрсынбекқызы

Комиссия мүшелері

Балабеков Азамат Есенбекұлы

Дәулетияр Ербол Бақытұлы

272

272

Қазақстан Республикасының Тәжікстан Республикасындағы елшілігі,

Душанбе қаласы

 

Комиссия төрайымы

Кәрібай Мұхтар Ахатұлы

Төрайым орынбасары

Бекбосынов Асылхан Болатұлы

Хатшы

Ахметжанова Айнұра Жапарбекқызы

Комиссия мүшелері

Ақпанбек Ерғазы Сұлтанғазыұлы

Сансызбаев   Айдын Мамырбекұлы

273

273

Қазақстан Республикасының Чех Республикасындағы елшілігі, Прага қаласы

 

 

Комиссия төрайымы

Хозеұлы Еділ

Төрайым орынбасары

Қадыров Азамат Сейітұлы

Хатшы

Аманжолова Анара Дүйсенқызы

Комиссия мүшелері

ЖолдасовҰланЕрғазыұлы

МұратбековаМадинаМұратбекқызы

274

274

Қазақстан Республикасының Дубай қаласындағы Бас консулдығы

(Біріккен Араб Әмірліктері)

 

 

Комиссия төрайымы

Аюбаев Алмас Мұхтарұлы

Төрайым орынбасары

ДәрібековАсылбек Сабырбекұлы

Хатшы

ЕлеусізБекжан Шыңғысбекұлы

Комиссия мүшелері

Көпбосын Әсел Бақытқызы

Меңілбеков Мадияр Смәділұлы

275

275

Қазақстан Республикасының Армения Республикасындағы елшілігі, Ереван қаласы

Комиссия төрайымы

ӘміржановҚайсар Мұратұлы

Төрайым орынбасары

Досымбеков Саяхат Даирұлы

Хатшы

Шотова Айгүл Рамазанқызы

Комиссия мүшелері

Бөлекбаев Мирас Манапұлы

Исимова Әсел Қабдылхаерқызы

276

276

Қазақстан Республикасының Грек Республикасындағы елшілігі, Афина қаласы

 

 

Комиссия төрайымы

Сұлтанғожин Тимур Шәмілұлы

Төрайым орынбасары

Раимов  Исламбек Жүнісжанұлы

Хатшы

Иманқұлов Абзал Оразбекұлы

Комиссия мүшелері

Антониади Иван Иванович

Қарабеков Владимир Қалдыбекұлы

277

277

Қазақстан Республикасының Грузиядағы елшілігі, Тбилиси қаласы

 

Комиссия төрайымы

Сұлтанәли Гүлмира Хамидоллақызы

Төрайым орынбасары

Хамитов Айбек Азетұлы

Хатшы

Сапарбеков Данияр Мұратбекұлы

Комиссия мүшелері

Искаков Жұмабек Қасымбекұлы

Рақымжан Әнуар Нұғыманұлы

278

278

Қазақстан Республикасының Иордан Хашимит Корольдігіндегі елшілігі,

Амман қаласы

 

Комиссия төрайымы

Байшығашев Алмас Өмірқұлұлы

Төрайым орынбасары

Майманов Нұрлан Жанібекүлы

Хатшы

Байбеков  Данияр Докдырбекұлы

Комиссия мүшелері

Ерен Олжас

Күзеубаев Нұржан Есенұлы

279

279

Қазақстан Республикасының Канададағы елшілігі, Оттава қаласы

 

 

Комиссия төрайымы

Ахметов  Ілияс Дәуренұлы

Төрайым орынбасары

Ахтанов Айбат Батыржанұлы

Хатшы

Тұрарбаева Айгүл Сүйкімбекқызы

Комиссия мүшелері

Масалим-би МұхитЕділұлы

Омаров Шоқан Балтабайұлы

280

280

Қазақстан Республикасының Қатар Мемлекетіндегі елшілігі, Доха қаласы

 

Комиссия төрайымы

Мырзахметов Серік Рыспеқұлы

Төрайым орынбасары

ҚаракуловТалғатЖеткергенұлы

Хатшы

Шамшидин Алмас Абдуллаұлы

Комиссия мүшелері

Байменшеева Дана Абдул-Әмитқызы

Рамазанов Нұрлан Абаевич

281

281

Қазақстан Республикасының Моңғолиядағы елшілігі,

Ұлан-Батыр қаласы

Комиссия төрайымы

Орынбай Жүсіп Нұрбатырұлы

Төрайым орынбасары

Әбішев Айдар Жолбарысұлы

Хатшы

Қазымжанова Роза Негматқызы

Комиссия мүшелері

Негметжанов Сәбит Алпамысұлы

Нұғманов Еркебұлан Ермекұлы

282

282

Қазақстан Республикасының Нидерланд Корольдігіндегі елшілігі, Гаага қаласы

 

Комиссия төрайымы

Оразалин Руслан Аманболұлы

Төрайым орынбасары

ҒабдуллинАрнұр Асқарұлы

Хатшы

Бердәулетова Элмира Темірқызы

Комиссия мүшелері

РамазановЕрнар Ерзатұлы

Хасанов Владислав Геннадьевич

283

283

Қазақстан Республикасының Біріккен Араб Әмірліктеріндегі елшілігі,

Абу-Даби қаласы

 

Комиссия төрайымы

ҚоспановРуслан Тобылұлы

Төрайым орынбасары

Қанафеев Қуат Ахметқалиұлы

Хатшы

Тәжібаева Алима Рысбекқызы

Комиссия мүшелері

Ибрагимов Еркебұлан Сабетұлы

ҚимановӘлібек Мұратұлы

284

284

Қазақстан Республикасының Оман Сұлтандығындағы елшілігі, Маскат қаласы

 

Комиссия төрайымы

Болысбаев     Қазбек Райымқұлұлы

Төрайым орынбасары

Нұрымбаев    Нариман Магауияұлы

Хатшы

Молдағалиева Алима Ғалибекқызы

Комиссия мүшелері

Төлегенова    Еңлік  Амангелдіқызы

Шимербаев    Әлімжан Ержанұлы

285

285

Қазақстан Республикасының Сингапур Республикасындағы елшілігі,

Сингапур қаласы

 

Комиссия төрайымы

Құбашев Ерлан Ескендірұлы

Төрайым орынбасары

Ыдырышев Әл-Фараби Кеңесханұлы

Хатшы

Алдамжаров Азамат Әлшімұлы

Комиссия мүшелері

Жүнісбеков Нұрлан Уалиханұлы

Ысқақовa Әнел Қайратқызы

286

286

Қазақстан Республикасының Түркия Республикасындағы елшілігі,Анкара қаласы

 

Комиссия төрайымы

Қыдырма Айдос Арғынбайұлы

Төрайым орынбасары

Баялиев Әлім Дәуренұлы

Хатшы

Балатемірова Мөлдір Нұрмаханбетқызы

Комиссия мүшелері

Күбенов Дәурен Болатұлы

УрмантаевНүркен Темірханұлы

287

287

Қазақстан Республикасының Хорватия Республикасындағы елшілігі,

Загреб қаласы

 

 

Комиссия төрайымы

Сексенбай Тілеужан  Садықжанұлы

Төрайым орынбасары

Тұрсынова  Гаухар Серікқызы

Хатшы

Молдаәкімов Арсен Қайратұлы

Комиссия мүшелері

Байжұманов Жексен Нұржауұлы

Тұрсынқұл Алвина

288

288

Қазақстан Республикасының Болгария Республикасындағы

дипломатиялық миссиясы, София қаласы

 

Комиссия төрайымы

Воробьёв Константин Валерьевич

Төрайым орынбасары

Әлімханова Гүлнар Орловқызы

Хатшы

Әліпбаев ОлжасТұрарұлы

Комиссия мүшелері

Бакирова Ситара Иосифовна

Ким Сергей

289

289

Қазақстан Республикасының Тайланд Корольдігіндегі елшілігі, Бангкок қаласы

 

 

Комиссия төрайымы

Ахметжанов Тимур  Болатұлы

Төрайым орынбасары

Мұхамеджанова Ботагөз  Ермекқызы

Хатшы

Ахметханова Алтын Сапарғалиқызы

Комиссия мүшелері

Данабеков     Ерлан  Толыбекұлы

Қасымов Дәулет Нұрзиденұлы

290

290

Қазақстан Республикасының Санкт-Петербург қаласындағы

Бас консулдығы

(Ресей Федерациясы)

 

Комиссия төрайымы

Иманбаев Болат Бәриұлы

Төрайым орынбасары

Аленов Ақнұр  Еркешқызы

Хатшы

Ли Анна Григорьевна

Комиссия мүшелері

Ілиясов Ілияс  Сағатуллаұлы

Ниязалиев Алмаз Әшімұлы

291

291

Қазақстан Республикасының Астрахань қаласындағы консулдығы

(Ресей Федерациясы)

 

Комиссия төрайымы

Шекқалиев Қанат  Мағатұлы

Төрайым орынбасары

Сыдықбаев Назар Құрмамбекұлы

Хатшы

Мұрзалин Жанболат Ибраймұлы

Комиссия мүшелері

Вакуров Игорь Николаевич

Қуанышкалиева Айдана Рашитқызы

292

292

Қазақстан Республикасының Омск қаласындағы консулдығы

(Ресей Федерациясы)

 

Комиссия төрайымы

Жүсіпбеков Қонысбек Арғынғазыұлы

Төрайым орынбасары

Дайыр Асланбек Жүнісбекұлы

Хатшы

Базылова Айжан Бағдатқызы

Комиссия мүшелері

Мұхтар Жәнел Мұхаметқызы

Урускаев Рамиэль Ринатович

293

293

Қазақстан Республикасының Гонконг қаласындағы Бас консулдығы

(Гонконг және Макао Ерекше Әкімшілік Аймақтары

Комиссия төрайымы

Ғаббасов Мұрат Рамазанұлы

Төрайым орынбасары

Темірханов Тимур Александрович

Хатшы

Пирметов Қуаныш Әлішерұлы

Комиссия мүшелері

Исмаилова Құралай Садықанқызы

Батырғалиева Анара Маратқызы

294

294

Қазақстан Республикасының Шанхай қаласындағы Бас консулдығы

(Қытай Халық Республикасы)

 

Комиссия төрайымы

Сүлейменов Берік Ерғалиұлы

Төрайым орынбасары

Сейтақынов Алмас

Хатшы

Өтешова Динара Нұрлыбекқызы

Комиссия мүшелері

Әліби Әмірбек Ержанұлы

Бейсенов Нұрлан Құрманғалиұлы

295

295

Қазақстан Республикасының Джидда қаласындағы консулдығы

(Сауд Арабия Корольдігі)

 

Комиссия төрайымы

Шалданбай Талғат Рахымқұлұлы

Төрайым орынбасары

Сүндетов Барақ Оразымбетұлы

Хатшы

Меделханов Дәулет Қасымханұлы

Комиссия мүшелері

Дүйсебаев Асхат Әбілсейітұлы

Исаев Ғани Махсутұлы

296

296

Қазақстан Республикасының Анталья қаласындағы консулдығы

(Түркия Республикасы)

 

 

Комиссия төрайымы

Жанқұлов Бекзат Аманбекұлы

Төрайым орынбасары

Әлжанов  Бауыржан Серікұлы

Хатшы

Қойшыманова Ұлжан Бөкентайқызы

Комиссия мүшелері

Исина Мая Қайсарқызы

Кәдімов Телман Хабибұлы

297

297

Қазақстан Республикасының Бразилия Федеративтік

Республикасындағы елшілігі, Бразилиа қаласы

 

Комиссия төрайымы

Досыбаева Айсұлу Нұрланқызы

Төрайым орынбасары

ҚарағұловаДана Нұрланқызы

Хатшы

Серікова Диана Ерланқызы

Комиссия мүшелері

ӘбдреимоваГаухар Серікқалиқызы

Тастамбекова Салтанат Берікбекқызы

298

298

Қазақстан Республикасының Беларусь Республикасындағы
Брест қаласындағы консулдығы

 

Комиссия төрайымы

Қонаев Эльдар Асқарұлы

Төрайым орынбасары

Давидовская Марина Петровна

Хатшы

Бурина Анна Ивановна

Комиссия мүшелері

Бакузов Теймураз Гаврилович

Есенов Абылайхан Амангелдіұлы

299

299

Қазақстан Республикасының Румыниядағы елшілігі, Бухарест қаласы

 

Комиссия төрайымы

Әбдалиев Нұрлан Ибрахим-Халилаевич

Төрайым орынбасары

Әуезов Біржан Үмірзақұлы

Хатшы

Шагатаев Сержан Анарбекұлы

Комиссия мүшелері

Қалабаев Арман Асқарұлы

Өтеубаева Жаңыл Қанатқызы

300

300

Қазақстан Республикасының Индонезия Республикасындағы елшілігі,

Джакарта қаласы

 

Комиссия төрайымы

Малаев Қайрат Бауыржанұлы

Төрайым орынбасары

Дәутов Алмас Дулатұлы

Хатшы

Абдрахманова АлияТемясқызы

Комиссия мүшелері

Камалетдинов Рүстам Сұлтанұлы

Тілеулесов Серік Әбдіхалықұлы

301

301

Қазақстан Республикасының Қазан қаласындағы Бас консулдығы

(Ресей Федерациясы)

 

Комиссия төрайымы

Тұқұмов Еркін Валитханұлы

Төрайым орынбасары

Жакатаев ЕркенИсаханұлы

Хатшы

Сайфулмаликова Рабиға Сабытханқызы

Комиссия мүшелері

Ниязов Ануар Айдарұлы

Асхадула КаринаКаюмкызы

302

302

Қазақстан Республикасының Таллин қаласындағы консулдығы

(Эстония Республикасы)

 

Комиссия төрайымы

Жәкенов Дудар Түсіпұлы

Төрайым орынбасары

Бұхарбаева Айдынай Нұрсайынқызы

Хатшы

Камалова Гүлнар Құрбанғалиқызы

Комиссия мүшелері

Жакенова Майра Хамитқызы

Абылай Болат

303

303

Қазақстан Республикасының Үрімші қаласындағы төлқұжат-визалық қызметі (Қытай Халық Республикасы)

 

Комиссия төрайымы

Абдуали Ұлықбек

Төрайым орынбасары

Мүтәліп Қаракөз Жақыпбекқызы

Хатшы

Қайранов Бекзат Бекболатұлы

Комиссия мүшелері

Қалдыбеков Бакытжан Абайұлы

Әбенова Қалима Үтемісқызы

304

304

Қазақстан Республикасының Финляндия Республикасындағы елшілігі,

Хельсинки қаласы

 

Комиссия төрайымы

ӘбдібековҰлан Нұрланұлы

Төрайым орынбасары

Тәңірбергенов Арман Тәңірбергенұлы

Хатшы

ӘділоваӘлмира Бақытжанқызы

Комиссия мүшелері

Жаңатаева Зияда Айтбайқызы

Рамазанов Данияр Серікұлы