Астана қаласы мәслихатының депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссияларының құрамы, олардың орналасқан орны және сайлау округтерінің шекаралары туралы

Астана қаласы мәслихатының депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссияларының құрамы, олардың орналасқан орны және сайлау округтерінің шекаралары туралы хабарлама  

 

"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 15-бабының 3-тармағына, 22-бабының 2-тармағына сәйкес қалалық сайлау комиссиясы Астана қаласы мәслихатының депутаттарын сайлау бойынша округтік сайлау комиссияларының құрамы,  олардың орналасқан орны және сайлау округтерінің шекаралары туралы хабарлайды:

 

р/c №

Сайлау округтерінің №№

 

Округтік сайлау комиссиясының орталығы, орналасқан жері, мекенжайы, телефоны

Сайлау округтері шекараларының анықтамасы

Округтік сайлау комиссиясы мүшелерінің аты -жөні

"Сарыарка" ауданы

1

1

М. Өтемісұлы атындағы Оқушылар сарайы, Ә. Бөкейхан көшесі, 1

 

 

 

А. Бараев көшесінен Республика даңғылының тақ жағы бойынша Абай даңғылына дейін, Абай даңғылының жұп жағынан С. Челюскинцев көшесіне дейін, С. Челюскинцев көшесінің тақ тарапынан С. Сейфуллин көшесіне дейін, С. Сейфуллин көшесінің жұп тарапынан Ш. Қосшығұ көшесі бойындағы № 11, 11/1, 11/3, 11/4, 9, 1, 3/1 үйлерін қоса алғанда Есіл өзенінің жағасына дейін, Есіл өзенінің жағасы бойымен Шығанақ көшесіне дейні, Шығанақ көшесінен Ә. Бөкейхан көшесіне дейін, Ә. Бөкейхан көшесінен Есіл өзенінің жағасы бойымен Самал шағын ауданын қоса алғанда А. Бараев көшесіне дейін. 

 

 Комиссия төрайымы:

 Бажутина Наталья Валерьевна

 

Төрайым орынбасары:

 Бекова Дәметкен Мұхамедьяқызы

Хатшы:

 Карпаева Рыскүл  Белдеубайқызы

Комиссия мүшелері:

Байбоыунов Мұрат Мырзабекұлы 

Бегімбет Жанатай

Габайдулина Зайтуна Нығматоллақызы

Максименко Владимир Борисович

 

 

2

2

№ 3 мектеп -гимназиясы, Республика даңғылы, 35

Республика даңғылынан Абай көшесінің тақ тарапы бойымен С. Челюскинцев көшесіне дейін, С. Челюскинцев көшесінің жұп тарапы бойымен С. Сейфуллин көшесіне дейін, С.Сейфуллин көшесінің тақ тарапы бойымен К. Күмісбеков көшесіне дейін, К. Күмісбеков көшесінің жұп жағы бойымен Ә. Жангелдин көшесіне дейні, Ә. Жангелдин көшесінің жұп жағы бойымен Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің жұп жағы бойымен Бөгенбай батыр даңғылына дейні, Бөгенбай батыр даңғылының жұп жағы бойымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ жағы бойымен Ә. Жангелдин көшесіне дейні, Ә. Жангелдин көшесінің жұп жағы бойымен М. Әуезов көшесіне дейін, М. Әуезов көшесінің жұп тарапы бойымен Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің  жұп тарапы бойымен Ш. Айманов көшесіне  дейін, Ш. Айманов көшесі бойымен Ш. айманов көшесі бойындағы № 16, 18, 16/1 үйлерін және Ы. Дүкенұлы көшесі бойындағы № 26 үйді және Бөгенбай батыр даңғылы бойындағы № 59 үйді қоса алғанда Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ жағынан Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ жағынан Абай даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы:

 Жақыпова Мансия Асқарқызы Төрайым орынбасары:

 Бауржанова Нәсіпкүл Жидебайқызы 

Хатшы:

 Салкимбаева Бибикан Капенқызы

Комиссия мүшелері:

 Айтпаева НҰрзия Жамалдинқызы

Абельдина Назгүл  Сейфоллақызы 

Полатханова Гүлзада Сәрсенбайқызы

Таукшев Берік Бейсенбайұлы

 

 

3

3

 

Астана медицна университеті,

Сарыарқа даңғылы, № 33

 

 Сарыарқа даңғылынан Ә. Жангельдин көшесінің тақ жағы бойымен К. Күмісбеков көшесіне дейін, К. Күмісбеков көшесінің тақ жағынан Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығүл көшесінен  Ш. Қосшығұл көшесінің № 13, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6, 17, 19, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4 үйлерін және С-409 көше бойындағы № 19/1 үйлерін қоса алғанда және Ш. Қосшығұл көшесі бойындағы № 3, 3/1, 9, 11, 11/1,  11/2, 11/3, 11/4 үйлерді алып тастағанда Есіл өзенінің жағасына дейін, Есіл өзені жағасы бойымен Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің жұп жағынан Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейні, Ш.Қосшығұлұлы көшесі бойымен Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағының оң жағы бойымен Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н, Тілендиев даңғылының тақ жағы бойымен Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің жұп жағы бойымен С. Разин көшесіне дейін, С. Разин көшесінің тақ жағымен Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғлының тақ жағы  бойымен Ә. Жангелдин көшесіне дейін.

 

 Комиссия төрайымы:  

 Канапиева Сәулеш Төлегенқызы 

Төрайым орынбасары:

 Ақылбеков Тұрсынхан

Хатшы:

 Кан Евгения 

Комиссия мүшесі:

Базарбаева Кенжегүл Байдилдақызы

Еркінұлы Ернар

Назарбаева Айзат Бимағанбетқызы

Оспанов Аюп Айтмғгамбетұлы

 

 

 

4

4

 "Астана" медицинский университеті, 

Бейбітшілік көш., 49а

 

 

М. Әуезов көшесінен Ә. Жангельдин көшесінің тақ жағы бойымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесініңжұп жағы бойымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылының тақ жағы бойымен Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің тақ жағы бойымен Ә. Жангельдин көшесіне дейін, Ә. Жагельдин көшесінің тақ жағы бойымен Сарыарқа даңғылына дейін, Сарыарқа даңғылының тақ жағы бойымен С. Разин көшесіне дейін, С. Разин көшесінің жұп жағы бойымен   Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің жұп жағы бойымен Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ жағы бойымен № 55 үйге дейін, Республика даңғылы бойымен әрі қарай "Астанатехнопарк" АҚ оңтүстік шекарасы бойымен Ш. Айманов көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінің тақ жағы бойымен Ы. Дүкенұлы көшесіне дейін, Ы. Дүкенұлы көшесінің тақ жағы бойымен М. Әуезов көшесіне дейін, М. Әуезов көшесінің тақ жағы бойымен Ә. Жангельдин көшесіне дейін.

     Комиссия төрайымы:

Жарлығанова Динара Саркыбекқызы

 Төрайым орынбасары:

 Маханбетов Қайыргелді Омбайұлы    

Хатшы:

 Ағыбаева Дина Батыровна

 Комиссия мүшелері:

Төлешова Гүльнар Төреханқызы

Нұрмұханов Алтынбек

Амангелдіұлы

Ауезханова Жанар  Жумаділқызы

Қадырбаева Бұлбұл Сұлтанғожақызы 

 

5

 

5

 

 № 62 мектеп-лицейі, Мәскеу көшесі, 41

 

 

 

 Сарыбұлақ бұлағынан А. Затаевич көшесінің тақ жағы бойымен Г. Потанин көшесіне дейін, Г. Потанин көшесінің тақ жағы бойымен Ә. Молдағұлова көшесіне дейін, Ә, Молдағұлова көшесінің тақ жағы бойымен Бейбіңтшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің жұп жағы бойымен І. Есенберлин көшесіне дейін, І. Есенберлин көшесінің жұп жағы бойымен № 72, 74, 76, 76/1, 78 үйлерді қоса алғанда Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының тақ жағы бойымен оңтүстікке Мәскеу көшесіне дейін, Мәскеу көшесінің тақ жағы бойымен Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылы бойымен Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағының оң жағы бойымен А. Затаевич көшесіне дейін.  

 

 Комиссия төрайымы:  

 Сейфулина Кульша Балтанқызы

Төрайым орынбасары:

 Усипова Әсел Серікқызы

Хатшы:

 Сайфуллина Әлия Серікқызы

Комиссия мүшелері:

 Айдабулова Карлыгаш Муратовна 

Жагупарова Турар Вахитовна Жұсупова Жанар Оразбайқызы

  Радостева Гульзира Рашидовна

 

 

 

 

 

6

6

 

С. Сейфуллин атындағы Қазақ аграрлық техникалық университеті,   

Жеңіс даңғылы,  № 62

 

 

 

         Бейбітшілік көшесінен Ә. Молдағұлова көшесінің тақ жағы бойымен Г. Потанин көшесіне дейін, Г. Потанин көшесінің жұп жағы бойымен А. Затаевич көшесіне дейін, А. Затаевич көшесінің тақ жағы бойымен І. Есенберлин көшесіне дейін, І. Есенберлин көшесінің жұп жағы бойымен Ы. Алтынсарин көшесіне дейін, Ы. Алтынсарин көшесінің жұп жағы бойымен И. Құтпаеов көшесіне дейін, И. Құтпанов көшесінің тақ жағы бойымен Алтынемел көшесіне дейін, Алтынемел көшесінің жұп жағы бойымен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралі жанымен Алаш тасжолына дейін, Алаш тасжолы бойымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін, Бөгенбай батыр даңғылынан Ш: Айманов көшесіне дейін, Ш. Айманов көшесінің жұп жағы бойымен Ш. Айманов көшесі бойындағы № 16, 16/1, 18 үйлерді алып тастағанда "Астанатехнопарк" АҚ оңтүстік шекарасына дейін, Бөгенбай батыр даңғылы бойындағы № 59 үй және Ы. Дүкенұлы көшесі бойындағы № 26 үй, Ш. Айманов көшесінің жұп жағы бойымен "Астанатехнопарк" АҚ оңтүстік шекарасына дейін, одан әрі "Астанатехнопарк" АҚ оңтүстік шекарасының бойымен батысқа қарай Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының жұп жағы бойымен № 72, 74, 76, 76/1, 78 үйлерді қоспағанда І. Есенберлин көшесіне дейін, І. есенберлин көшесінің тақ жағы бойымен Бейбітшілік көшесіне дейін, Бейбітшілік көшесінің тақ жағы бойымен Ә. Молдағұлова көшесіне дейін.  

 

Комиссия төрайымы:

 Бекенова Әлия Серікқызы

Төрайым орынбасары:

 Кенжин Ербол Сейлбекұлы 

Хатшы:

 Николайчук Анна Анатольевна

Комиссия мүшелері:

 Амангельдинов Кабдулгазиз

Зайнулұлы

Бекенова Әсия Серікқызы

Жазыкбаева Жазира

Мейрамханқызы

Кощанова Жамал Көшембайқызы

 

7

7

№ 25 орта мектеп, Ы. Алтынсарин көш., 9

 

 

         І. Есенберлин көшесінен Ы. Алтынсарин көшесінің тақ жағы бойымен И. Құтпанов көшесіне дейін, И. Құтпанов көшесінің жұп жағы бойымен Алтынемел көшесіне дейін, Алтынемел көшесінің тақ жағы бойымен теміржол магистраліне дейін, одан әрі теміржол магистралі бойымен батысқа қарай Ақбидай көшесіне дейін, Ақбидай көшесінің тақ жағы бойымен № 2,4 үйлерді қоса алғанда Сарыадыр тұйық көшесіне дейін, Сарыадыр тұйық көшесінің жұп жағы бойымен Қ. Кемеңгерұлы көшесіне дейін, Қ. кемеңгерұлы көшесінің тақ жағы бойымен Шортанды көшесіне дейін, Шортанды көшесінің жұп жағы бойымен Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінің жұп жағы бойымен Саржайлау көшесіне дейін, Саржайлау көшесінің жұп жағы бойымен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Жерұйық көшесіне дейін, Жерұйық көшесінен Ш. Бөкеев және Ойжайлау көшелерінің барлық үйлерін қоса алғанда, Жерұйық көшесінің барлық көшелерін алып тастағанда Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінің жұп жағы бойымен Көктерек көшесіне дейін, Көктерек көшесінің жұп жағы бойымен Аспара көшесіне дейін, Аспара көшесінен М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің жұп жағы бойымен Қарталы көшесіне дейін, Қарталы көшесінің жұп жағы бойымен Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің жұп жағы бойымен К. Байсейітова көшесінің № 4 және Конституция көшесінің № 18, 20, 20/2, 22 үйлерін алып тастағанда К. Байсейітова көшесіне дейін, К. Байсейітова көшесінің тақ жағы бойымен Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің жұп жағы бойымен                    Ш. Бейсекова көшесіне дейін, Ш. Бейсекова көшесінің жұп жағы бойымен Оғыланды тұйық көшесіне дейін, Оғыланды тұйық көшесінің жұп жағы бойымен Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағы бойымен оңтүстікке қарай                      А. Затаевич көшесіне дейін, А. Затаевич көшесінің жұп жағы бойымен І. Есенберлин көшесіне дейін,                               І. Есенберлин көшесінің тақ жағы бойымен                                    Ы. Алтынсарин көшесіне дейін.

 

 Комиссия төрайымы:

 Оспанова Гүлнұр Әбдісалыққызы 

Төрағаның орынбасары:

 Калиева Назгүл Сәбитқызы  

Хатшы:

 Тілегенова Қарлығаш Ахметқызы

Комиссия мүшелері:

Журавлева Людмила Владимировна

Мусин Бауыржан Болатұлы 

Омаров Жанат Файзидинұлы

Тайшығарин Талғат

 

8

8

 № 58 мектеп - гимназиясы, Ақан сері көш., № 22

 

 

 К. Байсеітова көшесінің жұп жағы бойымен № 4  үйден Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің тақ жағы бойымен Ш. Бейсекова көшесіне дейін, Ш. Бейсекова көшесінің тақ жағы бойымен Оғыланды тұйық көшесіне дейін, Оғыланды тұйық көшесінің тақ жағы бойымен Сарыбұлақ бұлағына дейін, Сарыбұлақ бұлағының сол жағы бойымен Ш: Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесінің жұп жағы бойымен Ш. Бейсекова көшесіне дейін, Ш. Бейсекова көшесінің жұп жағы бойымен Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылының жұп жағы бойымен № 59 тұйық көшесіне дейін, № 59 көше бойымен Д. Карбышев көшесіне дейін, Д. Карбышев көшесінен Аү герцен көшесіне дейін, А. Герцен көшесінің тақ жағы бойымен Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінің тақ жағы бойымен Көктерек көшесіне дейін, Көктерек көшесінің тақ жағы бойымен Аспара көшесіне дейін, Аспара көшесінің жұп жағы бойымен М. Дулатов көшесіне дейін, М. Дулатов көшесінің тақ жағы бойымен Қарталы көшесіне дейін, Қарталы көшесінің тақ жағы бойымен Конституция көшесіне дейін, Конституция көшесінің тақ жағы бойымен Конституция көшесі бойындағы №18, 20, 20/2, 22 және К. Байсейітова көшесінің бойындағы №4 үйді қоса алғанда К. Байсеійітова көшесіне дейін.

 Комиссия төрайымы:

 Достанова Гүлнар Сағымбайқызы 

Төрайымның орынбасары:

 Сизова Людмила Александровна

Хатшы:

 Матусевич Надежда Михайловна

Комиссия мүшелері:

Базарбаева Майра Назымбекқызы 

 Ельжанов Азамат Берікұлы 

Жүнісова Ардақ Советқызы 

Құрмашева Сәуле Дүкенбайқызы

 

9

9

№ 68 орта мектеп ,  Құсмұрын көш., 2

 

 

 Н. Тілендиев даңғылынан № 59 тұйық көше бойымен Д. Карбышев көшесіне дейін, Д. Карбышев көшесінен А. Герцен көшесіне дейін, А. Герцен көшесінің жұп жағы бойымен Оқжетпес көшесіне дейін, Оқжетпес көшесінен Жерұйық көшесінің барлық үйлерін қамтумен Жерұйық көшесіне дейін, Жерұйық көшесінен теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралінен Саржайлау көшесіне дейін,  Саржайлау көшесінің тақ жағы бойымен Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінің тақ жағы бойымен И. Крылов тұйық көшесіне дейін, И. Крылов тұйық көшесінің  тақ жағы бойымен Сусамыр көшесіне дейін,          Сусамыр көшесінің тақ жағы бойымен Өзен көшесіне дейін және солтүстік батысқа және оңтүстікке қарай № 39 разъезді қоса алғанда, Автоматика тұрғын алқабын және оған жақын үйлерді, одан әрі оңтүстікке қарай 804 км және Аварийный кентін, Көктал тұрғын үй алабының барлығын қоса алғанда Есіл өзеніне дейін, Есіл өзені бойымен Ақан сері көшесіне дейін, Ақан сері көшесінің жұп жағы бойымен Ш. Қосшығұлұлы көшесіне дейін, Ш. Қосшығұлұлы көшесі бойымен Ш. Бейсеков көшесіне дейін, Ш. Бейсеков көшесі бойымен Н. Тілендиев даңғылына дейін, Н. Тілендиев даңғылының тақ жағы бойымен № 59 жолға дейін.  

 

Комиссия төрағасы:

Жакенбай Шәріпхан Қайжытайұлы

 Төрағаның орынбасары:  

 Есенберлина Сағыныш Серікқызы

Хатшы: ь:

 Мошке Сапаргүл 

Комиссия мүшелері:

Дубина Любовь Дмитриевна

Ештанаев Жазыбек Опиевич

Назаренко Людмила Кузминична 

Патрикеева Наталья Петровна

 

 

 

10

10

№ 49 орта мектеп,  Сарыадыр тұйық көшесі, 3

 

Қ. Кемеңгерұлы көшесінен Сарыадыр көшесінің тақ жағы бойымен Ақбидай көшесіне дейін, Ақбидай көшесінің жұп жағы бойымен Ақбидай көшесінің № 2,4 үйлерін алып тастаумен, теміржол магистраліне дейін, теміржол магистралі бойымен шығысқа қарай Алаш тасжолына дейін, Алаш тасжолы бойымен шығысқа қарай одан әрі солтүстікке қарай, Кирпичный кентінің үйлерін қоса алумен  Солтүстік айналма тасжолына дейін, одан әрі батысқа қарай Мұнайшылар тұрғын үй алабын қамтып алумен Өндіріс көшесіне дейін, Өндіріс көшесінен Өндіріс көшесіне жақын орналасқан үйлерді қамтумен Өзен көшесіне дейін, Өзен көшесі бойымен Сусамыр көшесіне дейін, Сусамыр көшесінің жұп жағы бойымен И. Крылов тұйық көшесіне дейін, И. Крылов тұйық көшесінің тақ жағы бойымен Шиелі көшесіне дейін, Шиелі көшесінің жұп жағы бойымен Шортанды көшесіне дейін, Шортанды көшесінің тақ жағы бойымен К. Кемеңгерұлы көшесіне дейін, К. Кемеңгерұлы көшесінің жұп жағы бойымен Сарыадыр тұйық көшесіне дейін.

 

 Комиссия төрайымы:  

 Хамитова Әйгерім Таласарқызы

Төрайымның орынбасары:

 Жаксыбаева  Гүлден Әлкенқызы 

Хатшы:

 Миленина Елена Вячеславна

Комиссия мүшелері:

 Бозкенова Бахытггүл Амантайқызы                                                                                                                                на

Кунжолова Әлия Анламасқызы                                                                                                                                Миленина Елена Вячеславна

Сағынбаева Дидар Оралбекқызы

Серенова Дамира Болатхановна

 

"Есіл" ауданы 

11

11

"Алау" мұз сарайы, Қабанбай батыр даңғылы, 47

 

 "Есіл" ауданы шекарасынан Тұран көшесінің жұп жағы бойымен Керей Жәнібек көшесіне дейін, Керей Жәнібек көшесінің тақ жағы бойымен Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының тақ жағы бойымен "Астана жұлдызы" монументіне дейін, "Астана жұлдызы" монументінен Тұран көшесінің жұп жағы бойымен Хусейн бен Талал көшесіне дейін, Хусейн бен Талал көшесінің тақ жағы бойымен Ш. Айтматов көшесіне дейін, Ш. Айтматов көшесінің жұп жағы бойымен Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолының жұп жағы бойымен Доспамбет жырау көшесіне дейін, Доспамбет жырау көшесінің жұп жағы бойымен аудан аумағының көшесіне дейін, аудан аумағы шекарасы бойымен "есіл" өзені арнасына дейін, "Есіл" өзені арнасы бойымен Тұран даңғылына дейін.      

 

 Комиссия төрағасы:  

 Капезов Берлік Еркінұлы 

Төрағаның орынбасары:

Тілеубаев Омарбек Орынбекұлы  

Хатшы:

 Омарова Салтанат Жарылғасынқызы  

Комиссия мүшелері:

Карағожин Әлімхан Капизұлы 

Құсайынов Дәулет Төлеуғазыұлы

Мустафина Диана Ерғалиқызы  

Нұруллаев Руслан Нұрланұлы

 

 

12

12

«Астана-Теплотранзит» АҚ

Тұран даңғылы,12

Тұран даңғылынан "Есіл" ауданы аумағы шекарасы бойымен "Есіл" өзені арнасы бойымен Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің тақ жағы бойымен Сауран көшесіне дейін, Сауран көшесінің тақ жағы бойымен Керей Жәнібек хандары көшесіне дейін, Керей Жәнібек хандары көшесінің жұп жағы бойымен Тұран даңғылына дейін, Тұран даңғылының тақ жағы бойымен аудан аумағы шекарасына дейін.

 

 Комиссия төрайымы:  

 Айтыкова Жәмила Нуахимқызы

Төрайым орынбасары:

 Жаппаров Ербол Исмаилұлы  

Хатшы:

 Ешимханова Райхан Муталяпқызы

Комиссия мүшелері:

Смагулова Ильмира Каримқызы

Сейлханова Айнур Серхазықызы

 Стасенко Елена Алексадровна

 Югай Людмила Инокентьевна

13

19

№ 75 мектеп - гимназиясы, Орынбор көшесі, 28/1

Сығанақ көшесінен Заречный, Тельман, Пригородный тұрғын үй алаптарын қоса алғанда "Есіл" ауданы аумағы шекарасы бойымен Қорғалжын тасжолына дейін, Қорғалжын тасжолынан Қабанбай батыр даңғылына дейін, Қабанбай батыр даңғылының жұп жағы бойымен Керей Жәнібек хандары көшесіне дейін, Керей Жәнібек хандары көшесінің жұп жағы бойымен Сауран көшесіне дейін, Сауран көшесінің жұп жағы бойымен Сығанақ көшесіне дейін, Сығанақ көшесінің жұп жағы бойымен аудан аумағы шекарасына дейін.

 

Комиссия төрағасы

 Қонқабаев Оразамбет Жансейітұлы   

Төрағаның орынбасары:

 Барменова Анар Зеинқызы 

Хатшы:

 Сырымбаева Бану Оралқызы  

Комиссия мүшелері:

Бадаев Бегежан Маханбеткәрімұлы

Карпбаева Гүлнар Айткенқызы  

Хусаинова Маржангүл

Рахымжанқызы

Шажалиев Алмаз Мұхтаралыұлы

 

 

"Аалматы"  ауданы

14

13

№ 4 мектеп-гимназиясы,

Ш. Айманов көш., 3

       Республика даңғылынан Бөгенбай батыр даңғылының жұп жағы бойымен В. Панфилов көшесіне дейін, В. Панфилов көшесінің жұп жағы бойымен Ш. Жиенқұлова көшесіне дейін, Ш. Жиенқұлова көшесінің тақ жағы бойымен А. Сембинов көшесіне дейін, А. Сембинов көшесінің тақ жағы бойымен Баянауыл көшесіне дейін, Баянауыл көшесінің тақ жағы бойымен Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің жұп жағы бойымен Луи Пастер көшесіне дейін, Луи Пастер көшесінің тақ жағы бойымен Сү Рахымов көшесіне дейін, С. Рахымов көшесінің тақ жағы бойымен Кеңесары көшесіне дейін, Кеңесары көшесінің тақ жағы бойымен Ш. Иманбаева көшесіне дейін, Ш. Иманбаева көшесінің жұп жағы бойымен Отырар көшесіне дейін, Отырар көшесінің тақ жағы бойымен Республика даңғылына дейін, Республика даңғылының жұп жағы бойымен Бөгенбай батыр даңғылына дейін.

 

Комиссия төрайымы:

 Трайхель Лариса Яковлевна

Төрайымның орынбасары:

 Жұмабаева Фарида Тұрғынбекқызы

Хатшы:

 Акпанова Батима Советқызы

Комиссия мүшелері:

 Жетпісова Татьяна Калиуловна

Капезова Жұлдыз Қияшқызы

Рамазан Балжан Сагындыққызы

 Шектибаева Мақпал Серікқызы

 

    15

14

№ 31 мектеп - гимназиясы, Кеңесары көш., 49

А. Бараев көшесінен Республика даңғылының жұп жағы бойымен Отырар көшесіне дейін, Отырар көшесінің жұп жағы бойымен   Ш. Иманбаева көшесіне дейін, Ш. Иманбаева көшесінің тақ жағы бойымен Кеңесары көшесіне дейін, Кеңесары көшесінің жұп жағы бойымен С. Рахымов көшесіне дейін, С. Рахымов көшесінің жұп жағы бойымен Луи Пастер көшесіне дейін, Луи Пастер көшесінің жұп жағы бойымен Ш. Уәлиханов көшесіне дейін, Ш. Уәлиханов көшесінің тақ жағы бойымен Баянауыл көшесіне дейін, аянауыл көшесінің тақ жағы бойымен А Сембинов көшесіне дейін, А. Сембинов көшесінің жұп жағы бойымен Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесінің жұп жағы бойымен Е. Брусиловский көшесіне дейін, Е. Брусиловский көшесінің тақ жағы бойымен Кеңесары көшесіне дейін, Кеңесары көшесінің тақ жағы бойымен Егемен Қазақстан көшесіне дейін, Егемен Қазақстан көшесінің тақ жағы бойымен А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов  көшесінің тақ жағы бойымен Асан Қайғы көшесіне дейін, Асан қайғы көшесінің тақ жағы бойымен Жәнібек Тархан көшесіне дейін, (Жәнібек Тархан көшесінің № 4 үйін қоса алғанда, А. Кравцов көшесінің № 1 үйін, Асан Қайғы көшесінің 1, 1/1 үйлерін алып тастағанда), А. Кравцов көшесінің тақ жағы бойымен А. Бараев көшесіне дейін, А. Бараев көшесінің тақ жағы бойымен Республика даңғылына дейін.  

 

 Комиссия төрайымы:  

 Хасенова Зауре Ильфатовна

Төрайымның орынбасары:

 Абдуллаева Лейла Оспанқызы 

Хатшы:

 Байжанова Ғалия Нұркенқызы

Комиссия мүшелері:  

Жұмажан Әсел Шаймерденқызы

Искакова  Айда Хамитқызы

Сейлхан Мадия Кабдрахмаұулы

Хасенова Зауреш Ыскаккызы

 

 

 

16

15

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті,  А. Пушкин көш., 11

 

   Ж. Тәшенов көшесінен Таха Хусейн көшесінің жұп жағы бойымен А. Кравцов көшесіне дейін, А. Кравцов көшесінің жұп жағы бойымен Ақкент тұйық көшесіне дейін (А. Кравцов көшесі бойындағы № 3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2 үйлерін қоспағанда), Жәнібек тархан көшесінің жұп жағы бойымен Асан Қайғы көшесіне дейін (Жәнібек Тархан көшесі бойындағы № 5,5/1 үйлерді қоспағанда) Асан қайғы көшесінің жұп жағы бойымен А. Иманов көшесіне дейін, А. Иманов көшесінің жұп  жағы бойымен Егемен Қазақстан көшесіне дейін, Асан қайғы көшесінің(жұп жағы бойымен Кеңесары көшесіне дейін, Кеңесары көшесінің жұп жағы бойымен А. Пушкин көшесіне дейін (А. Пушкин көшесіндегі 15, 15а, Кеңесары көшесіндегі № 91/46 Абай көшесіндегі 96, 96а үйлерді қоса алғанда), Абылайхан даңғылының жұп жағы бойымен Қажымұқан көшесіне дейін (Абылайхан даңғылы бойындағы № 4, 6, 10, 12, 12/1, 14 үйлерді қоспағанда), Қажымұқан көшесінің тақ жағы бойымен Тәуелсіздік даңғылына дейін (Қажымұқан көшесіндегі № 7,11 үйледі алып тастағанда), Тәуелсіздік даңғылының жұп жағы бойымен Ж. Тәшенов көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы:

 Федина Людмила Николаевна

Төрайым орынбасары:

 Сүтбаева Фарида Мерекенқызы 

Хатшы:

 Шавкунова Альфия Нургалиевна

Комиссия мүшелері:

Абрамушкина Анна Михайловна

Жементикова Алмагүл Төлеукбекқызы

Осадчая Ольга Викторовна

Старикова Елена Владимировна

 

17

16

Гуманитарлық -техникалық  колледж,  Циолковский көш., 5

 

Ш. Жиенқұлова көшесінен Алаш тасжолының жұп жағы бойымен Жетіген көшесіне дейін (Досмұхамедұлы көшесі бойындағы № 1 үйді қоса алғанда), Жетіген көшесінің жұп жағы бойымен (7/1 үйді қоса алғанда) А. Пушкин көшесіне дейін, А. Пушкин көшесінің тақ жағы бойымен Ш. Құдайбердіұлы даңғылына дейін, Ш. Құдайбердіұлы даңғылының жұп жағы бойымен І. Жансүгіров көшесіне дейін, І. Жансүгіров көшесінің тақ жағы бойымен Абылайхан даңғылына дейін, Абылайхан даңғылының тақ жағы бойымен (Абылайхан даңғылының № 23, 23/1, 25, 16/1, 18, М. Жұмабаев даңғылы бойындағы № 2,6 үйлерді қоса алғанда), Абылайхан даңғылының жұп жағы бойымен А. Пушкин көшесіне дейін (А. Пушкин көшесіндегі №15, 15а, Кеңесары көшесіндегі № 91/4, Абай даңғылы бойындағы № 96, 96а үйлерді алып тастағанда), Кеңесары көшесінің тақ жағы бойымен Е. Брусиловский көшесіне дейін, Е. Брусиловский көшесінің тақ жағы бойымен Л. Толстой көшесіне дейін, Л. Толстой көшесінің тақ жағы бойымен А. Сембинов көшесіне дейін, А. Сембинов көшесінің тақ жағы бойымен Ш. Жиенқұлова көшесіне дейін, Ш. Жиенқұлова көшесінің жұп жағы бойымен Алаш тасжолына дейін.

 

 

Комиссия төрайымы:

 Тоқсанбаева Жаңыл Кеңесқызы

Төрайымның орынбасары:

 Кабдуалиева Салтанат Қыдырбекқызы

Хатшы:

 Решетникова Светлана Максимовна

Комиссия мүшелері:

Китаева Екатерина Байтьяковна

Коснадар Лимон Ермашкызы

Усенова Әсия Балмғгамбетқызы 

Шөкеева Баян Жұмажанқызы 

 

 

18

17

№ 32 мектеп- гимназиясы,  Абылайхана даңғылы, 25/3

Абылайхан даңғылынан І. Жансүгіров көшесінің жұп жағы бойымен Махтумкули көшесіне дейін, Махтумкули көшесінің жұп жағы бойымен Қ. Рысқұлбеков көшесіне дейін, Қ. Рысқұлбеков көшесінің тақ жағы бойымен Абылайхан даңғылына дейін, Абылайхан даңғылының тақ жағы бойымен (Абылайхан даңғылы бойындағы № 25/1, 25, 23, 27/1 үйлерді қоспағанда) І. Жансүгіров көшесіне дейін (Алаш тасжолы бойындағы № 30/1 үйді қоса алғанда).    

 Комиссия төрайымы:

 Наймушина Татьяна Леонидовна

Төрайымның орынбасары:

 Нұрабаева Зәуреш Абдрахманқызы

Хатшы:

 Кенетаева Ирина Николаевна

Комиссия мүшелері: Ағымов Еркін Жұмашұлы

Авдонина Раиса Сагитовна

Борзова Светлана Васильевна

Нұрмағамбетов Иманмағзам

Матайұлы

 

 

19

18

 № 27 мектеп-лицейі, Таха Хусейн көш., 5/1

       Ж. Тәшенов көшесінен Тәуелсіздік даңғылының тақ жағы бойымен Б. Момышұлы даңғылына дейін (Тәуелсіздік даңғылы бойындағы   4,6,4/1,6/1,4/2,4/3,6/3,6/2,8/1,8,12,12/1,12/2, Қажымұқан көшесі бойындағы № 2, Петров көшесі бойындағы 2/2 үйді қоса алғанда), Б. Момышұлы даңғылының тақ жағы бойымен Р. Қошқарбаев даңғылына дейін, Р. Қошқарбаев даңғылының жұп жағы бойымен Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының тақ жағы бойымен Ш. Қалдаяқов көшесіне дейін, Ш. Қалдаяқов көшесінің тақ жағы бойымен Есіл өзенінің жағасына дейін, (Ш. Қалдаяқов көшесіндегі № 2,2/2,2/1 үйлерді қоса алғанда), Есіл өзені жағасы бойымен Рамстор көпіріне дейін, А. Бараев көшесінің жұп жағы бойымен А. Кравцов көшесіне дейін, А. Кравцов көшесінің жұп жағы бойымен Асан Қайғы көшесіне дейін (А. Кравцов көшесі бойындағы № 1, Асан Қайғы көшесіндегі 1,1/1 үйлерді қоса алғанда) Жәнібек Тархан көшесіне дейін, Жәнібек тархан көшесінің жұп жағы бойымен (Жәнібек тархан көшесі бойындағы № 5, 5/1 үйлеорді қоса алғанда), Е. Брусиловский көшесіне дейін, А. Кравцов көшесінің тақ жағы бойымен (А. Кравцов көшесі бойындағы № 5,7,7/1,9 үйледі алып тастағанда) Таха Хусейн көшесіне дейін, Таха Хусейн көшесінің тақ жағы бойымен Ж. Тәшенов көшесіне дейін, Ж. Тәшенов көшесінің жұп жағы бойымен Тәуелсіздік даңғылына дейін. 

 

 

 Комиссия төрайымы:  

 Даутбаева Гүлнар Рамазанқызы

Төрайымның орынбасары:

 Асанова Гүлнар Нуриденқызы

Хатшы:

Бекенова Жангүл Алтайқызы

 Комиссия мүшелері:

  Гридина Людмила Ивановна

Жанабаева Айнұр

Муханберахимқызы

Каршалова Жұлдыз Саденқызы

Темірбекова Боранкүл Ахметқызы

 

 

 

 

 

20

20

№ 50 мектеп-лицейі, Күйші Дина көш., 6

 

Тәуелсіздік даңғылынан Б. Майлин көшесінің тақ жағы бойымен Қ. Сәтпаев көшесіне дейін (Б. Майлин көшесіндегі № 7,9,11,11/1,13 және Қ. Сәтпаев көшесі бойындағы № 17, 17/1, 17/2 үйлерді қоса алғанда), Қ. сәтпаев көшесінің тақ жағы бойымен Қажымұқан көшесіне дейін (А. Петров көшесінің № 17, 17а, 19, 19/1, 17/1 және Қ. Сәтпев көшесі бойындағы № 4,4/1, 6,8,8/1,10 және Қажымұқан көшесі бойындағы № 12, 12а, 12б, 7,11 8 үйлерін қоса алғанда), Қажымұқан көшесінің жұп жағы бойымен Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының жұп жағы бойымен Б. Майлин көшесіне дейін (Тәуелсіздік көшесі бойындағы № 4,6,4/1,6/1,4/2,4/3,6/3,6/2,8/1,8,12,

12/1,12/2, Қажымұқан көшесі бойындағы № 2, Петров көшесі бойындағы № 2/2 үйлерді алып тастағанда).

 

Комиссия төрайымы:

 Бурдина Вера Васильевна

Төрайымның орынбасары:

 Турсуметова Татьяна Алексеевна

Хатшы:

 Жузенова Сәуле Енсегенқызы

Комиссия мүшелері:

 Гатина Мадина Зульфатовна

Зунзяк Тамила Оверковна

Саар Светлана Александровна

Шашдәулетова Қабира Кабетқызы

 

 

 

21

21

№ 70 орта мектеп,  Майкайың көшесі, 1

Тәуелсіздік даңғылынан Б. Майлин көшесінің жұп жағы бойымен М. Жұмабаев көшесіне дейін (М. Жұмабаев көшесінің № 7,9,11,11/1,13 және Қ. Сәтпаев көшесінің 17,17/1,17/2 үйлерін қоса алғанда), М. Жұмабаев көшесінің жұп жағы бойымен Б. Момышұлы көшесіне дейін, Б. Момышұлы көшесінің ьтақ жағы бойымен Қ. Сәтпев көшесіне дейін, Қ. Сәтпаев көшесінің тақ жағы бойымен Обаған көшесіне дейін, Обаған көшесінің тақ жағы бойымен М. Жұмабаев даңғылына дейін, М. Жұмабаев даңғылының тақ жағы бойымен Ш. Қалдаяқов көшесіне дейін, Ш. Қалдаяқов көшесінің тақ жағы бойымен Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының жұп жағы бойымен Р: Қошқарбаев даңғылына дейін, Р. Қошқарбаев даңғылының тақ жағы бойымен Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының жұп жағы бойымен Тәуелсіздік даңғылына дейін, Тәуелсіздік даңғылының жұп жағы бойымен Б. Майлин көшесіне дейін.

 

Комиссия төрайымы:

Майкошева Айгүл Майкөшқызы 

Төрайымның орынбасары:

 Жүсіпбекова Айна Абдығалиқызы 

Хатшы:

 Назарова Ботаөоз Бақытқызы

Комиссия мүшелері:

Аскерова Жұмагүл Нұртайқызы

Сармаев Ерзат Төлеуқапасұлы

Халикова Мәрзия Құсайынқызы 

Хусайнова Гүлмира Жамантайқызы

22

22

Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ, "Студенттер үйі", М. Жұмабаев даңғылы, 14

Қ. Сәтпаев көшесінен Б. Майлин көшесінің тақ жағы бойымен М. Жұмабаев көшесіне дейін (Күйші Дина көшесіндегі № 28,28/1 және Б. Майлин көшесіндегі №31 үйлерді алып тастағанда), М. Жұмабаев даңғылының тақ жағы бойымен Қажымұқан көшесіне дейін (М. Жұмабаев даңғылы бойындағы № 16,16/1,16/2,16/3,18,12а,12,12/1,10,8,14,14/1 және Абылайхан даңғылы бойындағы № 20,20а,20б,20д,24,24а,26,26/1,24/1,26/2,22 үйлерді алып тастағанда), Қажымұқан көшесінің жұп жағы бойымен Қ. Сәтпаев көшесіне дейін, Қ. Сәтпаев көшесінің  жұп жағы бойымен Б. Майлин көшесіне дейін (Қажымұқан көшесі бойындағы № 12, 12б,12 және А. Петров көшесі бойындағы № 17,17а,17/1,19,19/1 және Қ. Сәтпаев көшесі бойындағы № 4,4/1,6,8,8/1,10 үйлерді алып тастағанда).

Комиссия төрайымы:

 Махметова Маржан Маратқызы

Төрайымның орынбасары:

 Өтегенова Мейрамгүл Қайырбекқызы

Хатшы:

Мусина Жадыра Қанатқызы

 Комиссия мүшелері:

Ахметжан Айгүл Ахметжанқызы

Байташева Кенжегүл Көпжасқызы 

Ермагамбетова Бейнегүл Жұмағалиқызы на

Касенова Айдана Маратқызы

 

23

23

№ 38 мектеп-лицейі,                     Ғ. Мүсірепов көшесі, 8/2

 

М. Төлебаев көшесінің тақ жағы бойымен Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының тақ жағы бойымен Абылайхан даңғылына дейін, Абылайхан даңғылының жұп жағы бойымен Ғ. Мүсірепов көшесіне дейін (Абылайхан даңғылы бойындағы № 55,55/1 үйледі қоса алғанда), Ғ. Мүсірепов көшесінің тақ және жұп жақтары бойымен Ш. Құдайбердіұлы даңғылына дейін (Ғ. Мүсірепов көшесінің № 4/2, 6/4 үйлерін алып тастағанда, Ш. Құдайбердіұлы даңғылының № 42, 44, 46 үйлерін қоса алғанда), Ш. Құдайбердіұлы даңғылынан Ғ. Мүсірепов көшесінің тақ жағы бойымен Махтумкули көшесіне дейін, Махтумкули көшесінің бойымен Қ. Рысқұлбеков көшесіне дейін, Қ. рысқұлбеков көшесінің жұп жағы бойымен Абылайхан даңғылына дейін, Абылайхан даңғылының жұп жағы бойымен Күйші Дина көшесіне дейін (Абылайхан даңғылының № 28,28/1,30,32,32/1,32/2,32/3,34,36,36,38 және М. Жұмабаев даңғылы бойындағы № 16/4,18/1,18а үйлерді қоса алғанда), Күйші Дина көшесінің жұп және тақ жақтары бойымен, М. Жұмабаев даңғылы бойымен, М. Жұмабаев даңғылының жұп жағы бойымен Б. Момышұлы даңғылына дейін (Б. Майлин көшесі бойындағы № 31 үйді және Күйші Дина көшесі бойындағы № 28,28/1 үйлерді қоса алғанда), Б Момышұлы даңғылының жұп жағы бойымен Қ. Сәтпаев көшесіне дейін, Қ. Сәтпаев көшесінің жұп жағы бойымен Обаған көшесіне дейін, Обаған көшесінің тақ жағы бойымен М. Жұмабаев даңғылына дейін, М. Жұмабаев даңғылының жұп жағы бойымен Айнакөл көшесіне дейін.    

 

 Комиссия төрағасы:

 Ертаев Бақытжан Қасымұлы

Төрағаның орынбасары:

 Қыстаубаева Зиада Сейітқалиқзы

Хатшы:

 Омарова Әсия Сираждинқызы

Комиссия мүшелері:

Болгова Мария Александровна

Мұқанова Айша Жұматқызы

Тығынбаева Бақыт Хамитқызы

Хайруллина Роза Женісбекқызы 

 

 

 

24

24

Средняя школа № 52 орта мектебі,  Бурабай көш., 38

      Ғ. Мүсірепов көшесінен Махтумкули көшесінің жұп жағы бойымен Қобыланды батыр көшесіне дейін, Қобыланды батыр көшесінің жұп жағы бойымен Қобда тұйық көшесіне дейін ( Қобыланды батыр көшесіндегі № 7,7а,7б,7в,7г,7д үйлерді қоса алғанда), Қобда тұйық көшесі бойымен М. Төлебаев көшесіне дейін, М. Төлебаев көшесінің жұп жағы бойымен Б. Момышұлы даңғылына дейін, Б. Момышұлы даңғылының жұп жағы бойымен Ғ. Мұстафин көшесіне дейін, Ғ. Мұстафин көшесі бойымен Ш. Құдайбердіұлы даңғылына дейін (Абылайхан даңғылы бойындағы № 57,57/1,57/2,59,59а,59/1 және Ғ. Мүсірепов көшесі бойындағы 4/2,6/4 үйледі қоса алғанда), Ш. Құдайбердіұлы даңғылының тақ жағы бойымен Ғ. Мүсірепов көшесіне дейін, Ғ. Мүсірепов көшесінің жұп жағы бойымен Махтумкули көшесіне дейін Железнодорожный кентін қоса алғанда.

Комиссия төрайымы:

 Искакова Гүлнар Қайроллақызы

Төрағаның орынбасары:

 Курхаева Алма Баймұқашқызы

Хатшы:

 Кенжесариева Нұржамал Серікқызы 

Комиссия мүшелері:

 Жандуллаев Жәнібек Таласбайұлы

Исхан Маралбек

Кабдешова Маржан Шарипханқызы

Кноп Любовь Сергеевна

 

25

25

№ 83 орта мектеп,

Байтурсынов көш., 35

 

Есіл өзені жағасынан Ш. Қалдаяқов көшесінің жұп жағы бойымен (Ш. Қалдаяқов көшесінің № 2,2/1,2/2 үйлерді қоса алғанда) М. Жұмабаев даңғылына дейін, М. Жұмабаев даңғылының жұп жағы бойымен Айнакөл көшесіне дейін, Айнакөл көшесінің жұп жағы бойымен М. Төлебаев көшесіне дейін, М. Төлебаев көшесінің тақ жағы бойымен Астана-Қарағанды тасжолына дейін, Астана -Қарағанды тасжолынан Есіл өзенінің жағалауына дейін, Есіл өзені жағалауынан Промышленный, Интернациональный, Мичурино, Күйгенжар тұрғын алаптарын, Промышленный тұрғын алабының саяжай қоғамдастықтарын қоса алғанда Ш. Қалдаяқов көшесіне дейін.   

Комиссия төрайымы:

 Гоман  Галина Валентиновна

Төрайымның орынбасары:

 Әлжанова Кәмшат Қабиқызы 

Хатшы:

 Гусакова Юлия Викторовна

Комиссия мүшелері:

Әбдірахымова Жәмила Әденқызы

Қалиева Самал Ербатырқызы

Косарева Валентина Александровна

Кабыкеев Әсет Қабдоллаұлы

 

 

 Астана қаласының Қалалық сайлау комиссиясы