Астана қаласы аумақтық сайлау комиссияларының құрамдары туралы

Астана қаласыаумақтықсайлаукомиссияларыныңқұрамдарытуралы ХАБАРЛАМА

 

№ р/с

Сайлау комиссиясының орналасқан жері

Аумақтықсайлаукомиссиясыныңқұрамы

 

АСТАНА ҚАЛАСЫНЫҢ ҚАЛАЛЫҚ САЙЛАУ КОМИССИЯСЫ

1

Астана қаласы,

Бейбітшілік көшесі 11, 211 каб.

тел:55-66-32

 

 

Комиссия төрағасы -

Редкокашин Владимир Николаевич

Комиссия төрағаның орынбасары -

Исабаев Бауыржан Әбдірашитұлы

Комиссия хатшысы -

Шәріпов Шрақпай Мұратұлы

Комиссия мүшелері:

Ахметжанов Берік Теміртасұлы

Әбдікерімов Амангелді Әбдіжәлиұлы

Құрманова Сәуле Әжмұхамбетқызы

Цой Виталий Геннадьевич

«Алматы» ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

2

Астана қаласы

Тәуелсіздік көшесі 7, 504 каб.

тел:35-23-90

Комиссия төрағасы -

Оралов Мейрамбай Әскербайұлы

Комиссия төрағаның орынбасары

Сүтбаева Фарида Мерекеқызы

Комиссия хатшысы -

Сухих Татьяна Петровна

Комиссия мүшелері:

Байымбетов Алмас Алдабекұлы

Большакова Ирина Александровна

Жағыпаров Ербол Төлеуұлы

Ыбырайымов Дамир Мәулітжанұлы

«Байқоңыр» ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

3

Астана қаласы

Брусиловский көшесі 17/3, 208 каб.

тел:95-44-60

Комиссия төрағасы -

Мұхамедиев Бейімбет Мұхаметқазыұлы

Комиссия төрағаның орынбасары -

Шәйкенов Теміртай Қожахметұлы

Комиссия хатшысы -

Өмірбаева Әсел Алдиярқызы

Комиссия мүшелері:

Байқалқызы Әлия

Борықбаев Мұрат Мамырұлы

Жаманбаева Гүлназ Дауылбайқызы

Сағаева Әлия Әділбекқызы

«Есіл» ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

4

Астана қаласы

Қабанбай батыр даңғылы 33, 101 каб.

тел:55-14-94

Комиссия төрағасы–

Қапезов Бірлік Еркінұлы

Комиссия төрағаның орынбасары -

Хамзин Зияш Исманұлы

Комиссия хатшысы -

Меңдіғалиева Әсел Темірханқызы

Комиссия мүшелері:

Абдрахманова  Лаура Адиетқызы

Жұмашова Гүлден Қадірсізқызы

Омарова Салтанат Жарылғасынқызы

Төребеков Берік Жолмұханұлы

 

«Сарыарқа» ауданының аумақтық сайлау комиссиясы

5

Астана қаласы

Сарыарқа даңғылы 13, 212 каб.

тел:55-66-03

Комиссия төрағасы –

Моторин Вадим Васильевич

Комиссия төрағаның орынбасары -

Боданов Аманкелді Нұрланұлы

Комиссия хатшысы -

Бажутина Наталья Валерьевна

Комиссия мүшелері:

Омаров Марат Өмірзақұлы

Кобзева Галина Владимировна

Қоқанбеков Ғалихан Ихсанұлы

Пириев  Әскер Аллабердіұлы